Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Czy dzięki temu routerowi http://allegro.pl/it...folia_gw24.html moja praca online w ps3 bedzie stabilna ? Wiem że temat był wałkowany już 100 razy... Ale tylko mi powiedzcie czy ten router co jest na moim linku zapewni mi stabilną bezprzewodową prace na ps3.. Z góry dziękuje

Edytowane przez grubson91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Czy dzięki temu routerowi http://allegro.pl/it...folia_gw24.html moja praca online w ps3 bedzie stabilna ? Wiem że temat był wałkowany już 100 razy... Ale tylko mi powiedzcie czy ten router co jest na moim linku zapewni mi stabilną bezprzewodową prace na ps3.. Z góry dziękuje

używam identycznego. działa bez zarzutu pod netem z kablówki. śmiało możesz kupować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam PS3 który łączy się z internetem za pomocą WiFi, podłączony jest on do za pomocą HDMI do TV Sony Bravia EX540 który posiada wbudowaną funkcje przeglądania youtuba i kilku innych portali... ponieważ nie posiadam karty sieciowej WiFi do samego TV (Sony sprzedaje ją po prawie 300zl - miałem ale rozłączała mi sieć i laptopy do niej podpięte) interesuje mnie jakieś dostarczenie internetu z PS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 to nie router zeby udostepnial innym urzadzeniom internet.

ps. przeciez mozesz w przegladarce internetowej ps3 wlaczyc youtube

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: czy do modemu Sagem fast 800 przy Neostradzie 2,5Mb/s aby podłączyć poprzez router bezprzewodowy dobry jest router z WiFi i ADSL? Jak możecie to proszę o link z allegro z najlepszym routerem do 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek radze poczytac cos o sieciach, routerach itp :)

jak kupisz router wifi (z wbudowanym modemem adsl) to sagem juz nie bedzie ci do niczego potrzebny.

tu masz przykladowe routery. ogolnie linksysy i tp linki sa popularne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na poczatek radze poczytac cos o sieciach, routerach itp smile.gif

jak kupisz router wifi (z wbudowanym modemem adsl) to sagem juz nie bedzie ci do niczego potrzebny.

tu masz przykladowe routery. ogolnie linksysy i tp linki sa popularne

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio chciałem odblokować porty w moim routerze żeby móc popykać w RDR gdyż na konsoli mam NAT3 , ale za chiny nie mogę odblokować tych portów. Przekopałem cały internet i nadal nic. Neta mam od lokalnego dostawcy ALFA 8mb/s Router TP Link WR543g. UPnP jest również nie dostępne naprawdę jestem w kropce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na poczatek radze poczytac cos o sieciach, routerach itp smile.gif

jak kupisz router wifi (z wbudowanym modemem adsl) to sagem juz nie bedzie ci do niczego potrzebny.

tu masz przykladowe routery. ogolnie linksysy i tp linki sa popularne

Znalazłem ten i

http://http://allegro.pl/item1178048562_neostrada_netia_tp_link_td_w8901g_adsl_wifi_kurier.html

troche o nim poczytałem, opinie są głównie pozytywne ale nie tylko... Zależy mi na Waszej opinii. Edytowane przez seba1305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem.

Najpierw przedstawie jak wygladala u mnei sytuacja do tej pory: internet mialem osiedlowy, radiowy, na recznie wpisywany adres IP. Na komputerze mialem jeden adres, a na konsoli podobny (ostatnia cyfra zwiekszona o 1) i wszystko smigalo, z tym ze czasem byly lagi nie powodane przeze mnie i musialem je przeczekiwac aby moc znowu normalnie grac. Gralem glownie w nocy zeby ich uniknac xD NIestety z czasem bardzo sie nasilily, co zmusilo mnie do zatelefonowania do firmy. Przyslali technikow, ktorzy zalozyli nowa skrzynke i zmienili mi adres na dynamiczny, tzw mac adres (czy cos takiego) i od tamtej pory juz nie moglem odbierac internetu na ps3 dopoki nie kupilem routera. Router mam tp-link WR340G, wg mojej oceny spisuje sie poprawnie, nie bylo zadnych problemow z rozdzieleniem internetu na urzadzenia. Niestety mam teraz inny, dziwny problem.

