Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Spanky, bardzo ciekawe. U3 pokazało, że ND lubi umieszczać w swoich grach tego typu wiadomości. A co jeśli 17 października to data premiery PS4 oraz czwartej części Uncharted właśnie na nową konsole Sony, heheh troche chyba mnie poniosło ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo....czy ta sala z tego gpierwszego gifa, który wkleił Spanky87 nie przypomina Wam czegoś? Normalnie kopiuj/wklej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Nie wiedziałem, że takie eggi wrzucili do U3 ;) Natomiast nie sądzę żeby to samo zrobili w dzienniku dewelopera :P może w grze, ale już w dzienniku? Chociaż kto wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli 17 października to data premiery PS4 oraz czwartej części Uncharted...

W sumie to wszystko możliwe :) wychodzi ps4 i zaraz zapowiadają U4 = niezłe napędzanie sprzedaży konsoli :D

Natomiast nie sądzę żeby to samo zrobili w dzienniku dewelopera :P może w grze, ale już w dzienniku?

To wszystko są tylko domysły, nic konkretnego ;) przekonamy się w październiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grubo....czy ta sala z tego gpierwszego gifa, który wkleił Spanky87 nie przypomina Wam czegoś? Normalnie kopiuj/wklej :P

Co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Przemek_07 chodziło mu o resident evil 1 i stołówkę na początku gry tak myślę bo jak się tak zastanowić to w zasadzie tylko to przychodzi na myśl patrząc na tego gifa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, taki klon, że nikt tego nie kojarzy. :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w sumie Szczepan szczur może mieć rację dopiero jak teraz napisał o tej lokacji Uncharted to przypomniałem ją sobie i rzeczywiście wzięli gotową lokację z poprzedniej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naughty Dog ogłosił kiedyś że nie zrobią już więcej niż 3 części jednej gry na jedną konsole. Może to zapowiedź czegoś nowego na ps vita.

PS: Tą informacje wyczytałem na jakimś portalu także nie musi być ona prawdziwa, aczkolwiek patrząc na U1, U2, U3 sprawdza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało serii żeby móc jednoznacznie stwierdzić, że tak naprawdę jest. Ja się wcale nie zdziwię jeśli ND zrezygnuje z serii Uncharted na rzecz The Last of Us, na bank będą sequele na PS3/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrezygnują, będą wydawać nadal obie gry. Uncharted to obecnie jeden z mocniejszych tytułów Sony, co najważniejsze ich najpopularniejszy multiplayer, w który do tej pory gra dużo ludzi. Znam sporo osób, które kupią U4 głównie dla multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te edycje, ale ja zamiast tych dupereli, wolałbym samego Steelbook'a i ewentualnie OST'a...

Kiedyś już o to pytałem, ale...

Może ktoś z Was jest w posiadaniu informacji (obsługa sklepu niestety nie), czy zwykłe wydanie TLoU z Muve, będzie miało w zestawie jakieś dodatki (jak chociażby na gram.pl)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mne te edycje to nic specjalnego. Wolalbym figurke dostac tak jak w USA.. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i figurki i edycje specjalne nic zupełnie nie wnoszą. Figurki się kurzą, a za edycje specjale się przepłaca. Dla mnie w tym momencie liczy się tylko to żeby ta gra była tak dobra na jaką się zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Wyciekły spoilery na temat końca gry! Radzę uważać jeśli nie chcecie zepsuć sobie zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Albo nie umiem szukać albo te spoilery nie są aż takie szczegółowe/szokujące. Nie jest to poziom spoilera z Heavy Rain więc nie trzeba rezygnować z internetu :P

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz the last of us spoiler w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co sobie psuć zabawę? nigdy nie zrozumiem takich kretynów co chcą jeszcze komuś zepsuć grę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając moje szczęście to i tak prędzej czy później trafie na spoiler. Tak było właśnie w przypadku Heavy Rain...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej podobnie miałem z RDR. Przez chwilę wahałem się czy wejść w ten link czy nie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ponad miesiąc do premiery a spoiler już w sieci lepiej uważajcie. Tego debila z ND, który to wrzucił do sieci powinni zwolnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co z tego, że spojler - jak gameplay i fabuła będzie (jest) dobra, to nawet znajomość końcówki nie przeszkodzi w "rozkoszowaniu" się grą...

@down: ONE - dla Ciebie to bzdura, dla mnie nie...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×