Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to grubo za wcześnie by w ogóle myśleć o 2 równoległych eventach. Teraz to czas ,bardziej na cieszenie się kompletem na wyścigu. Żeby myśleć o 2 eventach musiało by być 24-30!! graczy regularnie. Do tego osoba prowadząca 2 event też musiała by jezdzić regularnie. Dochodzi jeszcze klasyfikacja kto , gdzie i ogarnianie tego na forum. Jak dla mnie to zbyt skomplikowane i przedwczesne.Jeszcze chwilę temu na gridzie stawiało się  8-12 osób. Jest dużo lepiej ale bez przesady...

 

Jutro można wywiesić liste startową na piątek i zobaczymy ile osób się zgłosi. Może się myle....:)


W poniedziałki przed GTbN jeżdżę z Piotrasem gdzie indziej więc raczej odpadam(y?), przynajmniej w ten dzień. Może zorganizujesz coś bez ABS? Prawie nie ma takich serii.

 

 

Dajcie spokój z rozbijaniem GTbN na 2 ligi. Liczy się jakość a nie ilość ;). 

Jaski , Piotras z niczego nie odpadacie:) Projekt 22,30 był tylko pomysłem który próbowaliśmy wprowadzić. Okazało się że jest sporo osób które dołączają około 22,30-22,50 bo wcześniej po prostu nie dają rady. Wy kończycie wyścig ok.22,30 i zazwyczaj po 3min pojawiacie się w pokoju, gotowi do ścigania:) Do tego jesteście na każdym wyścigu i nie widzę żeby było inaczej:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

Med, dołóż jeszcze jeden wyścig o 2:30 to i 45 osób obsłużymy :) Chyba nie trafiłeś w sedno problemu. Już samo opóźnianie zasadniczego eventu to nieporozumienie - zaczynamy i tak późno.

 

Nie nie, to Ty masz za krótki staż w GTbN i nie wiesz o co chodzi ;) Kiedyś startowaliśmy o północy i to według zamysłu Twórcy eventu (rodzina, dzieci, praca i inne obowiązki) jest/była odpowiednia pora na start. Jednak została ona przełożona z czasem na 23.30 (?) i dalej na 23.00. Do dziś niektóre osoby wciąż to wypominają (np. Yogi). A zamysł jest jak najbardziej trafny. Część osób jedzie o 22 prosty event, część 0 23.30 GTbN, a (mam nadzieję) duża większość jedzie w obu eventach (nie mylić z drugą ligą GTbN). Być może dzięki temu będzie tak, że ktoś musi obejść się smakiem i nie pojedzie wyścigu uprzednio czekając do 23. Temat do przemyślenia.

 

 

Jak dla mnie to grubo za wcześnie by w ogóle myśleć o 2 równoległych eventach. Teraz to czas ,bardziej na cieszenie się kompletem na wyścigu. Żeby myśleć o 2 eventach musiało by być 24-30!! graczy regularnie. Do tego osoba prowadząca 2 event też musiała by jezdzić regularnie. Dochodzi jeszcze klasyfikacja kto , gdzie i ogarnianie tego na forum. Jak dla mnie to zbyt skomplikowane i przedwczesne.Jeszcze chwilę temu na gridzie stawiało się  8-12 osób. Jest dużo lepiej ale bez przesady...

 

Jutro można wywiesić liste startową na piątek i zobaczymy ile osób się zgłosi. Może się myle.... :)

nie musi być 30 graczy. Wystarczy tylu co teraz - j.w. część jedzie wcześniej część później a duża większość w obu. I mamy dwa wyścigi jednego wieczoru z gridem powiedzmy zapełnionym przez 12 graczy tu i tam (nie chce mi się już szukać wypowiedzi prowadzącego, który mówił że nie liczy się dla niego ilość zawodników a ilość walki). Nie zapominaj, że na treningach można zwerbować jeszcze kogoś. Jakoś przez ostatni miesiąc czy nawet mniej nagle dołączyło z 8 osób. Za miesiąc może być to samo.

 

EDIT.

 

Albo tylko w piątek przesunąć start GTbN na 23.30 ? Wtedy swój event wrzuciłbym we wtorek i piątek o 22. Co wy na to? Co na to Nervus? Jak nie pasuje to trudno, nie było tematu ;)

