Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Iron baner? mozesz mi wyjaśnic o co chodzi?

zgadzam się, pojazdy niszczą pvp, zdecydowanie wole gre na Wenus, tam zaczęło mi się powodzić:) poza tym trzeba znaleźć broń z dobrym firerate i ją wycyzelować na maxa, żeby pvp miało sens.

podczas swobodnej exploracji byliście już swiadkami Time Events? Mega zajebista rzecz! przylatują statki, spada Boss w kapsule, cokolwiek, cała mapa rzuca się żeby wspólnie walczyć i jest dopiero zamieszanie! ale wypas! Macie podobne wrażenia?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron baner? mozesz mi wyjaśnic o co chodzi?

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/80728-pvp-player-vs-player/?p=1032473

 

"W weekend Bungie ma uruchomić jakiś nowy tryb pvp o nazwie Iron Banner, albo po prostu lekka modyfikacja obecnego. 

W każdym razie granie w tym trybie to jedyny sposób na zagranie na Marsie oraz Ziemi. 

UWAGA: W tym trybie nie będzie skalowania. Bungie zachęca, żeby przyjść z full wypas postacią oraz sprzętem. 

Mają być konkretne nagrody za ten tryb, np. wyjątkowy karabin. 

Czyżby testowali jakieś eventy do full wersji? W każdym razie trzeba się wstawić z jak najlepszą ekipą  :) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron baner? mozesz mi wyjaśnic o co chodzi?

zgadzam się, pojazdy niszczą pvp, zdecydowanie wole gre na Wenus, tam zaczęło mi się powodzić:) poza tym trzeba znaleźć broń z dobrym firerate i ją wycyzelować na maxa, żeby pvp miało sens.

podczas swobodnej exploracji byliście już swiadkami Time Events? Mega zajebista rzecz! przylatują statki, spada Boss w kapsule, cokolwiek, cała mapa rzuca się żeby wspólnie walczyć i jest dopiero zamieszanie! ale wypas! Macie podobne wrażenia?

Takich przypadkowych wydarzeń powinno być zdecydowanie więcej, bo prócz Strike'ów i zwiedzania, w PvE nie ma co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha otworzylem chest, a tam zielony sparrow szybszy od mojego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+- w tych samych miejscach. Maja obszarowy spawn w sensie ze raz zespanuje sie po lewym przednim kolem ciezarowki, a drugi raz w tym samym miejscu ale pod prawym kolem. Obszar spawnu jest ciut wiekszy , ale rozumiesz system(przynajmniej tyle zaobserwowalem);p Aczkolwiek i tak przewaznie spawnuja sie w tym samym miejscu.

 

W cosmodronie jest 5 gold chestow, ktore zawsze sa w tym samym miejscu, ale zlootwac mozemy je tylko raz na postac.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Miejsca wszystkich golden chestów, jak zbierzesz wszytkie w ostatniej będzie szybszy sparrow.

 

Edytowane przez Alison
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie co robić po południu ^_^

A wieczorkiem ostra sieka na PVP w Iron Banner :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie co robić po południu ^_^

A wieczorkiem ostra sieka na PVP w Iron Banner :P

3 chesty masz juz na 100%. Bo one sa takie, ze zawsze ze znajdizesz, nie ma opcji zeby przeoczyc,

 

Do pozostalych dwoch jesli obejrzysz ten filmik  dotrzesz w 30 sekund. Ja nie wiedzialem tylko o jednej  mialem 4/5 i kumpel mi powiedzial gdzie jest 5. To wlasnie z niej wypadl sparrow, myslalem ze to random loot, a to poprostu nagroda za 5 ;pp

Najszybsze wykonanie questu (world record atm). Patrickosan , S3phi40T , kosciarz.

Perfect sparrow jump.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd to halo, gierka mechanicznie jest beznadziejna :) ... nie pamiętam kiedy ostatnio tak słabo mi się w czymś strzelało, ale to było przed Half Life2, wogóle po co strzelać skoro szybciej się zabija klony bijąc z piony? mówie o singlu, bo w online nie wiem jak wejść? ma ktoś jakiś pomysł? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, bo w online nie wiem jak wejść? ma ktoś jakiś pomysł? 

To ta gra ma online lol?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty grimore cos daja? Czy to tylko tak dla picu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, są tylko dla picu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieci nie sprawdzę bo ogólnie strasznie mi się nie podoba jak się w to gra :) ... absolutnie nie rozumiem zachwytów, może jest oryginalny na swój sposób design świata, ale mechanika gry jest na poziomie gier z ps2 ... sory panowie, ale dawno nie widziałem takiego gówna ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieci nie sprawdzę bo ogólnie strasznie mi się nie podoba jak się w to gra :) ... absolutnie nie rozumiem zachwytów, może jest oryginalny na swój sposób design świata, ale mechanika gry jest na poziomie gier z ps2 ... sory panowie, ale dawno nie widziałem takiego gówna ... 

 

No to teraz Cię tu zjedzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosciarz, ten quest z 1 filmiku to z Explore prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego służą padłe ghosty?

Do pozyskiwania Grimoire i pucharków.W becie nie uświadczysz ani tego ani tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił ktoś na taką lokację z przeciwnikami z lvlem "???" ? Nic nie można im zrobić, a oni bronią jakiegoś swojego obozu czy coś..

 

fGi4Aj7.jpg

 

xtazE4c.jpg

 

4EwH4en.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja trafiłem kilkukrotnie przez przypadek zwiedzając lokacje. 1hit KO więc omijać szerokim łukiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×