Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

No tylko ja bym w końcu chciał zobaczyć kozaka mniej więcej jak to było w ff7 jak Cloud się wkurwi@ na sepha ta chwila złości i jeb pochlastał sepha jak świniaka a tu nawet jak fang się zmieniła w tego stwora to Ophan się głupio cieszył , wiecie o co mi chodzi za dużo melodramatu i obyczajówki i jest to powielane zbyt często !:pardon:Ale ogólnie fabuła bez zarzutu.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy prawie, że ukończyli grę.

Chodzi mi o grindowanie i maksowanie postaci, czyli głównie Crystarium na początek.

Sprawa wygląda tak, że doszedłem do tego całego Pulse. Nie robiłem misji z tych kamieni tylko od razu poleciałem z fabułą.

W tej wierzy dostawałem dość ostre baty, ale jakoś przebolałem do momentu aż nie dotarłem na dach do bossa.

Ten lał mnie jak chciał, miał jeden atak po którym padała cała drużyna.

Także musiałem się wrócić z powrotem do Pulse i porobić misje z kamieni. Zrobiłem póki co te 5 najprostszych (niebieskie).

Teraz musiałbym robić zielone, ale nie wiem gdzie szukać...tzn. chodzi o to, że po prostu trzeba biegać i znajdywać je porozrzucane po mapce?

No chyba, że jest jakiś lepszy sposób na dobicie postaci na obecnym poziomie? Jeszcze nie mam nawet chocobosa do biegania, także troszkę mi jeszcze brakuje.

Nie wiem dokładnie jaki to jest Chapter, ale to w momencie jak ten boss na dachu tej wierzy z nami walczy.

Wróciłem do Pulse, zrobiłem kilka misji z kamieni i jestem w kropce...

Patrzyłem na YouTubie oraz ogólnie po sieci szukałem jakiś podpowiedzi i większość ludzi radzi bić tego Behemota co z Wilkołakiem walczy.

Próbowałem, ale niestety wciąż jestem za słaby...

Nie wiem czemu, podczas gry zabijałem wszystko co się dało, zbierałem co się dało, a najwyraźniej to wciąż mało...

Nie wiem czy jest sens wracać do bossa na dachu. Co prawda trochę postacie dobiłem, ale nie wiem czy wystarczająco.

Póki co Lighting ma HP mniej więcej 2800

Sazh trochę ponad 3000, a Vanille koło 2800.

Czyli dość słabo jeszcze.

Macie jakieś wskazówki? Bo naprawdę zgłupłem już do reszty, a biegać bez sensu i bić za marne CP jakieś potworki to też sensu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamietam to z fabula polecialem wtedy kiedy mialem Crystala na full(badz prawie nie pamietam) i z bossem nie bylo latwo jakos poszlo. Dlatego moim zdaniem powinienes sporo wbic i wtedy ruszyc na bossa. Wszyscy ci poleca ta miejscowke o ktorej wspomniales( pamietam jak z stoperem na 1h godzine bez przerwy je lalem :D) ale jezeli uwazasz ze jestes za slaby to sproboj te takie malutkie stworki co od ciebie uciekaja nie pamietam jak sie nazywaja tez daja calkiem niezle i sa dosyc latwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonuj po kolei misje na Gran Pulse ;) w pewnym momencie nie będziesz mógł żadnej przyjąć wtedy rusz dalej (przynajmniej tak mi się wydaje, ale nawet jeśli nie ma jakiejś blokady przy pierwszym przejściu nie ma szans wszystkich przejść). Zła wiadomość jest taka, że na Gran Pulse musisz spędzić trochę czasu i umocnić drużynę, dobra, że wcale nie tak dużo tego czasu musisz na to przeznaczyć. Pamiętaj, że im dłużej będziesz tłukł potworki i zdobywał cp teraz, tym krócej będziesz się denerwował walcząc w końcówce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na YouTubie oraz ogólnie po sieci szukałem jakiś podpowiedzi i większość ludzi radzi bić tego Behemota co z Wilkołakiem walczy.

Próbowałem, ale niestety wciąż jestem za słaby...

Nie wiem czemu, podczas gry zabijałem wszystko co się dało, zbierałem co się dało, a najwyraźniej to wciąż mało...

Nie wiem czy jest sens wracać do bossa na dachu. Co prawda trochę postacie dobiłem, ale nie wiem czy wystarczająco.

Póki co Lighting ma HP mniej więcej 2800

Sazh trochę ponad 3000, a Vanille koło 2800.

Czyli dość słabo jeszcze.

