Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dziś zrobiłem small challenge na arenie Hell burbia (dostałem "certyfikat" i w ogóle), no i w misji Prove yourself mam jeszcze angelic ruins i the gully. Jako że są to długie walki to chciałbym kogoś zaprosić do ich kompletowania. Gram Siren, 41 lvl aktualnie. Playtrough 1. Chętnie pograłbym sobie w to w weekend (17:00 i wzwyż) i skompletował challengesy. Przy okazji możemy także zrobić larger challenges. To będzie moja pierwsza gra w multiplayer (:P) więc chciałbym zaprosić kogoś ogarniętego i na podobnym do mojego lvlu :)

Chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te nowe. Jak trafisz sklep co sprzedają stare (czyt. leży im na półce i nikt nie kupuje) to będziesz miał kod.

Nie wiem dokładnie od kiedy jest wersja zaktualizowana, ale jak kupisz u kogoś pewnego to powinno być ok.

Chociaż przed chwilą patrzyłem na allegro to też chyba na którejś aukcji jest ta nowa wersja.

Niestety po pudełku tego nie poznasz. Szukałem informacji na pudełku, który by mówiły jaka to wersja, ale nic.

Jedynie co Ci mogę powiedzieć to to, że kod mojej gry to BLES 00697

Ja mam wersję z kodem i na okładce jest napisane:

"Complete Colletion

Borderlands Game

Voucher for All 4 Add-On Packs".

Generalnie chyba po tym można poznać czy dana wersja GOTY jest z kodem czy z DLC`s od razu na płycie.

A i jeszcze jedno, moja wersja ma BLES 00697, czyli po numerku nie poznasz.:confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po tym poznajemy czy gra ma kod, czy dodatki od razu na płycie:

ps3-borderlands-goty-mezapstbc.jpg

Jak pisze "Voucher for..." tzn. że ma kod na PSS - zła wersja

Jak pisze "All 4 Add-On Pack... tzn. że dodatki są na płycie - dobra wersja

Dzięki Alien666 za spostrzeżenie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te nowe. Jak trafisz sklep co sprzedają stare (czyt. leży im na półce i nikt nie kupuje) to będziesz miał kod.

Nie wiem dokładnie od kiedy jest wersja zaktualizowana, ale jak kupisz u kogoś pewnego to powinno być ok.

Chociaż przed chwilą patrzyłem na allegro to też chyba na którejś aukcji jest ta nowa wersja.

Niestety po pudełku tego nie poznasz. Szukałem informacji na pudełku, który by mówiły jaka to wersja, ale nic.

Jedynie co Ci mogę powiedzieć to to, że kod mojej gry to BLES 00697

Plusik leci ;P

Tzn, ja raczej i tak jak już będę kupował, to na PSS z kimś bo aktualnie gotówki na gry brak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy przez PSS nawet podzielone nie wyjdzie Cie tak samo jak za normalną pudełkową wersje z dodatkami na płytce.

Ja bym tam pomyślał nad płytką, bo zawsze to masz u siebie i możesz sobie zainstalować na ilu konsolach tylko chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy przez PSS nawet podzielone nie wyjdzie Cie tak samo jak za normalną pudełkową wersje z dodatkami na płytce.

Ja bym tam pomyślał nad płytką, bo zawsze to masz u siebie i możesz sobie zainstalować na ilu konsolach tylko chcesz.

Cóż, zawsze mogę wymienić RDR'a. Ale to raczej w przyszłym miesiącu, bo muszę jeszcze go wyplatynować, zostały mi jeszcze trzy trofki, ale kolejny triple-exp będzie 26 ;) Jeszcze trochę o grze poczytam, bo nie jestem do końca pewien. Pewnie grał bym sam, bo drugiej osoby do wspólnego grania nie mam :(

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kody NIGDY NIE SĄ NA OKŁADCE.

2. Dodatki masz na płycie.

CZYLI JEDNAK MIAŁEM RACJĘ!

(dziś dostałem GOTY, teraz tylko wykończyć DiRTa. cholerna poczta, dostałem razem z Red Faction kupionym 5 dni później)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co maja goty z dodatkiem mad moxxi - z wlasnego doswiadczenia maly tips

jest to najslabszy dodatek ktory polega tylko na fragowaniu ale mozna zrobic tak ... robimy lokalnego "kopa" z tym ze gre zaklada postac z lvl 1 drugim graczem postac ktora mamy wymaksowana jakis tam 63 lvl np i jedziemy :) przeciwnicy maja bardzo niski poziom i przy moim soldierze na 67 lvl z karabinem z dmg na poziomie 450 plus 2x podpalka nie ma szans zaden boss o reszcie nie mowie :P ... nawet jezeli postac z lvl 1 trafi do panalty box to nic wycinamy reszte sami generalnie wszystkie trofiki da sie tak zrobic w jakies 3 godziny ...

jedyny minus splitscreen = malo widac a da sie grac ...

polecam

MOJE

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ustawiamy tą 4 do grania?

Można by już dzisiaj zacząć, koło 20? Co Wy na to?

