Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja se jutro złoże zamówienie na pre ordera ;)

Jak jest z karierą? Jest osobna w UFC i osobna w PRIDE? Czy tylko UFC? Wiadomo coś na ten temat?

@edit

Za kilkanaście minut wrzucę na YT gameplay z wygraną przeciw Wanderleiowi Silvie na Ultimate. Niektórzy mają z tym problem dlatego będą mogli sobie podpatrzeć ;)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se jutro złoże zamówienie na pre ordera ;)

Jak jest z karierą? Jest osobna w UFC i osobna w PRIDE? Czy tylko UFC? Wiadomo coś na ten temat?

Podpinam sie pod to, i kolejne bo w materialach dostepnych w sieci na temat UFC3 nie znalazlem, w trybie kariery gramy prawdizwym zawodnikiem, czy mozna stworzyc 'siebie' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% będziemy tworzyć własnego zawodnika, o to jestem pewny :) Tak jak w poprzednich odsłonach serii.

Tak jak obiecałem :D Poziom trudności - ultimate

Edytowane przez Selo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepszym stójkowiczem jest Wanderlei niż Rampage. W półdystansie go miażdży, szybsze uniki, dobre kombinacje i to kolanko szybkie na korpus to jest masakra. Niedługo też coś wrzucę może na poziomie ultimate Wand vs. Rampage.

Wstawiłem filmik, poziom Ultimate, jest troszkę stójki, troszkę parteru, starałem się pokazać switche, czyli jak nasz przeciwnik zmienia pozycje wtedy my to kontrujemy, przechodząc np. z gardy do pozycji bocznej itp., w stójce sporo uników, kolan, kopnięć. Sory za jakość, ale mam na razie tylko telefon pod ręką i widać jak widać, ale zawsze mogłobyć gorzej.

Edytowane przez ShogunPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jak właśnie zrobić tą technikę, że w momencie gdy on chce wstać my mu uciekamy? Wiem, że bot tak robi i jest to dość denerwujące. I jeszcze jedno, coś co jest dla mnie zagadką jeszcze z poprzedniej części, a mianowicie jak zrobić ten przewrót, że my jesteśmy na dole i obalamy przeciwnika tak, że to my teraz jesteśmy na pozycji dominującej? Już w ufc 2010 nie potrafiłem tego zrobić, jedynie przypadkiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak że on wstaje, a my uciekamy bo nie rozumiem? A te switche, czyli zmienianie pozycje poprzez kontrowanie przeciwnika jest dość proste tylko trzeba popróbować, np. jesteśmy na górze w gardzie, przeciwnik chce nas zepchnąć i wstać, w momencie, gdy on nas spycha szybko ruszamy prawy analog w prawą strone, takie pchnięcie, coś w podobie, gdy robimy uniki w stójce. W ten sposób przechodzisz do innej pozycji kontrując przeciwnika.

Edytowane przez ShogunPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś Silvą latające kolana, ja nadal tego nie umiem :/ Możesz jeszcze raz to objaśnić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz L1 jak do wysokiego kopnięcia, naciskasz dynamicznie strzałkę w strone przeciwnika (jak stoisz po lewej stronie ringu to wciskasz prawą strzałkę) wtedy robi jakby takie podejście szybkie do niego, zaraz kiedy wciśniesz strzałkę wciskasz O. I tyle, nie potrafię tego dokładniej opisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to mi chodziło :) Może się nie jasno wyraziłem, ale chodziło mi o to, że gdy on chce nas zrzucić to my mu uciekamy na bok i on znowu musi się ustawić do ucieczki.

Co do flying knee to chyba analogiem nie strzałką? :P

btw. Na allegro pojawiła się nowa oferta, aż 10 groszy tańsza od tej poprzedniej :D

