Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Czy grając singla inną postacią niż Snake podnoszą się jej statystyki czy pozostają nie zmienione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drugi po mgs2 którego nie ukoczylem, wiem ze druga połowa gry to powtarzanie wszystkich misji... Takie coś w grze fabularnej uważam za swietokradztwo, gra poszła do sprzedania i wątpię bym kiedyś chciał do niej powrócić.. dodam Jeszcze ze tym Mgo został zepsuty, w czwórce był świetny.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ukonczylem 10 misji fabularnych i widze te same schematy ciagle , takze nie wiem gdzie tu najlepsza skradanka i oceny 9/10...Ta glupota tego AI i schematy mnie wykanczaja byl alarm szukaja mnie koles mnie prawie zauwazyl i idzie to sprawdzic samemu nic nie mowiac przez radio, Ja wolam heli zeby mnie zgarneli i biegne 300 metrow sprintem haha a przeciwnicy nic ,dalej blokade na mozgu maja. Na pewno nie bede nic przechodzil ponownie przeciez to nuda straszna lol.Otwarty swiat to kolejna porazka , na ich sczescie nie zrobili tych glupich misji dodatkowych typowych dla otwartych swiatow.Przymknalbym na to oko gdybym byl ciekawy fabuly no ale to japonskie dno...

Jestem zawiedziony ta gra.

Poprzednie mgsy uwielbialem , ai na pewno bylo glupsze ale zamkniete lokacje utrudnialy gre tu jest za duzo miejsca dla bezmozgow nie sa w wstanie sie przeciwstawic.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jest łatwy, to fakt. Prawdziwe wyzwanie to jest w trybie FOB, to tam zaczyna się prawdziwa zabawa, a jak jeszcze dołączy obrońca... Ja zagrywam się cały czas, nie grałem we wszystkie MGS-y ale ten podoba mi się bardziej niż czwórka i trójka pod względem rozgrywki, w które grałem wcześniej. Pewnie dlatego, że pasuje mi swoboda w stylu Hitmana i powtarzanie misji na różne sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po misji z Quiet strasznie prosta ale chociaz jakies filmy po tym pokazali nawet Kiefer sie odezwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim maratonie z MGS dzisiaj wpadły wszystkie "S".

Jeszcze zadania poboczne, kilka zwierzaków i będzie 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff....

 

144ctqw.jpg

 

ŚWIETNA GRA !! !! !!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 31 misji nie uwazacie ze ciagle robimy to samo i to w tych samych bazach ? na prawde brak tu roznorodnosci poziom ai niski ehh liczylem na cos wiecej, zostalo mi 15 misji utrudnionych czyli wydluzenie rozgrywki na sile za to sie nalezy ocena 1.

Te otwarte swiaty w grach na prawde mnie denerwuja wolalbym zamkniete lokacje mam nadzieje ze ta tendencja bedzie upadac.

Czy na prawde komus sie podobalo ze musi jechac koniem 1000m do jakiejs lokacji ? Albo zlapac owce ? Czy jakis miernych zolnierzy z tych dodatkowych misji na co to komu.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończ do 46 misji, bo Twój nick zobowiązuje :-)

Czy komuś się to wszystko podobało?

Muszę przyznać, że mi właściwie TAK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończ do 46 misji, bo Twój nick zobowiązuje :-)

Czy komuś się to wszystko podobało?

Muszę przyznać, że mi właściwie TAK :-)

W jakim sensie zobowiazuje?

Oczywiscie ze ukoncze jestem fanem MGS tylko nie pasuje mi ten otwarty swiat, mother base itp ja chce fabule i nowe miejscowki :/

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie zobowiazuje?

