Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem, w jaki sposób wyliczałeś większość, bo na 10 wyścigów od czasu kiedy z wami jeżdżę wystartowałem 7 razy.

W tym evencie na 5 startów pojechałeś 2.

 

Natomiast jeśli przez brak zainteresowania rozumiesz konieczność pojechania do domu, w którym nie byłem od 6 mcy, albo chęć spędzenia nocy urodzinowej w łóżku z dziewczyną zamiast przed konsolą, to masz rację - mało zainteresowany jestem.

Wyobraź sobie, że inni mają swój dom na co dzień, a nie raz na pół roku, a w nim nawet rodzinę. Nie interesuje mnie też, czy w łóżku leżysz na konsoli/dziewczynie... Irytuje mnie tylko, jak ktoś wpadając okazjonalnie na gotowe, ma jeszcze życzenia, jakby co najmniej był klientem i mógł czegoś wymagać.

Informacje są podawane, jak znajdę na to czas, bez względu na to, czy będziesz miał przez to kłopoty ze "strategią" lub inne perturbacje... Zawsze najszybciej, jak się da.

 

Po wczorajszych testach jestem zmuszony do zrezygnowania ze startu w dzisiejszym wyścigu. Nie miałem, czasu na trening, więc ten tor to dla mnie czarna magia, a nie cierpię jeździć na pół gwizdka.. Jest wielu rezerwowych, więc mam nadzieję, że problemu nie będzie z zastępstwem :)

Drogi profesjonalisto. Poza wczorajszym wspólnym treningiem, mam przejechane kilka kółek więcej (na obejrzenie toru po wygenerowaniu, chyba z Yogim, jak dobrze pamiętam) od Ciebie, więc obawy jakby z (_!_) wzięte. Podejrzewam, że w takiej samej sytuacji są wszyscy pozostali. Zrobisz jak chcesz...

 

Na dzisiaj jest więc sporo miejsc dla rezerwy :D Podejrzewam, że starczy dla wszystkich chętnych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj i w piątek mnie nie będzie, powód prosty nocna zmiana w pracy. Szczególnie szkoda mi piątkowego wyścigu na Nürburgring GP który to tor jest jednym z moich ulubionych. Powodzenia wszystkim i do zobaczenia w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie tylko, jak ktoś wpadając okazjonalnie na gotowe, ma jeszcze życzenia, jakby co najmniej był klientem i mógł czegoś wymagać.

Informacje są podawane, jak znajdę na to czas, bez względu na to, czy będziesz miał przez to kłopoty ze "strategią" lub inne perturbacje... Zawsze najszybciej, jak się da.

To była tylko luźna sugestia, w dodatku drobnostka a potraktowałeś to jakbym chciał od ciebie nie wiadomo co. Niczego od ciebie nie wymagam. Kontynuować dyskusji nie będę ze względu na twój protekcjonalny ton.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

Jakiś czas temu trafiłem na wasz wątek i mam pytanko czy można z wami pojeździć ???

Jeśli tak to napiszcze kiedy, o której śmigacie i tak dalej...

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko masz w pierwszym poście tego tematu. Jak już to ogarniesz i będziesz nadal zainteresowany, to pisz do mnie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na 8 kółku dopadło mnie DC :sad: . W pewnym momencie zniknął mi Sharent, Ziemniak i Mikołaj. Zostało nas czterech na torze, ale jak się później okazało to ja miałem problemy. Sorry panowie za wejście, ale myślałem, że większość wywaliło i będzie restarcik.

 

Szkoda bo punkciki za 7 miejsce miałem jak w banku :biggrin: .

 

Graty dla podium (ktokolwiek na nim dojechał) :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, że nie dawałem znaku życia. Za dużo spraw na głowie. Dostałem urlop i wyjeżdżam, także do zobaczenia raczej po wakacjac lub na jakimś trenowaniu. Następnego eventu napewno nie będę rozpoczynał bo pod koniec lipca znowu wyjeżdżam. Tym razem na Węgry na F1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop, ale ciągle w temacie Porsche :)

Dla wielbicieli Nurb 24h polecam poniższy highlight jednego z kierowców Porsche GT3, który także gra w Gran Turismo :) Świetny filmik, sporo wyprzedzeń na Nordschleife.

http://www.youtube.com/watch?v=GTd90zrps6M

Edytowane przez GrandeBombik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopadł mnie jakiś wirus i nie wiem czy uda mi się dziś wystartować. Nic nie jest jeszcze przesądzone, ale proponuję aby kierowcy rezerwowi byli w pogotowiu.

