Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1) Nervus

2) Jaski

3) Piotras

4) Ziemniak

5) Yogi

6) Med

7) Smokey

8) Pela

9) mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus

2) Jaski

3) Piotras

4) Ziemniak

5) Yogi

6) Med

7) Smokey

8) Pela

9) mataman

10) black_cris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Smokey
8) Pela
9) mataman
10) black_cris

11) TomekDaria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) Nervus

2) Jaski

3) Piotras

4) Ziemniak

5) Yogi

6) Med

7) Smokey

8) Pela

9) mataman

10) black_cris

11) TomekDaria

12) Super hiper mega Laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Smokey
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker 

13) cienglasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Smokey
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker 

13) cienglasz

14) Grande

 

Może by tak wrzucać takie listy do innego tematu? Jeżeli będziemy tak przed każdym wyścigiem produkować 16 postów (lub więcej) z listą to ciężko to się będzie czytało.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oki, Grande mnie wyprzedził :P

 

 

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Smokey
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker 

13) cienglasz

14) Grande

 

Rezerwa:

1. Ser lalek i jego biały rumak lancelot szóstej generacji (jasne podkowy) :P

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Smokey
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker 

13) cienglasz

14) Grande

15) Niceman

16) Lalek

No i mamy komplet:) Niceman nie ma dostępu do forum ale wczoraj na treningu się określił że będzie. Nie wiem jak z Namingiem i Przestepcą?? Może się okazać że któryś z nich chciałby pojechać. W takim przypadku pozycja Smokyego była by zagrożona.  Z drugiej strony obecność na forum tez jest ważna i to że Smoky założył konto i wpisał się wcześniej na listę powinno go jakoś premiować??? Nervus  co w tej sytuacji?:)

Na

 

Na

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Smokey
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker
13) cienglasz
14) Grande
15) Niceman
16) Lalek

17) plebann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Plebann
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker
13) cienglasz
14) Grande
15) Niceman
16) Lalek

rezerwa:

17) Smokey

Tak to widzę . Smokey dołączył ostatni i nie ma jeszcze wyścigu na koncie. Na razie liczą mu się obecności:) Smokey , jeśli starczy Ci zapału to bądz wieczorem online. Jeśli ktoś się wykrzaczy to wskoczysz jako pierwszy rezerwowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, ja wpisałem się do rezerwy w razie braku chętnych, bo kilka osób się nie określiło. A skoro Plebann chce jechać, to niech jedzie :) Tak samo Smokey :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Lalek:)  Aaaa jeszcze przypomniało mi się że mamy przepis dotyczący Nicków zawodników. Maksymalnie dopuszcza się 12 znaków!! Zawodnik o pseudonimie nie mieszczącym się w tych normach nie może brać udziału w wyścigach. Wiecie prawa telewizji , nie mieści sie na pasku czy coś..:) Do tej pory nie było z tym kłopotu ....ALE teraz poooojawił się nasz mistrzunio ''hiper viper super Laker'' :) i mamy kłopot:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Plebann
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker
13) cienglasz
14) Grande
15) Niceman
16) Lalek

rezerwa:

17) Smokey

18) aruw

Nie wpisywałem się wcześniej bo nie mam 100% pewności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, założyłem, że lista została założona po to, żeby oszacować choćby wstępnie ilość osób, która może stawić się na wyścigu. Nie po to by decydować o tym kto wystartuje. Rozumiem, że lepiej wiedzieć wcześniej z jakim problemem organizacyjnym się mierzymy niż 5 minut przed startem. Czy to się zmieniło? Widzę jakieś dziwne podniecenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie ma ciśnienia ;) Bede wieczorem pewnie on-line, wiec tak Yogi jak mowisz, jesli sie znajdzie miejsce to ewentualnie pojade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''hiper viper super Laker''

 

Ech.. Myślę, że wiem dlaczego on tak napisał. Pewnie mało kto sobie z tego teraz zdaje sprawę, bo to już ze 20 lat minęło, ale ja w dalszym ciągu pamiętam oczami dziecka niedzielne poranki z Pałer Rendżers. Od początku chodziło mi to po głowie, ale nie mogłem dobrze skojarzyć, aż kiedyś na treningu usłyszałem przez hs-a  "tik tik tirik tik tik" (goł goł pała łabędzie) i Laker powiedział: "muszę kończyć chłopaki, dostałem esa". Taka sytuacja miała miejsce jeszcze kilka razy. Normalnie bym nie skumał, ale wybór auta do tego eventu - to nie może być pomyłka :P

350za.jpg

 

29855d1252136742-nissan-transformer-ya21

 

A kask, który ma Laker w grze, to daje 100% :biggrin:

 

power_rangers_red_movie_helmet_by_matt33

 

 

Laker, teleportuj się do centrum dowodzenia! :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, założyłem, że lista została założona po to, żeby oszacować choćby wstępnie ilość osób, która może stawić się na wyścigu. Nie po to by decydować o tym kto wystartuje. Rozumiem, że lepiej wiedzieć wcześniej z jakim problemem organizacyjnym się mierzymy niż 5 minut przed startem. Czy to się zmieniło? Widzę jakieś dziwne podniecenie :)

Yogi puścił listę, żeby już wcześniej było wiadomo ilu jest 100% chętnych i czy będzie problem z miejscem dla kogoś. Jak się okazuje problem, jest :D Sorry, że się cieszę, ale chodzi mi oczywiście o szykujący się komplet zawodników na wyścig.

