Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za link, tak sobie patrze i u szturmowca famas ma 182, a kalach 279, an-94 powyzej 300. Tyle ze famas to wg mnie najgorszy z tych 3 jest.

kiedys famas to prawdziwa kosiarka byla, tak samo jak usas o ktorym ludzie pisali legendy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famas to dalej kosiara, tylko, że mało pestek w magazynku i ogromnie długi czas przeładowania sprawia, że nie ma sensu tym grać w ogóle, chyba że ktoś lubi oglądać animację reloadu. ;) A Usas jak Usas, ale z fragami to było przegięcie. A zepsuty Dart w Massie to już w ogóle była inna liga...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to wybrać jakąś broń którą dobrze nam się gra i następnie ją opanować do perfekcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam akurat AEG pasuje xD  
 
Panowie kto chętny na nocny maraton w Co-Op ? ? Bo szukam chętnego :)

juza_88  mój PSN jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno 'odkryłem' rpk 74m i żałuję tego że tak późno. Broń jest naprawdę świetna. Zadaje duże obrażenia i jest szybkostrzelna. W techniku używam ACW-r i myślę, że jest to najlepsza broń dla tej klasy. Posiada, tylko 20 naboi w magazynku dlatego trzeba używać jej z rozwagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do technika G-53 jest dobre.Zauważył ktoś z was że serwery wybitnie się plują od kilku dni?Battlelog co 5 minut nie wczytuje feed'a,statystyk,a serwery w grze ewidentnie dostają na łeb.Wszystkie serwery po 10-15 minutach gry wyświetlają brak regionu i kulki robią się gumowe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 27 a nie 20. 

Czy tylko mi wyparowały wszystkie statyski i znajomi z BL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się zalogować na swój Battlelog ? Ja nie mogę. Pojawia się komunikat, że coś poszło nie tak i proszę zalogować się ponownie. Może to jakaś chwilowa awaria ?

 

Jednak można się zalogować i pokazuje wszystkie statystyki normalnie. Nie wiem jak wygląda to z poziomu gry z konsoli.

Edytowane przez Adrinnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówiłem kilka postów wyżej,z serwerami w grze też jest zle ale jakoś działają.Widać po rozdaniu BF3 w PS+ ludzie cisną ostro :D Serwery nie dają rady :) Ciekawe co będzie jak BF4 będzie na dwóch platformach więcej niż BF3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo . BL się obsrał , na serwerach lagyyyyy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wydaniem tej gry na PS+, ze statystyk psnprofiles.com było ponad 313 tys. graczy, a teraz jest około 346 tys. Także mnóstwo osób gra dzięki z plusa, nie mówię że wszyscy, ale zdecydowana większość. Czy według was dzięki temu gra została ożywiona przez nowych graczy, czy wręcz przeciwnie, gorzej się gra przez świeżaków, co mogą przeszkadzać w czasie gry. Pytanie rzecz jasna skierowane do osób, które grały o wiele wcześniej niż została udostępniona w PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo , gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo , gorzej.

+1

Ale żeby nie było, że hejtuje tylko plusowców, to zjebów na serwerach było już wcześniej sporo. Tak jak dzisiaj pr0 klan http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/platoon/2832655241622821251/ wypierdolił mi z drużyny 5 gości bo nie mogli się na metrze przebić na B. Dopiero przy stanie 12-7 mistrzowie m5k... 

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz jest już dobrze, z BL przynajmniej. 

Ktoś tu kiedyś pisał, że pr0sy z CoD'a ogarną respy, mapy i będą siać zniszczenie, żaden ze mnie mistrz BF'a ale jakoś nie widzę nigdzie tych terminatorów. Chyba, że to są Ci co jak tylko zaczną strzelać to zaraz lądują na glebie... dropszoty XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według was dzięki temu gra została ożywiona przez nowych graczy, czy wręcz przeciwnie, gorzej się gra przez świeżaków, co mogą przeszkadzać w czasie gry.

 

To zależy, jak "młodzież" przeważa w przeciwnym zespole, to gra się trochę lepiej, a jak w moim, to gorzej. A że prawie zawsze są w mojej, to, generalnie, gorzej)

 

Tak jak dzisiaj pr0 klan http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/platoon/2832655241622821251/ wypierdolił mi z drużyny 5 gości bo nie mogli się na metrze przebić na B. Dopiero przy stanie 12-7 mistrzowie m5k... 

 

 pr0 klany często tak grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaj sie, wyrzucanie z prywatnych serwerow to norma. Nic na to nie poradzisz. Jak grasz sam, wybieraj serwery Dice. 

 

PS. Jak ktos chce zdobyc moja blache, to zapraszam na moj serwer Knife Only Europe. Zapraszam!  :whoops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja sobie świetnie zdaję z tego sprawę, że na prywatnych tak wygląda "granie". Chciałem tylko dodać do mojej wypowiedzi równoważnię, żeby nie było jak to ktoś tutaj kiedyś napisał, że Battlefield to strasznie hermetyczne i nieprzyjazne "plusowiczom" środowisko. 

Jak będę grał ze znajomymi to będziemy wylatywać wszyscy. ;) 

Na prawdę chciałbym żeby te mądre głowy z DICE coś wymyśliły z tymi banami w "4". Przecież to jest "stats padding" w najlepszym wykonaniu. Wiem, że mogę sobie grać na oficjalnych, ale tam  jest chyba tylko 100%, a czasami mam ochotę pobiegać trochę dłużej po jakiejś mapce. Zwłaszcza, że staram się robić gwiazdki na broniach. 

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy, nie na wszystkich prywatnych tak wygląda gra. Sam jako admin jednego z serwerów nieraz zaciskam zęby by nie dać kicka bo ktoś po prostu mnie wkurza, a reguł nie łamie. Ale znam zasady i tego nie robię. Dla mnie tylko parówy wywalają, bo im się tak podoba. w tej kwestii faceci pokazują , czy są nimi naprawdę i grają fair play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według was dzięki temu gra została ożywiona przez nowych graczy, czy wręcz przeciwnie, gorzej się gra przez świeżaków, co mogą przeszkadzać w czasie gry. Pytanie rzecz jasna skierowane do osób, które grały o wiele wcześniej niż została udostępniona w PS+.

Zdecydowanie gorzej,ale koledzy wyżej już pisali że tępaków nigdy w bf3 nie brakowało.

Osobiście mogę polecić serwer lots of Lamers oraz serwer gandzisa o nazwie F2F 300% POLAND,bana nie złapiecie sam testowałem przez dłuższą "chwile" admin był zepchnięty na respa i nie nadużywał swojej "władzy"

No chyba że złamiecie zasady,które nie są skomplikowane to długo nie będziecie czekać na bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane. Na battlelogu mam info " This soldier doesn't have any stats... yet" i stopien szeregowy. Wyzerowalo sie wszystko? Czy tylko jakiś bład i za chwile wróci jak było? Macie tak albo mieliscie wczesniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ To kara za podnoszenie "na niedźwiedzia". Wielki brat czuwa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka postów w zwyż , problemy z BL i serwerami. Jutro pewnie wszystko wróci do normy. Jak zawsze.

Edit: lol , post nr 10000. Będą jakieś nagrody? ;-)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×