Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ........ zaraz mnie coś trafi! Co trzeba zrobić by odblokować misję 38. Podobno wystarczy skończyć 35. Tyle że to zrobiłem i nie mam możliwości zaczecia 38....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś typy mnie w wiadomościach na PS atakują, żebym wywalił swoje bomby atomowe w kosmos, bo chcą odblokować ukrytą cutscenkę. Zastanawiam się, czy nie rozpocząć budowy trzeciej atomówki  :thanks:  Jo żem prawdziwy Demon Snake, jak chcą, to niech mnie z nich okradną. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o pomoc. Mimo zrobienia misji 35 nie mam do wyboru misji 38. Czy coś jeszcze trzeba zrobić? Jakiś side ops,lub te misje powtórkowe (omijalem jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeezu jak ta gra mnie wciągnęła niemiłosiernie. Dawno nie miałem takiej wkrętki jak przy niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o pomoc. Mimo zrobienia misji 35 nie mam do wyboru misji 38. Czy coś jeszcze trzeba zrobić? Jakiś side ops,lub te misje powtórkowe (omijalem jest).

Żółte side opsy i spróbuj wrócić do mother base, powinny być cutscenki nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tej gry się ciężko oderwać. Dziś grałem prawie cały dzień. Fabularnie jestem  w momencie zdobycia Quiet.

 

Strasznie dużo tych side opsów do wykonania. Wszystkie wykonuje i postanowiłem coś zmontować. Na razie nie mam zbyt dużo zabawek odblokowanych, ale myślę, że nie jest źle xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tej gry się ciężko oderwać. Dziś grałem prawie cały dzień. Fabularnie jestem  w momencie zdobycia Quiet.

 

Strasznie dużo tych side opsów do wykonania. Wszystkie wykonuje i postanowiłem coś zmontować. Na razie nie mam zbyt dużo zabawek odblokowanych, ale myślę, że nie jest źle xD

 

 

Z MGSem jest tak, że za 1 podejściem kminisz co i jak, obserwujesz itp. i robisz misję 20 - 30 minut (bez psa ;) o tym za chwilę :P) a jak obadasz co i jak to 3-5 minutek i po krzyku :P

 

Ja prawie wszystkie misje (bez 3-4) mam na Rank S, bo LICZY SIĘ CZAS!! Ale fakt wciąga jako skradanka + TRYB GUNSMITH i przepadasz :)

 

RADA JEDNA może 2 :P FULTON na maks poziom aby czołgi i inne g... wysyłać do bazy i jesteś UBER... + PIES PIES PIES podstawa, ja posiadając psa jako kompana przy 1 podejściu leciałem "na pałę" bez obserwacji/zwiadu i 99% misji wpadało Rank-S bo nasz czworonóg i tak robi całą robotę :P (BEZ niego jak bez ręki)...

 

EDIT: Widziałeś mój filmik z misji gdzie masz starcie z Quiet... Rank-S iwszystkie cele wykonane NA RAZ :D Polecam jako ciekawostkę:

 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

RADA JEDNA może 2 :P FULTON na maks poziom aby czołgi i inne g... wysyłać do bazy i jesteś UBER... + PIES PIES PIES podstawa, ja posiadając psa jako kompana przy 1 podejściu leciałem "na pałę" bez obserwacji/zwiadu i 99% misji wpadało Rank-S bo nasz czworonóg i tak robi całą robotę :P (BEZ niego jak bez ręki)...

 

 

Pieska oczywiście już odblokowałem, tylko w momencie nagrywania nie miałem go jeszcze na polu walki. Tak, DD rozwala system. Fajne jest to, że jak go Ruskie zauważą to myślą tylko, że to jakiś bezpański pies i go tylko przeganiają, dając mi tym samym czas na działanie. Dla pieska nawet strój z nożem odblokowałem. 

