Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie powinno się porównywać, ale jednak powinni stawiać za cel żeby dążyć do takiego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, naprawdę nieźle. Pierwsze przejście z anglikiem, drugie po polsku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajplvk.gif

Heh, wiecie co mi przypomina ta lokacja... Uncharted 1 gdzie skakało się po żyrandolach :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, naprawdę nieźle. Pierwsze przejście z anglikiem, drugie po polsku.

I tak zagram w oryginalną wersję językową... nie znoszę dubbingu. Niemniej jednak dobrze wiedzieć, że tak profesjonalnie się do tego przygotowują. Ja mam uczulenie na dubbing i w angielskie gry gram po angielsku, w japońskie po japońsku z subami, w obie części Wiedźmina grałem po polsku bo nie mogłem zdzierżyć angielskiej wersji. Tak więc nie jestem do końca obiektywny. Trzeba jednak przyznać, że GoW 3, Uncharted, a wcześniej Warcraft 3 czy Diablo to przykłady bardzo dobrze wykonanej lokalizacji. Oby wydawcy szli tym tropem, a nie tropem Mass Effect'a.

Edit:

Swoją drogą...dubbingowanie gier...robota marzeń! :banana:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą...dubbingowanie gier...robota marzeń! :banana:

Tłumaczenie, czy podkładanie głosu Ci się marzy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Banaszyk w roli Joel'a :)

Dorzuce swoje 3gr. Pan Krzysztof w inFamous2 wykonal moim zdaniem dobra robote. Gralem najpierw po polsku a pozniej drugie przejscie po angielsku.

Zgodze sie tez z czescia dyskusji - gry to przemysl rozrywkowy tak samo jak filmy wiec skoro mozna zrobic porzadnie (lub bardzo dobrze+) dubbing bajki to nawet jesli gra jest 18+ tez mozna byc sie przylozyc do dubbingu - jesli juz sie taki realizuje.

To czy ktos bedzie gral w jezyku pl czy en to jego wybor, niemniej dubbing jest milym dodatkiem w mojej opnii. To co dla mnie sie liczy to wolnosc wyboru - czyli gram w jezyku w jakim chce co wiecej powinno sie to tyczyc niezaleznie napisow i sciezki dzwiekowej. Tego jako gracz sobie zycze.

A oprocz tego z czekam na kolejne urywki z prac nad polskim dubbingiem - z czystej ciekawosci. Gra tez zapowiada sie bardzo dobrze. A czerwiec juz niedlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie że Banaszyk zagra Joela. Co do Ellie mam mieszane uczucia, mam nadzieje że poprawi się i bardziej wczuje w swoją rolę, i dubbing wyjdzie w sam raz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiecie co mi przypomina ta lokacja... Uncharted 1 gdzie skakało się po żyrandolach :biggrin:

U3 - Chateau.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetnie to wygląda. Nie mogę się doczekać jako fan The Walking Dead :). Właściwie TLoU i GTA V to gry, które chcę przejść i mogę się pozbyć mojej konsoli.

Zbytnio nie wczytywałem się w opisy o grze, ale to będzie pewnego typu sandbox, czy po prostu taka Mafia II z otwartym światem, a może coś al'a Uncharted?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściwie TLoU i GTA V to gry, które chcę przejść i mogę się pozbyć mojej konsoli.

Ja mam podobnie. Gry, które chcę ograć do końca tej generacji to:

1) The Last of Us

2) GTA V

3) Beyond: Two Souls

4) MGS V

I WITAJ PS4 :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio nie wczytywałem się w opisy o grze, ale to będzie pewnego typu sandbox, czy po prostu taka Mafia II z otwartym światem, a może coś al'a Uncharted?

Ostatnio dochodzę do wniosku, że im mniej wie się o grze tym lepiej. Nie staję się ofiarą hype'u, wiem o grze tyle ile wiedzieć powinienem, potem z serwisów growych dowiaduję się czy warto tę grę kupić. Cóż TLoU jestem jednak zajarany tam amo jak Beyond: Two Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio nie wczytywałem się w opisy o grze, ale to będzie pewnego typu sandbox, czy po prostu taka Mafia II z otwartym światem, a może coś al'a Uncharted?

Coś jak Uncharted ale z mniejszą ilością skryptów i z większym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wybór audio to ja też zwykle preferuję oryginalną angielską z napisami ale w przypadku 90% gier jest jeden problem, który sprawia, że wybieram jednak polskie wersje w grach "od Sony"- napisy mają o wiele za małą czcionkę nawet (a może szczególnie?) na dużych- 40" tv- żeby z niecałych 3m ledwo było je widać to jest nienormalne.i nie wygodne bo praktycznie nie da się jednocześnie grać i czytać tylko trzeba najpierw czytać a potem grać a nie zawsze tak się da....

ostatnio właściwe tylko dead or alive5 miał porządną czcionkę napisów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] napisy mają o wiele za małą czcionkę nawet (a może szczególnie?) na dużych- 40" tv- żeby z niecałych 3m ledwo było je widać to jest nienormalne.i nie wygodne bo praktycznie nie da się jednocześnie grać i czytać tylko trzeba najpierw czytać a potem grać a nie zawsze tak się da....

vide Max Payne 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bój ;) już niedługo pograsz :) jak dla mnie dubbing będzie na wysokim poziomie, bo lubię oba głosy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wybór audio to ja też zwykle preferuję oryginalną angielską z napisami ale w przypadku 90% gier jest jeden problem, który sprawia, że wybieram jednak polskie wersje w grach "od Sony"- napisy mają o wiele za małą czcionkę nawet (a może szczególnie?) na dużych- 40" tv- żeby z niecałych 3m ledwo było je widać to jest nienormalne.i nie wygodne bo praktycznie nie da się jednocześnie grać i czytać tylko trzeba najpierw czytać a potem grać a nie zawsze tak się da....

ostatnio właściwe tylko dead or alive5 miał porządną czcionkę napisów...

jeżeli 40 calowy ekran to optymalna odległość jaką powinieneś od niego siedzieć to 1.8 metra. Swoją drogą 40 cali to nie jest duży tv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 55 i siedze od niego jakieś 2m.

Wracajmy do tematu, czyli dla czego TLoU będzie najlepszym exc. na PS3 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota wstawiać 55 cali do kibla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie gdzieś już było to :P I zrobiłem dubla, ale niech stracę najwyżej jeszcze raz obejrzycie :P W końcu filmików z ów gry nigdy nie za mało :) A jak dla mnie TA WERSJA PL jest rewelacyjna...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza słabą jakością samego nagrania, to ogólnie jest całkiem przyzwoicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

Czy ktoś z Was zamawiał już pre-order? Podeślijcie linka do jakieś zaufanej strony bo to pierwsza gra którą chciałbym zamówić w pre-orderze i nie chcę się "naciąć" ;)

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

MUVE.PL Polecam!! Darmowa dostawa kurierem, ogólnie szybko i sprawnie, kupowałem kilka razy i zawsze PEŁEN PROFESJONALIZM!!

A i jak kupisz tam coś (i się zarejestrujesz) to dostaniesz kod na - 50% na grę na np. PS3 (dodatkowy argument na TAK!).

Ja po premierze Max Payne 3 kupiłem bo było przez 1 dzień w promocji za 80 zł (w tym darmowa dostawa) i dostałem kod - 50% na grę na PS3 i dzięki temu kupiłem Bioshock Infinite za 120 zł :) :)

SAME PLUSY... Pomimo iż Cenędzy nie trawię to jednak sklep daje cholernie radę :)

PS: Pre-Order The Last of US tam też zamówię... :)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×