Na komputerze odpalam sobie ping do jabber.wp.pl i mam pingi eleganckie po 10-11 ms, przy graniu w tekkena i szukaniu walki sa one tak samo niskie. Natomiast kiedy zaczyna sie pierwsza runda, rosna drastycznie do 300-400 - grac sie nie da -.-. To samo z MGO, przy szukaniu meczu i przy wchodzeniu do rozgrywanej gry: pingi po 10-11 natomiast kiedy zaczynam juz biegac moja postacia : 1000-1500. Czy ktos ma jakiekolwiek pojecie co jest grane?:D Przy graniu na komputerze przez internet raczej nie ma problemow, na pewno nie takich, ze mam lagi tylko wtedy kiedy gram. Wracajac do tekkena po wygranej/przegranej rundzie pingi wracaja do 10-11 a po rozpoczeciu nastepnej - znowu lagi. Co sie dzieje? Prosze o pomoc i z gory dziekuje.

W jaki sposób sprawdzasz ping podczas gry? Ja mam blueconnect i przy sprawdzaniu pinga przy pomocy przeglądarki PS3 na stronie www.speedtest.pl pingi mi wyskakują 30-40, ale podczas gry w MAG wydaje mi sie że mam duże lagi.

Aha pewnie sygnał do PS3 masz przez komp i w trakcie gry sprawdzasz sobie na kompie. A czy można sprawdzić ping na PS3 w trakcie gry podłączonym bezpośrednio do rutera?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym urzytkownikiem na forum i gdyż stałem się szczęsliwym posiadaczem PS3 Slim 250GB

Mam pewien problem niestety nie mogę połączyć się z internetem za pomocą wi-fi. Komp łączy się bez problemu natomiast Konsola nie chce. Ruter ma linksysa WRT54G który jest ustawiony na Access point gdyż net jest ciągnięty lanem z innego routera. DHCP jest wyłączone. Zabezpieczenie sieci wyłączyłem. robie wszystko zgodnie z instrukcją http://pl.playstation.com/ps3/support/network/detail/linked225530/item116022/Korzystanie-z-po%C5%82%C4%85czenia-bezprzewodowego/

tylko przy teści wyskakuje mi niepowodzenie. Przeważnie przy próbie pobrania IP

Proszę pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym urzytkownikiem na forum i gdyż stałem się szczęsliwym posiadaczem PS3 Slim 250GB

Mam pewien problem niestety nie mogę połączyć się z internetem za pomocą wi-fi. Komp łączy się bez problemu natomiast Konsola nie chce. Ruter ma linksysa WRT54G który jest ustawiony na Access point gdyż net jest ciągnięty lanem z innego routera. DHCP jest wyłączone. Zabezpieczenie sieci wyłączyłem. robie wszystko zgodnie z instrukcją http://pl.playstation.com/ps3/support/network/detail/linked225530/item116022/Korzystanie-z-po%C5%82%C4%85czenia-bezprzewodowego/

tylko przy teści wyskakuje mi niepowodzenie. Przeważnie przy próbie pobrania IP

Proszę pomóżcie

Mi jak sie czasem rozlaczy to restartuje router (do skutku) i zazwyczaj jest ok. Ale pewnie juz probowales..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie dotyczy hasla do przegladarki internetowej wraz z loginem zapisanego w ps3. Chcialbym je odczytac ( sa gwiazdki) czy i jak mozna to zrobic (gdzie jest zapisane). Szukalem odpowiedzi bez skutku :/ pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak włącze DHCP to mi sie kłuci z tym drugim routerem. Dziś kupie długi kabel i podłącze ją kablowo może jak sćiągnie aktualizacje to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam problem z połączeniem nie chce mi się zalogować do sieci :verymad: Mam podane ze zostałem wypisany z sieci ( 8002a220). Na innym forum tez mają ten problem. I to właśnie dziś :scare:

Czy sony coś grzebie z siecią WTF :pardon:

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki polecacie router do Ps3 i kompa. W tej chwili mam łacze 8mb/s i chcę żeby można było spokojnie pograć przez sieć na konsoli jak i również spokojnie korzystać z internetu na kompie. Dodam że laptop obsługuje tryb "n". Tylko żeby ceny nie były kosmiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z internet w ps3. Otóż podłanczam kabel Ethernet do konsoli i wchodze w "Ustawienia połączenia Internetowego". Następnie wybieram "Niestandardowe" (ponieważ na łatwym nie znajduje IP) ->Połączenie przewodowe->Autowykrywanie->i przy IP robię ręczne (ponieważ nie znajduje IP). I właśnie tu jest problem : wpisuję adres IP,Maske podsieci,router domyślny (znalazlem to w cmd.exe) ale nie wiem co wpisac w Podstawowym i Dodatkowym Serwerze DNS więc przechodze dalej. Lecz gdy dochodze do Testuj połączenie konsola znajduje jedynie IP. I tu Prosze o pomoc - czy da się jakoś znaleść te kody na DNS lub jest jakiś inny sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszytkim, otóż mam pewien problem z internetem w psie. Załóżmy, że chce ściągnąć aktualizacje do Bc2. I tu występuje strasznie wkurzający problem. Elegancko klikam ok, żeby dana aktualizacja zaczęła się pobierać. Problem w tym, że ściąga sie do np 2% i zatrzymuje się, a licznik szacowanego czasu pobierania, zwiększa sie w nieskonczolność ;(. Strasznie to denerwujące. Dodam, że gdy dojdzie do powyżej 5%, idzie już z górki. Proszę, pomóżcie mi, bo przez tą kupe nie moge pograć przez sieć

