Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

nieco lepsza pewnie barcelona pff.

Jak widzę, jak zwykle głębokie przemyślenia, które wyjątkowo dużo wnoszą do dyskusji, a i jestem pełen podziwu dla przenikliwości miszcza. Oczywiście nie podejmuję dyskusji, gdyż z góry jestem skazany na pożarcie ( parafrazując maksymę "nie podejmuj dyskusji z kretynem bo cię sprowadzi do swojego poziomu i wykończy" ). :down:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem fanem PES-a od czasów psx-a. Zastanawiam się czy kupić tą część bo nastawiam się głównie na tryb online i tu mam pytanie. Istnieje coś takiego jak wirtualna gwiazda że każdy steruje swoim zawodnikiem i się zapisuje do klubu itp. Widziałem to na fifie11 i spodobało mi się takie coś. Czy są tylko pojedynki 1 na 1 ?

Nie ma w PESach czegoś tak rozbudowanego, ale, wykorzystują grajka z BAL, można pograć w jednej ekipie z dwoma, czy trzema innymi graczami (tak było w poprzednich PESach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, jak zwykle głębokie przemyślenia, które wyjątkowo dużo wnoszą do dyskusji, a i jestem pełen podziwu dla przenikliwości miszcza. Oczywiście nie podejmuję dyskusji, gdyż z góry jestem skazany na pożarcie ( parafrazując maksymę "nie podejmuj dyskusji z kretynem bo cię sprowadzi do swojego poziomu i wykończy" ). :down:

to ze masz 40 lat i i madrzysz sie w dyskusjach miedzy dzieciakami nie znaczy ze mozesz ujadac do kazdego jak ci sie podoba.

zlap troche dystansu do tego co tu sie pisze bo sie wykonczysz.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze masz 40 lat i i madrzysz sie w dyskusjach miedzy dzieciakami nie znaczy ze mozesz ujadac do kazdego jak ci sie podoba.

zlap troche dystansu do tego co tu sie pisze bo sie wykonczysz.

Dla ciebie zrobię wyjątek:

1. wiek tu nie ma żadnego znaczenia i nie wiem po co to wyciągasz, z drugiej strony jest tu więcej osób dorosłych niż dzieciaków jak to określiłeś.

2. pokaz mi konkretnie gdzie się mądrzę ?? uaktywniam się tutaj sporadycznie, jak mam jakiś problem lub widzę że mogę pomóc.

3. nie "ujadam" do każdego jak zauważyłeś tylko do tych co nic do powiedzenia nie mają ale na siłę muszą swoje 3 grosze ( czytaj kretynizmy nic nie wnoszące ) wrzucić.

4. dystans z racji wieku to ja mam ogromny przed wszystkim do głupoty ludzkiej.

5. nikt nie zna dnia ani godziny, ale staram się dbać o zdrowie nie tylko siedząc przed konsolą ale dziękuję.

pozdrawiam i życzę na przyszłość wypowiedzi nie tylko na tym forum których nie będziesz musiał się wstydzić :woot:

Edytowane przez parasite
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam: gdzie recka PES-a (zresztą obiecana na miniony tydzień) ?? Wyczuwam tu delikatne podejście "z góry" na produkt KONAMI, który na siłę próbuje być sprowadzany przez redakcję na boczny tor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak zmienić taktykę na mecz? Wiem że w Game Plan pod składem są gotowe 4 rodzaje taktyk oraz że można je dowolnie zmodyfikować ale zastanawiam się jak zatwierdzić wybór tej co nas interesuje.

Przyłączam się do pytania, jak w trakcie meczu zmienić taktykę od 1 - 4 ustaloną przed meczem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania, jak w trakcie meczu zmienić taktykę od 1 - 4 ustaloną przed meczem ???

Naciskasz ''select'' i ''kółko''.Tak przynajmniej ja mam u siebie.Podejrzewam że jest to zależne od konfiguracji pada,Wy możecie mieć inaczej.Ja mam ustawionego standardowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wpisać w google 'pes 2012 patch 1.02'?

Poprawiono rzuty karne, wolne, ruchy bramkarzy.

