Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W GT5 limit PO też był do dupy :), zresztą dwa auta ciężko wyrównać a co dopiero dwadzieścia :). Chyba każdy ma świadomość tego że jeśli sobie wybieramy auta to zawsze jedne będą szybsze od drugich zwłaszcza jeśli na torze jest szesnaście różnych. Ja ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolony. Może nie jest to najszybsze auto ale na pewno jest w czołówce jeśli chodzi o przyjemność z prowadzenia dzięki czemu nawet jazda w końcówce stawki mi nie przeszkadza :biggrin:. Co do wyścigu to dużo więcej nie mogłem zrobić. Nigdzie się nie rozbiłem, tempo miałem zaskakująco równe i dobre. Mimo dopiero P10 bawiłem się bardzo dobrze i z wyniku również jestem zadowolony :). 

Za to Cie lubię i szanuję Jaski:) Nie dość że wybrałeś najbardziej odjechane autko to jeszcze się cieszysz z P10:) mimo że jesteś najszybszym kierowcą w naszej grupie:) To samo w sumie tyczy się Piotrasa:) Fajnie Panowie, ja oczywiście traktuje ten event jak trzy tygodniową wycieczkę krajoznawczą, piękne widoki, Jaski i Piotras w lusterku:) Niestety za dwa tygodnie trzeba bedzie wracać do domu:(

Wiem yogi ze chcesz podtrzymac mnie na duchu- ale niestety nie trafiles poniewaz z powodu przedluzajacego sie startu zjaralem to co mialem na pit przygotowane i pierwsze 2 stinty przejechalem" na haju" pozniej juz nie zdazylem skrecic

Stad chyba nerwy i stres.4 pity i to doslownie przez drobiazgi.nie wiem jak med mogl jechac popsuty ja na tym torze zjechalem 3-razy z powodu jednego kola nie moglem nawet przejechac jednego zakretu w miare normalnie z uszkodzeniem.

Ps.pela ty chociaz na fotkach dobrze wyjdziesz ze swoim mietusem :)

No to masz odpowiedz. Należy zwiększyć zapas i zintensyfikować rozgrzewke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ominal mnie epicki wrecz wyscig:( wiedziałem ze mimo cisniecia mojego stadka kucy nie zdazylbym na 23 wiec sie nawet nie zapisywałem ,ale mam nadzieje ze na Lagunie bedzie rownie tiptop:D wlasnie testuje mojego rufa na tych zakretasach i jest miodnie <3 teraz jeszcze maly trening na ogarniecie sie w tloku na torze iii bedzie sie dzialo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny trening wczoraj śmignąłem z Lalkiem:) Dodam że dzięki ustawieniom Lalek zniwelował strate w B/L z 3 sekund do niecałej sekundy, da się:) Tor jest zgoła inny od ostatniego i  będzie promował inne autka:), docisk mile widziany:) Laguna jest świetnym miejscem do ścigania:) Samo udane i szybkie przejechanie korkociągu daje już masę frajdy:) Szykuje się kolejne epickie :) ściganko. 

 

Dziś wieczorem ponownie z przyjemnością wybiore się za ocean, liczę że będzie więcej chętnych na trening niż wczoraj:) Przyda się z testować jazdę w tłoku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest problem ja nie mam tyle czasu co lalek na tuning i testy i pewnie wiedzy tez takiej nie posiadam dlatego cisne na standardowym zawieszeniu i np na motegi bylo super a w rzymie juz padaka podejrzewam ze lagunie blizej do rzymu niz motegi wiec licze na nic w tym wyscigu :( jedyny tuning to skrzynia redukcja masy i dodanie kucy .teraz tylko zmieniam maks.predkosc w skrzyni biegow co niewiele zmienia jesli chodzi o te tory.