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiązać otóż jak gram w Battlefielda Bad Company 2 przez neta to co jakiś czas mnie wywala pisze że utracono połączenie z serwerem, dzwoniłem do mojego osiedlowego dostawcy internetu żeby coś z tym zrobił on powiedział że niema zielonego pojęcia co może być. Prędkość internetu nie ma nic do tego ponieważ w pracy mam 0,5 na 0,5 mb i działa Battlefield są czasami lagi ale chodzi i nie wywala , a u mnie w domu zero lagów a co chwile traci to połączenie. Proszę o jakieś sugestie co powiedzieć administratorowi żeby zlikwidować problem.Będę bardzo wdzięczny za pomoc, niżej zamieszczam test mojego łącza Pozdrawiam! 927788668.png

Dodam, że wszystko mam spięte kablem

Edytowane przez djpablo211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z internet w ps3. Otóż podłanczam kabel Ethernet do konsoli i wchodze w  "Ustawienia połączenia Internetowego". Następnie wybieram "Niestandardowe" (ponieważ na łatwym nie znajduje IP) ->Połączenie przewodowe->Autowykrywanie->i przy IP robię ręczne (ponieważ nie znajduje IP). I właśnie tu jest problem : wpisuję adres IP,Maske podsieci,router domyślny (znalazlem to w cmd.exe) ale nie wiem co wpisac w Podstawowym i Dodatkowym Serwerze DNS więc przechodze dalej. Lecz gdy dochodze do Testuj połączenie konsola znajduje jedynie IP. I tu Prosze o pomoc - czy da się jakoś znaleść te kody na DNS lub jest jakiś inny sposób

Jak się domyślam podłączasz PS3 kablem połączonym z PC jeśli tak, to musisz w PC udostępnić połączenie. A w PS3 ustawić na auto, powinno być ok. Jeśli przez router to sorry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. Czy ustawienie ip PS3 w DMZ jest bezpieczne? (w domu mam 2 routery, ps3 jest i mój pc jest za tymi dwoma routerami, dmz jest w moim własnym routerze, ten drugi to router główny i tam nic nie ruszałem)

2. Co jest lepsze? przekierowanie wybranych portów czy dmz? niby przekierowanie, ale skąd mam wiedzieć które porty przekierować żeby wszystkie gry na ps3 w multi chodziły bez zarzutu. Mam NAT 2 więc jest ok.

2a. Co do portów, jakie trzeba odblokować na ps3 żeby grać spokojnie w Red Dead Redemption i używać HS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wczoraj przyszła moja PS3 dzisiaj podłączyłem ją do neta i próbowałem go skonfigurować (?) i wyskoczył mi taki błąd DNS 80710102 o co chodzi napisało że Adres IP powodzenie,Połączenie internetowe niepowodzenie.

Pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wczoraj przyszła moja PS3 dzisiaj podłączyłem ją do neta i próbowałem go skonfigurować (?) i wyskoczył mi taki błąd DNS 80710102 o co chodzi napisało że Adres IP powodzenie,Połączenie internetowe niepowodzenie.

Pomocy!!

Czyli stała śpiewka przy konfiguracji. Masz router tak? W takim wypadku zaloguj się na konto admina poprzez przeglądarkę, sprawdź DNS i wprowadź je manualnie podczas konfiguracji. Jeżeli nie zadziała

(bo i tak może być) to polecam stronę www.opendns.com. Zakładasz konto, dodajesz swoją sieć i ustawiasz na routerze DNSy podane przez stronkę. Wszystko śmiga, a oprócz tego masz z poziomu strony dostęp do statystyk sieci, możesz ustawiać ograniczenia i wiele innych ciekawych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×