Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Muve jak najbardziej wart polecenia...

Ale póki co, na ich stronie nie ma żadnego info (obsługa też jeszcze nie wie) odnośnie dodatków do pre (pakiet "Widoki i Dźwięki) - tak jak chociażby na Gramie i Ultimie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

MUVE.PL Polecam!! Darmowa dostawa kurierem, ogólnie szybko i sprawnie, kupowałem kilka razy i zawsze PEŁEN PROFESJONALIZM!!

A i jak kupisz tam coś (i się zarejestrujesz) to dostaniesz kod na - 50% na grę na np. PS3 (dodatkowy argument na TAK!).

Ja po premierze Max Payne 3 kupiłem bo było przez 1 dzień w promocji za 80 zł (w tym darmowa dostawa) i dostałem kod - 50% na grę na PS3 i dzięki temu kupiłem Bioshock Infinite za 120 zł :) :)

SAME PLUSY... Pomimo iż Cenędzy nie trawię to jednak sklep daje cholernie radę :)

PS: Pre-Order The Last of US tam też zamówię... :)

Ja się rejestrowałem na muve przed zakupem Bioshocka i po jego kupnie żadnego kodu zniżką nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak dubbing całkiem nieźle się spisuje, ale czy tylko mi się wydaje, że głosy postaci w stosunku do otoczenia są dużo głośniejsze? Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie wszystko odpowiednio dopasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ten link to dubbing fanowski :P (dlatego go zamieściłem)... ;) Nijak się ma do oryginalnego :P

Dlatego napisałem TA WERSJA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, nie załapałem xD nooo, muszę przyznać, że kawał dobrej roboty odwalili, aż w szoku teraz jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak :P Ten poziom dubbingu jest zajebisty!! (oczywiście oryginał po próbkach też mi pasuje :P). Ale miłe dla ucha jest to co zrobili, co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na to, że nasi aktorzy powinni się uczyć od amatorów jak to się robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

a wie ktoś coś o multi?? bo do premiery coraz bliżej a tu niema nic o multi słyszałem ze ma być?? ale do tej pory żadnych newsow nie widziałem..

ciekawi mnie jak będzie wyglądał?? dla mnie mógł być podobny do U3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to taki co-op w TYM świecie gdzie będzie można tworzyć "gangi" i buszować po mieście za zapasami między czasie walcząc z przemienionymi oraz innymi ludźmi to będzie MEGA :) Taki Day-Z :P

EDIT: Poza tym NIE MAM pojęcia nic o multi a sam dziś coś tam szukałem w tym temacie ;)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co pamiętam to bodajże 14.06.2013 :)

JA SIĘ PYTAM gdzie jest k.... DEMO :P

Edytowane przez Lambert PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Lambert, trochę poszalałeś z taką wizją :D niemniej jednak, gdyby gra oferowała takie multi to kupowałbym ją z marszu. Brakuje właśnie takiej gry na PS3 z otwartym, survivalowym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W ogóle mi brakuje gry survivalowe na PS3... A czarnule mam z rok dopiero (no może z 10 miesięcy) :P

I szukałem takiej gry survivalowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciężko o takie gry, póki co najbliżej do survivalu jest Falloutom i I Am Alive, jest jeszcze Silent Hill HD. W to drugie grałem tylko trial i średnio mi podeszło. Czekam na Terrarie, bo zanosi się na niezła zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szukałem takiej gry survivalowej...

To na TLoU bym nie liczył ;)

Ale może spróbuj Dead Space 1 - można kupić za grosze, a klimat ma świetny.

Polecam jeszcze Fallout NV na hardcore - trzeba jeść, pić, spać itd. a samo zebranie całego staffu do przeżycia to czasem problem. Ale gierka mega, spędzędziłem w niej ponad 150h.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dużo się mówiło, że Ellen Page jest podobna do Ellie z TLoU - Naughty Dog mówiło, że to zbieg okoliczności. Jakby nie patrzeć podobieństwo jest zauważalne. Teraz jak tak patrzę na postać Joela, to przypomina mi on trochę Gerarda Butlera:

Gerard_Butler.jpg

The_Last_of_Us-Naughty_Dog_Joel-800x436.jpg

Na pierwszy rzut oka Joel jest starszy (siwizna tu i ówdzie), ale tak ogólnie to chyba jest podobny do Butlera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciężko o takie gry, póki co najbliżej do survivalu jest Falloutom i I Am Alive, jest jeszcze Silent Hill HD. W to drugie grałem tylko trial i średnio mi podeszło. Czekam na Terrarie, bo zanosi się na niezła zabawę.

SH survivalem - facepalm .....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest min na muve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZAS I MIEJSCE AKCJI GRY:

Ostatni dziennik developera podsunął kilka podpowiedzi w sprawie miejsca i czasu, w jakim rozgrywa się akcja TLoU. W jednej ze scen możemy zobaczyć salę balu maturalnego 2013:

ajplvk.gif

Jak nietrudno wywnioskować epidemia zaczęła się w 2013 r. W 0:48 tego materiału pada pytanie „Co się wydarzyło w 20 lat po upadku człowieka?”. Czyli wychodzi na to, że akcja dzieje się w roku 2033. Kiedy dokładnie zaczęła się epidemia? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jest za to data ewakuacji:

thelastofusscreenshotapril9th1.png

Powyżej mamy informację, że ewakuacja miała się zakończyć do godziny 8:00, 17 października 2013 r. Notka dotyczy hrabstwa Amherst, które leży w stanie Virginia. Jak wiemy TLoU to opowieść o podróży, czyli całkiem prawdopodobne jest to, że będziemy przemierzać właśnie stan Virginia.

A TERAZ CZAS NA TEORIE SPISKOWE :)

Prawdopodobnie data 17 października 2013, pokazana w 2 odcinku dziennika developera, nie jest powiązana wyłącznie z fabułą TLoU. Może ona zwiastować dwie rzeczy:

1) Premierę Playstation 4 - Naughty Dog jako wewnętrzne studio Sony być może ma dostęp do takich informacji i postanowiło się zabawić w kotka i myszkę z graczami, umieszczając taki „easter egg” w materiale - osobiście uważam, że to mało prawdopodobne z uwagi na to, że Sony zapowiedziało premierę PS4 na „Holiday 2013”, a październikowi do tego daleko.

2) Zapowiedź Uncharted 4 - może niektórzy z Was już wiedzą, że w Uncharted 3 była zawarta zapowiedź The Last of Us. W londyńskim barze, do którego przybywają Sully i Drake, leży na stole gazeta, której nagłówek mówi: „Naukowcy wciąż starają się rozgryźć śmiercionośnego grzyba”. I tak na zasadzie wzajemnego przenikania możemy domyślać się, że data 17.10.2013 zawarta w TLoU dotyczy zapowiedzi Uncharted 4.

Co o tym sądzicie? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie jaram się. Będę się jarał jak skończę, ocenię i gra okaże się świetna. Już na nowego Tomb Raidera się napalałem, a gra, jak dla mnie, jest słaba. Jak na razie zobaczyłem piękną grafikę którą dostaniemy kosztem ograniczonego otoczenia - cudów nie ma, to tylko PS3. Czyżby kolejny, obładowany skryptami, pseudo-survival ? Obym się mylił. Ja podchodzę do tego "na chłodno".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by było gdyby te Twoje teorie spiskowe się sprawdziły co do nowego Uncharted, dobrego Drejka nigdy za wiele. Akurat ten tytuł mi tak pasi, że mogą go co kilka lat wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×