Zmodyfikowano Game Plan, aby był bardziej intuicyjny.

Podania bardziej manualne.

Poprawiono grywalność w Become a Legend.

Poprawiono nagły stop podczas dash dribling.

Poprawki w trybie online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kiedy gram pojedynczy mecz online rozłącza mnie na samym jego początku. Wygląda to jakby to było z mojej winy. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Miał ktoś podobny problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kiedy gram pojedynczy mecz online rozłącza mnie na samym jego początku. Wygląda to jakby to było z mojej winy. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Miał ktoś podobny problem??

Miałem to samo. Wyłącz zaporę w konfiguracji liveboxa i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej macie też odczucia że to granie online jest lipą?

No przecież tryb friendly to bułka z masłem. Mecze zazwyczaj gładko się wygrywa nawet jeśli rywal ma więcej punktów. Nawet jeśli przeciwnik strzeli gola to zazwyczaj się odrabia te straty.

Natomiast tryb ranking ...uuuu...

Tu jest jakiś hardkor. Mecze są cholernie trudne , przeciwnik bez różnicy czy ma więcej czy mniej zawsze wchodzi w pole karne jak nóż w masło. WTF?

Tylko proszę nie wciskajcie że na rankingowe wszyscy się nie wiadomo jak mobilizują:fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ? nie wiem czy to jakas awaria czy to z mojej winy ale dzis zalaczajac tryb MLO wywalilo mnie z gry lost conect i teraz mam taki komunikat

YOU CAN ONLY PLAY 1 VS 1 RANKED MATCHES IN QUICK MATCH.

THIS IS DUE TO RESTRICTIONS PLACED ON YOUR CONNECTION BY NETWORKING DEVIC YOU ARE USING.

THIS ISSUE MAY BE SLVED BY CONNECTING YOUR HARDWARE DIRECTLY TO THE INTERNET OR BY CONFIGURATE YOUR NETWORKING DEVICE SUCH AS YOUR ROUTER.

APPLY DMZ, PORT MAPPING. NAT TABLE CONFIGURATIONS AND OTHER ROUTER SETTING TO YOUR PLAYSTATION 3 SYSTEM. INDIVIDUAL HARDWARE SYSTEM MAY USE UNIQUE TERMINGOLOGY.

dodam ze gram juz z 3 tygodnie i do tej pory wszystko bylo ok prosze o pomoc :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje takiej radości jak zwycięstwo słabszą drużyną :)

PES 2012 mam od niedawna, ale od samego początku pykam online. Grałem najczęściej Juventusem, Włochami, ale ciężko mi się grało przeciwko cyborgom (Messi, CR, itd.). Zaczęło mnie to irytować, że niemal każdy bierze Barcę, Real, M City, Argentynę, Hiszpanię, Brazylię, czy Portugalię, więc w ramach protestu zacząłem grać... Polską :) Pomimo pół-rezerwowego składu (thx Konami) gra się super! Pierwszy turniej i 2 zwycięstwa z Argentyną (1-0, 3-0) z kolesiami, którzy mieli ok. 500 meczów i większość zwycięstw, pechowa porażka z Hiszpanią 0-1 w końcówce (wcześniej 2x miałem sam na sam). Łącznie na jakieś 20 meczów Polską mam ok. 10 zwycięstw. A najlepsze jak ludzie się nabijają ze mnie przed meczem, że biorę Polskę, która ssie, a później dostają 0-2, 0-3 haha

Sorry, musiałem się pochwalić, bo nie ma to jak utrzeć nosa cwaniakom :D Jak widać biorąc słabsza drużynę, ludzie mniej się motywują, myśląc, że wygrają z palcem w d..ie, a tu takie rozczarowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ? nie wiem czy to jakas awaria czy to z mojej winy ale dzis zalaczajac tryb MLO wywalilo mnie z gry lost conect i teraz mam taki komunikat

YOU CAN ONLY PLAY 1 VS 1 RANKED MATCHES IN QUICK MATCH.

THIS IS DUE TO RESTRICTIONS PLACED ON YOUR CONNECTION BY NETWORKING DEVIC YOU ARE USING.

