Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Bawię się z nim samemu, bo mnie to bawi, nie omieszkam, jak już napisałem zagrać z nim w coopie. Ale teraz będę z przyjemnością pokonywał go samemu na playthroughu 1. A potem na 2. Uszanuj to, że robię to na singlu dla własnej satysfakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kilka pytan odnosnie gry:

W ktorym miejscu znajduje się arena?

A te trofeum speedy .. cos tam to w ktorym miescie znajduje się ten wyscig.

Witam. Mam kilka pytan odnosnie gry:

W ktorym miejscu znajduje się arena?

A te trofeum speedy .. cos tam to w ktorym miescie znajduje się ten wyscig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arena jest nieco na prawo od bramy Fyrestone. Tam gdzie musiałeś zabić 8 bandytów w misji Blinding Nine - Toes. Pod baldachimem powinno być przejście do areny, w której możesz walczyć z innym graczem, o to ci chodzi?

Trasa do Speedy'ego jest w lokacji Dahl Headland, będziesz miał tam pewną misję na "odrobaczenie" toru. Szukaj w Lucky's Bounty Board. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej można wyrwać nówkę w wersję GOTY bo mnie naszło zrobić 100% w tej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na amazon.co.uk

Borderlands GOTY - £13.26 = około 65zł (nowa)

Tylko trzeba uważać, bo tam ceny lubią skakać z dnia na dzień, na przykład la noire jest tam już po £25, cena niby pewna, a raz widziałem jak się zawahało do £22.

Na thehut.com

Borderlands GOTY - £14.85 (nowa)

Z tą różnicą, że kupując na amazonie musisz wydać co najmniej £25, aby nie zapłacić za wysyłkę. Tymczasem na thehucie (chyba) jest za darmo.

Na allegro

Borderlands GOTY - 100zł - 110 zł (nowa) + wysyłka

Jak widać, zdzierają jak z głupich ;)

Edytowane przez Asepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostac się do The lumer yard bo tam zosta mi ostatni claptrap ( czy jakos tak) do zdobycia trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o DLC z zombie, to porób misje główne, a lokacja powinna się odblokować.

BTW, doświadczyłem dziś cholernego buga z przejmowaniem questów hosta w grze online. Właśnie zaczynałem ostatni DLC, a teraz mam w nim odblokowane prawie wszystkie zadania... Nadto pojawiło mi się zadanie w Arid Badlands, polegające na kupnie tarczy. LOL? Kupiłem, wg. zadania powinienem zrobić TURN IN do Zeda, ale nie ma go tam, bo zgodnie z fabułą jest w New Heaven. OMG.

Gra fajna, ale pomotali to wszystko jak w żadnej grze.

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesli nie mam tego trofeum z claptrami, bo wszytskie naprawilem oprocz tego w the lumber yard to gdy go tam naprawie trofeum powinno wpasc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz uratować claptrapy w lokachach:

-Sledge's safehouse

-The lost cave

-New heaven

-Tetanus Warrens

-Earl's Scrapyard

-Krom's Canyon

-Old Haven

-Trash Coast

-The salt flats

-Crimson fastness

Masz aby wszystkie?

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba tez pamietac aby nie sprzedac tego co da nam clap bo wtedy trzeba grac od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ;/

A na playgrought 2 rowniez mozna zdoywac te claptrapy?

z tego co pamietam to nie ... trzeba grac od nowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ;/

No to wrazenia po grze: Gra jest bardzo fajna i ciekawa. Platyna prawie wbita aleee będzie musiala dluuugo poczekać zanim wykonam te trofeum ze claptrapami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagraj jeszcze raz inna postacia ja gre przeszedlem chyba 10 razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wasz ulubiony DLC? Ja dziś ukończyłem Claptrap revolution i stwierdzam... że jest najlepszy :D Rozpiszę to:

The zombie island of Dr. Ned: Także bardzo mi się dodatek podoba. Może nie samo zabijanie zombie (farmienie mózgów, wtf), ale na pewno na plus są lokacje - super klimatyczne.

