Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie do vity zniechęca to że na najbliższe 3 miesiące zapowiedziana jest tylko 1 premiera. To chyba jakaś kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ja traktuje jako wsparcie dla ps3,w odwodzie mam 3 inne konsole

jesli dla kogos psv to jedyny sprzet to moze byc problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do vity zniechęca to że na najbliższe 3 miesiące zapowiedziana jest tylko 1 premiera. To chyba jakaś kpina.

Luty: Phantasy Star Online 2

Marzec: Soul Sacrifice,Steins;Gate ,Atelier Meruru Plus: The Apprentice of Arland, Dead or Alive 5 Plus,Muramasa: The Demon Blade ,Zombie Tycoon 2

Premier jest więcej niż tylko jedna...z czego największa to SC na którą czekam i biorę w dniu premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zanabylem w koncu swoja vite...pierwsze wrazenie...hmmm...not bad...do ogrania CoD, Uncharted i gravity rush z plusa, w planach (jutro) zakup karty 16gb, resistance: burning skies, moze unit 13...cos ktos jeszcze moze polecic godnego uwagi na mlodsza siostre pstrojki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero Escape: Virtue's Last Reward...gra w stylu TWD ale w Zero Escape Twoje poczynania naprawdę kształtują historię i wpływają na otoczenie...oraz na zakonczenie...a zakończeń jest wyczorpiście sporo...

Rayman Origins...świetna gra na szybkie partię i do odstresowywania...

Z bijatyk to SFxT...z wiadomych powodów XD

eRPeGi to wiadomo...Shin Megami Tensei: Persona 4 – The Golden,Disgaea 3

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop dobrze poleca, może z wyjątkiem SfxT, już lepsze capcom vs marvel 3 . Masz na wicie jeszcze mortala z plusa i wychodzi wypaśne jet set radio za darmo. Z mniejszych gierek to zombie vs plants , ale pewnie masz na telefonie, czy coś. Nie grałem w nowego silent hilla , ale masz demko to obczaj. Z psn masz wysoko oceniane, wydane w tym roku sound shapes - jak lubisz old school plastomery , gdzie jeszcze ludzie dają swoje poziomy jak lbp , to bierz. no i same lbp . Już nikt nie powie , że nie ma w co grać teraz na vite!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx Panowie...z racji odciecia na dluzszy czas od stacjonarnej konsoli zapewne sprawdze wiekszosc z polecanych przez Was tytulow...jak na pierwsze kilkadziesiat minut z nowa zabawka to gravity rush mnie urzekl...a ze jest za free to juz razem z Cod'em zapelnil 4gb karte z zestawu (swoja droga to chyba jedyny minus,,,jakies 16gb to juz mogli dac wbudowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy beda te znizki na karty do vity? bo brakuje mi pieniedzy na wyjazd i musze sprzedac swoja karte 32gb moze bylby ktos chetny , a cos czytalem ze beda znizki na karty ze 32gb okolo 180zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecilbym jeszcze Ninja Gaiden Sigma Plus. Jednak jest to gra letko mowiac dosyc wymagajaca i niejednego potrafi doprowadzic do furii :)z

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy beda te znizki na karty do vity? bo brakuje mi pieniedzy na wyjazd i musze sprzedac swoja karte 32gb moze bylby ktos chetny , a cos czytalem ze beda znizki na karty ze 32gb okolo 180zl

Ostatnie w Szczecinie w MM były tanio karty...8gb 70zł, 16grb 160zł, 32gb 250zł...niestety jeszcze bedziemy musieli poczekać zanim karty 32gb będą chodzic po 180zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zniżki na karty tylko w kilku krajach z wykluczeniem PL oczywiście póki co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru ps vite albo xperia P i właśnie nie jestem do końca zdecydowany bo miałem wcześniej xperie u i gry na niej jak dla mnie były świetne tylko że bardzo mała pamięc i trochę za mały ekran i największy problem brak analogów. Co do xperi p ekran wystarczajacy jak dla mnie do gry i pytanie do was czy gry z ps vity są dużo lepsze niż te ze smartfonów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dzieli je przepaść. Nawet jeśli jakaś gra na smartfonie będzie miała super grafikę, nie wiem, inne bajery, to i tak brak klawiszy fizycznych dla mnie wyklucza smartfony do grania. Na tablecie próbowałem grać w GTA 3 i nawet jednej misji nie wykonałem. Sposób sterowania w ogóle mi nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś tylko do gier to konsolka przenośna. Dla mnie gry na telefonie nie są jakieś super. I nie gra się wygodnie. No i jeszcze tragiczna optymalizacja.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo , że jesteś do przodu o telefon z tą eksperią, ale to nie jest prawdziwe urządzenie do gier . Casuale mogą coś mówić o tym, że handheldy nie mają przyszłości, bo na ta telefonie są gry, ale to nie jest ta jakość , ani to doświadczenie. Tyle, że większości wystarczy jak rzucą ptakiem na kiblu i dlatego jest, jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trochę abstrahując, nie bierz Xperii P, bo to szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym PsV...grane na shitfonach to kara a grzechy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie właśnie odpowiedzi mi chodziło bo nigdy nie widziałem ani nie grałem na ps vita dlatego chciałem zapytać.

Po waszych odpowiedziach wezme chyba psv bo gry na nią bedą chyba o wiele lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko Soul S. wychodzi w europie w marcu czy marzec to tylko premiera JP bo dla tej gry che kupić sobie vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzec to światowa data wydania gry...ale tylko w KKW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo granie z krzakami jest nie do zaakceptowania. Potrzebuje angielskiej wersji. No nic trza czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru ps vite albo xperia P i właśnie nie jestem do końca zdecydowany bo miałem wcześniej xperie u i gry na niej jak dla mnie były świetne tylko że bardzo mała pamięc i trochę za mały ekran i największy problem brak analogów. Co do xperi p ekran wystarczający jak dla mnie do gry i pytanie do was czy gry z ps vity są dużo lepsze niż te ze smartfonów ?

gry na PSV są o wiele lepsze, to oczywiste ale swoje za to kosztują- na smartfony gry są tanie /albo nawet za friko jak się poszuka apk na necie i wgra (pirat).

Dla mnie smartfon tylko z dotykiem- do rzadkiego grania, głównie w pierdoły. Im większy ekran tym lepiej bo sterowanie zajmuje jednak cześć ekranu- wiec ponad 4" jest dobre w takim wypadku

Jeśli lubisz dłuższe gry,grasz dość często a nie raz na "rok" to vita lepsza.

IMO fajna była jeszcze za czasów sony-ericsson xperia play, szkoda,że Sony przestało ją wspierać/ nie wypuściło żadnego następcy. Na czymś takim można było grać dość fajnie bo były klawisze po gry- można rzec, że było to w pewnym sensie połączenie PS z telefonem.

ja już wiem, że będę przed podobnym wyborem stał w 2giej połowie tego roku- podoba mi się nowy smartfon od Sony- xperiaZ i będę się pewnie długo głowił co wybrać vitę czy zmienić smartfon na większy bo 3.7" robi mi się za małe mimo, że mam sprzętowe qwerty (desiereZ od hTC)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto teraz kupować PS Vita posiadając PS3? Bo nie wiem czy kupić czy zainwestować w gry na PS3 bo za te 1k zł można na gametrade już pare slotów gier kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×