Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyda się trochę "świeżej krwi" :) Przeczytajcie dokładnie pierwszy post tematu i jeśli wszystko wam odpowiada, to do zobaczenia na torze w najbliższej serii: GTbN Volkswagen Castrol Cup!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I come back.

 

 Widzę, że w końcu doczekałem się aut na przedni napęd :). Jeśli są miejsca wolne, to wpisuj mnie Nervus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W VW nie będę mógł wziąć udziału, gdyż wylatuję w piątek na wakacje. Następnie 2 tyg. szkolenie w robocie poza miejscem zamieszkania. Oczywiście potem z chęcią znów dołączę do rywalizacji, tj. na przełomie lipca/sierpnia. Szerokości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się dopisał do VW Castrol Cup,jeśli będzie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety w 2 pierwszych wyscigach nie dam rady pojechac, wiec jak macie kogos na zastepstwo to bardzo prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej hej hej... :)

 

 

Hungaroring 15/07/2013

W GT5 nie ma tego toru przecież. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej hej hej... :)

 

W GT5 nie ma tego toru przecież. :P

 

Już jest ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E... Gdzie? :D

Nie ma go ani w grze, ani w DLC.

 

Może chodziło o SPA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po urlopie gotowy na ściganie Golfikami. Kiedyś jeździłem Golfem II, moje pierwsze auto, mam pewien sentyment :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E... Gdzie? :biggrin:

Nie ma go ani w grze, ani w DLC.

Tor jest do pobrania na moim profilu w GT5 ;)

 

Hungaroring :yes:

44774856009367669912_thumb.jpg

Ja niestety w 2 pierwszych wyscigach nie dam rady pojechac, wiec jak macie kogos na zastepstwo to bardzo prosze.

Miejsce się znajdzie :)

 

Czuje 16 aut na starcie. Nic, tylko się cieszyć! :)

 

Jak zwykle na początku. Potem równomiernie do niepowodzeń spada zainteresowanie niektórych zawodników.. :sad: Zobaczymy jak będzie.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Nie jest jeszcze za pózno żeby do was dołączyć?

jeśli tak, proszę mnie dopisać do listy startowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już ustalona jakaś lista startowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie ja dzisiaj niedam rady pojechać z wami, nie zaplanowany wyjazd na weekend :( ale w następnym wyścigu jestem na1000%, przepraszam za zamieszanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wyścig skończył się zanim zaczął. Plansza z ładowaniem się wyścigu przez ponad minutę a potem widzę, że stawka pomału kończy okrążenie kiedy ja wreszcie go załadowałem i mogłem ruszyć. Szkoda, że nikt nie chciał zrobić restartu, dzięki. 1 okrążenie by chyba Wam nic nie zrobiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arti, jeżeli ktos cie dubluje to się go puszcza. To co wyprawiałes na torze woła o pomste do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyścig pomimo kilku przygód. Start niezły przebijam się 2 pozycje, trochę stukam się z Matamanem, potem wchodzimy koło w koło w zakręty, pilnuję swojej linii, nie ścinam i zostawiam miejsce Matamanowi, ten mnie odrobinę mnie wypycha, ja nie chcąc stracić pozycji w następnym zakręcie wchodzę jeszcze ostrzej, w rezultacie wypycham go poza tor. W czasie jazdy miałem podejrzenia, że to mogło być za ostro, po obejrzeniu powtórki mam pewność :( sorry Mataman. Potem jadę za Jaskim i Nervusem, jednak trzymam się za nimi tylko kilka lapów. potem dość długa samotna jazda, opony szybko schodzą, za szybko. Zjeżdżam na 12 lapie z myslą, że kolejne stinty muszą być z większą uwagą na opony. Całą moją strategię rozstrzaskuje dosłownie na bandzie Arti, który dublowany walczy i spycha mnie na bandę - rezultat to rozwalony silnik, całe szczęście pit jest niedaleko. Arti, przeczytaj uważnie zasady! Tak nie możesz jeżdzić!  Wyjeżdżam z pit  wkurzony i trochę zrezygnowany, ale okazuje się, że inni też mają problemy i jadąc dalej równo i dość szybko dojeżdżam na b. dobrym P5.

 

Graty dla Jaskiego i podium. Graty Nervus, jechaliśmy w sumie podobnym tempem, ale nie mogłem Cię dogonić. Muszę coś poszperać w setupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem, że moja jazda nie była perfekcyjna. Jeżeli komisja uzna, że trzeba mnie ukarać to zrozumiem to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×