Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

A ten alkohol trzeba wypić przed medytacją czy jak ?

To jest alkohol samowypijający się. Np.alkhatest albo krasnoludzki spirytus.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie musisz pic. Sam sie "wypija" w czasie medytacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem też o tym parę postów wcześniej... Mam nadzieje, że to jakoś poprawią.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

A czy przy zadaniu z deszczu pod rynne ktoś miał problem żeby je ukończyć ?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w patchu 1.05 jak wrzuciłem graty to znikały wiec nic nowego. Koledze ten wcina graty na 1.05 tego 1.07 nie zainstalował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wczoraj Wieska i dobilem platynke - kilka obserwacji z mojej strony :)

Ciri zostala imperatorka wszechswiata a biedny Geralt przez chedozenie kazdej z mozliwych czarodziejek do tej pory blaka sie po ziemiach Temerii, Velen i Nilfgardu lupiac potwory czasami popijajac z Jaskrem. Skelige to spokojne miejsce a Novigrad zostal oczyszcony ze szpiegow

- po skonczeniu gry ogarnelo mnie dziwne uczucie ze przygoda (jakze ciekawa) sie zakonczyla i przyjdzie czekac dosc dlugo na jej kontynuacje. 
Redzi! - Co za gra, mam swoje lata i pamietam czasy gdy jeszcze gry na kasetach sie wgrywalo, i musze przyznac ze Wiedzmina postawic mozna na polce miedzy takimi grami jak Baldurs Gate, Final Fantasy VII, Gothic czy Skyrim, jest to gra ktora zmieni kolejne RPGi i chyle czola przed developerami za to jak wiele w tej grze sie dzieje. 

Jesli ktokolwiek jeszcze sie zastanawia - nie ma nad czym, jest to obowiazkowa pozycja dla kazdego fana RPG czy tworzczosci Sapkowskiego. Questy i dialogi nie raz rozkladaly mnie na lopatki, a grywalnosc (choc na wyzszym levelu gra jest dosc prosta) jest wrecz fantastyczna, mysle ze z okazji wyjscia DLC smialo wezme sie za "granie na spokojnie" od nowa. Wieska mialem od premiery - gralem wieczorami tylko wiec 2 bite miechy grania (wliczajac w to ktrotkie wakacje i zaczecie od nowa po wejsciu do Velen) nie zaluje ani momentu. 

Co do wszelkich tekstow na temat bugów czy spadkow framerate - nie wiem co macie z konsolami, jedyny bug jaki mi sie zdarzyl w czasie grania to plotka wbiegajaca pod dziwnym katem pod gore... a na framerate jakos nie moglem narzekac ani w Novigradzie ani na Bagnach. Natomiast grafika choc nie az tak dobra jak na zapowiedziach, w Skelige czy w Velen zmuszala mnie do zejscia z Plotki i zrobienia zrzutu :) Co do trofek, jesli bedziecie grac w pelni to i platynka wpadnie bez problemu, a jak przebiegniecie przez gre to nie dziwcie sie ze cos mineliscie - jedyne trofeum ktore "wyfarmilem" bylo zwiazane z kusza i zajelo mi 2 powroty do farmerskiego dolu :)

Polecam kazdemu, w tym roku Wieskowi nic prymu nie odbierze.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
Greetings,

Thank you for the feedback. The dev team is aware of the issue and currently working on the fix.

Regards,
Kuba Woźniakowski

On 21 July 2015 at 04:44, en.cdprojektred.com <no_reply@en.cdprojektred.com> wrote:

   Product: The Witcher 3: Wild Hunt
Platform: PlayStation 4
Product version: 1.07
Boxed or digital: boxed
Vendor: CDP
Country: Poland
Problem description:
Zolthan Chivay was the only missing Gwent card. After patch 1.07 this card was fixed and found under Hangman\'s Tree. I\'ve got extra \"Poor F*cking Infantry\" card and trophy for collecting cards didn\'t pop. One is stacked. Screenshot attached. Checked with http://gwentcards.com/ I\'ve got all cards + extra PFI card. Please assist

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ktoś z tym kupcem z obozowiska bandytów, ale bania

Update: wywaliło grę przy wyczyszczeniu obozowiska bandytów - ludzie w opałach :)

Coraz lepszy ten patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka umiejętność działa razem z rynsztunkiem szkoły wilka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka umiejętność działa razem z rynsztunkiem szkoły wilka?