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie przedłużać można by przemyśleć brak resowania pokoju gdy jest Nas 16. Nie wiem tylko czy płynność będzie równie dobra no i istnieje niebezpieczeństwo że ktoś dostanie DC i w jego miejsce wyjdzie ktoś z hs i zacznie gadać:( Chyba że wrócimy do pokoju bez hs nawet na rozgrzewce , choć miło pogadać przed wyścigiem zamiast tracić mnóstwo czasu na pisanie do wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Med , ja moge startować w obu eventach , znasz mnie:) Mam tylko obawy o ogarnianie tego wszystkiego i czy nie skupiamy się na tym, za wcześnie.   Do tego możemy sobie dywagować a i tak Nervus zadecyduje jak to dalej wyglądać będzie :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic nie wypadnie, to tez bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och... chyba tracicie czas na pisanie o rzeczach hipotetycznych i bardzo odległych ;) Nie mamy aż takiej klęski urodzaju. Możemy tylko z radością myśleć o komplecie na każdym wyścigu. Zresztą, żadne równoległe eventy nie wchodzą w grę. Celem jest i zawsze było stworzenie grupy 16-tu, regularnych kierowców, żeby każdy wyścig był maksymalnie atrakcyjny.

 

 @Med, faktycznie GTbN miało swoje starty o różnych godzinach, ale wydaje mi się, że ta ostatnia, czyli 23:00 wydaje się najbardziej optymalna dla większości. Próby z 22:30 pokazały, że kilka osób nie da rady się wyrobić, a 23:30 jest dla innych już za późno.

 

Liczę, że skład dzięki nowej krwi okrzepnie i będzie to stałe 16 osób, a w razie nieobecności będą wskakiwały osoby na zastępstwo.

 

Jak nic nie wypadnie, to również z chęcią pojeżdżę po Rzymie moim bolidem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co o tym sądzicie? Osobiście mógłbym poprowadzić (z pomocą innych) ten wcześniejszy event, tylko czy są chętni oraz co na to wy i Nervus? ja chetnie wezme udzial w evencie bez tuningu :)

Nawet w postaci pojedynczych wyscigow wtedy odpada zabawa w tabelki punkty i co wyscig inne auto cos na wzor programu Best Motoring i ich tsukuba battle :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko Med , ja moge startować w obu eventach , znasz mnie:) Mam tylko obawy o ogarnianie tego wszystkiego i czy nie skupiamy się na tym, za wcześnie.   Do tego możemy sobie dywagować a i tak Nervus zadecyduje jak to dalej wyglądać będzie :)

 

Może trochę nie jasno to wszystko wygląda. Miałem na myśli to, abym sam stworzył drugi event, odbywający się we wtorki i piątki o 22 (gdybyście się wszyscy zgodzili razem z Nervusem, aby GTbN w piątki startowało o 23.30). Tabelki, pomysły na eventy itp. - to by była moja brocha. Tak jak wcześniej wspomniałem, byłyby to głównie eventy bez tuningu także odpadałyby wielogodzinne przygotowania itp. Ot po prostu dwa dodatkowe, godzinne wyścigi w dobrym towarzystwie w ciągu tygodnia. Jedyna pomoc jaką bym chciał od kogoś to ewentualne stawianie pokoju, i jak kto chce to własne fotorelacje ;) Wtorek + inny dzień niż piątek odpadają. 3 wieczory z grą w ciągu tygodnia to dużo ;)

Och... chyba tracicie czas na pisanie o rzeczach hipotetycznych i bardzo odległych ;) Nie mamy aż takiej klęski urodzaju. Możemy tylko z radością myśleć o komplecie na każdym wyścigu. Zresztą, żadne równoległe eventy nie wchodzą w grę. Celem jest i zawsze było stworzenie grupy 16-tu, regularnych kierowców, żeby każdy wyścig był maksymalnie atrakcyjny.

 

 @Med, faktycznie GTbN miało swoje starty o różnych godzinach, ale wydaje mi się, że ta ostatnia, czyli 23:00 wydaje się najbardziej optymalna dla większości. Próby z 22:30 pokazały, że kilka osób nie da rady się wyrobić, a 23:30 jest dla innych już za późno.

 

Liczę, że skład dzięki nowej krwi okrzepnie i będzie to stałe 16 osób, a w razie nieobecności będą wskakiwały osoby na zastępstwo.

 

Jak nic nie wypadnie, to również z chęcią pojeżdżę po Rzymie moim bolidem :P

Tak jak wyżej napisałem, wszystkim zajął bym się ja. Twoim zadaniem było by tylko stawianie się na gridzie, o ile wyrazisz swoją chęć ;) oraz przesunięcie piątkowego startu na 23.30. W sobotę większość z nas ma wolne więc w ten jeden dzień chyba dało by się startować pół godz później ?

Ale tak jak mówiłem - jeżeli nie chcecie, boicie się że przez to zmaleje liczba racerów w GTbN czy cokolwiek innego to odpuszczam ;)

 

Yogi - restart pokoju rzeczywiście chyba nie ma zbytnio sensu, a pogadać przez HS można podczas codziennych treningów ;)

 

Laker - Best Motoring to była seria moich ulubionych filmików, maja już sporo lat ale przyjemnie się tych japońców ogląda ;) Polecam każdemu, choć w niektórych przypadkach można odnieść wrażenie, że są fanboyami swoich rodzimych aut.

