Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj szukałem serwera aby był sam RUSH i ciężko było bo ciągle przeplatanka CQ na RUSH itd . Sam osobiście chciałem kupić serwer wczoraj ale nie było . Fakt 1000 ticketów na CQ to dużo ale jak drużyny są full i nie jest to Caspian Border to da się fajnie pograć tak jak ja wczoraj grałem na cwir-a :D Mega zabawa była aż serwer do ulubionych dodałem , po godzinie do niego wróciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj szukałem serwera aby był sam RUSH i ciężko było bo ciągle przeplatanka CQ na RUSH itd . Sam osobiście chciałem kupić serwer wczoraj ale nie było . Fakt 1000 ticketów na CQ to dużo ale jak drużyny są full i nie jest to Caspian Border to da się fajnie pograć tak jak ja wczoraj grałem na cwir-a :biggrin: Mega zabawa była aż serwer do ulubionych dodałem , po godzinie do niego wróciłem :biggrin:

jakbyś nie miał tyle kul w tej krowie to częściej bym wymiany wygrywał ;)

Przecież można ustawić sobie filtr w szukaniu serwerów i po problemie, i prywatne będziesz omijał z daleka.

Ale filtra żeby same oficjalne serwery pokazywało się nie da ustawić (chyba że ślepy jestem). Nawalone wynajętymi serwami, a wśród nich co jakiś czas pojedyncze serwery EA/DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wpisz w wyszukiwarkę EA lub DICE no chyba, że się nie da :P

Xoomnięte ;) z Xoom'ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

sluchajcie ja troche w nie temacie

dziś odpaliłem bfa łatka ok pobrałem, co mnie zdziwiło każą mi pobierac znowu karkand wy tez tak mieliście ?

co jest z serwami ? same prv znajdują, tzn są dice też ale już nie tak jak kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem, pieprzysz i w dodatku chyba bardzo cienko grasz - przed chwilką, podczas meczu na kanałach rozwaliłem z igły 3 birdy(i za żadnym nie musiałem latać jak głupi, o strzelaniu do pilota nawet nie wspominając). Da się? Oczywiście. Dało się przed patchem, a teraz jest jeszcze łatwiej więc trzeba chyba być nie lada lebiegą żeby stanowiło to dla kogoś wyczyn graniczący z cudem. A co do realizmu to jest to gra i tyle. Zawieszenie niewiary to podstawa konwencji bo gdybyśmy chcieli realizmu to przeszkadzało by nam że helikoptery wogóle podlatują na dystans umożliwiający zestrzelenie zamiast zrównać wszystko z ziemią z 2 kilometrów, prawda? Że muśnięcie ogniem z minigunów LB nie urywa nogi, i że można przyjąć sporo kulek zanim postać się przekręci. Dla własnego spokoju nie graj assaultem, bo jak zobaczysz jak realistyczne tam rozwiązali pierwszą pomoc i reanimacje to dopiero się uśmiejesz, rozdrażnisz i zdziwisz.

Dalej nie czytasz ze zrozumieniem...osobiste wycieczki , bluzgi i napinkę uskuteczniaj w stosunku do kumpli z gimnazjum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanko. Jaka jest najlepszy Shotgun w grze Battlefield 3? Aktualnie gram DAO-12 i SAJGA 12K na przemianę.

Przed patchem najlepszy (najbardziej smiercionosny) byl USAS12 z odlamkami. Ale ze juz dawno przyjelo sie ze uzywanie go wykracza poza granice przyzwoitosci, to teraz po patchu moj ranking wyglada tak.

Najczesciej biegam z M1014 z amunicja strzalkowa. Masakra, szczegolnie na TDM na ciasnych mapach.

870 MCS jest niezlym pump action shotgunem, ale jakos czesto mnie zawodzil, wiec jesli juz jednostrzalowy, to glownie biore M26 MASS. Do niego albo srut albo strzalki. Na bliski dystans nie ma o czym mowic ;)

DAO tez jest niezly, biegalem z nim troche przed patchem, ale wole M1014.

Saigi nie uzywalem to sie nie wypowiadam.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że idealnym rozwiązaniem byłby limit około 3-4 nieznikających claymore'ów w rush i conquest i obecne rozwiązanie w dm.

lepiej jedna nieznikająca ( 1 support = 1 clay)

Witajcie. Mam pytanko. Jaka jest najlepszy Shotgun w grze Battlefield 3? Aktualnie gram DAO-12 i SAJGA 12K na przemianę.

