Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

@medium444 nie działa link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W podsumowaniu zamówienia w 'Polu na kupon promocyjny' należy wpisać kod rabatowy przesłany przez SONY PlayStation w mailingu z dnia 21 listopada 2012 roku, do właścicieli abonamentu PlayStation Plus.

Jak miałeś Plusa to powinieneś dostać kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Sony na fejsie, może coś poradzą na to

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedynie allegr narazie wszystko w okolicach 759-800zl a co do tego kodu to tez mam plusa i nic nie dostalem czy co oprocz posiadania plusa trzeba cos jeszcze bylo zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile PSX Extreme jest wiarygodnym czasopismem ale w najnowszym numerze strasznie jadą po PS Vicie i nie wróżą jej raczej świetlanej przyszłości. Dla nich to chyba jedna z gorszych konsol która powstała ever. No cóż mam nadzieje, że im wkrótce miny zrzędną jak coraz to lepsze tytuły zaczną się pojawiać na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsz ever to ona nie jest bez przesady ale nie dopieszczo a to na pewno rok po premierze a jest tylko kilka tytulow ktore wykorzystuja jej mozliwosci chodzi mi tu o tylni panel zyroskom dotykowy ekran i chyba tylko jedna uncharte ktora pokazuje jak ladne gry moga na nia powstawac. Nie wiem czemu jest tak malo gier na nasza konsolke ale powinni to zmienic bo jak nadal bedzie tak samo to faktycznie moze sie skonczyc zanim na dobre zaczęła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako dla osoby nie posiadającej wcześniej PSP, jest to [edit] bardzo dobra konsola. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako osoby posiadajacej psp jest nawet bardzo dobra pod kazdym wzgledem no moze oprocz mega wkurzajacych przyciskow start i tego drugiego ale w grach mega miernota i kazdy to potwierdzi a mortal to jest moim zdaniem naplucie nam w twarz. Wiedzac dzieki uncharted jak moga wygladac i funkcjonowac gry na psv oni wydali takie cos no mnie to wkurzylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedynie allegr narazie wszystko w okolicach 759-800zl a co do tego kodu to tez mam plusa i nic nie dostalem czy co oprocz posiadania plusa trzeba cos jeszcze bylo zrobic

No właśnie udało mi się przed chwilą na Allegro kupić kilkudniową konsolę za niecałe 700 zł. Odnośnie kodu to dostałem takie nawet dwa pod koniec roku, ale z tego co pamiętam to były one ważne do 24 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez udalo sie kupic nowke za700zl z karta 16gb i gra. A konsola wiem ze byla nie uzywana bo pudelko nie otwierane wszystkie tasiemki i inne zabezpieczenia nie naruszone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, którą kupiłem ma kartę 4GB, więc chwilowo wystarczy na wrzucanie pojedynczych gier, a poza tym ma 3G (mam służbowego Blueconnecta, więc się przyda). Kupiona była kilka dni temu, więc nawet jeśli była parę razy użyta (a nie jak napisano w aukcji otwarta w celu sprawdzenia), to nie powinna być raczej wyeksploatowana:). Teraz się muszę tylko PSP pozbyć.

Edytowane przez otasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach użytkowania stwierdzam, że ta konsolka to bieda. W dodatku bardzo droga. Swoją kupiłem za 799zł (wifi, w komplecie karta 4GB i kod na grę LBP). Kartę 4GB można od razu wyrzucić do kosza. Jest zdecydowanie za mała (i właśnie dlatego Sony dodaje je "za darmo"). Zwłasza jeśli ktoś planuje zakup gier z PS Store. Ja od razu zakupiłem kartę 32GB (kolejne 300zł do tyłu) i wydaje mi się że to jedyny sensowny zakup. Nie po to kupuję konsolkę przenośną żeby wozić ją z zestawem kardridży z grami. Zresztą co to za wygoda ciągle wyciągać i wkładać te karty, ehhh. Tak jak już ktoś wspominał brak dobrych gier. Zapowiedzi można policzyć na palcach jednej ręki. Nie po to wydawałem 1100zł na sprzęt żeby grać w Minis i stare gry z PSP lub PSOne. A tak to obecnie wygląda. Jeśli już wyjdzie jakaś poważniejsza gra to w zaporowej cenie (169-189 zł za grę na przenośną konsolkę? serio?) Promocje i przeceny są bardzo rzadko i kiepskie. Ktośtam broni tej kosolki że dopiero ma rok i się rozkręca. Ja serdecznie współczuję ludziom którzy kupili ją w dniu premiery. Pewnie wynudzili się okropnie przez ten rok. Takie moje wrażenia - na chwilę obecną uważam że nie opłacało się tego kupować, ale poczekamy zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to jest prawda...w EU i US PSV to obecnie bida...szkoda że nie ma tutaj takiego wsparcia jak w KKW....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach użytkowania stwierdzam, że ta konsolka to bieda. W dodatku bardzo droga. Swoją kupiłem za 799zł (wifi, w komplecie karta 4GB i kod na grę LBP). Kartę 4GB można od razu wyrzucić do kosza. Jest zdecydowanie za mała (i właśnie dlatego Sony dodaje je "za darmo"). Zwłasza jeśli ktoś planuje zakup gier z PS Store. Ja od razu zakupiłem kartę 32GB (kolejne 300zł do tyłu) i wydaje mi się że to jedyny sensowny zakup. Nie po to kupuję konsolkę przenośną żeby wozić ją z zestawem kardridży z grami. Zresztą co to za wygoda ciągle wyciągać i wkładać te karty, ehhh. Tak jak już ktoś wspominał brak dobrych gier. Zapowiedzi można policzyć na palcach jednej ręki. Nie po to wydawałem 1100zł na sprzęt żeby grać w Minis i stare gry z PSP lub PSOne. A tak to obecnie wygląda. Jeśli już wyjdzie jakaś poważniejsza gra to w zaporowej cenie (169-189 zł za grę na przenośną konsolkę? serio?) Promocje i przeceny są bardzo rzadko i kiepskie. Ktośtam broni tej kosolki że dopiero ma rok i się rozkręca. Ja serdecznie współczuję ludziom którzy kupili ją w dniu premiery. Pewnie wynudzili się okropnie przez ten rok. Takie moje wrażenia - na chwilę obecną uważam że nie opłacało się tego kupować, ale poczekamy zobaczymy.