Oczywiscie ze ukoncze jestem fanem MGS tylko nie pasuje mi ten otwarty swiat, mother base itp ja chce fabule i nowe miejscowki :/

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Zobowiązuje, bo misja 46 ukazująca prawdziwe zakończenie nazywa się The Truth :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobowiązuje, bo misja 46 ukazująca prawdziwe zakończenie nazywa się The Truth :-)

Uznajmy ze to nie jest przypadkowa zbieznosc

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te cutscenki z powtarzanych misji sa takie same bo skipuje je.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz skipować wszystko, tylko NIC NIE SKIPUJ W MISJI 46!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj ukoncze zostala misja 45 i 46 tylko mi sie nie odblokowaly , przesluchalem wszystkie tasmy wiec musze jakies sideopsy porobic ehh te wymuszenia xD

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do części poradnika odnośnie wymaksowania gry a chodzi mi o ten fragment:"Musimy pamiętać aby zdobyć jak najszybciej i wstawić emblemat Butterfly, gdyż zatrzyma on fabułę Quiet i uniemożliwi jej zniknięcie." O jakie emblematy chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do części poradnika odnośnie wymaksowania gry a chodzi mi o ten fragment:"Musimy pamiętać aby zdobyć jak najszybciej i wstawić emblemat Butterfly, gdyż zatrzyma on fabułę Quiet i uniemożliwi jej zniknięcie." O jakie emblematy chodzi?

To już nieaktualne, nie musisz się przejmować. Jak ukończysz side op 150 i misję 45 to potem trzeba powtórzyć 7 razy z rzędu pierwszą misję gdzie pojawia się Quiet i wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nieaktualne, nie musisz się przejmować. Jak ukończysz side op 150 i misję 45 to potem trzeba powtórzyć 7 razy z rzędu pierwszą misję gdzie pojawia się Quiet i wszystko wraca do normy.

Czemu akurat 7 to jakiś bug czy co :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość kupienia nowego MGS'a w podstawowej wersji jak i Day One Edition w tej samej cenie.

ta edycja Day One dużo mi da? czy to w sumie bez różnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja Day One różniła się tylko obecnością kodów na jakieś 2 dodatkowe rzeczy z ekwipunku w singlu i parę bajerów do multi. Ogólnie jak dla mnie to nic ciekawego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Doszło!

Nówka, w folii, tyle radości i mnóstwo kolejnych straconych godzin przede mną.

Prolog -

 

hmm trochę nie potrafię skumać co tam się do końca wydarzyło. Skąd ten "człowiek pochodnia"? Ma to jakiś związek z tym, że Boss ma w ciele odłamki kości itp różnych innych osób? Trochę to było schizujące no ale.. tak czy inaczej efekty wcisnęły mnie w fotel (a gram na PS3).

Bardzo szkoda mi Kaz'a - też trochę przypłacił zdrowiem ale liczę, że go jakoś naprawią.

 

Na razie mam problem z poruszaniem się po menu Mother Base - w PW było oczywiście prościej (w końcu to konwersja z PSP), ale to pewnie kwestia czasu.

Po 4h spędzonych z MGS'em jestem wniebowzięty - outposty można przejmować na różne wszelakie sposoby, dowolność jest ogromna i liczę na więcej.

Edytowane przez majkelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, majkelx napisał:

Doszło!

Nówka, w folii, tyle radości i mnóstwo kolejnych straconych godzin przede mną.

Prolog -

  Pokaż ukrytą zawartość

hmm trochę nie potrafię skumać co tam się do końca wydarzyło. Skąd ten "człowiek pochodnia"? Ma to jakiś związek z tym, że Boss ma w ciele odłamki kości itp różnych innych osób? Trochę to było schizujące no ale.. tak czy inaczej efekty wcisnęły mnie w fotel (a gram na PS3).

Bardzo szkoda mi Kaz'a - też trochę przypłacił zdrowiem ale liczę, że go jakoś naprawią.

 

Na razie mam problem z poruszaniem się po menu Mother Base - w PW było oczywiście prościej (w końcu to konwersja z PSP), ale to pewnie kwestia czasu.

Po 4h spędzonych z MGS'em jestem wniebowzięty - outposty można przejmować na różne wszelakie sposoby, dowolność jest ogromna i liczę na więcej.

Uważaj, bo gra cię pochłonie. U mnie ostatnio licznik wskazywał 250 godzin :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Grecky napisał:

Wszystko pięknie, ale efekt psuje fakt, że MGSV to słaba gra 

Zależy pod jakim względem. Gameplay'owo to klasa sama w sobie. Fabularnie to już inna para kaloszy. Lepszy taki obrót sprawy niż na odwrót. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×