Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Kentucky.

Ja doskonale wiem w jaki sposób powinno się smakować Fallouta, jak i każdego innego RPGa.

Napisałem tylko co mnie zraziło do tej gry.

Fallouta 3 nie ukończyłem, bo glitch nie pozwolił mi wejść do Cytadeli :-)

Ale nie zmienia to faktu, że siedząc teraz w pracy już nie mogę się doczekać wieczoru z browarem i tym pier#@%§nym Ochłapem!

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 30 lev i właśnie doszedłem do diamond city i tez u mnie ochota na granie niezby wielka. Niucham każda ścianę i to może przez to.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ochłap Ci się zgubi, to znajdziesz go w Sanctuarium za domkami gdzie jest buda. No chyba, że go zostawiłeś to będzie czekał w tym miejscu gdzie wydałeś mu to polecenie.

 

Szczerze mówić z tym udźwigiem też się wkurzałem, ale do wszystkiego trzeba podejść na spokojnie i zrobić mały remanent w ekwipunku. Jak masz za dużo żarcia to trzymaj to w skrzynkach w swojej bazie, tak samo z innymi rzeczami.

 

Ja Ci zadroszczę, że zaczynasz dopieroprzygodę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. W diamond city zabiłem ta babkę w domu za robotem który sprzedaje rupiecie. Obrerwał tez robot taikashi ten co kluski serwuje. Straciłem możliwość wczytania stanu gry. Czy te dwie postacie potrzebne są do jakiegoś zadania? I czy dzieje się coś związanego z nimi? Dodatkowo na środku diamond city stoi gość z rękami do góry i wszyscy się tam zebrali i tak stoją któryś dzień. Na początku było normalnie, gość zastrzelił gościa i się rozeszło po kościach., a po wczytania stanu powtórka z rozrywki tylko ze tak już stoi typ z hands up i wszyscy wokół niego. I tak już parę dni.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Edytowane przez FunkdocPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z serii głupich... Jak wyjsc z pancerza wspomaganego? Wciskam wszystko i nic.. Z góry dzięki za oświecenie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z serii głupich... Jak wyjsc z pancerza wspomaganego? Wciskam wszystko i nic.. Z góry dzięki za oświecenie mnie :)

Jak następnym razem będziesz chciał zadać pytanie z kategorii głupich, włącz pauzę i zajrzyj do znajdującej się w tamtejszym menu instrukcji. Jest spora szansa, że właśnie tam znajdziesz odpowiedź sam. Tymczasem z pancerza wychodzi się tak samo, jak się do niego wchodzi - przytrzymując :x:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Musiałem przegapić gdyż instrukcje przeczytałem zanim zadałem głupie pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie póki się nie szczają że to jakiś błąd :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowy błąd na stronie, ale zadowolony ten kto był przed komputerem i ma szybkie palce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az specjalnie szybko odpaliłem komputer ale niestety już nie ma w ogóle.

Edytowane przez kobraki666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się :) W sumie spoko bo fallouta mam w pudełku chociaż trochę mnie znudził po kilku godzinach, mam motywację do powrotu :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba będzie podstawkę kupić.

 

Cała akcja może trwała z 15-20 min. Zanim wrzucono jakieś oficjalne newsy na facebooka już było po zawodach.

Warto być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie dzis Fallouta i sam nie wiem.. Gram bo gram ale wszystko w co gralem na ps4 bylo WOW a tutaj zero emocji, szkoda bo po E3 pamietam, po tym pokazie, zbieralem dlugi czas szczene z podlogi heh:D mam nadzieje ze sie rozwinie, zrobilem ze trzy zadania, macie jakies wskazowki? Jedyne co wzbudzilo emocje to walki z ghulami, nie spodziewalem sie ze tak beda sie zachowywac :D trzeba przyznac ze grafika i radio trzymaja klimat, jakos mnie muzyka w F3 ominela.

No, wygadalem sie, dzieki ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

EDIT

Pogralem troche i zmieniam zdanie, szczerze, o 180 stopni. Tak jak wiele osob sie tu wypowiadalo, trzeba dac grze czas, gra sie mega! Nie rozumiem tez ludzi, ktorzy narzekaja na grafike, design miazdzy, poranna mgla, burze, serio gdybym nie naczytal sie opinii, ze grafika jest brzydka bylbym oczarowany jak ladnie to wszystko ze soba wspolgra(bo chyba o to tu chodzi, nie?).

zostawiam do dalszej edycji hah

Edytowane przez Davey
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech.. niestety nie udało się, za późno wczoraj się zorientowałem, a szkoda bo grywam trochę pomiędzy innymi tytułami dobrze że innym się udało szkoda że nie ma takich promocji więcej, to była kara za podwyższenie ceny:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe Season Passy uzyskane za pomocą błędu w systemie wygasły. Sony 1 - Cebula 0. Tym razem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda. były 2 season passy jeden darmowy drugi płatny.

 

Gdy się zakupiło ten darmowy to ten płatny był też zakupiony.

 

potem usunęli ten pierwszy darmowy, ale ten drugi płatny mam purchased.

 

 

Póki co nie ma jeszcze żadnej zawartości SP więc się nie da tego stwierdzić ostatecznie. 

 

 

 

Edit: no dobra rzeczywiste się nie da :sad:

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/automatron/cid=EP1003-CUSA02961_00-FALLOUT4DLC00001

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już pobierać dodatek? niestety w pracy jestem i nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze, Sony pierwszy raz usunęło gry, dodatki, które ktoś uzyskał z powodu błędu.. Się Bethesda musiała nieźle wkurzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×