Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może co daje ten nowy patch 1.02 dokładnie?

:)

wiem tylko tyle, że nie można już wciskać selectu podczas ligi online:)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co daje ten nowy patch 1.02 dkładnie?:)

A już jest czy ma dopiero wyjść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już jest czy ma dopiero wyjść .

Patch już jest.Zaraz odpalam konsole,włączam ultimate teama,zagram mecza i powiem czy bronienie bramkarzami zostało wyłaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch już jest.Zaraz odpalam konsole,włączam ultimate teama,zagram mecza i powiem czy bronienie bramkarzami zostało wyłaczone

Select już nic nie robi w grze na necie! :D Właśnie sprawdzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie kolega uprzedził.Select nic nie robi w grze przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a się pochwalę, gdyby Legia tak grała w rzeczywistości Gol->Ljuboja->brameczka

http://www.ea.com/uk...os/ugc/98655157

full manual (LEGIA) VS full manual (FIORENTINA)

A czy żeby strzelić przewrotką należy użyć jakiejś kombinacji przycisków, czy po prostu zwykły strzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy żeby strzelić przewrotką należy użyć jakiejś kombinacji przycisków, czy po prostu zwykły strzał?

Jeśli masz idealną pozycję by zrobić przewrotkę to prawdopodobnie wystarczy tylko strzał... w innej sytuacji trzeba trzymać L2 + strzał żeby podjąć próbę finezyjnego strzału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy żeby strzelić przewrotką należy użyć jakiejś kombinacji przycisków, czy po prostu zwykły strzał?

wg mnie to będzie idealna pozycja + L2 + 2x strzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie polaczenie w grze w H2H? I jaki firewall?

Zagralem sobie 1 mecz zeby oderwac sie na chwile od Dark Souls i ta gra 1na1 wola o pomste do nieba... Nie mialem jakiegos kosmicznego wyniku, bo mecz zanim sie przerwalo polaczenie w koncowce spotkania, toczyl sie z wynikiem 2-1 w plecy. Ale kur@#$ rozbierznosc pomiedzy tym jak gra wyglada grajac z kims "na dwa pady", a tym co sie dzieje online to sa zwykle jaja. Lag doslownie rozwala gre.

Opoznienie jest ogromne i nie wiem czy to wina mojego lacza, czy nie odblokowanych portow, ale lepszej jakosc rozgrywke mam przy Wirtualnych klubach niz 1na1, a powinno byc na odwrot.

Ma ktos liste portow potrzebnych do odblokowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi czarnymi kartami w ultimate team? jeżeli jakiś zawodnik zostaje wybrany do zespołu tygodnia to jeżeli mam tego samego w drużynie staje sie on także czarna kartą? czy poprostu ea wypuszcza nowe czarne karty z tymi zawodnikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nawet 2 karty psn za 100 zl wtopiłem choć to dla mnie żaden straszny wydatek ponieważ pracuję za granicą. Tak czy siak paczki to świństwo :P pozdro dla tych co tak uważają a tym co wierzą w paczki życze szczęścia hehe

koledzy lepiej kupowac za kase realna czy wirtualne coinsy te paczki?? szczerze to narazie 200 zł przelałem na tego jeba...go psn i wszystko wrzucilem w paczki a najlepszy zawdonik jaki mialem to essien......

Czy Wy się dobrze czujecie? Wydawać kasę na jakieś wirtualne gwiazdy? I jak wam wpadnie jakaś gwiazda to jesteście tacy szczęśliwi?

Jak taka zwykła gra was tak uzależnia to się boję pomyśleć co byście robili będąc w kasynie.

A co do UT to po 10 meczach dałem sobie spokój, bezsensowna gra, grasz przeważnie przeciwko samym gwiazdom (Messi, Ibrahimović, Pique itp.), gra polega na pressingu i odbieraniu piłek przez konsole, potem piła do przodu strzały z 30+ metrów.

Zero radochy z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy się dobrze czujecie? Wydawać kasę na jakieś wirtualne gwiazdy? I jak wam wpadnie jakaś gwiazda to jesteście tacy szczęśliwi?

Jak taka zwykła gra was tak uzależnia to się boję pomyśleć co byście robili będąc w kasynie.

A co do UT to po 10 meczach dałem sobie spokój, bezsensowna gra, grasz przeważnie przeciwko samym gwiazdom (Messi, Ibrahimović, Pique itp.), gra polega na pressingu i odbieraniu piłek przez konsole, potem piła do przodu strzały z 30+ metrów.