Dlatego wole eventy bez tuningu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale chciałem zobaczyć czy sobie poradzę z moim evo. W zasadzie auto przyspieszyło dzięki dwóm rzeczom. Pierwsza z nich to zdjęcie balastu, a druga zmniejszenie podsterowności za pomocą wysokości zawieszenia i twardości sprężyn. Przód wyżej niż tył i do tego bardzo miękki (sprężyny tylne ustawione na 60% twardości, przód tylko na 15%), reszta na 1 z przodu i na 2 z tyłu. I wio, jakoś to jedzie :P Reszty nie pamiętam co tam ustawiałem, ale mogę podać gdyby ktoś chciał i mu zależało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nervus rzuc prace zostaw rodzine czy cokolwiek tam robisz i zajmij sie czyms waznym np.wrzuc fotki z rzymu :)

Obserwujcie czy ziemniak jest online jak go nie bedzie to znaczy ze jest w Walencji :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Hamilton

Ziemniak ktory byles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to by tylko lajki zbierał :biggrin: Dostajesz lajka za dyskretną aluzję :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajki to super pomysł!

Szerokości w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to te lajki ale ja jestem jak by co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety, brakło czasu w weekend. Nawet nie obejrzałem powtórki :sad:

 

Zastanawiam się, czy wrzucamy jakąś listę na poniedziałek? Może, żeby nie zaśmiecać, to 100% pewniaki niech dadzą "lajka" w tym poście i będzie wiadomo??! Potem wkleję tylko listę i już. Co myślicie?

Spoko Nervus:) Juz zalajkowałem. Co do osób z poza forum to trzeba pamiętać o Nicemanie i Przestępca pisał że chciałby wystartować w poniedziałek tylko będzie w grze punkt 23,10 Wcześniej nie wyrobi się z roboty. Myślę że jeśli zbierze się komplet i wszyscy pojawią się przed 23 to wystartujemy a jeśli będzie wolne miejsce to zaczekał bym do tej 23,10:)

 

Lajkować szybciutko Panowie:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to te lajki ale ja jestem jak by co

W prawym górnym narożniku posta Nervusa należy kliknąć Lubię to. Jak na fejsie.

 

Ja już jestem na liście, dzisiaj także trenuję, mam nadzieję, że ktoś dopisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne: do czego służy składowisko w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne: do czego służy składowisko w grze?

moj Nissan tam wyladuje po tym evencie chyba myslimy o tym samym u mnie to sie chyba nazywa stockyard i trzymam tam gokarty,redbulle,prototypy i inne bezuzyteczne badziewia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale do czego to służy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Składowisko ma na celu zminimalizowanie czasu ładowania się garażu...

W GT5 przy 1400 autach i ustawianiu kryteriów wyszukiwania "mieliło" około 20s.

Obecnie przy 500 autach w GT6 (bo tylko tyle pomieści garaż) trwa to około 5s.

Za to składowisko z 300 autami mniej więcej tyle samo. (maxymalnej pojemności nie znam)

 

W sumie dobre rozwiązanie z tym składowiskiem bo można w nim schować auta najrzadziej używane i przy okazji zaoszczędzić na czasie.

Jednak jest z nim mały problem i mam nadzieję, że to naprawią.

Otóż auta schowane do składowiska w salonach samochodowych widnieją jako niezakupione - nie ma przy nich tego znacznika w niebieskim kółku.

W przypadku gdy potrzebujemy danego auta przez pomyłkę możemy kupić drugi raz to samo bo w salonie nie jest "odhaczone".

Pozostaje przed każdym zakupem zaglądać do składowiska i szukać... a to trochę trwa...

Edytowane przez INO1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 aut w garażu głównym tylko:( Słabo trochę , na razie nie dobiłem bo nie gliczowałem a auta kupuje pod eventy tylko, ale po 2 latach grania w GT5 miałem ich naprawdę sporo:) i za chwilę pewnie będę musiał odwiedzać składowisko:(  Dzięki INO za podpowiedz , do tej pory nawet tam nie zaglądałem.

