Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Po roku dzis ponownie zakupilem Wieśka i przygotowując się do dodatków chce jeszcze raz przejść podstawową wersję. Mam pytanie odnośnie dodatków. Czy wątkki z nich ruszają po przejsciu fabuły z dodatków ? Czy poprostu potrzebuje miec wymagany poziom postaci( 30 bodajże dla Krwi i wina ) ? No i czy na NG+ ten poziom postaci wymagany wzrasta do 60 ?

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednak dopadł mnie znany błąd patcha 1.20. Postać na 20lv magicznie dojechała do punktacji 2000/2000. Przerywam granie i czekam na patcha naprawczego.

Na forach piszą że jednak wystarczy wbić nawet 1XP i kolejny poziom wpada więc jednak spróbuję.

Popularna też jest Płotka bez ogona.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to że na US Store ci co kupili season pass mogli dodatek pobrać od kilku dni bez problemu, nie tak jak na EU Store gdzie widocznie pracują cymbały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też masz sp i nie możesz pobrać dodatku?  Nie wiem czy to wina kretynów z sony czy cdpr(z żadnym sp wcześniej nie miałem problemu) ale najpierw biorą hajsik a potem w dupie Cię mają. Przejdę tego wiedzmina i już wywalone na gierki od cdpr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się na XO pobrało w dzień bez problemu, ale za to nadal uruchomić nie można, mimo że już dawno po północy.

Jaja jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, simonldz napisał:

Też masz sp i nie możesz pobrać dodatku?  Nie wiem czy to wina kretynów z sony czy cdpr(z żadnym sp wcześniej nie miałem problemu) ale najpierw biorą hajsik a potem w dupie Cię mają. Przejdę tego wiedzmina i już wywalone na gierki od cdpr

Ale co ma do tego CDPR? dodatek znajduje się na serwerach sony, a że tam pracują cymbały co nie potrafią coś dobrze zrobić.

4 minuty temu, Sithman napisał:

Mi się na XO pobrało w dzień bez problemu, ale za to nadal uruchomić nie można, mimo że już dawno po północy.

Jaja jakieś.

Tylko że zapewne jak zawsze chodzi od czas GMT, a my mamy jeszcze +1 czyli ruszy za 22 minuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AXA napisał:

Tylko że zapewne jak zawsze chodzi od czas GMT, a my mamy jeszcze +1 czyli ruszy za 22 minuty...

Pewnie masz rację. No cóż, pozostaje poczekać do jutra (dzisiaj) wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok u mnie się pobiera i jak na razie leci strasznie szybko ... 1 minuta a już ponad 500mb, może coś ruszę jeszcze w nocy ...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki można uzyskać maxymalny poziom za pierwszym podejściem podstawki? Mam 26 i albo mi się wydaje, albo po patchu coś wolno się wbija. Nie da rady wszystkiego robić na zielono, misji głównych i pobocznych zostało mało.

Znaków zapytania od groma, ale wątpię żeby nabijały dość XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja skończyłem na 35 poziomie, a przez długi czas nie wiedziałem że jak robię misje na czerwono czy szaro to nie dostaję pełnej puli expa, dodatkowo na początku nawet nic nie dostawałeś, dopiero po jakimś patchu dali te minimalne punkty. Trochę tych znaków robiłem, plus też korzystałem w dialogach z aksji.

Co aktualnie mas za misję główną?

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, czeskimaster napisał:

Wkraczam na wyspę mgieł.

ooo to masz jeszcze sporo godzin przed sobą, po tym dochodzi wiele nowych misji pobocznych a i wątka głównego dużo zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo im bliżej końca, tym bardziej pustkę czuje haha.

Niech ta gra się nie kończy :-D.

Dobrze że w zapasie dwa dodatki.

Inaczej, robię teraz wszystkie poboczne plus zlecenia plus czyszczenie mapy ze wszystkiego i później WM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystkie zmiany są na plus z jednym zasadniczym wyjątkiem. Jakiś skończony idiota wpadł na pomysł przebudowania ekranu szybkiego wyboru dostępnego pod L2. W efekcie petardy zajmują teraz jeden slot a pomiędzy nimi trzeba się przełączać krzyżakiem.

Podstawka jakby ciut lepiej chodziła ale głowy nie dam. Musiałbym pobiegać po Novigradzie by to stwierdzić.

Kupiłem przewodnik po kartach. Ktoś mi powie gdzie sprawdzić jakich kart brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, czeskimaster napisał:

Jaki można uzyskać maxymalny poziom za pierwszym podejściem podstawki? Mam 26 i albo mi się wydaje, albo po patchu coś wolno się wbija. Nie da rady wszystkiego robić na zielono, misji głównych i pobocznych zostało mało.

Znaków zapytania od groma, ale wątpię żeby nabijały dość XP.

Poboczne nie mają za dużo XP, za to za zlecenia wiedźmińskiej coś tam już wpada. Plus gniazda potworów są dość dobrze punktowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, czeskimaster napisał:

Wkraczam na wyspę mgieł.

Czeski ja jakiś miesiąc temu na odobnym lvl odstawiłem Wieśka przed Wyspą Mgieł właśnie.

Wczoraj szukając cholernego serca nekkera robiłem znaki zapytania plus kilka pobocznych misji i nawet nie wiem kiedy wbiłem 30 lvl :)

 

Btw. serca nekkera nie znalazłem :/ jednego mi brakuje żeby usprawnić dekokt Raffarda Białego.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I opuszczone miejsca punktują po 100 czy 200xp, juz nie pamiętam. Jest pucharek za 35 poz, w podstawce czyszcząc prawie wszystko zakończyłem gre na 36-37 na najwyższym poziomie, znajomi kończyli różnie ale zwykle min na 34 poz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czy mi się wydaje ale po aktualizacji są spadki płynności animacji.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie czy mi się wydaje ale po aktualizacji są spadki płynności animacji.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Zauważyłem w novigrad oraz mocząc jajka w wodach skelige

Nie czy mi się wydaje ale po aktualizacji są spadki płynności animacji.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Zauważyłem w novigrad oraz mocząc jajka w wodach skelige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba znowu liczyć że będzie aktualizacja która naprawi to co ostatnia popsuła :-)


Jazda konna po Toussaint to tragedia. Koń się co trochę blokuje o jakieś niewidzialne przeszkody.




https://youtu.be/06xbLXtac_A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek zaczęty, save z ng+, level mam 70 i ile exp'a? -2000/2000, no aby wbić 71 muszę zdobyć 4000 expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bądź mądry i rozpoznaj neutralne karty. Większość zmian interfejsu wygląda na stworzoną dla debili.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie rozni zwykly wiesiek od reedycji bo nie bardzo moge skumac? Na agito jest zwykly wiesiek i reedycja w tej samej cenie i moze to durne pytanie, ale nie wiem o co chodzi. Czyzby niczym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×