Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę ciągle niektórzy narzekają na nowego patha więc nic nowego.

Co do claymorów moim zdaniem powinni pozostawić jak było 2 claymorki pozostają i tyle.

Jeszcze jedna uwaga co do heli vs stinger/igła. Głupoty jakie czytam to przekraczają granice. Ustrzelenie helikoptera z tego sprzętu wcześniej było dość trudne, jednak obecnie nie sprawia aż tak wiele trudu. Sam podczas dzisiejszego grania załatwiłem tak 3-4 heli a technikiem nie grałem zbyt wiele. Wiadomo, że dobry pilot wyląduje i naprawi pojazd, ale wcześniej było podobnie. Czepiałem się też namierzania laserowego. Mimo, że nie jest takie skuteczne jak przed pathem to jednak wzmocnienie broni technika nadal zachowuje w pewnym stopniu balans pomiędzy pojazdami powietrznymi a naziemnymi.

Ja proponowałbym przyjrzeć się DICE obrażeniom jakie otrzymują czołgi bo zdarzyło mi się nie raz gdy typek rozniósł mój czołg dosłownie jednym strzałem. Nie wiem czy ktoś miał taki przypadek, ale wg mnie coś tutaj szwankuje i obecnie tak ja cwir pisał. Lepiej zrespić w polu walki i dać spokój z czołgami.

Ty tez glownie narzekasz btw. takze nic nowego ...

Edytowane przez splacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

co powiecie o P90 ostatnio gram dość często tą bronią ma spory magazynek ale ubić tym czymś nie jest łatwo przeciwnika nie mam odblokowanej ciężkiej lufy może wtedy będzie trochę lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tymi serwerami....towarzystwo się rozmyło po serwerach, w efekcie wszędzie góra 21/24,a w trakcie gry jeszcze ucieczki.Wcześniej,jak wchodziłem na serwer to się grało i grało,teraz wytrzymuję góra jedną mapę.Na prywatnych też z reguły zero balansu i albo ciężko przeżyć 5 sekund albo jest się po drugiej stronie,co też nie bawi.Wiem,że można sprawdzać serwery przed wejściem....ale teraz,jak chcę godzinę pograć to okazuje się,że 30 minut to szukanie i przeglądanie serwerów.Fajna jest ta gra..ale przez te serwery znika zabawa i radość z grania :(

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niecodzienny problem, kupiłem nowy telewizor '40 ledowy, wcześniej miałem kineskopowy. Tylko w Battlefield 3 zauważyłem że wszystko działa jakoś z opóźnieniem. Z bycia w pierwszych 3 spadam na miejsca w których nikogo nawet nie zabiłem bo tak się celować nie da. Są jakieś specjalne ustawienia czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niecodzienny problem, kupiłem nowy telewizor '40 ledowy, wcześniej miałem kineskopowy. Tylko w Battlefield 3 zauważyłem że wszystko działa jakoś z opóźnieniem. Z bycia w pierwszych 3 spadam na miejsca w których nikogo nawet nie zabiłem bo tak się celować nie da. Są jakieś specjalne ustawienia czy coś?

A mogłeś kupić plazmę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej grałeś w rozdzielczości 576p teraz przestawiło Ci na 720p. W ustawieniach wyświetlania na ps3 zmień rozdzielczość na custom i 576p to wróci Ci celowanie z kineskopa - niestety kosztem grafiki.

Edytowane przez Zonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

co powiecie o P90 ostatnio gram dość często tą bronią ma spory magazynek ale ubić tym czymś nie jest łatwo przeciwnika nie mam odblokowanej ciężkiej lufy może wtedy będzie trochę lepiej.

P90 chyba nie ma ciężkiej lufy. Ani uchwytu. Żeby się lepiej strzelało dorzuć albo tłumik albo laser. No i celownik jakiś. Broń jest dobra ale raczej z bliska. Coś jak PP-19 moim zdaniem choć bardziej nią rzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ horned-viper

