Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak idziesz po S-kę  to raczej staraj się zrobić misję jak najszybciej (niekoniecznie musi być jak najciszej, najważniejszy jest czas). Jeśli będziesz się zajmował pobocznymi rzeczami, to może być ciężko. Samo zestrzelenie helikoptera nie powinno zaważyć na punktacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przed rozpoczęciem dużej gry (która zapewne mnie pochłonie) przygotowałem sobie (owocna nocka w pracy) checklisty do druku.

 

Misje główne:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUX0pMVEd2eWljdUE/view?usp=sharing

 

Side Ops:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUaGJpU1phbnBFLWc/view?usp=sharing

 

Może ktoś jeszcze skorzysta :)

 

źródło, z którego czerpałem: eurogamer.pl

 

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tą grą...właściwie to po prologu i dwóch misjach nie mogę ruszyć dalej. Tak mi się nie chce grać w tą grę, że aż sam się sobie dziwię. Prolog wciągnął mnie niesamowicie, ale jak zobaczyłem ten otwarty świat i zacząłem biegać po tej dużej mapie to od razu mój entuzjazm i świetne pierwsze wrażenie zaczęło słabnąć i dzisiaj usunąłem grę z dysku by zrobić sobie miejsce na Knacka i Stridera  :sad:

Takie mam wrażenie, że gra byłaby akurat dla mnie lepsza gdyby była bardziej liniowa. Za dużo ostatnio tych sandboxów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zacząłem grać, nawet nie uruchomiłem, a mam już od miesiąca :P

Żona mnie zasypała prezentami i tak leżą i się kurzą...

Ale myślę, że gra warta solidnego ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak wciągnęło, że już przeszedłem na PS4, PS3 i zacząłem trzeci raz od nowa na drugim koncie. No i cały czas tłukę w FOB. A Mad Max leży i czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś woli Knacka od MGS V to zostaje już tylko terapia elektrowstrząsowa 

Nie to, że wolę bo wiem, że ten MGS jest bardzo dobry tylko w żaden sposób nie umie ta gra mnie przy sobie zatrzymać. Męczę się grając w nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wieloletni fan mgs zmuszalem się do niektórych misji. Extract prisoner nr 1245433245...

Kolejna sprawa ten mgs jest za latwy.

Edytowane przez silenthill
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy za latwy. Swoboda w trakcie wykonywania misji pozwala na skuteczne oszukanie sztucznej inteligencji, ale satysfakcja z przejscia przez teren wroga niczym duch i tak jest spora. A te emocje gdy na extremie bawisz sie w lesie w kotka i myszke ze snajperkami... ach jaka ta gra jest jednoczesnie wspaniala i denna. Kocham ja i nienawidze. Kojima ty cepie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem i

do twistu z medykiem

byłem zdolny przyznać tej grze tytuł GOTY 2015. Niestety po tym co Kojima wymyślił nie ma na to szans. Koleś chyba za bardzo uwierzył w to że jest wyjątkowy, a wszystkie jego pomysły genialne :down:   

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od drugiej misji posiadam Fulton, ale nie mogę go używać (0% szans).

W trzeciej misji spotkałem szczeniaka, ale nic (poza uśpieniem) nie mogę z nim zrobić.

Czy coś robię źle? :-)

Sorry za pytanie, dopiero zacząłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Uśpiłeś psa, jesteś złym człowiekiem.

 

Fulton pokazuje 0% w zadaszonych pomieszczeniach, w trakcie burzy piaskowej i gdy Twój balonik jest za słaby (aktualnym nie porwiesz np. ciężarówki)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na otwartej przestrzeni w każdych okolicznościach pokazuje 0%...
Psa też nie mogę fultonować :-)

 

ok, już mam... nie miałem ludzi w Support Unit.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piesła zabierz do bazy, jak podrośnie będzie Twoim najlepszym pomocnikiem. Aha i jeszcze jedno - grając w MGS V przygotuj się na oglądanie ciągle tych samych cutscenek w helikopterze. Po zaliczeniu wielu side opsów robi się to już nudne.

 

Nie zmienia to faktu, że gra jest rewelacyjna.

Edytowane przez Kentucky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies jest spoko, ale niestety zaniża poziom trudności na very easy. Pierwsze misje, gdy trzeba było się wdrapać na pagórek, zrobić zwiad terenu, samemu oznaczyć wrogów. No to było coś. Pies niestety odwala większość roboty i sprowadza nas do roli kolesia, który musi omijać czerwone punkty na mapie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zastąpiony kiedy chcesz hurtowo zaliczać kolejne side opsy typu Extract prisoner nr 1245433245, a nie masz czasu na rekonesans terenu. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie chwile z Quiet w helikopterze......ahhhhhhhh :whistling: i wcale nie te same ,,filmiki" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie chwile z Quiet w helikopterze......ahhhhhhhh :whistling: i wcale nie te same ,,filmiki" :biggrin:

 

Te długie chwile z Quiet w helikopterze nie są w cutscekach w których lecimy do kolejnej misji ;)

 

A filmiki z nią są fajne. Polecam wylądować w deszczu na Mother Base. Kto tego nie doświadczył niech nie ogląda bo zepsuje sobie niespodziankę.

 

Ostatnie mnie to spotkało. Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy w tej grze :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znalezione diamenty (1000 gmp) mogę sprzedawać, czy może się do czegoś przydadzą?

 

W fabule jestem w miejscu, który przedstawia film:

 

CZAD !!

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeszedlem prolog wystawilbym mu ocene 10 ale ten ognisty koles na sile wrzucony co to w ogole mialo byc ? Bedzie to jakos pozniej wyjasniane ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeszedlem prolog wystawilbym mu ocene 10 ale ten ognisty koles na sile wrzucony co to w ogole mialo byc ? Bedzie to jakos pozniej wyjasniane ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Będzie ale musisz być cierpliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim jest ognisty koleś przy podkładającym bomby grubasie na wrotkach

 

Nigdy nie grałeś wcześniej w MGS, prawda?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim jest ognisty koleś przy podkładającym bomby grubasie na wrotkach

 

Nigdy nie grałeś wcześniej w MGS, prawda?

 

Gralem w 1,2 i 3 czesc nie mialem ps3 wiec 4 mnie ominela , grubasa na wrotkach pamietam :D co nie znaczy ze go akceptuje.

Z dziwnych bossow akceptuje jedynie vampa. (Przy czym The enda nie traktuje jako dziwnego bossa )

 

Zawsze mnie to dziwi czemu tworcy gier nie moga stworzyc dobrze walczacego zwyklego czlowieka ktory przy okazji ma jakis charakter, naprawde gracze wola walczyc z wielkim homarem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z poziomem trudnosci? Nie uwazacie ze jest za latwy szkoda ze przeciwnicy nie wykrywaja nas ze 100 metrow chociaz , w tym momwecie moznan podejsc pod sama baze i uzywac lornetki.Ucieczki tez troche za latwe jak juz nas znajda/zauwaza to z latwoscia caly oboz mozna zniszcyc nie wysilajac sie nawet albo uciec poprzez sprint przed siebie nie patrzac na nic, troche to demotywuje.Chcialbym jakis ekspert mode w ktorym 2 kulki i snake ginie przeciwnicy wzywaja wsparcie (ktore cos znaczy) i zeby blokowali drogi ucieczki.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest za łatwy i po ukończeniu fabuły staje się trochę nudna. Ale mimo wszystko dalej raz w tygodniu odpalę i walczę o 100% z przyjemnością :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×