M1014/DAO-12 to ulepszona wersja 870MCS (szybciej pompują) ich plus to że można strzelać w trakcie przeładowywania, silniejsze od MK3A1/USAS-12 (automaty), które są ulepszonymi wersjami SAJGI, M26 MASS (ten jest najwolniejszy i ma mniejszy zasięg niż pozostałe, ale jest trzecią bronią, imo najlepiej go podwieszać zyskuje się celownik i dodatek tylu latarka, laser)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dice/ea zaczęło brać pod uwagę narzekanie graczy pc/ps3 na nowy patch jeśli założyli ten temat

z samych komentarzy widać że wiekszość jest nie zadowolona z nowego patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M1014/DAO-12 to ulepszona wersja 870MCS (szybciej pompują) ich plus to że można strzelać w trakcie przeładowywania, silniejsze od MK3A1/USAS-12 (automaty), które są ulepszonymi wersjami SAJGI, M26 MASS (ten jest najwolniejszy i ma mniejszy zasięg niż pozostałe, ale jest trzecią bronią, imo najlepiej go podwieszać zyskuje się celownik i dodatek tylu latarka, laser)

M1014 i DAO to nie sa strzelby typu pump action, i nie sa zadnymi ulepszonymi wersjami 870 MCS. Sa rowniez znacznie slabsze od 870 MCS.

M1014 i DAO to strzelby samopowtarzalne.

Nie mozna pisac ze cos jest ulepszana wersja czegos innego, jesli sa to zupelnie 2 rozne rzeczy, inni producenci. To tak jakbys napisal ze Mercedes jest ulepszona wersja BMW lub odwrotnie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M1014 i DAO to nie sa strzelby typu pump action, i nie sa zadnymi ulepszonymi wersjami 870 MCS. Sa rowniez znacznie slabsze od 870 MCS.

M1014 i DAO to strzelby samopowtarzalne.

z dao 12 można na średni i daleki dystans zabić wiecej osób niż z usasa albo z 870mcs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej jedna nieznikająca ( 1 support = 1 clay)

M1014/DAO-12 to ulepszona wersja 870MCS (szybciej pompują) ich plus to że można strzelać w trakcie przeładowywania, silniejsze od MK3A1/USAS-12 (automaty), które są ulepszonymi wersjami SAJGI, M26 MASS (ten jest najwolniejszy i ma mniejszy zasięg niż pozostałe, ale jest trzecią bronią, imo najlepiej go podwieszać zyskuje się celownik i dodatek tylu latarka, laser)

Troche wkurzajace jest ze w shotgunach (m1014) w czasie strzalu z biodra miga ekran na czerwono. Czasami tak jest a czasami nie i nie wiem czy to tylko u mnie, tez tak macie? Na metrze prawie non stop to mialem nie wiem jak na innych mapach bo tam z shotgunem nie latam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie czytasz ze zrozumieniem...osobiste wycieczki , bluzgi i napinkę uskuteczniaj w stosunku do kumpli z gimnazjum.

Czytam, czytam - boli Cię najwyraźniej że dostajesz regularne baty od pilotów śmigłowców i tłumaczysz sobie swoją nieumiejętność przeprowadzenia odwetu brakiem realizmu, pominąłem coś?

A helikopterem nie umiesz pewnie nawet wystartować, zgadłem? :yes:

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche wkurzajace jest ze w shotgunach (m1014) w czasie strzalu z biodra miga ekran na czerwono. Czasami tak jest a czasami nie i nie wiem czy to tylko u mnie, tez tak macie? Na metrze prawie non stop to mialem nie wiem jak na innych mapach bo tam z shotgunem nie latam.

po patchu z m1014 nie biegalem, moze cos spiepszyli,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po patchu z m1014 nie biegalem, moze cos spiepszyli,

nic nie spieprzyli, gram z nim caly czas, i jest genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą informację dla osób które chcą zmienić nick na Battlelogu. Otóż od jakiegoś czasu da się zmienić nick na Originie(raz na tydzień)a gdy tam zmienimy to automatycznie zmienia nam się nick na Battlelogu. A jak zmienić? Wchodzimy na tą stronkę:

http://www.origin.com/pl/change-id

logujemy się na Origina,zmieniamy nick,odczekujemy do 20 minut i już mamy nowy nick na Battlelogu ;)

PS

Jak ustawić PL jezyk na Battlelogu bo mam po ENG :/ Jest mobilna wersja Battleloga na Androida?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ustawić PL jezyk na Battlelogu bo mam po ENG :/ Jest mobilna wersja Battleloga na Androida?