Macie jakieś wskazówki? Bo naprawdę zgłupłem już do reszty, a biegać bez sensu i bić za marne CP jakieś potworki to też sensu nie ma.

nie jesteś za słaby na Behemota i tego drugiego tylko może nie wiesz jak się tam walczy na niskim "lvl"

Walka wygląda następująco:

W drużynie Light, Vanile i Sahz -> zaczynasz COM/RAV/RAV i robisz Light 2 uderzenia w Behemota, przerywasz :cicle: i czekasz aż RAVy wbiją staggera i ponownie odpalasz atak wybijając Behemota w górę -> i teraz cała zabawa polega na tzw jugglowaniu czyli podbijaniu go jak tylko spadnie z powrotem do góry (wystarczy 1 atak więc nawet jak nie masz naładowanego całego paska ATB to przerywasz dalsze ładowanie :triangle:) -> jak Behemot padnie przełączasz się na COM/SAB/SYN i czekasz aż wszyscy dostaną haste od Sahza i ewentualnie jakieś debuffy (nie zawsze wchodzą) w tego "tygrysa" -> gdy wszyscy dostaną haste zmieniasz na RAV/RAV/RAV i znowu nabijasz staggera (zmieniając w międzyczasie na COM/MED/RAV jak HP spadnie nisko) -> gdy wejdzie stagger podobna sytuacja co z Behemotem czyli COM/RAV/RAV i trzymasz go w powietrzu aż padnie

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wróciłem do domu. Na angielskim forum napisali mi, żeby pokusić się jak najszybciej o zdobycie "Growth Egg", które podwaja ilość CP za każdą walkę.

Ale i tak póki co nie mam szans, bo postacie i tak muszą być prawie, że do maksa rozwinięte, a przynajmniej Vanille z "Death".

Będę robił teraz misje z zielonych kamieni, problem w tym, że jak na razie to widziałem może z 2 albo 3 takie kamienie.

Inna drogą do grindowania podobno jest bicie tych robotów i bomb w jaskini do samego końca.

Podobno jedno takie przejście daje ponad 20k CP. Z tym, że trzeba się w miarę uwijać, a nie wiem czy dam rady jeszcze.

No nic, spróbuje kamienie, potem może spróbuje coś pogrindować.

Czyli rozumiem, że z fabułą nawet nie ruszać do momentu aż postacie nie będą ma maksa prawie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że z fabułą nawet nie ruszać do momentu aż postacie nie będą ma maksa prawie zrobione.

Nie do końca, jak już nie będziesz miał żadnych problemów z przejściem wierzy możesz ruszać dalej. Ja dopiero nie dawno osiągnąłem 5lv wszystkimi klasami dla każdej postaci, a finalnego bossa utłukłem jakiś czas temu. W każdym bądź razie trochę musisz poświęcić czasu na rozwój postaci, polepszenie broni itp, itd. nie śpiesz się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śpieszę, też za szybko przejść nie można bo gra jest bardzo fajna.

Swoja drogą znalazłem ekstra miejsce do nabijania CP, mianowicie ta jaskinia z Hoplitami (roboty) i Cryohedronami (bomby).

W około 20 minut nabiłem chyba z 200.000 CP. No może nie do końca tyle, ale było tego sporo. A wiadomo, że za każdym przejściem coraz bardziej postać rozwijamy i leci to coraz szybciej.

Jedno takie przejście to kwestia kilku minut, nawet nie. Jak się uwiniemy to w 2 minuty spokojnie można obrócić w jedną stronę, co daje już koło 20.000 CP.

Mobki respią się też bardzo szybko, w sumie od razu, także nie trzeba na nic czekać.

A postaci nistety póki co nie mogę na 5 LVL rozwinąć bo jeszcze nie zabiłem, któregoś tam bossa, zapewne tego na wieży, albo jeszcze później jakiegoś.

Rozwinę do 4 LVL te najważniejsze umiejętności i zobaczę jak pójdzie.

Jeszcze jedno...ile LVL trzeba, żeby można broń przerobić na lepszą? Bo Gladiusa dla Lighting mam już na 20 LVL, a gwiazdki wciąż jak nie było tak nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śpieszę, też za szybko przejść nie można bo gra jest bardzo fajna.

Swoja drogą znalazłem ekstra miejsce do nabijania CP, mianowicie ta jaskinia z Hoplitami (roboty) i Cryohedronami (bomby).

W około 20 minut nabiłem chyba z 200.000 CP. No może nie do końca tyle, ale było tego sporo. A wiadomo, że za każdym przejściem coraz bardziej postać rozwijamy i leci to coraz szybciej.