no są i plusy i minusy po wprowadzeniu tych płatnych serwerów. wreszcie można pograć klanówki( z czego się cieszę) . natomiast prawda , że jak wbijamy z kumplami na taki serwer, przeważnie z 10 osób i wszystkie z hs'ami, to nie ma na nas bata . zazwyczaj po krótkiej chwili zaczyna się gwałt na respie. może z raz, może z dwa się zdarzyło że ekipa po przeciwnej stronie stawiała czynny opór i wygrała zasłużenie. to jest akurat spory minus zabawy. a wiadomo jak ktoś ze dwa razy przegra pod rząd i nie widzi szans na wygraną w następnej rundzie to zaraz robią się pustki. taki urok tych zmian , jednym lepiej , drugim gorzej. natomiast wywalanie z prywatnego serwa ( ktoś o tym tu wcześniej pisał) gdy oklepuje się admina tegoż serwera i jego kolesi to jest zwykła chujnia. w zasadzie szkoda komentować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niecodzienny problem, kupiłem nowy telewizor '40 ledowy, wcześniej miałem kineskopowy. Tylko w Battlefield 3 zauważyłem że wszystko działa jakoś z opóźnieniem. Z bycia w pierwszych 3 spadam na miejsca w których nikogo nawet nie zabiłem bo tak się celować nie da. Są jakieś specjalne ustawienia czy coś?

musisz pogrzebać w trybach ustawień TV - ja w mojej Toshibie mam specjalny tryb do gier, gdzie powyłączane są różne bajery związane z obróbką obrazu (active scan, resolution pro itp)....bo na ustawieniach standardowych jest właśnie niezłe opóźnienie że się nie da grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie na moich sprzętach nie uświadczyłem opóźnienia (a porównywałem z filmikami z youtube). Korzystam z plazmy 42' albo monitor led 24' (jak plazma zajęta :biggrin: ). Jak wiadomo plazmy charakteryzują się szybkimi czasami reakcji a dodatkowo mam tryb do gier. Monitor led natomiast jest jednym z tańszych na rynku więc na bank nie ma żadnych "bajerów" obrazu więc opóźnienie też nie wystęuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni

Wiem ile było mówienia o tych prywatnych serwerach i rozumiem,że dla grających w klanie to spory bonus. Dla zwykłych graczy,którzy nie mają full listy znajomych, tnących w PS3 (jak ja) wygląda to niestety gorzej. Kto tylko może wynajmuje serwer i na każdym bazar albo metro,1000 ticketów i ciśnięcie z kolegami przeciwników na respie.Może po jakimś czasie ta nowość się znudzi ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tez glownie narzekasz btw. takze nic nowego ...

Aha, ogólnie pisałem parę stron wcześniej, że całego patha oceniam bardzo dobrze i gra mi się dużo przyjemniej. Wiadomo, że przy tak dużej aktualizacji nie można było ustrzec się prze jakimiś wpadkami. Moje uwagi (czy też narzekania jak to ująłeś) dotyczą jedynie wspomnianych błędów tj. właśnie obrażeń jakie otrzymują czołgi (bo tutaj już kilka osób zauważyło dziwne zachowania) oraz claymory które podobnie jak miny nie powinny znikać.

Natomiast nie biadolę przez kilkanaście stron, jak to niektórzy, że obrażenia za małe, że recoil za duży itd.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię pograć na Metro max 1000 ticketów, bo więcej to za długo dla mnie. I zawsze szukam składu z medykami, bo wtedy można liczyć na jakąś współpracę, a jak ludzie grają technikami to dziękuję za taką grę.

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam podobnie, przyzwyczaiłem się już do oacza, tylko czołgi i miny mnie bolą - poza tym da się grać, trzeba przełknąć zmiany bo w fps ach nie mamy za dużego wyboru - bf3 albo arcadowe cod. Wyrzucanie z serwera za to że się leje drużynę admina to pedalstwo, świadczy o samym adminie. Na tym naszym 4fun tylko raz wyrzuciliśmy kogoś z DPL za obrażanie innych graczy, poza tym spokój :)

Takie pytanie, czy tylko mi się wydaje czy as val jest najszybszą bronią w grze ? wydaje mi się że przebija f2000...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucanie z serwera za to że się leje drużynę admina to pedalstwo, świadczy o samym adminie. Na tym naszym 4fun tylko raz wyrzuciliśmy kogoś z DPL za obrażanie innych graczy, poza tym spokój :)

A nie jest tak, że nie można nikogo kickować ani banować, bo można stracić serwer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię pograć na Metro max 1000 ticketów, bo więcej to za długo dla mnie. I zawsze szukam składu z medykami, bo wtedy można liczyć na jakąś współpracę, a jak ludzie grają technikami to dziękuję za taką grę.