Zjedź na sam dół po zalogowaniu się, potem klikasz w napis Change language który jest mniej więcej na środku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić PL jezyk na Battlelogu bo mam po ENG :/

Po zalogowaniu na samym dole strony:

languagej_rnwxxnw.jpg

Jest mobilna wersja Battleloga na Androida?

Oczywiście, że jest ale chyba to są pisane aplikacje przez ludzi (a nie from DICE). Ja korzystam z "statystyki battlefield". Znalazłem w android market po wpisaniu jakiegoś kluczowego słowa :happy:

Edytowane przez sanho21
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą informację dla osób które chcą zmienić nick na Battlelogu. Otóż od jakiegoś czasu da się zmienić nick na Originie(raz na tydzień)a gdy tam zmienimy to automatycznie zmienia nam się nick na Battlelogu. A jak zmienić? Wchodzimy na tą stronkę:

http://www.origin.com/pl/change-id

logujemy się na Origina,zmieniamy nick,odczekujemy do 20 minut i już mamy nowy nick na Battlelogu ;)

PS

Jak ustawić PL jezyk na Battlelogu bo mam po ENG :/ Jest mobilna wersja Battleloga na Androida?

Na samym dole Battleloga jest opcja language i tam się da nie powiem Ci gdzie jest dokładnie bo mam teraz tak słaby net,że BL się nie otwiera nawet...ale powinieneś trafić ;) Maciek był szybszy:)

Edytowane przez OddThomasPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić PL jezyk na Battlelogu bo mam po ENG :/ Jest mobilna wersja Battleloga na Androida?

Na samym dole strony na środku (w stopce). Jest nieoficjalna aplikacja na Android "BF3 Battlelog", trochę ograniczona ale daje radę. Dobra jest też "Battlefield BF3 Stats", aplikacja od stronki bf3stats.com.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale pewnie ten claymorek wybucha gdy ktoś podejdzie...i jak zmienić płytę?

Nie tylko Maciek :biggrin:

Tak,to zasługa netu 0,06kb/s;)

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,to zasługa netu 0,06kb/s;)

A ja sam jeden marnotrawię 10mega... na swoje usprawiedliwienie tylko powiem, że chciałem wolniejszy (=tańszy) ale... taki właśnie mam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cacko

Ma lepsze chłodzenie, ale też i pewnie więcej kurzu wciąga oraz niestety pion psuje całe dodatkowe chłodzenie :/ Przynajmniej oryginalna reklama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę ciągle niektórzy narzekają na nowego patha więc nic nowego.

Co do claymorów moim zdaniem powinni pozostawić jak było 2 claymorki pozostają i tyle.

Jeszcze jedna uwaga co do heli vs stinger/igła. Głupoty jakie czytam to przekraczają granice. Ustrzelenie helikoptera z tego sprzętu wcześniej było dość trudne, jednak obecnie nie sprawia aż tak wiele trudu. Sam podczas dzisiejszego grania załatwiłem tak 3-4 heli a technikiem nie grałem zbyt wiele. Wiadomo, że dobry pilot wyląduje i naprawi pojazd, ale wcześniej było podobnie. Czepiałem się też namierzania laserowego. Mimo, że nie jest takie skuteczne jak przed pathem to jednak wzmocnienie broni technika nadal zachowuje w pewnym stopniu balans pomiędzy pojazdami powietrznymi a naziemnymi.

Ja proponowałbym przyjrzeć się DICE obrażeniom jakie otrzymują czołgi bo zdarzyło mi się nie raz gdy typek rozniósł mój czołg dosłownie jednym strzałem. Nie wiem czy ktoś miał taki przypadek, ale wg mnie coś tutaj szwankuje i obecnie tak ja cwir pisał. Lepiej zrespić w polu walki i dać spokój z czołgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×