Widzisz, ja pisałem o tym w tym temacie prawie pół roku temu i w kwestii Vity moje stanowisko się nie zmieniło. Co więcej - pomimo "fanbojstwa" w stosunku do konsol Sony dla mnie ten sprzęt nadal jest jedną wielką pomyłką. Podstawą funkcjonowania sprzętu do grania są tytuły, jakie się na niego ukazują. Vita na tym polu jest tak biedna, że aż szkoda gadać. Sporo osób, które kupiło Vitę, (również na naszym forum) uparcie twierdzi, że są zadowoleni z zakupu etc. Moim zdaniem to po prostu podświadoma próba wmawiania sobie, że nie wywaliło się pieniędzy w błoto. Gdyby nie to, że Sony zrobiło akcję z plusem, kiedy można było za darmo mieć Uncharted i Wipeouta, to wyniki sprzedaży Vity byłyby jeszcze bardziej tragiczne (nie myślcie, że Sony to dobry wujo, która za friko dał dwa najlepsze tytuły na tę konsolę - to był zamierzony manewr, gdyż w temacie dobrych gier posucha jest i jeszcze długo będzie i m.in. w ten sposób próbowali zachęcić do kupna tej kieszonsolki). PS. Rozpiska potwierdzonych premier na ten rok:

http://www.gamefaqs....leases/region-3

Bogato, bogato...

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyna warta zagrania gra na psv ( jaka ostatnio wyszła ) to jest chyba Zero Escape: Virtue's Last Reward...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy problem leży po stronie Sony ?? Raczej nie to wina producentów. Przyszła fala androidów, które są tanie w zakupie. Ale kiedyś i to się skończy. Mam jakoś vite i nie załuje tej kasy, w pracy na nockach jest niezastąpiona. Większośc gier nie zdążyłem jeszcze przejść. Chyba jestem jakoś mało wymagający, ale dla mnie lepiej sie gra na czymś co ma fizyczne przyciski niż męczyć się na dotykowym ekranie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tez się ciesze ze mam PsV i nie żałuje tych 400zł wydanych...ale brakuje mi tutaj dobrych rpg'ów które dopiero nadciągaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400 zł też bym nie żałował ;) Niestety teraz ceny 2 krotnie wyższe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio nawet kupiłem karte 8gb za 70zł więc jest git xD tak w ogóle czekam na Soul Sacrifice na psv...ale niestety nie ma zapowiedzi wydania tej gierki u nas :( a szkoda bo pewnie wtedy sprzedaż vity podskoczyła by troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie też nie żałuję ale podkreślam na razie gdyż jeszcze mam w co grać ( Assassin, NFS, czy LBP) ale jak to się skończy i nic nie będzie nowego to będę na pewno żałował. Jak napisał kolega powyżej sukcesem konsoli są jej gry których tak na prawdę jest jak na lekarstwo i to prawda ze nie jest to wina sony tylko producentów nie rozumiem czemu nie robią gier na psv może jest ona dla nich zbyt wymagająca chodzi mi tu o podzespoły i te wszystkie funkcje które ma tylni ekran itp. No bo jak by to wyglądało gdyby wydali grę która kożysta tylko z drążków bez tych wszystkich dobrodziejstw może to jest ich problem miejmy nadzieję że się to zmieni. Ale jest jeszcze jeden aspekt gdzie winne jest bezsprzecznie Sony chodzi mi tu o funkcje takie jak Cross-Play czy Cross-Buy tu gry wydawane przez sony powinny wszystkie mieć takie funkcje bo rozumiem ze np. Rockstar nie zgadza się za jedną cenę sprzedawać dwóch gier ale sony robiło by to i tak na swoje konsole. O Cross-Controler nawet nie wspomnę jest tylko w LBP( nie rozumiem czemu) i to po dopłacie bez przesady wydajemy 800zł na konsolę której możemy użyć jako kontroler i jeszcze za to płacić no bez przesady. Musza coś z tym zrobić bo na razie gry które dodali do ps+ są ok ale widzę że już zmierza to w złym kierunku czyli popierdułkowate gdy MK i U no i może GR to jak dla mnie trochę mało

Na koniec dodam że nie rozumiem polityki Sony z grami na PSN jaki jest sens wystawiać Assassina's Creed Liberation za 179zł jak można go dostać w wersji pudełkowej za 140-150żł nie mówię już o używkach które można mieć za 100żł no i czemu na ps3 są promocje na gry a na gry psv nie ma żadnych no bo chyba nie ma co liczyć minisów czy innych gier poniżej 1500mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do blu potrzebne jest ci Wi-Fi nie 3G w sumie to 3g jest zbędne w konsoli bo nie pograsz na tym online a pakiety jakie oferują operatorzy starczają oczywiście w zależności od uzytkowania na baaaaaardzo krótko mi np. największy pakiet w plusie czyli 500mb starcza na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no raczej nie masz racji. Wersja 3G to taka, która ma slot na kartę sim, czyli w moim przypadku na kartę sim z blueconnecta. Używam go na laptopie w delegacji i nigdy nie miałem problemów z wyczerpaniem limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×