Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza platyna w życiu wbita, właśnie w tej grze. Najgorsze były misje triady i te głupie złote wyzwanie z kogutami. Ale dało radę.

Gra jest bardzo dobra, brakuje jej trochę do GTA IV. W końcu wiadomo, z jakiej serii czerpali twórcy. Nie ma w niej słabych elementów - no może prócz poziomów triady i tych głupich kur ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść w powtarzanie misji? Bo chciałbym powtórzyć a nie mogę znaleźć opcji :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W przyszłym tygodniu Sleeping Dogs wzbogaci się o dodatekWheels of Fury. Rozszerzenie zaoferuje pięć misji oraz pełen nowoczesnych gadżetów supersamochód DZS-90.

„Dr. Tang, ekscentryczny wynalazca, z którym Wei kilka razy współpracował w przeszłości, tworzy nowy supersamochód dla bogatej frakcji przedsiębiorców, która chce przejąć kontrolę nad rynkiem narkotyków. Gang 18k właśnie dowiedział się o tym i planuje ukraść auto dla siebie. Na szczęście – przynajmniej na tym etapie – wehikuł nie jest w pełni wyposażony, więc Wei ma szansę przejąć go, zanim nie będzie za późno.” – brzmi opis DLC zatytułowanego Wheels of Fury. Bazując na instrukcjach od Tanga, gracz weźmie udział w pięciu głównych misjach, by skolekcjonować brakujące części DZS-90 (między innymi zaawansowany układ kierowniczy, dopalacze, generator impulsów elektromagnetycznych i montowane na dachu wieżyczki). Jeżeli zaliczymy wszystkie wyzwania, w pełni wyposażone auto będzie dostępne w trybie swobodnej rozgrywki. Ponadto pojawią się nowe osiągnięcia (Stat Awards i Stat Games) oraz kilka nieobligatoryjnych aktywności w świecie gry.

Wheels of Fury zostało wycenione na 2,99 euro/320 Microsoft Points. Dodatek zmierza na wszystkie trzy platformy sprzętowe – komputery osobiste (27 lutego) oraz konsole PlayStation 3(27 lutego) i Xbox 360 (26 lutego).

gram.pl

201302230928303.jpg

Chyba, ewidentnie zaczyna im już brakować pomysłu na rozszerzenia...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi tam akurat pomysł, na furę w stylu knight ridera, bardzo się podoba i jak kiedyś będę sobie robił powtórkę gry to pewnie zakupię. Co do dodatków to mam do twórców żal że nie wykorzystali lepiej pomysłu z "Nightmare in North Point" i nie pokusili się o większą minikampanię w tym klimacie - coś zbliżonego rozmiarami do "Undead Nightmare". Szkoda też że dodatkowe style walki można wykorzystywać tylko nosząc konkretne stroje.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść w powtarzanie misji? Bo chciałbym powtórzyć a nie mogę znaleźć opcji :C

W trakcie gry :dpad: wyciagnij telefon, opcja na samym dole (spolecznosc...) nie pamietam dokladnie:P I :r1: na misje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chiny ludowe nie mogę wbić 10 poziomu triady. Robię misje po kilka razy, strzelam headshoty, urozmaicam walkę i nic. Brakuje mi jeszcze 1/3 poziomu ale nie widzę miejsc gdzie mógłbym nabić brakujące punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z tym cholerstwem meczylem ponad tydzien po kilka godzin dziennie:/ Dochodzilo mi po pare milimetrow paska:/ Ale sie udalo:D Zobacz sobie ile maja punktow twoi znajomi, a jak nie ma zaden SD to wyslij mi zaproszenie i zobaczysz ile ja mam w kazdej misji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeden znajomy w ostatniej misji ma ponad 1000pkt więcej ale nie wiem na czym tam można tyle nałupać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

delete.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 10 level triady wpadl bez powtarzania żadnej misji, dostałem go akurat po ostatniej misji fabularnej. Starałem zawsze strzelać w głowę, przy poscigach najpierw zabijać ludzi z samochodu a potem dobijać auto by wypadły dodatkowe punkty i stosować zróżnicowane ataki w walce wręcz i to w zasadzie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić sobie ubrania które dają +15% do XP Triady, wtedy trzeba jechać z misjami ponownie i tyle. Ja musiałem dobić tak z 60% ostatniego lvla, ale udało się tak 2 godzinki (może 3). Pamiętajcie - nie powtarzajcie zbyt dużo kontry, używajcie tej lepszej kontry (ta co jest z ostatniego ulepszenia za statuetki), jeśli chcecie zabijać z elementami otoczenia to najlepiej pierw obić ryj przeciwnika kilka razy. A podczas strzelanin - headshoty i rozbrojenia, tak w kółko. Podczas pościgów - walcie w opony, niszczcie samochody, próbujcie strzelać w głowy motocyklistów. I tyle.

Najlepiej powtarzać te misje w których ma się 2 lub mniej trójkącików Triady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jeden znajomy w ostatniej misji ma ponad 1000pkt więcej ale nie wiem na czym tam można tyle nałupać.