Ale w jakim sensie? Chodzi ci o techniki której szkoły dają bonus przy zbroi wilka? No to chyba logiczne, że szkoły gryfa jak do każdej średniej (wzmocnionej) zbroi. Tak jak techniki szkoły kota do każdej lekkiej i niedźwiedzia do każdej ciężkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka umiejętność działa razem z rynsztunkiem szkoły wilka?

Tu masz ładnie wszystko opisane:

http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Griffin_Witcher_Gear

 

A wracając do mojego pytania ze znikającymi itemami:

Juz w patchu 1.05 jak wrzuciłem graty to znikały wiec nic nowego. Koledze ten wcina graty na 1.05 tego 1.07 nie zainstalował

W patchu 1.05 nie miałem problemów, ponieważ od tego patcha zacząłem praktycznie grać. Problem pojawił się po update na 1.07. W internetach głucho odnośnie odpowiedzi. Mam przegrane praktycznie 20h gry i bieda w EQ więc może zapytam inaczej- czy opłaca się zaczynać od nowa czy i tak zdobędę dużo lepszy EQ a strata tych materiałów craftingowych to błachostka w porównaniu do tego co jeszcze zdobędę później? (gdzieś w internetach natknąłem się na info, że z ekonomią kiepsko więc opłaca się rozważnie dysponować sprzętem/gotówką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ładnie wszystko opisane:

http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Griffin_Witcher_Gear

 

A wracając do mojego pytania ze znikającymi itemami:

W patchu 1.05 nie miałem problemów, ponieważ od tego patcha zacząłem praktycznie grać. Problem pojawił się po update na 1.07. W internetach głucho odnośnie odpowiedzi. Mam przegrane praktycznie 20h gry i bieda w EQ więc może zapytam inaczej- czy opłaca się zaczynać od nowa czy i tak zdobędę dużo lepszy EQ a strata tych materiałów craftingowych to błachostka w porównaniu do tego co jeszcze zdobędę później? (gdzieś w internetach natknąłem się na info, że z ekonomią kiepsko więc opłaca się rozważnie dysponować sprzętem/gotówką).

Ja w trakcie gry zbierałem i sprzedawałem głównie znalezione/zebrane broń i zbroje.

Kończąc grę miałem ponad 40 tys. kasy i nie było na co jej wydać.

W między czasie kupowałem na potęgę schematy, kilka eliksirów oczyszczenia (1000 za sztukę!).

Więc pod tym względem nie masz o co się martwić.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najwyższym to trzeba sie trochę napocić i pogłówkować

Przynajmniej na początku - w Białym Sadzie to wszystko moze zabić

Nawet z psa ma sie satysfakcję

Przegięli z różnica lvl ja na 1 a utopce w wodzie na 10

Mam tez wrażenie ze dostaje mniej exp

Na normalu to kończąc biały sad miałem 4 lvl teraz środek 3 a powinno byc odwrotnie bo i wysiłek większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najwyższym to trzeba sie trochę napocić i pogłówkować

Przynajmniej na początku - w Białym Sadzie to wszystko moze zabić

Nawet z psa ma sie satysfakcję

Przegięli z różnica lvl ja na 1 a utopce w wodzie na 10

Mam tez wrażenie ze dostaje mniej exp

Na normalu to kończąc biały sad miałem 4 lvl teraz środek 3 a powinno byc odwrotnie bo i wysiłek większy

Heee a niektórzy chcieli skalowania ;)

trudno jest tylko na początku i tak jak piszesz - nawet z dzikiego psa jest satysfakcja.

Ale chyba o to chodzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mam satysfakcję

Ale 1 przejście zrobiłem na normalu luźniejsze podejście i zwiedzanie świata

Ale teraz dosłownie łażę od chaty do chaty i w szoku jestem ile ciekawych surowców mnie ominęło bo żarcie i jaskółka to w hurtowych ilosciach idzie

Nie podoba mi sie podejście twórców ze i h zdaniem wyższy poziom to prostackie obniżenie exp za poszczególne zadania

Aksja w dialogach to 40 exp było teraz 30

Główne fabularne zadania tez słabo a zwykle znaki zapytania ghule po 9 i wyższy lvl ze nie ma co podchodzić

Totalnie wymusza ścieżkę narzucona przez twórców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, przechodziłem pierwszy raz na normalu i teraz dostaję trochę po gaciach, ale jest super :D

Nie przeszkadza mi "narzucone" przejście, bo podobnie robiłem questy przy pierwszym podejściu. Wydawało mi się to dość logiczne, nie leciałem na pałę, tylko szukałem tych zielonych.

