Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przechodzimy do tak jakby "nowego świata" - mam namyśli te teleporty, to da radę jakoś ze sobą zabrać pojazd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to do niektórych regionów (w których mozna jeździć wozami) można. Podjeżdżasz samochodzikiem do teleportu, i kiedy pojawi ci się ikonka wciskasz kwadrat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się domyślam, ale jaka to metoda?

Ja tam w tym DLC zrobiłem tylko pierwszą arenę, Hell Burbię. Potem już zwyczajnie mi się nie chciało...

Odpalasz grę w splitscreenie i Player 1 musi być świeży, czyli na 1 levelu.

Player 2 to Twoja postać normalna.

Potem musisz tylko przejść przez ten początek aż do teleportu i lecisz do aren.

No i potem przeciwnicy na arenach mają po 12 level i są dosłownie na 1 strzał z każdej broni.

Problem w tym, że nawet tym sposobem trwa to wieki i jest cholernie nudne...

PS.

Robiłbym to normalnie, ale chory wymysł, że śmierć poniesiona na arenia = restart od pierwszej rundy...

Gdyby był restart chociaż od rundy, w której umarliśmy to spoko, ale od początku?

Ktoś niezbyt rozgarnięty robił ten dodatek i nie mogę się doczekać aż go ukończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można porzucić pierwszą postać (1lvl) i wybijać resztę wrogów? Co jeśli pierwsza postać zginie? :P

No, wiadomo też że jej też exp będzie leciał jak będę zabijać potworki. Czyli jeśli zrobię jedną arenę to następną mogę już zrobić z nową postacią 1 lvl?

Wiem że po tym będę miał parę niepotrzebnych postaci, ale - można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP nie leci podczas zabijania przeciwników na arenie.

Gdy jedna postać umrze to wtedy trafia tylko do tego Penalty Box'a u góry, a my możemy spokojnie grać.

Po prostu zostawiasz tą drugą postać ze splita i olewasz ją. Jedynie co jakiś czas ruszyć, żeby pad się nie wyłączył.

A przeciwnicy mają 12 level najmniejszy na arenie, także do 12 levelu możesz wylevelować tą postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupić Borderlands, czy ktoś jeszcze gra w multi w tą grę?.Podobno singiel player się dość szybko nudzi a multi jest wspaniałe:)

Czy może lepiej sobie odpuścić i poczekać na drugą część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dziala w tej grze komunikacja przez headseta? chcialem pogram z kumplem coop multi ale nie wiem czy jest sens kupowania headseta?

Edytowane przez beny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze TRZEBA gadać przez headseta. W tą granie bez niego nie ma żadnego sensu, komunikacja tutaj to podstawowa rzecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało się mi wbić 100% w tej grze :whistling: Ta gra jest jest naprawdę dobra jest w mojej top 3 dopiero w DLC się przekonujemy co może na ta gra zaoferować : bardzo dużo różnych lokacji ,przeciwników co dodatek wszystko się zmienia :thumbsup:. Najlepszy dodatek moim zdaniem The Secret Armory of General Knoxx (42 Questy, nowe pojazdy,bronie,max lvl 69) najgorszy dodatek : Mad Moxxi's Underdome Riot (grasz i nagle zasypiasz ...) Udało mi się zdobyć 3 bronie od GearBox (ale były słabsze od tych których używałem :mellow:). Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie gry albo pucharków to pytajcie PW albo w tym temacie :biggrin:.Powinni dać w drugiej cześć jakieś bonus tym którzy wbili 100% w pieszej części gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj borderlands goty z pss i chętnie bym pograł wieczorem z kimś w coopie. chętni pisać przez konsolę, dostępny od 18 do 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Bo kupiłem borderlands goty i gram z kumplem w coopie. Mamy po 14 lvl i czy te potwory które są w lokacjach w dlc dostosują sie do naszego poziomu? Bo nie wiemy czy tam ićś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś szybszy sposób zbierania puszek oliwy i pizzy w dodadku Claptrap's New Robot Revolution.Przeszedłem to DLC i mam 3 oliwy i 3 pizze -.- byłem kilka razy na Hyperion Dump i strasznie to dropi :verymad::nuke::verymad:

Tak mi sie wlasnie przypomnialo jak to robilem .... Zawsze na tym bosie claptropowym tym wielkim wybijalem z 1 albo nawet 2 godziny te male ktore z niego wychodzily plus rozwalilem wczesniej dzialka aby mnie nie atakowaly jak zbieram to co zostalo i tak do skutku az wszystko wpadnie inaczej nie da rady nawet jak przejdziesz to dlc kilka razy ja przeszedlem je 3 razy i to nie wystarczylo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek będę miał GOTY i mogę zagrać!!! Pisaliście że DLC z GOTY pobiera się z PSS, ja tak nie mam, u mnie DLC są na płycie i właśnie je instaluje, w pudełku nie było żadnych kodów.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownaj te misje z tymi LINK bo chyba nie sa tam wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć można mieć dwie platyny z Borderlands, z wersji japońskiej i całej reszty. Może ktoś ma i się pochwali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie do was przymierzam się do kupna tej gry w wesji GOTY

http://www.ultima.pl/borderlands_game_of_the_year_edition/i9471/

i właśnie czytałem że kody do dlc nie działają i pytanie do was czy jest użytkownik który ostatnio zamówił na ultime tą wersje w ciągu ostatnich 3 miesięcy niech powie jaką wersje dostał czy z kodem na dlc czy dlc na plycie jak z kodem to niech napisze czy ten kod działa i bez problemu mu pobralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy kupil ostatnio i jego kody do dlc poszly normalnie

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam... mam problem z dwoma trofeami... a mianowicie zeby wykonac wszystkie misje w new haven i wygrania 3 rund na arenie... co do pierwszego to jak by ktos mogl podac spis wszystkich zadan w new haven,bo oblecialem wszystko i trofeum nie wpadlo... co robie zle.... a to 2 to gdzie ja mam isc na ta atene i wygrac te 3 rundy??? bo to chyba nie chodzi o to zeby walnac kogos z liscia i zeby on oddal... i wtedy mamy pojedynek... prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

new haven - http://borderlands.wikia.com/wiki/New_Haven_Missions

jedna z aren - http://borderlands.wikia.com/wiki/Fyrestone_Coliseum

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20091107155221/borderlands/images/1/13/Arid_Badlands_Map_collesium_point.png

jak masz dwa pady to tam zrobisz wszystkie trofiki - duel bez obrazen i wygranie duel'a plus sama 3 mecze na arenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wpadlo z ta arena... teraz brakuje mi jednego Zadania z claptropem... przed ostatnie z listy... wiesz gdzie ten robocik lezy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sledge's Safehouse

2. The Lost Cave

3. New Haven

4. Tetanus Warren

5. Earl's Scrapyard

6. Krom's Canyon

7. Old Haven

8. Trash Coast

9. The Salt Flats

10. Crimson Fastness

to sa wszystkie miejsowki gdzie znajdziesz claptropy

ktorego claptropa nie znalazles jeszcze tego z salt flats ? czy innego ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi jest problem... zrobilem wszystkie zadania z tej lusty a trofika niema... jeszcze sproboje znalezc wszystkie claptropy...

z claptropow nie mam jeszcze 5,7,8 i 9...

jak mozesz to opisz miejscowki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×