http://allegro.pl/ufc-undisputed-3-ufc3-dlc-gratis-ps3-i2085132320.html

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem jak się porusza na PS3, ale na Xboxie lewym analogiem się porusza, czyli tam gdzie na PS3 są strzałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selo, jest tańsza o 10 groszy, ale zobacz na przesyłki :P Ja za kurierską pobraniową zapłaciłem 23, a tu jest 25, więc wyszło taniej i tak tamta wcześniejsza, ten po prostu troche na przesyłce zarabia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kariera jest ważna, ale nie najważniejsza :D Wg. mnie najważniejsze jest online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą zaczyna się w organizacji WFA, po kilku walkach przechodzisz do PRIDE, wygrywasz turnament i biorą Cię do UFC, a reszta podobne prawdopodobnie do UFC 2010, czyli masz jakieś tam campy, w których się uczysz nowych ruchów, sparing partnerów, układasz swoje gameplany na danego przeciwnika, czyli jak jest stójkowiczem to trenujesz stójkę, jak zapaśnik to parter itp. Zapowiada się fajnie, ale najbardziej czekam na multi.

@Bamek

Dokładnie tak, nie ma to jak posiedzieć przy mutli i rywalizować z najlepszymi, a nie z botami. Do premiery powinienem mieć już PS3 więc będzie trzeba się jakoś ustawić.

Edytowane przez ShogunPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gg masz w profilu, więc serdecznie zapraszam, ja zawsze będę chętny do poobijania się heh ( najchętniej w stójce :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bardzo lubię tryby single player w grach. Np. kariera w Fight Night była bardzo udana, a w UFC była no powiedzmy średnia. Nudna, schematyczna i dlatego liczę, że w tej grze to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie GG coś mi się zje*ało, więc jak będę miał już PSN ID to się zgadamy. Jak dla mnie singiel w UFC najważniejszy nie jest, zawsze lepiej multi albo z kolegami pograć na jakiejś imprezce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo dokładnie, do mnie kumple przychodzą na KSW to przed rozpoczęciem flaszki czy piwka pykniemy sobie :D Dzisiaj brata znokautowałem latającym kolanem, spodobał mi się ten cios hehe :) Ale mimo wszystko to on częściej mnie leje Jacksonem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego niż granie ze znajomymi na jednej konsoli. Tylko u mnie jest problem, że rzadko z kimś gram i z reguły wśród znajomych nie mam żadnych rywali, on line wcześniej nie grałem(miałem xbox-a, a golda to mogli sobie wsadzić w dupę Microsoft). Na razie i tak mam kilka planów zakupowych, ale myślę, że i tak prędzej czy później trafi do mojego czytnika. Jeden z kolegów wyżej wrzucił filmik jak wygrywa Silva Vs Rampage. Zobacz jak robi uniki, a jak mocno dostajesz to spróbuj obalić go albo wejść w klincz prawą gałką.

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, uniki wszystko robię, w klinczu kolana itd, z tym że jeśli się z Jacksonem wejdzie w bójkę na poważnie to się raczej cało z niej nie wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć na XBL połączenie jest lepsze, mniej lagów itd., ale 130zł na rok to za dużo, pamiętam jak jeszcze 3 lata temu kosztowało to niecałe 100zł. Ale teraz przenoszę się na PS3 to będę grał za free. Jak dla mnie nie ma znaczenia kim gram, ważniejsze są umiejętności i komu jaki styl się podoba. Wand ma bardzo dobre kombinacje, jak widać na moim filmiku nawet, potrafi uderzyć z rzędu z 4-5 mocnych sierpów. Grałem oboma zawodnikami na Ultimate i raczej jakiś problemów nie mam z wygrywaniem, więc jak dla mnie bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z bratem wygrywam na przemian, raz on, raz ja, on też nie jest jakimś leszczykiem co by nie było, zna się trochę na tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki co to za muzyka leci w tle jak przez chwile przytrzymamy na ikonce UFC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe czy będzie taka książeczka z instrukcją pokazująca jak robić przewroty itd. tak jak to było w UFC 2010, wie ktoś może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukaszek79

Pewno po premierze ktoś wrzuci jakiś soundtrack z gry to będzie na YouTube.

@Bamek

Pewno taka książęczka będzie z tymi instrukcjami, ale i tak będzie tutorial jakiś, za którego będzie jakieś trofeum jak to było w 2009 i 2010 więc bez problemu to ogarniesz. I tak nic nie uczy lepiej jak gra w multi żeby coś podłapać od lepszych graczy. I jeszcze pytanko, jest HS w tej wersji za 999zł a MM z dyskiem 160GB wersja slim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×