1. Patrickosan - Hunter/Soldier

2.

3.

4.

Dobrze by było, żeby każdy grał inną postacią, wtedy nie trzeba podbierać sobie broni, itd.

PS.

Pamiętam, że Homer i słababateria chcieli grać, także jak coś to dwa miejsca w razie czego są dla nich.

Ale niech się najpierw wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę, w sumie to mogę grać każdą klasą. A jak nikt nie będzie chętny, to z chęcią pogram jako "Cegła" ;)

Edytowane przez Blaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ekstra. Pogadałem z Blazem prywatnie i powiedziałem mu, że gramy od początku, czyli wybieramy sobie postaci, itd.

1. Patrickosan - Hunter/Soldier

2. Blaze - dowolna (z nastawieniem na Berserkera)

3.

4.

HS - oczywiście podstawa w tego typu grze.

PS.

Przypomniałem sobie jeszcze, że Homer nie ma swojej kopii gry. Także pozostaje miejscówka dla slabejbaterii i chyba jedna wolna.

Ale wolałbym, żeby oni mi to potwierdzili.

PS2.

Osoby, które się mają zamiar zgłosić, bardzo bym chciał, żeby były kumate.

Bo nie preferuję osób, które będą zawijały loot, nieswoje naboje, nie czekały na innych, leciały na pałę do przodu, itd.

Gramy razem i o wszystkim decydujemy razem, tak jak to w starych RPG'ach było.

PS3.

Jak ustawimy sobie 4 osoby, to przejdziemy do tematu Borderlands w dziale Online, bo tutaj nie będziemy gadać cały czas o tym.

W końcu to główny temat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie mamy 2 miejsca wolne. Jak nie będzie chętnych to my z Blazem sobie dzisiaj w dwójkę zaczniemy grać, a jak ktoś dojdzie to będzie przez chwilę grał na zasadzie "stoi i patrzy jak my lejemy".

Bo exp będzie mu szedł dużo szybciej i w końcu się wyrówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge dolaczyc syrena 44lvl? Tylko musicie mnie zaprosić czy coś, bo ogólnie to bedzie moja pierwsza gra online, wiec - wyrozumiale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie - czy i jakie dodatki najbardziej się opłacają. Trochę zlamiłem i kupiłem Borderlandsy w wersji standardowej :| Teraz na pss jeden dodatek - 36 zł... zdzierstwo jakiego świat nie widział. Ogólnie proszę o wytłumaczenie jaki dodatek opłaca się najbardziej, i czy w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie - czy i jakie dodatki najbardziej się opłacają. Trochę zlamiłem i kupiłem Borderlandsy w wersji standardowej :| Teraz na pss jeden dodatek - 36 zł... zdzierstwo jakiego świat nie widział. Ogólnie proszę o wytłumaczenie jaki dodatek opłaca się najbardziej, i czy w ogóle.

Moim zdaniem żaden z nich się nie opłaca a na pewno nie za 36 pln za jedno DLC.:angry: Przedłużają grę o kilkadziesiąt godzin, ale w zasadzie nic się nie zmienia w samej rozgrywce. Ja osobiście nie jestem fanem DLC`s, ale mam wersję GOTY i dlatego je skończyłem. Gdyby nie to nigdy bym ich nie kupił. Nuuuuuudaaaaa!

Jeżeli już bardzo chcesz te dodatki to sprzedaj gierkę, nawet ze stratą i kup wersję GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Blazem sobie pograliśmy już trochę dzisiaj. 10 level wbity.

Joxer dołączył do nas, ale jednak HS to podstawa w tej grze, także to musi być, bo bez tego nie ma grania.

Trzeba non-stop mówić co gdzie jak, itd.

Jak coś to mamy 2 wolne miejsca, więc chętnych do grania zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pare dni headset powinien przyjść - wtedy pogramy. Natomiast nie wiem czemu was nie słyszałem? W opcjach nic na ten temat nie było, jedynie player callouts miałem ON. WTF? Może gdy już będę miał HS, wtedy dołączę do was i zobaczymy co i jak.

No i reflektowałbym na jakieś granie postaciami na wysokich lvlach, playtough 2 i pójście na jakiegoś bossa. Może Crawmeraxa najpierw, ale na początek rozwale go sobie w singlu solo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy od 1 levela, bo tak jest najlepiej. Fajnie sobie przejść grę jeszcze raz, tym bardziej, że jest świetna.

Cała frajda właśnie we wspólnym robieniu questów i levelowaniu.

Ale jak nie pasuje granie komuś od 1 levela to mówi się trudno.

Przecież nikogo nie zmuszamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam przecież.

Mówię, że chętnie bym sobie pograł z wylewelowaną ekipą na jakichś trudniejszych bossów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonam jak przyleveluję, czemu miałbym nie pokonać? ;o

Bez żadnego problemu. Max 5-10 min. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale z niego loot jest lepszy jak 4 osoby na wysokich leveleach ... wiec jaki jest sens bawic sie z nim samemu i to pewnie jeszcze na pt1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×