Skocz do zawartości
zdun

Okami Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie grę ukończyłem i jedyne co moge napisać to mam ochotę na Okami 2. Świetna produkcja.

Platyna zajęła 45 godzin, ani troche się nie nudziłem, nawet przy znajdźkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla ludzi, którzy "nie zagraliby, gdyby nie Plus" - PROSZĘ CZYTAĆ DIALOGI, zwłaszcza kwestie Issuna. Mnie też drażni ten "bełkot" zamiast voice-actingu, ale wystarczy przyciszyć odgłosy na 50% i jest ok. Lepiej delektować się wspaniałą muzyką :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są reakcje Issuna na widok pięknych kobiet ("babes") ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są reakcje Issuna na widok pięknych kobiet ("babes") ;p

2mc6edg.jpg

tumblr_m6eycuMkWZ1qh0ea4o1_500.png

Edytowane przez pack
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to obciach, ale skąd wytrzasnąć tej badyl na pranie dla babinki w wiosce na samym początku? Nie bijcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to obciach, ale skąd wytrzasnąć tej badyl na pranie dla babinki w wiosce na samym początku? Nie bijcie.

Ja miałem z tym problem, bo próbowałem narysować tą tyczkę od góry i nie zaliczało. Dopiero przy kamerze z boku się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie próbowałem już malować pędzlem i nic. Więc trzeba próbować do skutku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie próbowałem już malować pędzlem i nic. Więc trzeba próbować do skutku?

Pozioma kreska pomiędzy tyczkami i nie ma opcji, żeby nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko, jak rozłupać szczelinę w skale, która mnie kusi? Czekać na upgrade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o diamentową skałę (z wystającymi minerałami) to musisz czekać na upgrade do Power Slash lvl 3 (Power Slash lvl 2 pozwala "ciąć" skały z żelaza - te brązowe). Ogólnie powodzenia w eksploracji świata, bo tylko w ten sposób odnajdziesz miejsca, w których dostępne są powyższe upgrade'y :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Póki co mam na liczniku dopiero 5 godzin. Wielka szkoda, bo gra mnie straszenie wciągnęła, jednak nie mogę jej ostatnio poświęcić zbyt wiele czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Póki co mam na liczniku dopiero 5 godzin. Wielka szkoda, bo gra mnie straszenie wciągnęła, jednak nie mogę jej ostatnio poświęcić zbyt wiele czasu.

Nie przejmuj się, ja mam ponad 47 godzin póki co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko, jak rozłupać szczelinę w skale, która mnie kusi? Czekać na upgrade?

Szczeliny w skale wysadza się bombami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczeliny w skale wysadza się bombami.

No tak, zasugerowałem się tym, że każda diamentowa skała również ma szczelinę :P

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama fabułka zajęła mi chyba 60h przy spokojnym chodzeniu i zaglądaniu w każdy kąt. A i przed point of no return gra oferuje jeszcze sporo smaczków, więc na koniec miałem ~80h.

Jak czegoś nie da się zrobić w danym momencie, to nie ma co się przejmować spokojnie jeszcze tam wrócisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chyba z dobry kwadrans męczyłem się z tańczącym dziadkiem (malowanie kółek wokół pąków kwiatowych na drzewie) i nadal nic - wkurzające takie niby QTE.

Powiedzcie mi tylko jeszcze, jak i co mam zaoferować tym posągom spotykanym po drodze. Rozumiem też, że znajdę później sposób na wykopanie skarbów z kamienia, czy też kupy liści. Patience, young Padawan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chyba z dobry kwadrans męczyłem się z tańczącym dziadkiem (malowanie kółek wokół pąków kwiatowych na drzewie) i nadal nic - wkurzające takie niby QTE.

Powiedzcie mi tylko jeszcze, jak i co mam zaoferować tym posągom spotykanym po drodze. Rozumiem też, że znajdę później sposób na wykopanie skarbów z kamienia, czy też kupy liści. Patience, young Padawan :)

Z kwiatkami nie miałem, najmniejszego problemu. Musisz się przyzwyczaić do malowania. Jedyny problem w grze to side quest z kimono. Wynikający z problemu technicznego gry.

Posągom oferuje się wazy na kwiatki - wyrabia je garncarz - ten mieszkający obok pierwszego dungeona jaki odwiedzamy na początku gry.

Tak jak mówisz, później rozwiniesz nowe umiejętności pozwalające na dostanie się do innych skarbów, spotkanych już na drodze lecz na dany moment niedostępnych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posągom oferuje się wazy na kwiatki - wyrabia je garncarz - ten mieszkający obok pierwszego dungeona jaki odwiedzamy na początku gry.

Rozumiem, że jak zakupię daną wazę, to automatycznie posąg ją przyjmie, czy też muszę coś ekstra zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że jak zakupię daną wazę, to automatycznie posąg ją przyjmie, czy też muszę coś ekstra zrobić?

Tych waz się nie kupuje, dostaniesz je za free i zanosi się je w zębach do posągu, gdzie automatycznie odpala się cutscenka.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych waz się nie kupuje, dostaniesz je za free i zanosi się je w zębach do posągu, gdzie automatycznie odpala się cutscenka.

Podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 5 godzin spędziłem na próbach złowienia Oarfish...najgorszy pucharek w grze polegający tylko i wyłącznie na szczęściu...no ale mam już zrobione wszystko przed punktem bez powrotu, więc na dziś zostało tylko ukończyć grę i zgarnąć platynkę za ten świetny tytuł :)

PS. Mój czas gry do tego momentu to 60h, więc ktoś kto wcześniej pisał, że splatynował ten tytuł w 45h ewidentnie musiał skip'ować większość dialogów innej opcji nie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety buduję/remontuję/urządzam, więc mam niewiele czasu na granie. Wczoraj upłynęła mi dopiero dziesiąta godzina z grą i królowa pająków padła. Mam nadzieję, że w weekend uda mi się spędzić w Nippon więcej czasu. Póki co denerwuje mnie jedynie fakt, że widzę jakiś skarb, ale nie mogę się do niego dostać, bo nie mam upgradu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×