Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to dobra gra jest, ale beznadziejny MGS.

nie wiem czy beznadziejny, dla mnie dwójka była najgorszą częścią, natomiast najlepsza trójka ... problem z piątkom mam taki, że ta gra mnie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens brać sie za Phantom Pain w przypadku gdy Ground Zeroes był dla mnie gra dobrą, ale szalu nie zrobiła?

Edytowane przez pawelk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie spodobał Ci się gameplay, to raczej nie masz czego szukać w Phantom Pain. Jest bardziej rozbudowany, zabawek jest dużo więcej, ale to ciągle ta sama mechanika. Fabuła tu jest na drugim planie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Katowicach na Video-games-live miałem okazję posłuchać na żywo motywów z MGS 1-4.

I pozdrowień od Kojimy :-)

Ciary na plecach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem wczoraj chwilę w MGO, to nierówna walka ludzi mają wysokie poziomy i dostęp do lepszych broni kamuflażu itd, bardzo zły balans klas - gość z ciężkim karabinem jest tak samo szybki jak gość z lekkim karabinkiem, i zeby tego było mało precyzyjnie strzela w biegu :) , niewidzialność dla ludzi z wyższym lvl jest dłuższa, wogóle co za baran zrobił niewidzialność w onlinie! przecież to zabija multi ... tak grają że panuje jeden wielki chaos, miało być taktycznie co nie, a jest arcadowo ... biegają jak barany w kółko i strzelają do siebie i balonik, mało trybów, mało map, i mało ogólnie wyposażenia - można powiedzieć że to najbardziej uboga strzelanka online w jaką grałem. Gra nie jest zła, tylko ludzie zamiast grać w partyzantke bo gra oferuje taką możliwość to grają na rambo bo jest ten cholerny sprint który powinni moim zdaniem okroić paskiem staminy - można fajny mecz rozegrać udało mi się wczoraj bo waszystko zależy od ekipy, natomiast pierwszy kontakt odrzuca z powodu przewagi ludzi którzy grają i sposobu w jaki grają :) ... trzeba mieć dobrą ekipę, wybrać noc - mapy w lesie, bardzo dobry klimat, będą to jeszcze wspierać? czy to już umarło śmiercią naturalną (bo zamknięto to studio odpowiedzialne za to, co nie)?

 

a MGO z ps3 grałem mocno, i muszę powiedzieć że tam gra była dużo lepsza, taktyczna, wolniejsza, swietny balans broni był, jak ktoś latał jak rambo to dostawał kulkę i już nie latał, w pozycji leżącej strzelało się lepiej ... a kamuflaż mógł mieć tylko snejk i to w jednej misji TDM Snake .. gdzie dwie ekipy rywalizują a poluje na nich jeszcze jeden gość, niezależny, z lepszymi zabawkami niż reszta.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie co grać w weekend. Sorry za jakość. Zdjęcie robione kotem podłączonym do pralki :P

 

Mgs.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę odbiegnę od tematu.

Zobaczcie sobie na Google Grafika prace pana Jakuba Różalskiego.

Mi ryją mózg! Muszę coś zakupić do salonu!!

 

rozalskiyucky3.jpg

289958_original.jpg

 

Coś pięknego! Ma facet talent.

Wrzucam tu ze względu na Geara ;)

 

https://www.google.pl/search?q=jakub+r%C3%B3%C5%BCalski&biw=1366&bih=641&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIr5aXxPycyQIVR5AsCh0mUwYn

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick007 gdzie takie cudo dostać? rzeczywiście świetne

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@adick007 gdzie takie cudo dostać? rzeczywiście świetne

 

Pitole brałbym do salonu na obraz :D jakieś namiary/ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 2 tysiaki.

Troszkę się ceni, ale ma prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wrzucić do Painta, rozciągnąć i wydrukować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to jest sztuka, za 10 lat można takie coś sprzedać za 100 razy tyle.

 

Jak sobie wydrukujesz obrazek to możesz na makulaturę oddać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, fantastyczne, co nie zmienia faktu ze nie jestem przyzwyczajony do wydawania 3 kola na obraz :) niezly cios dla budzetu. Tak czy inaczej, jest to jakas inwestycja.

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważacie, że 3k za obraz to dużo to... no... wiecie :-)

Nie ta dziedzina do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego będzie 250 zł za grę duzo a dla tej samej osoby 150k to wciąż mogą być małe pieniądze za używana furę.