Lalek, jak już zresztą wielokrotnie zaznaczał, zrezygnował z tego eventu, więc jest w absolutnej rezerwie i jeśli nabrał teraz chęci, to musi czekać na typowo wolny slot...

Jest jeszcze kwestia Przestepcy,Naminga i Lysego (nie wiem, czy się określali na treningach)? Hmm...

 

Z innej beczki. Jeży mi się trochę włos na głowie, jak sobie pomyślę o 16 szybkich autach na uliczkach Rzymu :blink:  Mam nadzieję, że wszyscy zachowają maksymalną ostrożność i rozwagę (zwłaszcza na pierwszych okrążeniach). Tutaj nawet drobny błąd, otarcie się o bandę itp. w nieodpowiednim miejscu mogą skutkować zatorem i niezłym karambolem :yes: Jest kilka takich groźnych miejsc. Pierwsze to dwa pierwsze zakręty, potem nawrót i oczywiści pierwsza szykana. Mam nadzieję, że czeka nas masa emocji i to tych pozytywnych. Już nie mogę się doczekać walki i próby przedzierania się przez całą stawkę w cieniu Koloseum :thumbsup:

Do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko nervus postanowilem ze dzis pojade prawie na trzezwo tzn. 1 lolek przed i moze lufke w pitstop ale zadnych bongosow wiaderek itp. Bez ciezkiej artylerii postaram sie jechac bezpieczniej niz ostatnio Do wieczorka panowie :)

Ps.Lalek nie trafiles bo ja mialem tam rozowy(pink) kombinezon i krecone wlosy :)

Edytowane przez laker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co Lakera to poprostu miałem głupawkę w robocie , spodobał mi się bardzo Jego wpis na listę i postanowiłem pojechać w stylu '' 4 pity obowiązkowe w następnym wyścigu'' heheh

 

Co do listy to Naming , PSA i Łysy nic mi nie sygnalizowali że będą dzisiaj , jedynym który sie określił był Niceman i dla tego Go wpisałem:)


1) Nervus
2) Jaski
3) Piotras
4) Ziemniak
5) Yogi
6) Med
7) Plebann
8) Pela
9) mataman
10) black_cris
11) TomekDaria
12) Super hiper mega Laker
13) cienglasz
14) Grande
15) Niceman
16) Aruw

rezerwa:

17) Smokey

18) Lalek

 

Tak chyba będzie ostatecznie wyglądać lista startowa. Jeśli Aruw miał by jednak nie dać rady to na jego miejsce wskakuje Smoky. Jeśli będą 2 miejsca, to też Lalek.

 

Zapowiada się mega miodny wyścig. Potrzebne będzie 100% skupienia i rozwagi :) Wytrzymałość też się przyda bo przygody z bandami będą grozić każdemu:)


A i jeszcze jedno. Pokój treningowy będzie bez hs , dzięki temu nie trzeba będzie go restartować :) Proszę tylko aby WSZYSCY sprawdzili swoją pozycję na formującym abym nie musiał odpisywać ciągle na zapytania:) 

Do wieczora:)))))))


Laker , polecam Ci butle z wanny przed wyścigiem..... nie trafisz do kierownicy:)))

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Butla z wanny :D wlasnie przypomnial mi sie wyjazd wiele lat temu do Hiszpani, kiedy to konczacy sie stuff wymogl przejscie na "pompke". A ze nie bylo w pokojach hotelowych wiaderka, to caly czas stala pelna wanna zimnej wody w kiblu ;) i tak do dzisiaj jest metoda na "hiszpanska wanne" ;)

EOT :)

Edytowane przez SMokey76er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nervus postanowilem ze dzis pojade prawie na trzezwo tzn. 1 lolek przed i moze lufke w pitstop ale zadnych bongosow wiaderek itp. Bez ciezkiej artylerii postaram sie jechac bezpieczniej niz ostatnio Do wieczorka panowie :)

Ps.Lalek nie trafiles bo ja mialem tam rozowy(pink) kombinezon i krecone wlosy :)

 

Aaa.. bo to jeszcze przed mutacją i z kasetą Kelly Family w walkmenie ;) Tak bywa - młodość nie wieczność :P

Skoro dziś wkręcasz się na lajcie, to nie polecam butli - przeczyszcza :biggrin: Za to można sobie odpalić dobrą nutkę na klimat, na przykład taką z 71miasto:

Ewentualnie jeżeli planujesz jakiś większy hardcore pod koloseum to włącz Quo Vadis przed wyścigiem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker , polecam Ci butle z wanny przed wyścigiem..... nie trafisz do kierownicy:)))yogi wierz mi lub nie ale ostatnio tak zrobilem przed wyscigiem -4 razy :) tylko ze dbam o nature i uzywam wiadra zamiast wanny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko aby WSZYSCY sprawdzili swoją pozycję na formującym abym nie musiał odpisywać ciągle na zapytania:) 

O to to to!! Po to się męczę z tą cholerną tabelką, żeby było łatwiej na formującym ;)

Można sobie cyknąć fotkę telefonem i mieć przed wyścigiem pod ręką, żeby nie masakrować zapytaniami: a za kim ja jestem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lalek ale mnie rozbawil ten kawalek(obity welurem) teraz stoje przy grillu napierdalam burgery szczesliwy jak spongebob

Jak mam cyknac telefonem jak wchodze na facebook przez telefon?spoko zapamietam lalek znasz wiecej takich hitow ? Slyszales kiedys lech roch czy jakos tak ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×