THIS ISSUE MAY BE SLVED BY CONNECTING YOUR HARDWARE DIRECTLY TO THE INTERNET OR BY CONFIGURATE YOUR NETWORKING DEVICE SUCH AS YOUR ROUTER.

APPLY DMZ, PORT MAPPING. NAT TABLE CONFIGURATIONS AND OTHER ROUTER SETTING TO YOUR PLAYSTATION 3 SYSTEM. INDIVIDUAL HARDWARE SYSTEM MAY USE UNIQUE TERMINGOLOGY.

dodam ze gram juz z 3 tygodnie i do tej pory wszystko bylo ok prosze o pomoc :ermm:

Witaj!!!!

Mam dokładnie tak samo. Grałem na PES2011 i było ok i jakoś tak pod koniec ( tuż przed premierą PES2012) dokłądnie miałem to samo. Zdarzało się to sporadycznie. Na obecnej części było ok ale tylko przez chwilę i mam ten sam problem. Jednak ja sobie z nim poradziłem ( częściowo ) w ten sposób: w chwili pojawienia się takiego komunikatu resetuję router i wszystko jest ok. Niestety zdarza mi się taka sytuacja dość często i za każdym razem muszę resetować router. Myślę, w związku z tym iż pozbycie się tego problemu związane jest z zmianą routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna skuteczny sposób na "nie trzymającego linii" bocznego obrońcę? (bez różnicy, czasem robi to lewy, a czesem prawy) Chodzi mi o to, że para stoperów robi "wyjazd" a ten matoł na boku zostaje daleko za nimi...dostaję prostopadłe podanie w sam środek, nie ma rzecz jasna spalonego...i jazda sam na sam z bramkarzem! Irytuje mnie to straszliwie!

Musisz pobawić się z offside trap albo cofnąć jednym stoperem do trzymanej przez bocznego lini.

Drodzy panowie oraz drogie panie mam mały komunikat :

Ruszają zapisy do Wrocławskiej ligi Pesa 2012, jeżeli jesteś z Wrocka/ okolic lub chcesz dojeżdżać z daleka wejdź na link znajdujący się w mojej sygnaturce i zapisz się ! Gramy cały sezon, spotkania co około 3 tygodnie.

WROCŁAWSKA LIGA PRO EVOLUTION SOCCER 2012 ---> http://pes-scena.pl/...p?showforum=105

Zapraszam serdecznie :D Wszelkie pytania w temacie ogólnym lub tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło już coś co poprawia strzały w tej grze? Czy trzeba czekać do następnego roku.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma na myśli strzały lecące w środek bramki, mimo wybrania innego kierunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna skuteczny sposób na "nie trzymającego linii" bocznego obrońcę? (bez różnicy, czasem robi to lewy, a czesem prawy) Chodzi mi o to, że para stoperów robi "wyjazd" a ten matoł na boku zostaje daleko za nimi...dostaję prostopadłe podanie w sam środek, nie ma rzecz jasna spalonego...i jazda sam na sam z bramkarzem! Irytuje mnie to straszliwie!

A granie na pułapki ofsajdowe nic nie daje? w taktyce nastawia się którymś przyciskiem na d-padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma na myśli strzały lecące w środek bramki, mimo wybrania innego kierunku...

Dokładnie. To wiadomo czy japońce mają zamiar dać jakiś patch poprawiający te strzały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zalogować się do online (wczesniej grałem bez problemu) Wyskakuje mi komunikat: "Playstation Network is currently undergoing maintenance". Ktoś wie o co chodzi?

Komunikat Ci to chyba wyjaśnił, nie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat Ci to chyba wyjaśnił, nie?

Skoro pyta na forum to nadal uważasz, że mu wyjaśnił?

@shadow

Oznacza to przerwę spowodowaną konserwacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pyta na forum to nadal uważasz, że mu wyjaśnił?

@shadow

Oznacza to przerwę spowodowaną konserwacją.

Czyli co, pyta na forum co to znaczy "currently undergoing maintenance"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×