Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna juz pobierac MGO, wystarczy wyszukac w storze:

 

12080326_997341073661065_292822277218728

 

Mało osób wie chyba bo 1GB aktualki MGO w niecałe 5 minut pobrane :D

 

No i patch do MGS 1.04 też już jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam? Ja za cholerę nie mogę się połączyć z zadnym meczem.

 

Działa, ale matchmaking jest z zada :( Te auto wyszukiwanie to nic nie znajduje (a szuka z 10 minut), natomiast jak wybieram sam to:

 

- albo wywala ze już pełna sesja (a jak się łączę to niby są miejsca)

- albo że wybrany mecz nie został znaleziony

 

I tak za 10-12 razem się podłączę a wtedy to już gra się przyjemnie :D

 

Natomiast BOLĄCZKĄ jest to że Hostem jest ktoś tam więc (mówię z praktyki po TC Ghost Recon: Future Soldier bo tam było to nagminne) wystarczy tylko, że będzie miał gorszą partyjkę to wychodzi i cały mecz idzie się je... Dziś już miałem tam kilka razy :( Pod koniec meczu Host ucieka bo dostawała jego drużyna w dupkę... 

 

Zobaczymy co to będzie :D Jak się już unormuje sytuacja z wyszukiwaniem i łączeniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ,po 20 minutach czekania polaczylo mnie  z jakims meczem po czym disconect ..Do tego znajduje mnostwo meczykow w ktorym siedza po 4-5 osob a zeby na nie wbic trzeba znac haslo .Oj to chyba bedzie nieudany eksperyment 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ,po 20 minutach czekania polaczylo mnie  z jakims meczem po czym disconect ..Do tego znajduje mnostwo meczykow w ktorym siedza po 4-5 osob a zeby na nie wbic trzeba znac haslo .Oj to chyba bedzie nieudany eksperyment 

 

Nie nieudany, tylko za mało sesji poza tym spora część będzie robiła tak jak pisałem czyli idzie źle Host wychodzi i wszyscy są w plecy mecz...

 

Jak na razie trzeba czekać... A te mecze z hasłami to po prostu paczka znajomych którzy grają i się dobrze bawią, a TACY jak my tylko czekamy z wywieszonym językiem na podłączenie to JAKIEGOKOLWIEK meczu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grających w MGO, może warto skorzystać z nowej opcji na PS4 "społeczności" i założyć nową MGO PS3SITE.PL/Forum co wy na to??

 

I tam od razu byśmy widzieli kto chce grać lub gra i jakie ma hasło?? Co wy na to??

(od razu z poziomu konsoli, bez szperania po www :D)

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili błąd w misji C2W, jupi. 

 

Pograłem chwilę w MGO. Bez szału. Chociaż w większej ekipie widzę potencjał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pogralismy troche dzisiaj wieksza ekipa i bylo syto moim zdaniem. Multi smiga dobrze, lagow praktycznie nie bylo zadnych jak gralismy, a na pewno nic co by denerwowalo, z kolei sama rozgrywka to cud miod i orzeszki.

 

Mecze sa bardzo zaciete, praktycznie NON STOP akcja i nigdy nie mozesz byc pewny wygranej bo jeden dobrze uskuteczniony fulton moze wszystko zmienic teamplay to klucz, mielismy sytuacje gdzie przegrywamy, pada haslo polowanie na tickety i kazdy probuje fultonowac, po chwili, bach, z wyniku 18:38 zrobilo sie 28:25 (dane przyblizone, bo dokladnie nie pamietam ile bylo), mecz oczywiscie wygrany. Podstawa to trzymanie sie w kupie, na poczatku latalismy jak kurczaki bez glowy ale z czasem lepiej nam to juz zaczelo wychodzic, niestety malo rzeczy nagralem, kilka akcji bylo swietnych, niestety bez wgladu w czat moze sie to wydac "chaotyczne" mimo iz np oFi mowi mi ze mnie oslania, po chwili haslo ze mam typa za plecami i pach pach, zaoralismy go obaj. Oto kilka filmikow jak sprawdzalismy z czym to sie je:

 

Tutaj piekny przyklad teamplayu, mowie blantmanowi zeby szykowal mi wormhole'a na punkt zrzutu dyskietki bo sie do niej zblizam i rach ciach, runda wygrana:

 

 

Gameplay Ocelotem - tutaj z kolei idealny przyklad tego jak role moga sie odwrocic, na poczatku klipu przegrywalismy, zrobilem 2 fultony i 20 SEKUND przed koncem meczu wynik naprawiony smile.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pogralismy troche dzisiaj wieksza ekipa i bylo syto moim zdaniem. Multi smiga dobrze, lagow praktycznie nie bylo zadnych jak gralismy, a na pewno nic co by denerwowalo, z kolei sama rozgrywka to cud miod i orzeszki.