 

Misje z Quiet też zaliczyłem na S. Było epicko. Pojedynek w świetle księżyca wśród ruin zrobił na mnie nie małe wrażenie. Co do fultona - na razie wytworzyłem rodzaj, który transportuje mniejszą artylerie (moździerze i te działka małe) na dzień dzisiejszy nie mam możliwości dalszego rozwoju fultona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Usunąłem MGS5 (wersja z płyty) z dysku konsoli bo potrzebowałem miejsca na inna grę ale ku mojemu zaskoczeniu nie zwolniło mi miejsca na dysku. Odbudowałem bazę danych konsoli ale bez zmian. Ktoś miał podobną zagwostke i wie jak to naprawić bo to prawie 30 GB? Usunąłem inną grę i zwolniło miejsce prawidłowo natomiast te 28 GB z a MGS5 wcieło na amen a nie chcę formatować dysku...

Edytowane przez Aerogryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o te całe Foby (czy jakoś tak). Wcześniej pisaliście, że są potrzebne do własnych modyfikacji broni (dobieranie tłumników, amunicji, celowników etc.) Ale co to w ogóle jest i gdzie to zbierać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOBy to atakowanie obcych baz, tj. baz innych graczy AFAIK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając materiały z MGS V natknąłem się, jak gracz modyfikował, personalizował swoje pukawki. I to nie było z FOB'ów tylko zdobył jakieś utalentowanego żołnierza. Wiecie, może gdzie go dopaść? Podczas grania wielu zabierałem z rangą A+, ale jeszcze nie dostałem info o możliwości personalizacji broni.

 

Acha i jeszcze jedno :D Możecie mi mniej więcej powiedzieć, ile mi zostało do końca z misji fabularnych? Cóż, nie chce aby przedwcześnie dopadł mnie Fantomowy Ból XD

 

Bunt Eli w Mother Base, pierwsze znamiona infekcji w bazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając materiały z MGS V natknąłem się, jak gracz modyfikował, personalizował swoje pukawki. I to nie było z FOB'ów tylko zdobył jakieś utalentowanego żołnierza. Wiecie, może gdzie go dopaść? Podczas grania wielu zabierałem z rangą A+, ale jeszcze nie dostałem info o możliwości personalizacji broni.

 

 

Musisz zrobić 3 Side-Opsy w tytule GUNSMITH (bla bla)... I pozyskujesz gościa dzięki któremu ZE WSZYSTKICH części składasz bronie!! Ja potrafiłem pół dnia siedzieć i składać GNATY ;)

 

EDIT: Fabuł już mniej niż więcej :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna jestem daunem że wcześniej myślałem inaczej :) J.... YT :)

A chodzi mi miedzy innymi o rzeczy ktorych sie naczytalem

Codec jest w grze tyle że działa w czasie rzeczywistym , jest ten dzwiek charakterystyczny i multum gadek o wszystkim i o niczym

Fabuła jest jak najbardziej , zupelnie inaczej sie odbiera te tasmy jak sie gra samemu i pusci sie jakas przy podrozy do celu misji

Duzo dzwiekow z poprzednich czesci jak ten epicki kiedy zauwazaja snejka plus wykrzykniki

Tak tylko pisze jak ktos kiedys grał w stare mgsy i niespecjlanie jara sie bossem plus naczytał sie ze to rosrzezenie tej czesci z psp bez fabuly , ja tam normalnie czuje klimat starych snejkow plus skradanie rewelacja , glupio mi serio ze tego nie wziałem na pre :)

Tak wiem o koncowym twiscie

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post za postem ale ....

Do której misji mogę jechać z Quiet bo wiem że jakiś myk tam jest a nie chce spoilerować jak już teraz przechodzę :) Napisze ktoś w spoilerze , liczba mnie tylko interesuje żeby wiedzieć kiedy prxystopować i porobić te poboczne póki mam jà :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post za postem ale .... Do której misji mogę jechać z Quiet bo wiem że jakiś myk tam jest a nie chce spoilerować jak już teraz przechodzę :) Napisze ktoś w spoilerze , liczba mnie tylko interesuje żeby wiedzieć kiedy prxystopować i porobić te poboczne póki mam jà :)

Nie musisz się martwić bo wyszedł patch.