Niestety zombiaki wyłażące z ziemi za plecami po jakimś czasie się nudzą. Ale dodatek na plus. Spory.

Moxxi's Underdome: Na razie zrobiłem tylko Hell burbię. Faktycznie, leciwy dodatek, a będę musiał wymaksować go, bo chcę 100% trofików w przyszłości.

Cóż, zmuszę się. Dodatkowi stawiam plus... ale tylko jako zwykłemu dodatkowi...

Secret Armory of General Knoxx: Tutaj jest spory plus za długość rozgrywki, i możliwość nabicia 61 lvlu... Sporo questów, sporo expu do zainkasowania, lootu do zebrania.

Denerwują mnie tylko estakady którymi musimy jeździć po 1000 razy za questami. Oryginalnie, ale daliby możliwość teleportu :f

Claptrap ROBOLUTION: Urzekł mnie ten dodatek :D Najbardziej całe to tartarus station, świetne miasteczko, super wykonanie. No i humor, w tym DLC może konkurować tylko z samym Nedem.

Natomiast zwracam uwagę że dodaje to dodatkowe 200% szperactwa - na każdym kroku jakaś ukryta skrzynka, a my zastanawiamy się: WTF I can get there?

Ta gra ma świetne dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła pocztą moja wersja GOTY :) Jeśli ktoś chciałby pograć w Co-opie to zapraszam do zapraszania do znajomych. PSNid: Metrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na robienie trophy z dodatku Moxxi's Underdome 20 rund samem to straszna nuda :( ok. 3 i pół godziny robiłem jedną mapkę jeszcze zostało dwie ...:blink::nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisalem wczesniej jak mozna to zrobic szybciej poczytaj kilka stron do tylu jak sie zepniesz to zrobisz 3 x 20 w 3 h

MASZ

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką postacią najlepiej się gra? Wybrałem snajpera i wydaję mi się, że postać jest bardzo dobra, ale jak się wbije już większy poziom. Napewno tą profesje będę teraz dość długo "ciągnął" przez fabułę, ale jak mi się znudzi to co wziąć potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunterem też możesz grać karabinkiem... tak samo jak Berserkerem snajperką. Ja osobiście wziąłbym syrenę, ze względu na fajne class mody do SMGek, dobre drzewko umiejetności i świetny skill klasowy (pare razy uratował mi tylek, zwlaszcza ze po wykupieniu ulepszenia regeneruje on tez zycie). Ale klasy wieloma rzeczami się nie roznia, wiec kim chcesz grac to jak ci sie podoba wybierz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć tylko jedno...

Dodatek Mad Moxxi jest tragicznie nudny... 20 rund po 5 fal to jest totalne przegięcie pały.

Grając metodą ze splitscreenem robiłem to chyba z 2 - 3 godziny.

Nie mówiąc już o tym, że prawie przysypiałem w niektórych momentach.

Czy gramy online czy offline, po kilku rundach jest już niesamowita nuda.

Jedyny plus tego dodatku to muzyka. Naprawdę fajna i chyba tylko to mi się podoba.

Oby jak najszybciej go skończyć i przejść do Generała Knoxxa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając metodą ze splitscreenem robiłem to chyba z 2 - 3 godziny.

Chyba się domyślam, ale jaka to metoda?

Ja tam w tym DLC zrobiłem tylko pierwszą arenę, Hell Burbię. Potem już zwyczajnie mi się nie chciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś szybszy sposób zbierania puszek oliwy i pizzy w dodadku Claptrap's New Robot Revolution.Przeszedłem to DLC i mam 3 oliwy i 3 pizze -.- byłem kilka razy na Hyperion Dump i strasznie to dropi :verymad::nuke::verymad:

Edytowane przez mateor999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×