Jedno takie przejście to kwestia kilku minut, nawet nie. Jak się uwiniemy to w 2 minuty spokojnie można obrócić w jedną stronę, co daje już koło 20.000 CP.

Mobki respią się też bardzo szybko, w sumie od razu, także nie trzeba na nic czekać.

A postaci nistety póki co nie mogę na 5 LVL rozwinąć bo jeszcze nie zabiłem, któregoś tam bossa, zapewne tego na wieży, albo jeszcze później jakiegoś.

Rozwinę do 4 LVL te najważniejsze umiejętności i zobaczę jak pójdzie.

Jeszcze jedno...ile LVL trzeba, żeby można broń przerobić na lepszą? Bo Gladiusa dla Lighting mam już na 20 LVL, a gwiazdki wciąż jak nie było tak nie ma :(

]

Gladius będzie miał chyba 35-41 jakoś tak , potem musisz mieć specjalny przedmiot i znowu levelujesz na ostatni to ci włosy posiwieją tyle kasy trza wydać 1.200.00-2.500.00 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5lv jest dostępny dopiero po pokonaniu ostatniego bossa, podczas drugiego przechodzenia gry ;)

No, miejsce całkiem nie złe ;) dobrym jest też walka Behemot Kinga z tym drugim, nieopodal wejście do tej jaskni, zawsze masz okazyjny atak, umożliwiający szybkie wbicie staggera, spróbuj, może już dasz radę ;)

edit: nie mogę uwierzyć jakiego mam pecha do tej gry, co najmniej 10 razy pod rząd zatłukłem adamantoisa czy jak on się tam zwie i nie dał mi nic... ehh przegięcie, mi chyba 100% w tej grze zajmie 400h, o ile sobie nie daruje wcześniej. Obecnie mam 90h i tylko jedną broń na tier3 bo i skąd wziąć gile skoro nic nie dostaje..

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tamtym sposobem bijąc te roboty i bomby w jaskini dobiłem wszystkie 3 główne umiejętności każdej postaci do maksa 4 LVL.

Pobiegałem po Pulse i bez problemu już sobie dawałem rady. Behemot i Wilk siadają już bez problemu :)

Ale poszedłem z fabułą bo nie miałem co robić, a misji mi się za bardzo nie chciało robić.

Boss na dachu padł również bez większych problemów. Teraz jestem w Oerbie i jak na razie wszystko idzie w miarę gładko, a CP leci sobie.

Co do maksowania broni to coś czuję, że to będzie lipa...

Jak to mniej więcej działa? Bijemy "żółwika" po te Trepy coś tam i co potem?

Sprzedajemy, żeby kupować itemki do ulepszania? Które w takim razie są tymi najlepszymi itemkami do ulepszania broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie(czyli przed pierwszym przejściem gry) wystarczy jak wylevelujesz po jednej broni dla każdej postaci do poziomu drugiej broni. Najprościej będzie, jeżeli sprzedasz wszystkie zwierzęce elementy i za kasę kupisz Sturdy Bones.

Używasz 36 tych kości i następnie potrzebną ilość elementów sztucznych.

Tutaj masz najlepszą stronę, która pomoże ze wszystkim

Jeżeli chcesz zdobyć platynę to w sumie zejdzie tobie na to 80 godzin. Sam osobiście kilka dni temu zdobyłem platynę ;) Zajęło mi to 82 godziny.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będzie troszkę farmienia, tylko żeby kupować cokolwiek to trzeba coś sprzedawać.

I tutaj właśnie moje pytanie. Co najlepiej farmić głównie do sprzedaży, żeby naklepać jak najwięcej GIL?

Zresztą zrobię chyba tak jak w tym poradniku, czyli nazbieram najpierw potrzebne itemy do transformacji, żeby potem nie biegać niepotrzebnie.

Bo te są najtrudniejsze do zdobycia, a zwyczajne to można wyfarmić.

Ale najpierw chce ukończyć grę :)

PS.

Ale mimo wszystko sposób na najlepsze farmienie GIL byłby mile widziany.

Poszukam jeszcze na innych forach, może też znajdę coś odkrywczego to na pewno się podzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82 :o ja mam 90 i końca nie widać.. albo ja jestem taki kiepski, albo Ty taki dobry, ale miałeś szczęście, albo wszystko naraz. Gratuluje.

