Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie ma znaczenia, gra odnotowała, że przeszedłeś już raz całą historię. 

Oby tak było, bo zacząłem również 2 raz grać i właśnie Biały Sad opuściłem :)

 

http://www.ppe.pl/news-37568-poznalismy_ostatnie_darmowe_dlc_do_wiedzmin_3__dziki_gon___na_to_czekalismy_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie:

 

Witam. Przed chwilą dobiłem do 20-tego levela, no i w tym momencie (w sumie już troszkę wcześniej) gra zbyt łatwa się zrobiła. Przeciwnicy nie sprawiają mi problemów nawet Ci o kilka leveli wyższych. Mało tego, dzisiaj pokonałem przeciwnika z czerwoną czachą i obeszło się bez większych problemów. Co prawda był to Lesz, ale trochę żal, że zbyt łatwo poszło. Do rzeczy - zastanawiam się nad zwiększeniem poziomu trudności na ostatni (gram na "pot, krew i łzy"), ale mam pewne wątpliwości czy nie stracę jakiś osiągnięć czy coś w tym rodzaju. Warto zaryzykować? Śmiało mogę zmienić bez obaw?

Na najtrudniejszym mam wykonane wszystkie zlecenia wiedźmińskie, a sam mam 27 poziom. Nie używam olei, odwarów, bo nawet na najwyższym są zbędę... gra jest po przekroczeniu 20 banalnie łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jest NG+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank pracowali nad NG+ już od dawna tylko siedzieli cicho, bo cały system rozwoju postaci jest zrobiony właśnie pod NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jest NG+?

 

Rozpoczęcie nowej, trudniejszej gry z nowymi potworami itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie z nowymi potworami, tylko z tymi samymi, ale o wyższym poziomie trudności. W dodatku zaczynając NG+ masz poziom i ekwipunek z poprzedniego przejścia. Chyba że Redzi zaskoczą jeszcze czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu śmieszne bugi i pro tipy :P Nie polecam strzelać z kuszy do latających potworów kiedy te są wysoko nad ziemią, np. w sytuacji kiedy my jesteśmy na górze a stwór wysoko obok niej, a to dlatego że może dojść do takiej sytuacji:



:biggrin:

 

Wybaczcie że filmik bez edytowania ale uploadowałem w trakcie grania i już się nie bawiłem z tym. Tak czy siak całość ma 3:23 pierwsze kilkanaście sekund wyjaśnia w czym rzecz :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Wiedźmina jakiś miesiąc temu (płytę), przeszedłem całą grę i parę dni temu dokupiłem 2 płatne dodatki za 99 zł w PSStore. Pytanie moje jest takie co muszę zrobić by rozpocząć te misje dodatkowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekać aż cdp je zrobi :) Pierwszy ponoć ma być jesienią, a drugi na początku przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odnalezc je na tablicach z ogloszeniami. Jesli przed tym przeczytales juz wszystkie tablice to te z nowymi zadaniami zmienia kolor na zolty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kupiłem Wiedźmina jakiś miesiąc temu (płytę), przeszedłem całą grę i parę dni temu dokupiłem 2 płatne dodatki za 99 zł w PSStore. Pytanie moje jest takie co muszę zrobić by rozpocząć te misje dodatkowe? 

 

 

 

Poczekać, aż wyjdą  :laugh: Premiera obu dodatków dopiero będzie i o ile dobrze pamiętam pierwszy na jesieni, a drugi już początek 2016.

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekać, aż wyjdą Premiera obu dodatków dopiero będzie i o ile dobrze pamiętam pierwszy na jesieni, a drugi już początek 2016.

Ale nie przejmuj sie pieniadze nie przepadna :) ja kupilem dodatki od razu po premierze bo nie bylem pewny czy za te kilka miesiecy zona mi pozwoli

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie już myślałem, że wydałem 100 zł na darmo. :)

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm kolejna ciekawostka tym razem odnośnie questa Wyspa Mgieł. Pewnie już ktoś kiedyś o tym wspominał w tym temacie ale ja się z tym spotykam po raz pierwszy:

Jak wybieramy się na Wyspę Mgieł gra sugeruje zapis oraz informuje o tym że mogą zniknąć jakieś zadania poboczne. Czy wiecie że wciskając wówczas kółko (anuluj) Geralt przemawia głosem Fronczewskiego? "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę". Haha świetne! :biggrin: Znaleźli miejsce dla takiej legendarnej kwestii :)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdzie kupić ten eliksir żeby skile resetowac

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie u każdego alchemika.

 

U keiry Metz np.

Edytowane przez Teynar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie opinie o rynsztunku szkoły wilka?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy rynsztunek w grze, poniewaz kazde staty sa w miare dobre tz. znaki, atak, obrona. Dodatkowo fajnie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech dopadł mnie bug z Vernonem Roche, nie da się z nim pogadać w misji od Djisktry - brak cutscenki ergo fabuła nie idzie dalej.. Błąd od wersji 1.00 i nadal go nie potrafili naprawić :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon jeszcze w tym tygodniu otrzyma tryb Nowa Gra +. Gracze, którzy poznali już całą opowieść Geralta będą mogli powrócić do rozgrywki i ponownie zmierzyć się z przeciwnikami. Autorzy oczywiście w odpowiedni sposób przemodelują tytuł i pozwolą nam zmierzyć się z silniejszymi przeciwnikami.

Tak prezentują się wszystkie niezbędne informacje o NG+:

  • Wrogowie będą silniejsi.
  • Gracze przeniosą swoją postać do nowej gry, jednak jeśli ukończyli rozgrywkę nie posiadając 30 poziomu doświadczenia, to rozpoczynając Nową Grę + ich postać otrzyma automatycznie 30 lvl.
  • Postać przeniesie wszystkie zdobyte wcześniej przedmioty i alchemiczne recepty – z wyłączeniem: rzeczy niezbędnych do zadań, książek, pism, kart do gry w Gwinta, użyteczne przedmioty.
  • Podczas uruchomienia NG+ można wybrać dowolny poziom trudności.
  • Biorąc udział w rozgrywce NG+ można zdobyć osiągnięcie „Death Match”.

Twórcy również zdradzili, że początek w NG+ będzie identyczny jak wcześniej, ale na początku otrzymamy za darmo „Clearing Potion”, dzięki któremu zresetujemy swoje zdolności i będziemy mogli wypróbować inny build.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym gratisowym eliksirem oczyszczenia :)

Wiem, że są dostępne i kasy mamy na zakończenie jak lodu, ale przynajmniej nie trzeba szukać i od razu na starcie można "przebudować" postać.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych kart...

Miło byłoby uzupełnić kolekcję w NG+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Biorąc udział w rozgrywce NG+ można zdobyć osiągnięcie „Death Match”".

 

Tego nie rozumiem...

Skoro rozpoczynając NG+ możemy wybrać poziom trudności - to nawet na najniższym wybijemy DM?

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem gre na normalu i chcialem teraz zaczac na najwyzszym:) Dobrze ze sie wstrzymalem, odpale sobie NG+ na najwyzszym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×