Moze poprostu go zapytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A nic .

Edytowane przez LukaszWro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie z ta triada mecze, mam 9,5/10 i np. teraz zrobilem misje z pogrzebem, strzelalem headshoty, przed tym budynkiem gdzie stoja auta rozwalilem je wszystkie (za to tez tam pare punktow wpada) i po misji dostalem tyle co kot naplakal, musialbym to zrobic chyba z 50x aby pasek sie zapelnil, ale pewnie i tak by szlo jeszcze wolniej..

Bez sensu to wymyslili, juz nie mam pomyslow. Polowe misji mam na full, a polowa na 2,5 (trojkata) zapelnionego i z kazdym kolejnym powtorzeniem idzie coraz slabiej.

A moze ktos wskazac na mapce w ktorym sklepie z ubraniami znajduje sie te +15%? bo znalazlem tylko +10%, ale po zrobieniu misji i tak strasznie malo tego expa wpadlo (staram sie robic wg poradnika i jak tutaj piszecie).

A plus mi sie konczy za 4-5 dni (ten darmowy) wiec dobrze by bylo aby to szybko ogarnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakie polecacie auta do wyścigów

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybsze :rofl:

Klasa A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda klasa to inny samochód więc nie sądzę żebyś jechał samochodem klasy A w wyścigu klasy C. W klasie A bierz Velocita i zakręty bez ręcznego. Ona wpada w poślizg a potem się szybko rozpędza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda klasa to inny samochód więc nie sądzę żebyś jechał samochodem klasy A w wyścigu klasy C. W klasie A bierz Velocita i zakręty bez ręcznego. Ona wpada w poślizg a potem się szybko rozpędza.

Ta gra jest tak łatwa i platyna również, że dziwię się jak tu ludzie mają problemy. Wyścigi to śmiech na sali - model prowadzenia aut jest najłatwiejszy z jakim się spotkałem w tego typu grach, każdy wyścig za pierwszym razem wygrany, a odnośnie punktów triady to polecam zrobić misję - pogrzebany żywcem (jak będziecie płynąć łodzią pod koniec to nie szybko do punktu który was wskazuje tylko strzelajcie w łodzie i wrogów a następnie jak pojawi się policja rozwalajcie łodzie policji tak długo jak się da, mnie w ten sposób wpadło tyle expa, że byłem w szoku po podsumowaniu misji - dość brakowało do 10 poziomu a kreseczka poleciała że aż miło)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem główny wątek. Muszę powiedzieć, że gra jest świetna. Teraz zabieram sie za przysługi, sprawy, wyścigi itd. ;)

Tak jak napisał szuldi82, w misji "pogrzebany żywcem" dostaje się sporo pkt triady i chyba to najlepsza misja żeby domaxować do 10lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gra jest łatwa ale jeżeli ktoś się pyta to wypada mu odpowiedzieć. Jak się pytasz jak przejść dany poziom to czekasz aż ktoś Ci wytłumaczy co i jak czy wolisz żeby napisał "to jest łatwe" :) . Nie ma najlepszej misji do boostu. Najlepsza jest zawsze ta gdzie masz najwięcej pkt do nadrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ubran to nie wiem czy jedna czesc ubrania 15% do triady nie jest w skrzynce, a reszte kupisz:D Po prostu wykup wszystkie ciuchy:D A co do misji "Pogrzebany zywcem" to za rozwalanie policji chyba nie dostajesz doswiadczenia do triady:D A co do wyscigow to wez najszybsze auto w swojej klasie i tyle:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gra jest łatwa ale jeżeli ktoś się pyta to wypada mu odpowiedzieć. Jak się pytasz jak przejść dany poziom to czekasz aż ktoś Ci wytłumaczy co i jak czy wolisz żeby napisał "to jest łatwe" :) . Nie ma najlepszej misji do boostu. Najlepsza jest zawsze ta gdzie masz najwięcej pkt do nadrobienia.

Ok dobrze, masz racje po to jest forum by sobie pomagać, co do misji to najlepiej jest wejść w społeczność - misje i zobaczyć ile punktów brakuje nam do znajomych z psn, najlepiej powtarzać te w których tracimy tak z 500 pkt bo mniej to chyba nie ma sensu za mało expa wtedy wpada, mnie jak mówiłem bardzo dużo pkt triady wpadło w misji pogrzebany żywcem, rozwalałem wszytko co się dało w tym policje i naprawdę byłem w szoku że aż tyle pkt wpadło w podsumowaniu. Jak kolega wyżej napisał trzeba wziąć auto najlepsze w swojej klasie i po sprawie, wydaje mi się, że zazwyczaj jak jest wybór aut to ostatnie z listy jest najlepsze ale mogę się mylić - ja właśnie tak wybierałem do wyścigów i nie miałem z tym najmniejszych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brakuje mi jednej skrzynki w Kennedy Town, która jest na kontenerach w dokach. Za "Chiny Ludowe" nie mogę tam wejść. Chodzę dookoła i nie mam jak się tam wspiąć. Jak tam mam wyjść ??

Edytowane przez butcher23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×