Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

mam nadzieję, że będzie jak z uncharted3- jeden nośnik na całą europę wtedy może dość szybko uda się wychaczyć z UK za 50% polskiej ceny....

 

zawsze jeszcze zostaje pss na pół...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na stronę chociażby Muve i zobaczyć, że są różne wersje w zależności od regionu...

- angielska

- angielska / polska

- czeska / polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na stronę chociażby Muve i zobaczyć, że są różne wersje w zależności od regionu...

- angielska

- angielska / polska

- czeska / polska

Wlasnie to daje bardziej do zrozumienia , ze bedzie jedna wersja na cala europe. Nie sadzisz chyba ze Sony tloczy wersje na Czechy I Polske , oraz na Anglie I Polske :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea wrzucone przez isabellspi potwierdzają dwa tryby multiplayer:

- supply raid

- survivors

O ile drugi może okazać się zwykłym deathmatch'em, o tyle pierwszy może być czymś znacznie ciekawszym. Dwie grupy walczące o zapasy jednocześnie? Albo jedna grupa broni, a druga atakuje? Byłoby nieźle :)

No i jeszcze to: „Populace - Build your clan to 40 people in Factions” - czyli będą klany, które będziemy mogli rozbudowywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli  niestety potwierdziły się moje obawy...dostaniemy multi z TR'a...ale dobrze że ograniczyli trofea z multi do dwóch...w razie gdyby gra mnie urzekła i chciałbym splatynować to nie będę się musiał męczyć za bardzo...

 

Ciekawi mnie ta opcja z klanami...mam nadzieje że powstanie jakiś ps3site'owy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja kupię grę dopiero gdzieś pod koniec roku. Oduczyłem się głupoty kupowania w dniu premiery.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie oduczył portfel kupna w dniu premiery :P Rodzina i remont świeżo kupionego mieszkania ważniejsze, teraz zostają gry z PLUSA + Dragon's Dogma...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pitolicie, to jest akurat tytuł który warto nabyć na premię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pitolicie, to jest akurat tytuł który warto nabyć na premię.

Nie dla mnie bo z reguły w świetne gry gram możliwie często i dlatego nie sprzedaje po ukończeniu. Są gracze na tym forum co kupują w dniu premiery, potem katują aż zdobędą platynę i sprzedają co trwa max 2 tygodnie.

Ja nie postępuje w ten sposób. Kupię grę może we wrześniu czy październiku lub w ogóle pod koniec roku za podejrzewam 80zł i potrzymam kilka miesięcy i opyle za połowe tej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TraceGuitar: Skąd wiesz że multi jest do dupy na podstawie trofeów? Czy może jakiś wielki news mnie ominął? :P

 

Ja się tam nie stresuję, zamówienie już poszło, recenzje już mnie zbytnio nie obchodzą, sam sobie wyrobię opinię na temat gry. Preorder to zawsze jest jakieś ryzyko, dlatego staram się zamawiać gry które mają małe szanse na bycie porażką, a nie jakieś MoH-y czy inne Alieny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@TraceGuitar: Skąd wiesz że multi jest do dupy na podstawie trofeów? Czy może jakiś wielki news mnie ominął? :P

 

Ja się tam nie stresuję, zamówienie już poszło, recenzje już mnie zbytnio nie obchodzą, sam sobie wyrobię opinię na temat gry. Preorder to zawsze jest jakieś ryzyko, dlatego staram się zamawiać gry które mają małe szanse na bycie porażką, a nie jakieś MoH-y czy inne Alieny.

Muszę przyznać, że jest to najsensowniejszy post jaki przeczytałem od dawna w tym temacie.

I mówie to bez sarkazmu i obrazy dla kogokolwiek.

Jak można wyciągać wnioski i oceniać gre kiedy nawet w demo się jeszcze nie zagrało.

Troszkę to irracjonalne.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio biorę gry w preorderze, przechodzę w tydzień lub dwa oczywiście bez żadnej spinki i sprzedaję praktycznie bez strat albo nawet czasem z zyskiem. I tak mam dużo gier do ogrania a możliwe że te wszystkie nowości tegoroczne za kilka miesięcy znajdą się w Plusie. Ale TLOU jakoś mnie nie grzeje specjalnie, najpierw przydałoby się przejść Uncharted 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to pewien tutejszy moderator do tej pory swojej płyty do napędu nie wsadził. ;)

 

Ciekawi mnie jak będą wyglądały wybory moralne. Jeśli to będzie coś w stylu TWD - czyli uratuj albo tego, albo tego, to ja jestem kupiony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zaluje ,ze kupilem U3, nie przeszedlem calej ,wynudzila mnie.. Gdzie U2 ukonczylem 5razy;) Na The last of Us czekam ,ale kupie pod koniec roku jak sie uda od kogos konsole pozyczyc bo swoja sprzedalem jakis miesiac temu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do kupowania gier na premierę, są tytuły które bierze się w dzień premiery, bo człowiek by nie wysiedział (TLoU, GTAV, Beyond), a są tytuły na które spokojnie można poczekać, ostatnio zrobiłem tak z GoW: Wstąpienie. Wszytsko zależy od naszego hajpu na dany tytuł i nie ma co się oszukiwać, ale zawartości portfela. Ja już odliczam dni do premiery, nawet wolne w pracy biorę ze względu na ten tytuł, zdecydowanie dla mnie najbardziej wyczekiwana gra 2013r. Naughty Dog nie zawiedzie.

 

PS.

The Last of Us nie jest jedynie najlepszą grą jaką stworzyło Naughty Dog, lecz także murowanym kandydatem do miana najlepszej gry obecnej generacji konsol (...). Może okazać się arcydziełem, które będziemy wspominać przez kolejne dekady.

http://www.ps3site.pl/jest-pierwsza-ocena-the-last-of-us-mamy-najlepsza-gre-obecnej-generacji/154510

 

 

Ja wiedziałem, że tak będzie. ^^

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się, ale umiarkowanie, bo wiem, że pierwsze recenzje często są na wyrost:) Co nie zmienia faktu, że liczę na naprawdę solidną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam aż takiego hajpu na gry by wydać na jedną ok 250 zł a potem sprzedać za 50% ceny...

 wystarczy choćby miesiąc poczekać i 80 zł w kieszeni...

 

 

jedyne co kupuję na premierę to GTAV ale tylko dlatego, że ma kod na 50% rabatu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis o którym nikt nie słyszał łamie embargo i wystawia notę 5/5 aby mieć największą liczbę wejść na stronę w historii

 

Co znaczy absolutnie nic

 

 że wszystkie portale łapią się na takie tanie sztuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×