Niestety jeżeli szukasz tu zamożnych koneserów sztuki to chyba rzeczywiście pomyliles fora ;-)

Koniec dygresji :-)

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Edytowane przez graqzu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważacie, że 3k za obraz to dużo to... no... wiecie :-)

Nie ta dziedzina do dyskusji.

 

Nie musisz mnie od razu jak ignoranta traktować :P WIEM czym to się je... JEDNAK ja na to patrzę z punktu widzenia GRACZA, ciekawy pomysł + Mech w tle dlatego mnie to jara :P

 

Ale nie spodziewałem się ponad 3k :(

 

Dla jednego będzie 250 zł za grę duzo a dla tej samej osoby 150k to wciąż mogą być małe pieniądze za używana furę.

Niestety jeżeli szukasz tu zamożnych koneserów sztuki to chyba rzeczywiście pomyliles fora ;-)

Koniec dygresji :-)

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

 

Dokładnie! To nie forum do dyskusji o sztuce, my tu patrzymy JAKO gracze... Jeden 250 zeta na grę nie wyda bo to bez sensu, a obraz za XX tysi kupi, a tu odwrotnie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "z punktu widzenia gracza"?

Gracz to biedny 12latek, który błaga rodziców o nową grę?

Akurat branża, która nas jara się tak rozwinęła, że już chyba wyprzedzilismy koneserów kina i melomanów :-)

I uważam, że gry video to TEŻ RODZAJ SZTUKI.

Dlaczego facet wielbiący MGS, Pesa etc. ma nie być obyty w innych dziedzinach i nie pojmować tego, w jakich kwotach oscyluje dobra sztuka?

Nie wrzucajmy Nas, Graczy do jednego wora zakompleksionych nastolatków bez kasy. Ten stereotyp już dawno jest nieaktualny :-)

Ja szczerze się zastanawiam nad kupnem jednego z tych dzieł i uważam, że to nie jest odhył od normalności.

Pozdrawiam :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "z punktu widzenia gracza"?

Gracz to biedny 12latek, który błaga rodziców o nową grę?

Akurat branża, która nas jara się tak rozwinęła, że już chyba wyprzedzilismy koneserów kina i melomanów :-)

I uważam, że gry video to TEŻ RODZAJ SZTUKI.

Dlaczego facet wielbiący MGS, Pesa etc. ma nie być obyty w innych dziedzinach i nie pojmować tego, w jakich kwotach oscyluje dobra sztuka?

Nie wrzucajmy Nas, Graczy do jednego wora zakompleksionych nastolatków bez kasy. Ten stereotyp już dawno jest nieaktualny :-)

Ja szczerze się zastanawiam nad kupnem jednego z tych dzieł i uważam, że to nie jest odhył od normalności.

Pozdrawiam :-)

 

Z punktu widzenia gracza czyli WOLĘ kupić grę aniżeli obraz :P Choć jest tam taki za 2400 to jeszcze kminię czy się nie porwać na niego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić by odblokować misję numer 45 i 46? Zrobiłem bardzo dużo side-opsów a te dwie ostatnie misję nadal mi się nie odblokowały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! W końcu wczoraj nareszcie odpaliłem MGS'a! Szybkie przyswojenie podstaw fabularnej serii i od razu odpalam. Prolog efektowny i pomysłowy, pomysłowe prowadzenie w realia gry - to lubię, zwłaszcza, że jestem laikiem, a ta część to pierwszy odpalony MGS przeze mnie ( tak wiem, nie powininem siebie nazywać graczem). Ale co tam - olać to. Ja się bawię przednio!

 

Ale nie wiem jednego. zbieram komponenty, diamenciki, roślinki i gość mówi, że większość zbieranych rzeczy można użyć do polepszania broni usypiającej. No własnie, ale gdzie sie to tworzy? W Mother base? Bo przeglądając iDroida znalazłem okno z "plant list" ale była opcja sprzedania ich. No własnie  -co mogę sprzedawać, a co lepiej zachować? Proszę o radę.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja broni pojawi się dopiero z postępem fabularnym. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam. Posiadam obecnie cebulowego slota z gra z usa. Wole jednak zamienić ja na pudelko eu, bo nie wiem czy klodka wpadnie itp. Czy save bedzie mi dzialal jak gra z innego regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam. Posiadam obecnie cebulowego slota z gra z usa. Wole jednak zamienić ja na pudelko eu, bo nie wiem czy klodka wpadnie itp. Czy save bedzie mi dzialal jak gra z innego regionu?

 

Ni ma bata aby save z MGS z PSS US ruszyły na wersji EU (bez względu czy Box czy PSS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×