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, o tych dwóch ligach to rzuciłem tak dla żartu. Oby w ciągu next 2 miesięcy było na starcie 15-16. Dla mnie start o 23:00 to dziś najpóźniejszy możliwy, choć i tak wiem, że niestety nie będę jeździł w każdym wyścigu. 22:00 to z kolei raczej za wcześnie.

 

Zostawmy ten temat, fajnie że ostatnio jest komplet i tym się cieszmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, tylko, że przesuwając piątkowy wyścig na później ingerujecie w obecny kształt zawodów, który tak naprawdę doprowadził do całej tej dyskusji (czytaj zgromadzenia chwilowo większej liczby chętnych). Tak jak napisał Nervus, 23:00 to godzina optymalna, ewolucja wie co robi i jak widać późniejsze godziny wypadły. Zresztą pokażcie mi ostatnie zawody, w których wystartowaliśmy o tej godzinie; dołóż do tego 30 minut i start przesuwa się niebezpiecznie blisko północy (nie wspominam o tych, którzy na styk kończą wcześniejszy wyścig albo zaczynają z poślizgiem i trzeba na nich zaczekać). Ja np. wtedy wypadam mimo szczerych chęci uczestnictwa i ambicji stawiania się na każdym wyścigu danej imprezy (tutaj jak pisałem prędzej odpuszczę cały event wiedząc, że nie mogę wykrzesać odpowiedniej frekwencji).

 

Med: piszesz o evencie dla tatuśków i zapracowanych a ja Ci powiem, że do dzieciaków z rana także trzeba wstać. Do pracy chodzę na 8:00 a dzieciak rano potrafi zerwać o 5:30. Dzień wolny od pracy nie jest dniem wolnym od rodziny :) Jak widać każdy ma inną sytuację. Poza tym od kiedy jestem z Wami nie widziałem ani nie słyszałem by ktokolwiek narzekał na to, że zbieramy się "tak wcześnie" (o 23:00). Wręcz przeciwnie, pomysł jeżdżenia o 22:30 prawie wszedł w życie a rozmył się w sumie jakoś sam a nie w świetle gorących protestów przeciwników tej opcji :) Powoływanie się na ustalenia z przeszłości jest też troszkę nie fair bo w sumie wszyscy w dalej chwili dopuszczeni do rywalizacji jeżdżą na tych samych zasadach, regulamin jest spisany a takie stwierdzenia budują tylko mur i dzielą nas na tych co wiedzą lepiej i tych nowych co się nie znają. Doceniam Wasz wkład w budowanie tej ligi i wiem, że gdyby nie Wasze doświadczenia - ja nie miał bym pysznej zabawy ale stan obecny jest znany i uważam go za wyjściowy (a nie jakieś archaiczne przepisy sprzed 20 lat ;) ).

 

Po paru przemyśleniach i Waszych wypowiedziach najbardziej podoba mi się to co napisał Nervus - póki co problemu faktycznie nie ma. Jeśli grono będzie na tyle wielkie i stabilne (30 userów nie znaczy 30 regularów) - wtedy można się martwić. Rozumiem też nieco przeciwników systemu ligowego bo w sumie jest ryzyko, że ktoś kto jeździł dla zabawy i zawsze mieścił się w 16tce teraz nagle może wypaść i stracić możliwość jeżdżenia w takim gronie.

 

PS. My to mamy problemy. W LTE debatują nad kolorami aut, przez chwilę zastanawiałem się czy przez pomyłkę nie wpadłem na forum o bajkowych jednorożcach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas juz byla dyskusja na temat startow bo tez pojawil sie urodzaj kierowcow. Teraz przyszla pora na kolory, a kolor wazna rzecz, ladnie na powtorce trzeba wygladac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kowi nie rob z nas... pederastow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Panowie z LTE , ja szczerze doceniam wartość dodaną jaką wnosicie do swojej ligi poprzez grafiki ,licencje , fotorelacje, filimiki!!:) Przyjemnie się to obserwuje i mam nadzieję że zapału, motywacji i wytrzymałości starczy Wam na jak najdłużej  :thumbsup:  Z doświadczenia powiem że w którymś momencie wszystkie te cechy będą potrzebne. Śmigamy juz kilka lat , zdarzali się entuzjaści którzy oferowali filmiki i inne bajery ale finalnie i tak wszystko zawsze ogarniał Nervus:) I nie wiem kto Go zaopatruje....:) ale ja też chce:) Także szacun Panowie i jak najwięcej wytrzymałości:)

 