 

Wracając do Laguny, świetny trening wczoraj pojechaliśmy. 13 osób w pokoju i zabawa do 01 nad ranem. Spać poszedłem o 1,30 , tak jak w zeszłą niedzielę:) Jak tak dalej pójdzie to co tydzień robotę będę zaczynał od środy:)) Tor zajebisty i przewiduje masę frajdy dziś wieczorem, dla całej stawki:) Niestety wczoraj okazało się że z garażu S2000R1 wyciekły tajne informacje na temat ustawień przez co straciłem 1-2 sek przewagi z B/L , głowy polecą na bank , śledztwo w toku:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za objaśnienie, fakt, że nie mam problemu z garażem (w okolicach 150 aut) ale mimo tylko 3 w składowisku tamto ładuje się koszmarnie długo (z GT5 nie mam porównania). Generalnie nie używam.

 

Wczoraj fajny trening, ciekawy tor z legendarnym korkociągiem, na którym przewiduję wiele ciekawych wydarzeń podczas wyścigu :) Zupełnie inny klimat niż w Rzymie, to mi się podoba. Czasy co prawda jak zwykle odstają od Yogiego w gazie (podczas jednego ze sprintów było 1:38:7XX) ale liczę też na drobne poprawki w przełożeniach przed samym wyścigiem i delikatną poprawę tego wyniku. Co do śledztwa, proponuję już teraz zarządzić -8 punktów w tabeli dla sprawcy oraz każdego beneficjenta wycieku ale podejrzewam, że dojdzie do ukręcenia łba sprawie ;)

 

PS. Nervus, czy możesz dodać do tabeli z wynikami eventu jedną kolumnę z nazwą auta?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Rzymu to był dla mnie bardzo fajny wyścig. Po szczęśliwym zwycięstwie postanowiłem dopracować setup dzięki czemu poprawiłem BL o 0,8 s przy zmniejszonym zużyciu paliwa co było w sumie kluczem do sukcesu gdyż auto przejeżdzało 16 okrążeń Rzymskiego toru. Sam wyścig prawie idealny, z małą przygodą w pierwszym stincie gdzie po przytarciu bandy uszkodziłem koło, na szczęście dało się jechać.Później już po wyjściu na czoło stawki mogłem zwolnić i dostosować tempo do drugiego Yogiego by tylko utrzymywać przewagę.

Co do laguny to nie mam złudzeń, będzie mi bardzo ciężko dotrzymać tempa potwornie szybkim, dociśniętym S2000. Poròwnując tor do tych które są już za nami trochę charakterystyką przypomina mi Brands Hatch na którym w R1 na luzie robiłem czas o 2,5 s lepszy niż mòj BL w rufie.

Przez weekend nic nie jeździłem ale trening zacznę dziś po powrocie z pracy, tak koło 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ziemniak nie sciemniaj bo widzialem cie w GP Hiszpani :)

A teraz na serio chyba dzis nie dam rady poniewaz zmieniam operatora sieci i ku..sy wylaczyli mi neta a mial chodzic do konca maja mam juz nowy router od nowego dostawcy ale neta jezcxe nie mam moze zdarzy sie jakis cud do wieczora ale to malo prawdopodobne . Wiec zycze wam dobrej zabawy.

Ps.Yogi mam nadzieje ze tym razem dasz rade ziemniakowi(ziemniak lubie cie ale za czesto wygrywasz) piotras i jaski za was tez trzymam kciuki :) bo macie fajne auta

...cholerny Westnet... :(

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to chyba jednak awaria jakas bo sasiad tez nie ma internetu od wczoraj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista startowa Laguna Seca 12/05

 

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Pela
7) mataman
8) black_cris
9) cienglasz
10) buggarek
11) Niceman
12) Laker
13) Remigio
14) Tomek
15) Smokey
16) Lalek

 

rezerwa:

 

17) PSA

18) Lysy

19) Naming

 

 

Laguna jest super miodnym torem i mam nadzieję, że wyścig dostarczy wszystkim mega emocji :biggrin: Oby wszystko poszło sprawnie i bez kłopotów technicznych. Co do chętnych, to znowu będzie ciasno. Nie mam potwierdzenia od : Aruwa, Grande i Meda. Jeśli się zgłoszą, to trzeba będzie zadecydować kto musi ustąpić miejsca...

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×