Normalnie pewne wydarzenia załączają się dopiero po pewnej scence po powrocie do MB po misji 43 kiedy będziesz miał więź na 100%. Ale po niedawnym patchu wystarczy powtórzyć misję  nr 11 Cloaked in Silence 7 razy z rzędu aż zmieni się prefiks.

Edytowane przez Trzebiat
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całośč , bez kitu gra zasługuje na 9+ przynajmniej za ten klimat lat 80 , niesłusznie osądzona niesłusznie pocięta directed by Hideo Kojima hehe . Mega klimat , mega skradanie i nje miałem najmniejszych problemów dojść do true ending wszystko ma tam sens :) Zostawiam ją na pewno :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo chyba trochę utknąłem z fabułą w chapterze 2:

Mam zrobione wszystkie side opsy jakie mi wyskoczyły do tej pory - łącznie 135/157, z misji głównych dotarłem do 43 (ten drugi outbrake), No i problem jest taki że nie wiem co teraz mam zrobić żeby pchnąć fabułę. A konkretnie to jak odblokować misję 45. Wiem że coś będzie działo się z Quiet, bond mam z nią na maxa w tej chwili. Tych misji z powtórkami nie ruszałem w ogóle ale że nic się nie działo to zrobiłem 33 [subsistence] C2W, i po misji dostałem nową kasetę do odsłuchania z przesłuchania Huey'a (dokładnie to nagranie nr 6). Wróciłem do MB ale nic się nie wydarzyło. Szczerze mówiąc nie chce mi się robić tych misji powtórkowych, jest jakiś sposób żeby pchnąć fabułę dalej bez ich robienia? Zrobiłem też powtórkę jednego side opsa licząc na to że coś ruszy po tym jak po skończeniu wrócę do helikoptera ale nic się nie zadziało. Kasety jakie mam to wszystkie są odsłuchane, przy Combat Deployment wygląda na to że utknąłem na Prevent the Coup d'etat (ma żółtą kropkę przy nazwie). Już 2 czy 3 faile i w sumie przy każdej powtórce jak wysyłam te swoje sieroty to coraz mniejszy jest Success Probability, teraz 55%. No ale liczę na to że w końcu jakoś to przebrną moi wojacy, tak czy siak chyba to nie to blokuje mi postęp fabularny?

Aha, Side Opsa 150 też nie mam odblokowania więc odnośnie tego w sumie pytanie jak powyżej :P

No jednak mając już dość czekania zrobiłem kolejną misje z tych powtórkowych - 34 [Extreme] Backup, back down, no i przeszło do cut scenki po której odblokowało mi side opsa nr 150 i misje nr 46 także wygląda na to że wszystko jest git. Chociaż nie do końca wiem czemu musiałem zrobić 2 misje żeby pchnąć tą fabułę dalej, gdzieś szperając po necie widziałem że ludziom zaskakuje bez robienia tych misji na trudniejszym poziomie.



A dobra już nie ważne, w spoilerze na końcu dopisałem jak sobie poradziłem ze swoim problemem, może komuś się też kiedyś przyda :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem MGS 5 i popieram opinię że to świetna gra ale średni MGS. Jakby połączyć ją z Ground Zeroes, wyeliminować powtarzalność misji, dołożyć z dwóch charakternych bossów, część historii z taśm dać w cutscenkach to byłoby genialnie. A tak.... dawać Snake eater remake :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie S rank na każdej misji. Czy zniszczenie helikoptera za pomocą bazooki np. misja 18 wiąże się z zabiciem i wtedy o S mogę zapomnieć czy pojazdy mogę niszczyć dowoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×