Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie pisze o wieściach z nowego dodatku? O prawdopodobnym trybie Tank Superiority, ale tym razem tylko dla pojazdów latających? Dla mnie to najlepsza wiadomość od czasu wprowadzenia prywatnych serwerów. Ciekawie jak to będzie wyglądać. Taki 4v4 dla samych myśliwców byłby niezły ;) Tylko co z przejmowaniem flag (jeśli takowe będą)? Ciekawe co wymyślili. Pewnie będzie to zwykły TDM, ale w powietrzu.

Może tak jak w tym dodatku do BF 1943 "AIR SUPERIORITY" Gdzie im więcej maszyn danej druzyny i dłużej jest nad wyznaczonym terenem (flagą) ta druzyna ją przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz widze ta piechote ze stingerami, ew laser + javelin

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to tak jak w innych częściach BF to się nie odrodzisz bez pojazdu i z niego nie wyjdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to będę noobił na działku w heli :-( , a jeśli nie to wreszcie wbiję blachę z igły/stinga :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie będziesz mógł opuścić pojazd, tylko potem będziesz miał 10 sec na znalezienie się w kolejnym :D do wbijania balch z igły lub stingera są kanały i mapki z AK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

air superiority ciekawy tryb. COD mieknie :P

flagi w sterowcach. moze wreszcie wbije to zadanie z jeta lol

bardziej mnie interesuje czy mozna bedzie jechac na 1 kole motocyklem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taki motocykl wystarczy tylko rakieta P-Z lub Jav także nie wiem czy będzie to bezpieczna jazda :)

air superiority ciekawy tryb. COD mieknie :P

flagi w sterowcach. moze wreszcie wbije to zadanie z jeta lol

bardziej mnie interesuje czy mozna bedzie jechac na 1 kole motocyklem :P

Przecież ten tryb to nic nowego wystarczy zagrać w BF1943 i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Co do filmiku właśnie z tym trybem podejrzewam że w powietrzu będzie taki chaos jak na 10m^2 na serwerze CODa (piloci samobójcy, wiatraki i przyjemność z latania jetem się kończy). Wszystko ładnie na filmikach a w rzeczywistości otrzymamy chłam za który przyjdzie komuś zapłacić. Także bez podniet.

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, to tryb nie dla nubow zdecydowanie ;] potrzebny serwer z dobra moderacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super możemy odpalić BF1943 i zobaczyć jak ten tryb wygląda lecz... Dzięki tym dodatkom i nowym trybom BF3 staje się grą kompletną i żadna gra na rynku w szczególności na konsolach nie dorównuje nawet w połowie temu co BF oferuje w obecnej chwili. Przewyższenie obecnego poziomu dla BF4 będzie niezmiernie trudne, mam nadzieję, że DICE podoła chociaż na obecnej generacji cudów bym się nie spodziewał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Nie bardzo wiedziałem, gdzie to napisać, więc pisze tu. Chciałbym kupić sobie BF3 premium, ale nie w cenie którą oferuje PSS - 200 zł. Na allegro można kupić wersje fizyczną premium, ale po co, skoro mam już podstawkę, a więc, jest możliwość kupna dość tanio kodu do BF premium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten tryb to nic nowego wystarczy zagrać w BF1943 i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Co do filmiku właśnie z tym trybem podejrzewam że w powietrzu będzie taki chaos jak na 10m^2 na serwerze CODa (piloci samobójcy, wiatraki i przyjemność z latania jetem się kończy). Wszystko ładnie na filmikach a w rzeczywistości otrzymamy chłam za który przyjdzie komuś zapłacić. Także bez podniet.

Teoria o wielkim ścisku i chaosie jakoś kiepsko się prezentuje przy tym co pokazuje ten filmik (szczególnie w 23/28 sekundzie filmiku). Co jak co, ale omijanie tych wiatraków już wygląda fajnie. Jakieś inne wyzwanie niż walka z innymi myśliwcami, teraz będzie trzeba dodatkowo na to zwracać uwagę. I jeśli ktoś nie umie latać i jak powiedziałeś, będzie ciągle wlatywał w wiatraki, albo się o kogoś rozbijał to nie jest tryb dla niego. Prosta sprawa. Także jak mam podnietę i jakoś na chłam mi to nie wygląda. Nikt nikogo nie zmusza do kupienia tego ;)

