Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ponad miesiąc do premiery a spoiler już w sieci lepiej uważajcie. Tego debila z ND, który to wrzucił do sieci powinni zwolnić...

To nikt z ND, tylko ktoś się dorwał do dema gry, które pojawi się przed premierą. Są tam zapisane pliki opisujące scenki przerywnikowe.

Co z tego, że spojler - jak gameplay i fabuła będzie (jest) dobra, to nawet znajomość końcówki nie przeszkodzi w "rozkoszowaniu" się grą...

Bzdura, to tak jak byś przed rozpoczęciem Infinity poznał jego końcówkę. Inaczej być podchodził do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dziennik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem informację, że ruszyła przedsprzedaż gry w sklepach. Taka jak z GTA V. Jakby ktoś odwiedził jakiś sklep to niech napisze co się w tym pudełku znajduje. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to wyczytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na facebook-u playstation polska

Ruszyła przedsprzedaż The Last of Us w sklepach stacjonarnych! Jeśli chcecie, by najgorętszy tytuł roku znalazł się w Waszych rękach w dniu premiery - znacie najkrótszą drogę. Byle do 14 czerwca - ZACZYNAMY ODLICZANIE!

575355_499686116765551_1101795011_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na facebooku PlayStation Polska jest rzeczywiście taka informacja. Przy okazji pytanie : Czy gra będzie posiadała online passa ?

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzony jest dla niej PSN Pass :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w sumie można się spodziewać było: uncharted3 już dostało więc by dziwne było gdyby TLOU było bez..

a co do przedsprzedaży: patrząc po zdjęciu jest to albo saturn albo MM któryś...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn :)

Co jak co ale tej gry już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...kolejne multi wepchnięte na siłę...no chyba że to będzie coop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być.

Mam nadzieję, że nie pojadą multi z TR.

Chiałbym natomiast by miał bardziej charakter Adventure - co-op.

Czekam przede wszystkim na tryb Single.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...kolejne multi wepchnięte na siłę...no chyba że to będzie coop...

A multi w U2&U3 jest wepchnięte na siłę? Odpowiem za ciebie, nie! Jest to bardzo popularne multi, w które gra dużo ludzi do dziś.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się ciesze jak wciskają na siłę multi i jeszcze online passa, które mnie nie interesują, bo wtedy używki szybko tanieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A multi w U2&U3 jest wepchnięte na siłę? Odpowiem za ciebie, nie! Jest to bardzo popularne multi, w które gra dużo ludzi do dziś.

Święte słowa.

Tu akurat jeśli chodzi o mnie, to obok RDR i AC:B najlepsze multi w jakie grałem.

Uncharted to Uncharted - marka sama w sobie.

Jeśli zaś chodzi o takie pokroju TR to faktycznie, ono było robione na siłe .... nie wiem po co.

Co do TLOU.

Poczekamy, zobaczymy jak będzie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie multi w stylu Uncharted średnio pasuje do TLoU. Ta gra stawia na przetrwanie i zabijanie niekoniecznie przy użyciu broni palnej. To trochę tak jakby wrzucić multi w stylu Uncharted do Hitmana i oczekiwać że ludzie będą się dobrze bawić. Uncharted stawiało na strzelanie i elementy platformowe. Multi świetnie łączyło te dwie rzeczy i efekt jest genialny. TLoU stawia na klimat, skradanie, eksplorację i takie multi zwyczajnie się tutaj nie przyjmie. Nie mniej jednak jeśli twórcy wymyślą jakiś ciekawy tryb gdzie np. jedna strona będzie ludźmi a druga zainfekowanymi lub bandytami i postawią na coś więcej niż bezmyślna sieka, to może się udać. Coś takiego jak tryb multi w ZombieU gdzie jeden gracz jest człowiekiem a drugi kieruje hordą zombie. Stworzenie dobrego trybu multi którego gracze nie uznają za dodanego na siłę będzie cholernie trudne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na modach w CS'a :D niektórzy to zombie a niektórzy normalnymi graczami :D kiedyś się bawiłem nieźle przy takiej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Święte słowa.

Tu akurat jeśli chodzi o mnie, to obok RDR i AC:B najlepsze multi w jakie grałem.

Uncharted to Uncharted - marka sama w sobie.

Jeśli zaś chodzi o takie pokroju TR to faktycznie, ono było robione na siłe .... nie wiem po co.

Co do TLOU.

Poczekamy, zobaczymy jak będzie :smile:

Bo do Uncharted takie latanie i strzelanie na lewo i prawo pasowało...ale jednak do TLOU nie pasuje i jedynie mogli by coopa dać zamiast multi multi...poza tym pisząc "kolejne multi na siłe" nie miałem akurat na myśli że każda gra od niegrzecznego pieska ma takie multi ale że ogólnie jest ostatnio taka moda wśród twórców...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie temat na inną dyskusję ale dla mnie to gry powinny się dzielić na gry tylko na multi i tylko na singla, no może z wyjątkiem gier sportowych. Na palcach jednej ręki można policzyć gry które łączą dwa te elementy (RDR, Uncharted 2 no i nie wiem co jeszcze)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pio

Prawdę mówiąc nie zastanawiałem się nigdy nad taką tezą.

Ale przyznam, że jest mega sensowna. Jednak chyba taki stan rzeczy nie nastanie (niestety).

PS.

Te dwie gry, które wymieniłeś jak najbardziej bez multi straciłyby na blasku - ale chyba tylko one.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o bonusach za preorder? Bo patrzyłem na sklepe i muve i tam nic nie ma. Przydałby się jakiś steelbook czy coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steela raczej nie będzie (szkoda) - jedyny (póki co) bonus do pre, to pakiety "Przetrwanie" oraz "Widoki i Dźwięki"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yRx8qFR.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Preorder już zamówiony :)

teraz tylko czekanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×