Skocz do zawartości
zdun

Okami Hd

Rekomendowane odpowiedzi

widocznie nie spieszyles sie, ja nie pamietam po ilu za poerwszym razem tam dlszedlem gdyz byl to 2006 rok ;) teraz (lacznie skonczylem gre 9 razy na roznych platformach) do tego miejsca dochodze nawet i w 6 godzin gdyz pamietam co, gdzie i jak ;) . jak pisalem jezeli jest sie swiezo po tym miejscu z godziny na godzine fabula sie rozkreca aby od pewnego momentu dawac takie "mind fucki" ze nie raz pomyslicie jak im sie to wszystko udalo upchnac w jednej grze...

ok. na mnie juz czas, do uslyszenia za znow okolo 2 tygi jak znajde sekunde. pozdro

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem i nie wiem, co zrobić dalej. W logu mam informacje o misji dot. drzewa sakui czy jak to się pisze. Dodam, że zniszczyłem te bramy oraz zacząłem robić misję "the wanted list" :P

Mam tą samą sytuację. Dodam, że skończyłem quest The Wanted List i nie mogę rysować lilii wodnych. Łaziłem po tym całym terenie i za cholere nie wiem co mam teraz robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskinie z misiem zrobiliscie i zaniesliscie ta kule aby uzdrowic drzewo?? i bomby juz macie?? drzewa uzdrowiloscie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uzdrowione 2 drzewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do miasta na festyn i uzdrowic wszsytkie mniejsze drzewma tam i problem z glowy (ktos tu nie czyta dialogow ;) ).

ps. ok. uciekam do uslyszenia za plus, minus 2 tygodnie...

Edytowane przez zdun
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze redo za pomoc w szczegółach. :) Dokładnie o to chodziło. :)

Edytowane przez JanuszQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm do gry podchodziłem raczej sceptycznie... Pfe japońska bajeczka itp itd Obadam jak przejdę gry kupione na przecenie. Przeszedłem Walking Dead - wsiąkłem na maxa, przeszedłem Tomb raidera - gra mnie wynudziła totalnie, ciągle powtarzałem "Ile jeszcze??". Gry zaliczone, z ciekawości odpalę Okami... Długie intro - lekkie podenerwowanie, bo generalnie nie oglądam wprowadzeń - mam grę więc chce grać :rofl: Przeleciało, przeminęło, zaczynam grę - wsiąkłem. Dosłownie wsiąkłem, gra jest fenomenalna i kiedy tylko mam czas to odpalam Okami. Zastanawiałem się co fanboje widzą w tej dziwnej produkcji - już wiem...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem godzinkę i wyłączyłem. Nie mój klimat.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem godzinkę i wyłączyłem. Nie mój klimat.j

Popełniasz błąd. Osobiście nie jestem wielkim fanem japońszczyzny, ale ta gra jest świetna. Nie bez powodu dostała 9+/10 w recenzji z psx extreme ze stycznia 2007 roku. Kiedyś nawet nie zwróciłem na tą grę uwagi, bo recenzjami się nie sugeruje, a dziś zagrywam się w ten tytuł i trudno się oderwać. Daj tej grze szansę, po godzinie sam nie byłem przekonany, a aktualnie mam 32 godziny przegrane i w tej grze nie da się nudzić.

Jeśli niczego nie ominąłem to być może uda się mi za kilka dni zdobyć platynę, większość znajdziek, ryb i skarbów już mam - sporo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ta gra dosłownie pochłoneła, ale gdyby nie ps+ pewnie nawet bym nie wiedział o jej istnieniu. Gra jest warta uwagi i myślę ze spędzę przy niej trochę czasu, szkoda tylko że nie ma tak dużo czasu na granie co kiedyś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem godzinkę i wyłączyłem. Nie mój klimat.j

Chyba nie oglądasz manga/anime. Powinieneś odwiedzić do Japonii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z braku czasu przeszedłem wczoraj jedynie godzinny tutorial. Nie wiem, jak to inaczej opisać, ale gra mnie po tych kilkudziesięciu minutach całkowicie oczarowała i nie sądzę, aby później miało się to zmienić (najwyżej to odszczekam :biggrin:). Począwszy od kapitalnej oprawy graficznej, która w moim odczuciu w ogóle się nie zestarzała, przez design postaci, bardzo fajny wstęp nakreślający historię, no i kończąc na pchle? - towarzyszu - Issun bodajże :biggrin: Jego komentarze wywołują u mnie dosłownie banana na twarzy (Mind if I call u Ammy... or Furball!) od sierściucha mnie wyzywa insekt jeden :biggrin:

Mam w domu cudownego setera irlandzkiego, więc jednak największą radość sprawiła mi możliwość:

szczekania!

kopania w ziemi!

pływania w wodzie i otrzepania się z niej!

no i skakania!