Nie wiedząc nawet o tym, że za szare nie dostanę xp.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odrazu wróciłem najwyższy poziom. Na początku trochę się zniechęcilem jak mnie wilki zabijaly a teraz jest trochę za łatwo..

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Jak lepiej robić nadpisywać zapisy czy stworzyć dwa zapisy i jeden potem usuwać? I zapisywać w innym slocie? ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Jak lepiej robić nadpisywać zapisy czy stworzyć dwa zapisy i jeden potem usuwać? I zapisywać w innym slocie? ; d

Jak chcesz :)

Tylko przed turniejem w Gwinta zrób sobie oddzielny na wszelki wypadek ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kentucky -Twoje pytanie pozostaje bez odpowiedzi nie bez powodu.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Jak lepiej robić nadpisywać zapisy czy stworzyć dwa zapisy i jeden potem usuwać? I zapisywać w innym slocie? ; d

Ty tak na serio ? Jak tak to moze odpowiedzcie koledze bo biedny nie zaczal jeszcze rozgrywki bo nie wie jak to ugryzc

Kolejne pytania beda typu jak lepiej jesc pierogi ruskie ? Ze smietana czy ze skwarkami ?

A przy okazji jako ze sa problemy z trofikami w najnowszym patchu. Trofik za zniszczenie wszystkich gniazd potworow wpada normalnie jesli kogos to interesuje. Co ciekawe przy drugim przejsciu gry trofik wskoczyl gdy zniszczylem kilka gniazd ktore akurat pominalem w czasie pierwszego przejscia. Nie musialem robic wszystkich w czasie jednej rozgrywki. Taka ciekawostka.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież grzecznie odpisałem. Nie to co Wy ignoranci :beee:

 

 

:biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Jak lepiej robić nadpisywać zapisy czy stworzyć dwa zapisy i jeden potem usuwać? I zapisywać w innym slocie? ; d

 

Najlepiej robić 3... W tym drugi zgrywać na klucz USB, a trzeci wysyłać na którąś z chmur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej jest wypalić na płytę, bo jak psn padnie, to nici z chmury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie! Nie pomyślałem o naszej wspaniałej usłudze za którą płacimy, by IT PSN miało na kawę i batony, żeby się nie nudzić w momentach, kiedy obserwują jak nic nie działa.

Tak płyta CD to zdecydowanie najlepsze wyjście.

Savy w W3 są tak skomplikowane, że CDP, powinni prócz mapy, soundtracka i innych rzeczy dawać do nich osobną instrukcję w pudełku... A solucję w grze.

W zasadzie gardzę tą grą przez to... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was problem z misją Czarna Perła na najwyższym poziomie trudności?

wskakuję do wody wyłowić tą czarną perłę i kiedy wracam na brzeg faceta atakują utopce, problem w tym że kiedy stoję na brzegu i mam wodę po kostki gra uważa że dalej jestem w wodzie i nie mogę podjąć żadnej akcji, a koleś dostaje natychmiast jednego strzała i pada. Zanim mogę używać broni czy jakiekolwiek znaku facet ginie, próbowałem już różnych rzeczy chyba z 6 razy i dalej brakuje dosłownie 1-2 sekund żeby zaatakować tego utopca który wymierza śmiertelny cios. Nie powiem, trochę mnie to zdegustowało. Nie wiem czy jakiś patch to spierdzielił czy sam poziom trudności "daje nam w kość" w taki sposób ale jest to totalnie bezsensu ponieważ ja nie jestem w stanie nic zrobić, gostek ginie a zadanie kończy się niepowodzeniem. Super partia po prostu... Przy pierwszym przejściu gry na poziomie krew, pot i łzy problemu z tym nie miałem, także albo o 1 oczko większy poziom trudności albo jakiś patch to zwalił, zresztą przy jednej z prób utopce były nieśmiertelne także kolejna ciekawostka

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×