15 razy bez platinium ingota. Oczywiście mam collectors i conneseiur catalog. Olewam tą grę, nie będę się męczył ;]

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on chyba miał na myśli 82 godziny od momentu ukończenia gry. Ja mam chyba koło 40 godzin, a jeszcze robię fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5lv jest dostępny dopiero po pokonaniu ostatniego bossa, podczas drugiego przechodzenia gry ;)

No, miejsce całkiem nie złe ;) dobrym jest też walka Behemot Kinga z tym drugim, nieopodal wejście do tej jaskni, zawsze masz okazyjny atak, umożliwiający szybkie wbicie staggera, spróbuj, może już dasz radę ;)

edit: nie mogę uwierzyć jakiego mam pecha do tej gry, co najmniej 10 razy pod rząd zatłukłem adamantoisa czy jak on się tam zwie i nie dał mi nic... ehh przegięcie, mi chyba 100% w tej grze zajmie 400h, o ile sobie nie daruje wcześniej. Obecnie mam 90h i tylko jedną broń na tier3 bo i skąd wziąć gile skoro nic nie dostaje..

A masz już te shenlogui czy jakoś tak wtedy to dopiero ci trapezy nie będą wchodziły , ja tam ogólnie nie narzekałem mam na save 4bronie na tier3 w tym 2 kains lance i 5 trapezów w eq a mam 68h gry miałem sporo szczęścia z trapezami !

No będzie troszkę farmienia, tylko żeby kupować cokolwiek to trzeba coś sprzedawać.

I tutaj właśnie moje pytanie. Co najlepiej farmić głównie do sprzedaży, żeby naklepać jak najwięcej GIL?

Zresztą zrobię chyba tak jak w tym poradniku, czyli nazbieram najpierw potrzebne itemy do transformacji, żeby potem nie biegać niepotrzebnie.

Bo te są najtrudniejsze do zdobycia, a zwyczajne to można wyfarmić.

Ale najpierw chce ukończyć grę :)

PS.

Ale mimo wszystko sposób na najlepsze farmienie GIL byłby mile widziany.

Poszukam jeszcze na innych forach, może też znajdę coś odkrywczego to na pewno się podzielę.

Dużo zależy od szczęścia ja je akurat posiadałem w 2h 4.500.000 wyciągałem za platinum ignot co dropi z adamantoisów , jest jeszcze sposób z tenjis tower tak jest misja 27bodaj za każdą dostajesz jakiś seed warty 6000 a fajne w tym jest to że misje masz 2kroki od wroga!:biggrin:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ukończyłem fabułę, postaci mam prawie na maksa rozwinięte, ale przy farmieniu Trapów dobije się je już do końca.

Gorzej, bo zabiłem tego Adamantoisa z 3 razy i tylko raz wyleciał mi Platinum Ignot. Mam założony Collectors Catalog, chociaż nie wiem czy nie zrobić upa do tego następnego, daje to coś więcej?

Większe szanse czy coś?

A metodę stosuję z "Death" spamem, pewnie każdy wie o co chodzi. Miejsce gdzie farmie żółwia to Edenhell.

Kładę żółwia, potem zabijam żołnierzy, żeby TP odnowić, wychodzę i wchodzę z powrotem, żeby się żółw zrespił, no i tak w kółko.

Trochę to nudne...i szkoda, że wszystko zależy od czystego szczęścia, a nie umiejętności :/

No chyba, że jest jakaś inna metoda, która zwiększa szanse.

Z tą misją to 6000 liczmy co około 2 - 3 minuty. Żeby zrobić 150.000 (czyli wyrównać do Platinum Ignot) trzeba by klepać tą misje około 75 minut.

Przez ten czas na pewno wypadnie Ci Platinum Ignot i to niejeden, a czasem może nawet Trap.

Jedyny plus to, że właśnie tutaj masz gwarantowane, a z tymi cholernymi żółwiami to nigdy nie wiadomo.

No i jeszcze jedno. Po której misji odkrywają się te Long Gui? Bo wiem, że wtedy znikają te słabsze żółwie i coś tam zmienia się ogólnie na gorsze.

Zresztą chyba i tak będę najpierw klepał wszystkie bronie do maksa, a dopiero potem pojadę z misjami.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest farmić kasę. Jest najmniej potrzebna w tym momencie. Zacznij zdobywać 5 gwiazdek w misjach. Osobiście aż do końca misji od Tytana nie używałem tej strony, ale może się przydać wcześniej http://twobrothersan...ter.com/?p=6455

Skup się jedynie na wykonywaniu misji. Jak już wykonasz na 5 gwiazdek wszystko co możesz to pofarmuj trochę CP i jedź dalej z pozostałymi misjami. Zanim wymaksowaniem 3 główne gałęzie rozwoju dla bohaterów miałem wykonane ~55 misji z 64 ( na 5 gwiazdek ).