Mam nadzieję, że się podleczę i dam radę (k... muszę) :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale istnieje możliwość że nie wyrobię się dzisiaj na 23. Mam nadzieję że się uda , ale może mi się zdarzyć 15-20min spóznienia. Jeśli mogli byście zaczekać było by fajnie:) Mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zachorowałem na grypę, przy której ponoć picie Coli jest wskazane. Ponadto w poniedziałek wybieram się po za granicę naszego kraju i wrócę dopiero w początku lipca. Tak więc jeśli ktoś chce, to może mnie śmiało zastąpić na ten czas. Później oczywiście postaram się do was wrócić.

powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zrezygnować ze stałej posady i przejść na stronę independent. Nie potrafię pogodzić chodzenia spać po północy i wstawać koło 5 :/ jako rezerwowy startowałbym raczej tylko w piątki, ale dziś mnie nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale istnieje możliwość że nie wyrobię się dzisiaj na 23. Mam nadzieję że się uda , ale może mi się zdarzyć 15-20min spóznienia. Jeśli mogli byście zaczekać było by fajnie:) Mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby:)

Spoko yogi :) Postawię pokój i poczekamy. Już 4 osoby nie pojadą, więc wszyscy chętni rezerwowi mogą śmiało wbijać. Zresztą... mi to jest obojętne. Ja mogę się ścigać nawet w 2-3 osoby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wysłałem kierownicę  na gware, dlatego nie było mnie na silverstone i nurb gp. Być może do piątku wróci do mnie lub kupie coś innego, ale jeśli mnie nie będzie to znaczy, że jeszcze nie mam kiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłem... :pinch:

 

Ostatni wyścig bardzo fajny, chociaż początek zapowiadał się niewesoło. Startowałem na Twardych  i jakoś niepewnie mi się na nich jechało, więc wszyscy mi odjeżdżali poza dwójką, która miała kłopoty na początkowych zakrętach. Pogodziłem się w myślach nawet z 6 pozycją, ale po zmianie na miękkie zacząłem jechać pewniej. Po ostatnim pit stopie i drugiej zmianie na Miękkie wyjechałem niedaleko za mattamanem i bagilksem. Do końca pozostało 9 okrążeń. Zacząłem gonić za nimi jak nawiedzony. Najpierw widziałem tylko punkty w oddali, później coraz bliżej, aż wreszcie doszedłem ich przed końcem wyścigu i po udanych atakach - wyprzedziłem :biggrin: Radość moja była wielka :P Tym razem nie zawaliłem z paliwem i udało się w końcówce pojechać fajny pościg i awansować o dwie pozycje. Dziękuję Panowie za ściganie i do zobaczenia dzisiaj.

 

Nic nie trenowałem, więc nie wiem nawet jakie są czasy i ile będzie okrążeń... Rezerwowi niech śmiało wpadają, miejsca nie zabraknie...

 

@yogi, jedziemy, jedziemy :) Przydałoby się też dojechać w dobrych punktach, bo pierwsze miejsce VERVA Racing Team wymyka nam się z rąk ;) Więc pełna mobilizacja :yes:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w pracy mam niezłe zamieszanie i zrobili nam kolejny tydzień nocek, więc niestety kolejny tydzień mnie nie będzie. Bardzo nad tym ubolewam ponieważ ta seria była naprawdę fajna a Porsche prowadziło się bardzo przyjemnie. Liczę że przyszła seria będzie równie udana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności spowodowanej zawirowaniami w pracy wracam do ścigania. Przepraszam, że się nie odzywałem, ale 3-4 godziny snu wykańczają doszczętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pech. Pech i jeszcze raz pech!

Za trening na tym kompletnie nieznanym mi torze musiało wystarczyć kilka okrążeń przed wyścigiem.

W trakcie wszystko ukaładało się dobrze aż do pechowego 31 okr. na którym zamyślam się i ładuję w bandę, odbijam się i miotającym jak szatan autem wypadam na tor wprost przed nadjeżdzającego Sharenta. Przepraszam Cie, nie mogłem nic zrobić. Wiem że zepsułem Ci szanse na świetny wynik - niezamierzenie.

Po zjeździe strata już nie do odrobienia ale widzę Sharenta więc gonię jak szalony kręcąc przy tym 1:26 ale okr później taka ryzykowna jazda kończy się ponownie na bandzie, więc znowu pit. Jadąc ostatniego lapa na niezagrożonym 4 miejscu gdy za kilkanaście sekund miałem mijać linię mety łapię DC które było " idealnym" zwieńczeniem tego wyścigu. Proszę Nervus o naliczenie mi punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 okrążeń - 4 pitstopy - na prawdę nie wytrzymalem ciśnienia. Zahaczenie trawki na 1 lapie to juz chyba jakas czarna tradycja :shok:

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajszy wyścig. Niestety walka o P1 i niemal pewne P2 skończyła się w momencie uderzenia o kręcącego się Ziemniaka. Niestety w sposób tak nieprzewidywalny i dla mnie zaskakujący, że przydzwoniłem centralnie w niego. +25 sek straty w boksie zaowocowało przyjazdem 3 sek. za Krakersem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×