Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ale syf, czy tam pracują sami debile i myśleli że nikt nie zauważy ?? ;) Pamiętam jak pierwszy raz pokazali tą grę na e3, deszcz fruwające z wiatrem liście, magiczne oświetlenie, a teraz to zaczyna wyglądać jak gta IV, bo sekcja z samochodem chyba gorzej niż V. Quo Vadis Ubi ??, Ja tego na premierę za 249 pln kijem nie tknę.

 watch_dogs_e3_2012_vs_march_2014_by_endl

PS. Ja nie widzę różnicy. :laugh:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba że tak będzie wyglądało na xBone ;) 

W każdym razie wygląda ja 2 różne gry a przynajmniej 2 różne generacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zero odbić na asfalcie, oświetlenie wygląda tragicznie (filary na moście), model samochodu to żart.

Jeśli tak to będzie wyglądać na PS4 to po prostu odpalę GTAV :P

Chyba, że gra będzie jakaś rewolucyjna, ale na razie nie zapowiada się.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gif jest miażdżący. Brak słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Denmark potwierdziło na twitterze, że trailer (więc ten gif też) jest z wersji na PS4. (http://i.imgur.com/dhRJe3O.jpg)

Domyślałem, się że będzie jakiś tam downgrade, ale nie spodziewałem się czegoś takiego.

Teraz pomyślcie jaka firma robi The Division i jak ta gra może wyglądać na końcu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz niech jeszcze Rockstar zaskoczy i wyda GTA V na PS4 + jakieś DLC i załatwi Ubisoft na cacy 2 razy z rzędu tą samą grą :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowy samochód wygląda jak wklejony, w ogóle nie oddziałuje na niego otoczenie. Takie rzeczy jak refleksy świetlne na karoserii to były już w dużo gorszych grach X lat temu. A tu nic. Dodatkowo minimapa też zubożała znacząco, a ona chyba aż tyle mocy obliczeniowej by nie zżerała. Wniosek z tego taki, że to chyba gif z wcześniejszego etapu produkcji. Grafika uległa pogorszeniu to fakt, ale ktoś tu szuka sensacji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki hejt i beka na ten nowy zwiastun, że Ubi postanowiło oficjalnie się wypowiedzieć.

 

 

"There's no scale down in quality, especially the next-gen versions," Morin said, discussing some of the negative reaction to recent trailers with us at Eurogamer Expo this afternoon. "It's pretty much the opposite. What we showed at E3 2012 in a lot of respects was less good. I think it's in the details. So no, there's no scale down."

http://www.videogamer.com/ps4/watch_dogs/news/watch_dogs_graphics_have_not_been_scaled_down_since_reveal_creative_director_claims.html

 

Czy oni biorą ludzi za idiotów? No chyba, że ten nowy trailer serio z ps3, bo własnie to tak wygląda, przecież GTAV lepiej się prezentuje niż ten fragment na gifie. Coś czuje masowe anulowania preorderów, a niech jeszcze dojdą recenzje i oceny na 7/10, to już w ogóle, masowe zwolnienia w Ubi (podobno włożyli w tą grę 50mln $).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się bawimy, to łapcie jeszcze to:

 

dogs4mevz.gif
:P :laugh: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE

 

To jest wypowiedź z 27 września 2013 r., odnosi się do zupełnie innego materiału. Proponuję najpierw przeczytać to co zamieszcza się na forum, a nie nabijać posty bezsensownymi wpisami nie na temat.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego z samochodami? :I  To jest artykuł sprzed 6 miesięcy, więc jakim cudem może odnosić się do trailera z 6 marca 2014 r.?

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki hejt i beka na ten nowy zwiastun, że Ubi postanowiło oficjalnie się wypowiedzieć.

 

No ale to jest bzdura, bo Ubisoft nie zajał jeszcze żadnego oficjalnego stanowiska odnosnie marcowego trailera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejny przehypowan'y   średniak .który zabłysnął trailerem z dupy .

Cóż lepiej wyłożyć hajs na marketing i ludziom kity wciskać, generacja ps4 puki co to kpina.

Będzie drugi Thief ?

Wiedzmin to istna perełka w tym roku, patrząc na to co teraz wychodzi .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się bawimy, to łapcie jeszcze to:

 

dogs4mevz.gif

:P :laugh:

No trzeba powiedzieć że tym gifem przypie.. w pysk wszystkim haha. Czyli wszytko się sprawdziło co pisałem już dużo wcześniej tu że ubisoft zobaczywszy na własne oczy GTA 5  zesrało się w majty i uciekło 6 miesiecy do przodu co aby nie dopracować tego tytułu co to to nie tylko potrzebowali tyle czasu żeby grę tak poobcinać żeby to jako tako wyglądało i nie było takiego szoku jak jest w podanym od ciebie gifie. Coś nie wyszło bo szok jest niesamowity haha. Teraz by mogło jeszcze rockstar zapowiedzieć na ten sam dzień GTA 5 na ps4 i ubi może pakować walizki. Haha takiego chamstwa to ja nie pamiętam od dawien dawna. Pomyśleć że na samym początku dla tej gry chciało się brać ps4. Ktoś kto to kupi na premierę to po prostu opowie się za wspieraniem kłamstwa złodziejstwa machlojów i da sygnał wydawcom że można jawnie okłamywać ludzi. Ludziska to jest jednak masa bezwonna wchodzę dziś na jeden portal o grach a tam news że gra wygląda gorzej niż na trailerach z 2012 i nagle ludzie w komentach zaczynają pisać że rzeczywiście a wczoraj to jeszcze wszyscy spuszczeni heh po tym przypadku już wiem po co istnieje reklama i marketing. Tym masom zanim się nie napisze jak dziecku jaka jest prawda to jak zaklęci będą wychwalać coś co zobaczyli. Nie no ciągle się śmieje z tego gifa co dałeś :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wcześniejszy gif zakłamuje rzeczywistość mocno na niekorzyść W_D. Przecież aż tak źle to nie wygląda. W tym tempie ludzie zaczną zaraz wierzyć, że Aiden w grze będzie 8-bitowy.