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

Też lubię "pograć" i wczoraj na jakimś polskim serwerze grałem i to jako medyk;) Miałem szczęście trafić na w miarę fajne składy...tylko,że po godzinie gry chciałem popykać relaksacyjnie na innej mapce.Wchodzę na oficjalny DICE,na starcie 20/24,a po kilku minutach gry w przeciwnej drużynie zostaje 5 osób wskutek czego ze świeczką szukać kogoś,do kogo można strzelać.Fajnie,że są różne tryby,różne mapy,noże,shotguny,itp itd...tylko troszkę tego za dużo i w efekcie ludzie porozsiewani...

@ haobao_PL

Wykupujesz sobie serwer i chcesz grać wg. własnych zasad,dlaczego masz zostać pozbawiony możliwości wyrzucenia z niego kogoś,kto przychodzi,robi syf itp. Ewentualnie chcesz grać klanówkę,a ktoś nie chce wyjść z serwera.Bez sensu byłaby sytuacja,gdyby administrator nie miał uprawnień do kicków/banów. Jeśli jednak używa tego w sposób,w który nie powinno się używać to pewnie po iluś tam skargach zabiorą mu serwer.

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś nie miał tyle kul w tej krowie to częściej bym wymiany wygrywał ;)

Fakt ale gdybyś rozrzut widział :D co 5 kula trafiała lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ horned-viper

dlatego mnie cieszy serwer prywatny( choć rzeczywiście przy ponad 1000cu biletów robi się nudnawo) . wiem że grając z ludźmi z friend listy , czy to będzie ostre lanie , czy drużyna przeciwna wyraźnie lepsza, zawsze można na nich liczyć . nikt nie spieprzy " bo zostało nam tylko 100 ticketów" , zawsze ktoś biega obok , rzuci ammo , apteczkę czy podniesie. jak wbijam na oficjalny serwer dice to niestety jest tak jak mówisz po kilku minutach nagle którąś ze stron dopada sraka i jest 12osób na 5. dlatego wolę privy , nawet kosztem ziewania , niż nerwowego szukania serwera pt : " może w końcu tu mają jaja i pogramy dłużej niż 5 minut" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupujesz sobie serwer i chcesz grać wg. własnych zasad,dlaczego masz zostać pozbawiony możliwości wyrzucenia z niego kogoś,kto przychodzi,robi syf itp. Ewentualnie chcesz grać klanówkę,a ktoś nie chce wyjść z serwera.Bez sensu byłaby sytuacja,gdyby administrator nie miał uprawnień do kicków/banów. Jeśli jednak używa tego w sposób,w który nie powinno się używać to pewnie po iluś tam skargach zabiorą mu serwer.

W przypadku serwerów należy rozróżnić rankingowy od prywatnych. Na prywatnym rób sobie co chcesz, wywalaj, banuj itp. Natomiast na rankingowym nie masz praktycznie żadnych praw. Wystarczy jedno zgłoszenie i serwer zostaje zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Z podziałem oczywiście się zgadzam, a co do jednego zgłoszenia to się nie zgadzam.Starczy jedno złośliwe,nieprawdziwe zgłoszenie i po serwerze by było...

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku serwerów należy rozróżnić rankingowy od prywatnych. Na prywatnym rób sobie co chcesz, wywalaj, banuj itp. Natomiast na rankingowym nie masz praktycznie żadnych praw. Wystarczy jedno zgłoszenie i serwer zostaje zamknięty.

aaa który jest który i jak to rozpoznać? wolę grać na rankingowych co by poprawić mój mierny stosunek zabitych do zgonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filtrze przy wyszukiwarce serwerów zaznaczasz czy rankingowy czy nie.

aaa to ok mam ustawione jako rankingowy ale myslałem że przy tych serwerach prywatnych jest folklor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Z podziałem oczywiście się zgadzam, a co do jednego zgłoszenia to się nie zgadzam.Starczy jedno złośliwe,nieprawdziwe zgłoszenie i po serwerze by było...

Wystarczy jedno bo już miałem taką sytuację. Na rankingowym nie masz prawa banować, więc jak ktoś to zgłosi to co za problem żeby to sprawdzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , takie pytanko odnośnie battleloga, mam tam możliwość przeglądania statystyk z meczów zagranych dziś lub wczoraj , a czy jest możliwość wglądu w statystyki meczów które rozegrałem np. miesiąc temu? chciałem zobaczyć jak jako newbie kaleczyłem rzemiosło :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×