I tutaj dobrze będzie połączyć dwa tematy:) Med , na forum są już dwa dobrze funkcjonujące i jeden raczkujący event w GT6. Czy jest potencjał na czwarty ..... nie wiem. Jeśli chcesz założyć Swój oddzielny event na forum to załóż nowy temat i zobaczymy. Jak to przemyślałem to widzę w tym wiekszy problem jednak. Nasz start w piątek nie może z założenia wrócić na 23,30. Przy 16 graczach pokój zbiera się dłużej i jak ustalamy start na 22,30 to i tak startujemy o 23:) To było dobre zagranie z 22,30 bo nie wszyscy się wyrabiają ALE SIE SPIESZĄ i przez to starujemy wcześniej. Twój event , jeśli miał by być godzinny musiał by startować maksymalnie o 21,30. Ja przez to odpadam bo o tej porze zakładam pokój do głównego wyścigu. Potrzebny jest czas na skupienie i przygotowanie. Do tego dwa wyścigi w tygodniu i tak zajmują całą moją uwagę. Mam wrażenie że dodanie do tego jeszcze dwóch wyścigów byłoby dla mnie męczące. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie żebyś to wszystko jakoś obmyślił , założył i spróbował :thumbsup:

 

Dziś miałem nie trenować , ale wczorajszy wieczór był mega miodny i chyba zajrzę ponownie na ulice Rzymu :) Wczoraj na luznym treningu 11 osób , przed wczoraj chyba podobnie , niedługo wykreślę ż kalendarza..''spanie'' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor masakrujący. Co prawda do tej pory jeździłem z Wami w mieście chyba tylko w Madrycie i Tokyo ale to co się dzieje tutaj przechodzi ludzkie pojęcie. Nie miałem chyba wyścigu bez stłuczki, oczywiście z mojej winy w jedną z band :) Tor jest szybki, są wystające tarki, na których moje nisko ustawione zawieszenie dobija - tracę przyczepność i na wyjściu uderzam w bandę - mam już dwa takie miejsca, nie licząc dodatkowych, w których problem z opóźnionym hamowaniem też prowadzi na manowce :) Nie mam pewności czy jutro zdołam się pojawić na wyścigu (50/50) ale dzisiaj mam w planach potrenować i popracować nad setupem żeby zniwelować te niedogodności. Najpierw samotnie (setup, spalanie), potem pewnie będę szukał oficjalnego pokoju GTbN :)

 

kowi nie rob z nas... pederastow...

Od fascynacji odcieniami do miłości do chłopców jest jednak kawałek :) Popraw się, obelga jest dobra ale nie w tej sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczorajszy trening fajny, nie powiem. Taki HIIT :).

Ja w końcu zbadałem durne paliwo na tym torze, 13 okrążeń i zupa się kończy na ostatnim zakręcie. Przy jeździe 46 okrążeń 3 pity jak w mordę strzelił, zakładając bezbandową jazdę (co jest tutaj utopią). Coś mi mówi, że panowie z S2000 pojadą na 2 pity, będzie deklasacja :D. Strzelam, że podium będzie jednolite mniej lub bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że panowie z S2000 pojadą na 2 pity, będzie deklasacja :biggrin:

 2-2.5 litra, brak turbo/kompresora, 4 cylindry - to musi mniej palić w porównaniu do pozostałych :D Co prawda na spalanie przy jeździe torowej ma znaczenie dużo, duuuuużo więcej czynników, ale pod względem serca auta s2000 wypada najlepiej. 

Sam potrenuję dopiero w piątek, oby udało się ogarnąć jakiś dobry setup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pojawie ale bez hs sorki za rozpierduche na treningu ale moj hs doprowadza mnie do szalu i slysze albo was albo auto albo nic przez co nie moglem sie skupic na wyscigu.

Wczoraj cos mi sie obilo o uszy ze ma byc lista chetnych na wyscig -chyba ze sie przeslyszalem

Problem w tym ze ja jeszcze nie wiem czy w piatek pracuje , dam znac jak najwczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rączki mnie świerzbią więc nie czekając na Nervusa zamieszczam listę startową do jutrzejszego wyścigu:) Wpisałem od razu osoby co do których jestem pewny że będą. Proszę o dopisywanie się do listy ale tylko w przypadku pewności że się będzie. Jeśli ktoś nie wie czy da radę niech na razie się nie wpisuje. Ciekaw jestem ilu będzie pewniaków:)

 

1) Nervus

2) Jaski 

3) Piotras

4) Ziemniak

5) Yogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1) Nervus

2) Jaski 

3) Piotras

4) Ziemniak

5) Yogi

6) Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1) Nervus

2) Jaski

3) Piotras

4) Ziemniak

5) Yogi

6) Med

7) Smokey

Edytowane przez SMokey76er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus

2) Jaski

3) Piotras

4) Ziemniak

5) Yogi

6) Med

7) Smokey

8) Pela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×