1339445461472.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kompie bedzie zajawka jesli powiedzmy w grze wezmie udzial 20 jetow :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 myśliwców na pewno nie będzie. W jednym momencie na filmiku widać 5 ruskich Su-35 - dokładnie w 59 sekundzie i do tego może dojść jeden, nie wiem czy kręcili to ujęcie z kokpitu szóstego myśliwca czy jakimś narzędziem z wolną kamerą. Gameplay był z PC więc jakby było więcej to by pokazali. Przy dwudziestu myśliwcach to jednak byłby za duży chaos. Po samym filmiku widać ile było kolizji ;)

PS. Czemu forum działa tak strasznie wolno (tylko PS3Site się nie uruchamia/działa wolno więc wina nie leży po mojej stronie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 myśliwców w powietrzu, a ja dole w Centurionie.... ehhh, marzenia. ;)

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby nie dalo sie wyskakiwac z samolotow, bo juz widze te kamikadze w powietrzu z c4, albo ladowanie na sterowcu ze stingerem/igla. :)

A dodatek zapowiada sie ok, ale wiadomo zawsze w trailerze wszystko pieknie wyglada.

@up

w centurionie*

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Nie bardzo wiedziałem, gdzie to napisać, więc pisze tu. Chciałbym kupić sobie BF3 premium, ale nie w cenie którą oferuje PSS - 200 zł. Na allegro można kupić wersje fizyczną premium, ale po co, skoro mam już podstawkę, a więc, jest możliwość kupna dość tanio kodu do BF premium ?

Ja już o to pytałem jakiś miesiąc temu i otrzymałem odp że nie ma możliwości. Musisz kupić wersje fizyczną lub z PSS za 200zł (albo z kimś na spółke po 100zł)

PS. :) muszę to napisać bo nie wytrzymam... duży H w małą D adminom serwerów którzy banują za nic i zabijają niczym innym jak komendą "kill"

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. :) muszę to napisać bo nie wytrzymam... duży H w małą D adminom serwerów którzy banują za nic i zabijają niczym innym jak komendą "kill"

Nie ma takich komend. Zabity przez admina jesteś tylko gdy ten przenosi cię do przeciwnej drużyny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich komend. Zabity przez admina jesteś tylko gdy ten przenosi cię do przeciwnej drużyny :P

No dobra nie ma :) jeżeli przenosi to raz prawda? a nie 5 pod rząd :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zalicza się ten zgon do statystyk, więc problem malutki w porównaniu do bana albo wykopki z serwera. A jeśli taki admin miałby mnie przenosić dla poprawy balansu to nie miałbym nic przeciwko. Nie musiałbym tego sam robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52sekunda- 4 członków drużyny + 4 niebieskie jety na minimapce... będzie 8v8 :)) i już wszystko wiadomo... wreszcie będę miał gdzie ćwiczyć latanie... przy okazji dostając baty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52sekunda- 4 członków drużyny + 4 niebieskie jety na minimapce... będzie 8v8 :)) i już wszystko wiadomo... wreszcie będę miał gdzie ćwiczyć latanie... przy okazji dostając baty :)

Dokładnie, trzeba w końcu nauczyć się ogarniać jeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że będzie to tylko walka powietrzna tak jak w dodatku do BF 1943, wtedy może da się wreszcie cosik ugrać na tych "jetach" bo latanie nadźwiękowym myśliwcem z prtędkością auta sportowego i polowanie na gości kampiących na dachu jakoś do mnie nie przemawiało :no: A teraz możę to być naprawdę fajna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten tryb to nic nowego wystarczy zagrać w BF1943 i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Co do filmiku właśnie z tym trybem podejrzewam że w powietrzu będzie taki chaos jak na 10m^2 na serwerze CODa (piloci samobójcy, wiatraki i przyjemność z latania jetem się kończy). Wszystko ładnie na filmikach a w rzeczywistości otrzymamy chłam za który przyjdzie komuś zapłacić. Także bez podniet.

w bf1943 samoloty latają wolniej i nie ma namierzanych rakiet, flar, ecm etc. ale masz rację będzie chaos taki jak na BP, imo ten tryb jest skierowany do tych którzy chcą polatać, pozabijać, odblokować dodatki do jetów (wbić blachę), czyli szerokiego grona, super ogarniacze jetów (ci co robią na zwykłych mapkach wyniki 15-20 i więcej do 1) pograją chwilę i wrócą na zwykłe serwery bo tutaj różnica między nimi a zwykłymi piotami nie będzie taka duża, (nim załadują ci sie flary, ecm, to prawdopodobnie zostaniesz namierzony prze dwa inne jety :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×