Zero radochy z gry.

oddychaj ziomuś hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramka prześliczna... tym bardziej że manual i Legia :)

A jak ustawić manuala ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie nt. wirtualnej gwiazdy.Otóż zmieniłem się na bramkarza.Pierwszy mecz 6-0 dostaliśmy,wpuściłem 6 bramek z czego 3 szmaty,tylko jedna dobra obrona,to co celneli w bramke to wpuściłem praktycznie,a tu ocena końcowa 7,50.

Drugi mecz - nie wpuściłem żadnej bramki,wręcz grałem bardzo bardzo dobrze jak na kogoś kto ma bramkarza ov. 73 i gra nim drugi raz.Obroniłem z 3 sety,strzał z wolnego itp.Wygraliśmy 1-0.A ocena meczowa - 7,10 ! down.gif

Żeby było śmieszniej,gdy moja drużyna atakowała,a ja stałem na bramce,ciągle traciłem na ocenie.Moja drużyna rozgrywała piłkę przez jakieś 10 minut meczowych (nie prawdziwych),a ja traciłem ciągle na ocenie.Z 7,9 spadło do 7,2.Od tak ...To co ja mam robić na bramce,gdy moja drużyna atakuje?Iść im pomóc? ;0

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki skład budować ? Premier League czy Brazylia ?

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#fuEjGXbHbbHNK Aktualnie mam taki, ale jak patrzyłem to taki Vagner Love czy Ganso kosztują marne 3k, ogólnie wszyscy wydają się tańsi... Co polecacie ?

Edytowane przez Cadabra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki skład budować ? Premier League czy Brazylia ?

http://www.ea.com/pl...f#fuEjGXbHbbHNK Aktualnie mam taki, ale jak patrzyłem to taki Vagner Love czy Ganso kosztują marne 3k, ogólnie wszyscy wydają się tańsi... Co polecacie ?

Moim zdaniem pozbądź się stoperów i DM'a i zakup kogoś szybszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w UT jest możliwość przejścia do np setnej stron wyszukiwania Zawodników? Czy trzeba za każdym razem klikać dalej nastepną stronę co zajmuje dużo czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie polaczenie w grze w H2H? I jaki firewall?

Zagralem sobie 1 mecz zeby oderwac sie na chwile od Dark Souls i ta gra 1na1 wola o pomste do nieba... Nie mialem jakiegos kosmicznego wyniku, bo mecz zanim sie przerwalo polaczenie w koncowce spotkania, toczyl sie z wynikiem 2-1 w plecy. Ale kur@#$ rozbierznosc pomiedzy tym jak gra wyglada grajac z kims "na dwa pady", a tym co sie dzieje online to sa zwykle jaja. Lag doslownie rozwala gre.

Opoznienie jest ogromne i nie wiem czy to wina mojego lacza, czy nie odblokowanych portow, ale lepszej jakosc rozgrywke mam przy Wirtualnych klubach niz 1na1, a powinno byc na odwrot.

Ma ktos liste portow potrzebnych do odblokowania?

Smalec moim zdaniem to nie twoja wina , mi się wydaję , że to wina po stronie EA lub gracza z którym grasz. Ja też mam czasem lagi ale jest opcja do 5 min czasu meczu rozłączenia i jak widzę , że są lagi to rozłączam i nie zalicza mi porażki , ale to tak na marginesie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Wiecie może czy ten patch wyeliminował problem wyrzucania z serwera podczas rozgrywki w UT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy przez ten patch 1.02 tylko ja mam taki problem że licytuje zawodnika mija czas do końca nikt nie przebija a po minucie sie dowiaduje że go nie kupiłem i ktoś mnie przebił....

Edytowane przez sibas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam troche dziwne pytanie.Wiem że to nie pomaga w grze ale tak z czystej ciekawości.Jak zmienić wykonawce WYRZUTY Z AUTU.Grałem online i przeciwnik za każdym razem przy aucie zmieniał zawodnika ten pierwszy stał, brał piłke w prawą ręke lewą wołał drugiego i się zmieniali?Czy ktoś inny widział coś takiego?

Edytowane przez Lenart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej nowej łatce to dopiero jest masakra!!! Przed nią tylko czasami mnie z FUT wywalało a teraz to już nawet towarzyskich nie mogę grać:( Czy ktoś może ma to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w UT jest możliwość przejścia do np setnej stron wyszukiwania Zawodników? Czy trzeba za każdym razem klikać dalej nastepną stronę co zajmuje dużo czasu?

na ps3 chyba nie ma innej metody jak naciskanie R1 ale na kompie mozesz uzyc programu CHEAT ENGINE.oto metoda jak przebierac w stronach i dojsc do 59min

http://www.youtube.com/watch?v=v8wAmE69PeA&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×