Niech mi ktoś jeszcze powie, kttórym przyciskiem się tu podnosi łapę na krzaka i liżę po cojones a chyba padnę ze szczęścia :biggrin:

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś jeszcze powie, kttórym przyciskiem się tu podnosi łapę na krzaka i liżę po cojones a chyba padnę ze szczęścia :biggrin:

Później uczysz się "ataku", który polega na podniesieniu łapy i zaspokojeniu psiej potrzeby fizjologicznej. Lizania po cojones nie ma, bo Ammy to suczka :P Ale co dziwne, do sikania podnosi tylną łapę...nie wiem, ale mnie to razi w oczy trochę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później uczysz się "ataku", który polega na podniesieniu łapy i zaspokojeniu psiej potrzeby fizjologicznej. Lizania po cojones nie ma, bo Ammy to suczka :P Ale co dziwne, do sikania podnosi tylną łapę...nie wiem, ale mnie to razi w oczy trochę ;p

Są suczki, które podnoszą łapy w tym względzie:) W takim razie, już nie mogę się doszczekać, kiedy poznam kolejne "ruchy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol mnie przekonał, i daję tej grze drugą szansę.

Gdy piszę tego posta, w drugiej ręce trzymam pada i ciągle naciskam :x: , bo ja chcę grać, a nie oglądać intro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wyluzować.. Granie to nie tylko katowanie pada, ale też wczuwanie się, czytanie, słuchanie, eksploracja i cała paleta innych rzeczy, których nie chce mi się wyliczać. Z podejściem 'skipnąć intro' i przejść do właściwej rozgrywki dużo się z tej gry nie wyciągnie, bo się człowiek zanudzi pewnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra zachęciła do zapoznania się z mitologią japońską i jak teraz czytam ją, to tylko uśmiecham się pod nosem jak widzę skąd wzięły się nazwy bohaterów w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze raczej nie chodzi jedynie o gameplay, historia jest ważna, a mnie powiem szczerze wersja chmurek komiksowych odpowiada. Nawet te pomruki mi nie przeszkadzają (narazie :))

Up@: mnie również nazwy bohaterów zachwycają:)

A przy okzacji, grał ktoś, i może się wypowidzieć, o sequelu na nintendo?

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@willin - 5 minutowe intro bym zrozumiał, ale 20 minutowe? ;D

Lekka przesada ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie widzę różnicy.. Jeżeli kogoś kto ma wygrane pewnie +100h boli 20 min intro to cóż. A nawet jeśli nie to jak mówiłem wcześniej, nie wszystkie gry mają na celowniku zgwałcenie gracza olbrzymią ilością akcji i efektów podanej w małej kapsułce tak, że prawie padaczki dostaje przed monitorem (nie mówię, że te tytuły są złe!). Niektóre są nastawione na przedstawienie czegoś innego i należy raczej do nich podejść jak do interaktywnych opowiadań. I z takim podejściem nawet godzinne intro by Ci nie przeszkadzało. Dlatego nie rozumiem po co na siłę starasz się znaleźć w tej grze coś, czego ona pewnie nie może Ci zaoferować;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu pograłem 1h, i wywaliłem z dysku.

Nie dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co dziwne, do sikania podnosi tylną łapę...nie wiem, ale mnie to razi w oczy trochę ;p

Ammy to wilczyca, a wilczyce tak już mają - ze zwykłymi psami to jej nie mylcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ammy to wilczyca, a wilczyce tak już mają - ze zwykłymi psami to jej nie mylcie :P

Tak czy inaczej, to zrujnowało mój światopogląd na te sprawy - kolejny mit "kobiecości" upadł ^^

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na PS2 chyba 8 lat temu, a wersja HD prezentuje się bajecznie. Dzieło sztuki. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×