 

Mecze sa bardzo zaciete, praktycznie NON STOP akcja i nigdy nie mozesz byc pewny wygranej bo jeden dobrze uskuteczniony fulton moze wszystko zmienic teamplay to klucz, mielismy sytuacje gdzie przegrywamy, pada haslo polowanie na tickety i kazdy probuje fultonowac, po chwili, bach, z wyniku 18:38 zrobilo sie 28:25 (dane przyblizone, bo dokladnie nie pamietam ile bylo), mecz oczywiscie wygrany. Podstawa to trzymanie sie w kupie, na poczatku latalismy jak kurczaki bez glowy ale z czasem lepiej nam to juz zaczelo wychodzic, niestety malo rzeczy nagralem, kilka akcji bylo swietnych, niestety bez wgladu w czat moze sie to wydac "chaotyczne" mimo iz np oFi mowi mi ze mnie oslania, po chwili haslo ze mam typa za plecami i pach pach, zaoralismy go obaj. Oto kilka filmikow jak sprawdzalismy z czym to sie je:

 

Tutaj piekny przyklad teamplayu, mowie blantmanowi zeby szykowal mi wormhole'a na punkt zrzutu dyskietki bo sie do niej zblizam i rach ciach, runda wygrana:

 

 

Gameplay Ocelotem - tutaj z kolei idealny przyklad tego jak role moga sie odwrocic, na poczatku klipu przegrywalismy, zrobilem 2 fultony i 20 SEKUND przed koncem meczu wynik naprawiony smile.png

 

Zacnie to wyglada ale pewnie granie z randomami bedzie wygladac mniej przyjemnie ...cos jak COD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram jakiegoś szpila

SundayPL dodawac !:)

Jeden na jednego większe emocje niż w kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay Ocelotem - tutaj z kolei idealny przyklad tego jak role moga sie odwrocic, na poczatku klipu przegrywalismy, zrobilem 2 fultony i 20 SEKUND przed koncem meczu wynik naprawiony smile.png

 

Głupie może pytanie, ale jak właśnie grać inną postacią?? Niż naszym żołdakiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie może pytanie, ale jak właśnie grać inną postacią?? Niż naszym żołdakiem??

 

To jest losowe akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie może pytanie, ale jak właśnie grać inną postacią?? Niż naszym żołdakiem??

Przed startem misji tam gdzie wybierasz bronie, można też zmienić postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu widze poprawe jezeli chodzi o łączenie z meczmi, choc i tak TYLKO ręcznie :P Bo ten auto to kręci 10 minut i nic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pierwszy raz uzyc mortara w multi i PIERWSZY YEBANY strzal z dupy zabil jakiegos nieszczesnika ktory tamtedy przebiegal dynia.png

 

 

A tutaj poki co moj najlepszy wynik, Ocelot + tarcza = bestia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz pobrałem aktualizację ale jest server maintenance..

Jest jakieś info ile to może potrwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pierwszy raz uzyc mortara w multi i PIERWSZY YEBANY strzal z dupy zabil jakiegos nieszczesnika ktory tamtedy przebiegal dynia.png

 

 

Ja też wczoraj (a w sumie chyba było już dziś, bo coś ok. 01:15 :P) dorwałem się do Mortara :D ależ była zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załapał buga, w którym nie oceniło mu zadania. :biggrin:

 

Pytanie do tych, co skończyli grę:

 

Tylko jedna zaraza występuje w grze?

Może już za późno ale odpowiadam

tak jest tylko jedna zaraza, ale nie wiem czy nie musisz się spieszyć ........ no nie mogę ci powiedzieć bo to za duży spoiler w każdym razie jedna duża zaraza

proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI BURAKU, ja byłem przed 46 misją no i nie może być NIE WIEDZIAŁEM co z

Quiet...

Spojler gryzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×