 

12969743623_93c43a5216_o.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent - Ludzie to kupia!

 

Tak jak kupuja mase innych produkcji. 

Dlaczego? bo na bezrybiu i rak ryba. Jesli gameplay bedzie dobry (celowo pisze dobry a nie b. dobry) to ludzie moga dobrze sie z gra bawic. I ja nie zamierzam im tej przyjemnosci odbierac. 

 

A teraz zastanow sie i odpowiedz szczerze - czy nigdy nie rozczarowales sie gra po materialach prasowych a tym jak ja dostales w swoje rece? Czy takie rozczarowanie nauczylo Ciebie nie brac gier na premiere? 

 

Ja osobiscie nie kupuje premierowek - coz taki mam kaprys i juz. Ale sam czesto nakrece sie na jakas produkcje i potem nastepuje rozczarowanie, opiniami ludzi ktorzy spodziewali sie podobnie jak ja rewelacji a dostali produkcje tylko dobra, czy tez np tym co mozna znalezc w reckach (choc te maja mniejsze znaczenie). 

 

(przyklad BTS - chcialem kupic na premiere ale po premierze ostyglem nieco - dostalem na swieta ukonczylem 2 razy - to dobra produkcja i dobrze sie bawilem ale spodziewalem sie czegos wiecej)

 

Niestety czesto marketing dziala i to dobrze a wiec skloni ludzi (i nie wazne czy niedzielnego gracza czy corowego) do zakupu w okolicach premiery. 

 

I biznes dalej sie kreci. Choc moga byc tez minusy np sprzedaz w pierwszym tygodniu czy miesiacu nizsza od czekiwanej.... firma bedzie musiala za to odpokutowac.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak...

 

Mało przechodniów!

 

Deja Vu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wcześniejszy gif zakłamuje rzeczywistość mocno na niekorzyść W_D. Przecież aż tak źle to nie wygląda. W tym tempie ludzie zaczną zaraz wierzyć, że Aiden w grze będzie 8-bitowy.

 

12969743623_93c43a5216_o.gif

 

To lepiej wkleic gifa z ktorego rozdzielczosci nawet moj telefon sie smieje jako zaprzeczenie ? Na malym obrazku wszystko ladniej wyglada, a jak jest jeszcze tona bluru to kazda niedoskonalosc mozna ukryc.

 

 

Cala sytuacja jest strasznie bekowa, gameplay jest ewidentnie z PS4, a wzgledem prezentacji z 2012 wersja z 2014 wyglada smiesznie. Ubisoft albo nas bezczelnie oszukal, albo postawili sobie zbyt wysoko poprzeczke.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DamianGrecky

Akurat ten gif, który wrzuciłeś prawdopodobnie jest z pre-renderowanych scenek.

Na przerywnikach WD wygląda na prawdę nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wcześniejszy gif zakłamuje rzeczywistość mocno na niekorzyść W_D. Przecież aż tak źle to nie wygląda. W tym tempie ludzie zaczną zaraz wierzyć, że Aiden w grze będzie 8-bitowy.

 

12969743623_93c43a5216_o.gif

Każdy niech wierzy w to co chce. Ja wierzę w to co widzę i na chwilę obecną gra jest zbiedzona w takim stopniu jak chyba narazie żadna inna. Niech mi pokarzą coś po czym to odszczekam. Na tym wyżej gifie co dałeś mamy dynamiczną niezła akcję ale nie to jest ważne. Wystarczy spojrzeć co się dzieje wokół nich a no nic. Jest pusto, gdzie te liście na wietrze, gdzie ten świecący jak psu jajca asfalt który nam pokazywali w 2012 roku, gdzie ogólnie ten przepych i żyjące miasto z 2012 gdzie gdy ludzie to zobaczyli powiedzieli tylko "tak to nowa generacja." Tu tego niema wygląda to bardzo dobrze jeśli jest na ps3 jeśli na ps4 to jest to nie do przyjęcia nie po tym co nam pokazali. Dziwne że na infamous ludzie tak nie jadą bo gra tam po prostu wygląda po pierwsze dużo lepiej a po drugie nie pierd... głupot co to będzie za urywacz jaj. To niemy się znęcamy nad ubisoftem tylko to sam ubisoft kazał na siebie narzucić takie oczekiwania. Niech to teraz przyjmują na klatę bo dziś jak się przegląda net to aż huczy od tego jakiej oni manipulacji dokonali i jak bardzo wszystkich okłamali. I bardzo dobrze ludzie to nie stado baranów jak widać a ktoś kto tego broni to po prostu zawiedziony odbiorca. Tyle

 

MagEllan: Nikomu nie bronię niech kupują nawet i po 3 sztuki. Mnie tylko śmieszy że później ludzie po premierze płaczą że zostali oszukani. No ale po co się mają starać skoro ludzie to kupią tez bym to olał. Ja już po przesunięciu premiery powiedziałem sobie że to nie może się udać i tyle na razie wszytko na to wskazuje. Ale taj jak mówię nikomu nie bronię tego brać na premierę tylko kupując to wspierasz praktyki "E tam i tak kupią więc pierd.. i nie dopracowujemy gry marketing wszystko załatwi" droga wolna. Na razie wszystko na to wskazuje ze w przypadku tej gry chamstwo  wskoczyło na nowy poziom. To nie może być przypadek że dziś watchdogs to w internecie powód do żartów niż pokłonów dla nich jak to miało w 2012 roku. 

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×