Zacznij zajmować się levelowaniem broni/akcesoriów jak już wykonasz wszystkie 64 misje. Zrób sobie listę akcesoriów które posiadasz i których tobie brakuje. Wszystkich jest z tego co pamiętam ~124.

Jak wykonasz misje nr. 63 to pojawią sie long Gui ( ulepszone adamantoisy ). Pamiętaj, że adamntoisy dalej będą chodzić po mapie ( sam byłem pewny, że po wykonaniu tej misji nie będę mógł już ich zabijać).

Najlepszym miejsce na farme kasy/ CP jest Edenhall - tuż przy teleporcie w inny Spoiler wymiar . Zabijasz 5 grup L'cie i potem cofasz się pod teleport. Wystarczy, że podejdziesz do niego i wszystkie L'cie się pojawią od nowa. Jedno okrążenie trwa kilka minut i możesz zdobyć od 30 000 do 60 000 kasy( około 500 000 na godzinę ).

Jeżeli chciałbyś porad na jakiś dany temat to pisz. Bardzo ciężko jest przypomnieć sobie wszystko na raz.

Edit: Platynę zdobyłem po około 82 godzinach, ponieważ drugi raz przechodziłem grę. Za pierwszym razem bez żadnej farmy zablokowałem się na bossie na dachu wieży w rozdziale 11tym i miałem na tyle duży głód grania w tą grę, że zamiast cofnąć się na początek rozdziału 11 i pofarmować misje, to zacząłem grać od nowa :P Za drugim podejściem nie oglądałem już większości wcześniej widzianych CGI.

Edit2: Co do kasy to w ogóle nie farmiłem jedynie dla niej, zawsze coś innego było moim głównym celem - albo CP, albo materiały na ulepszenia ( Dark mater, trapcostam). Więc nie martw się o nią.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. chodzi o to, że chciałem zdobyć 6 tych Trepazehodronów do upgradów broni, a że przy okazji lecą Platinum Ignioty to tylko na plus.

Problem w tym, że przez godzinę udało mi się ubić żółwia z 3 czy 4 razy na dużo większą ilość podejść, a wydropił mi tylko jeden Platinum Igniot :/

Trepa jak nie było tak nie ma...

Chyba rzeczywiście porobię misje bo przy biciu tego żółwia idzie po prostu zasnąć, a przy okazji nieźle się wnerwić jak w końcu udało się go zabić to potem nic nie wypadło dla mnie :/

Dodam, że na jednej postaci mam założony Coneseuir Catalog, and dwóch innych mam Collectors Catalog. Ale jak widać daje to chyba jedno wielkie G ...

FFXIII to świetna gra, ale takie pierdoły jak zbieranie tego szajsu do broni to trochę przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamantoisy mają 5% szans na wyrzucenie Trapecos. W ogóle nie zabijaj tych olbrzymów dla tego przedmiotu. Gdy wykonasz 63. misje część adamantoisów zamieni się w Long Gui, które zaś mają 30% na wyrzucenie Trapecoś. Tylko, że do zabicia Long Gui będziesz potrzebował wymaksowanych wszystkich gałęzi umiejętności.

Edit: Później będziesz rozwalać Long gui w 5 min, Adamantoisy w 2 minuty, a małe Long Gui w 4 minuty i będzie to dosyć łatwe i przyjemne.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem na YT, że ludzie leją Long Guie z normalnego podejścia mając zrobione postacie na maxa.

Ale bronie też muszę mieć zrobione, żeby dziada położyć? Bo czytałem, że jemu najpierw leje się nogi, on pada i dopiero potem on.

Pytam po prostu, bo nie wiem czy trzeba kombinować tak jak teraz na Adamantoisach, czy po prostu normalnie podchodzę dowolnym teamem i leje skurczybyka :)

Co do gry to rzeczywiście biorę się za misję. Mdli mnie już jak widzę tą całą Vanille. Chce grać Lighting, Fang i Sazh, dla mnie najlepsza ekipa.

Mam nadzieję, że będę mógł nimi potem położyć żółwia, a od Vanille trzymać się z daleka :P

Dzięki za pomoc Myron, jak coś to będę pisał w temacie, jak pojawią się jakieś problemy.

Myślę, że do czasu przejścia misji będzie co robić także odezwę się jak będą z jakąś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymaga instalacji? Bo ostatnio ceny poszły strasznie w dół i może się skusze na tego słabego Fajnala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymaga instalacji? Bo ostatnio ceny poszły strasznie w dół i może się skusze na tego słabego Fajnala.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×