Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, ile Wam zajęło przejście dodatku :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się.

Żona kupiła w prezencie (z okazji zakończenia urlopu, ona lubi okazje wymyślać) pudełkową wersję dodatku.

A miałem platynować U4...

Są jakieś glitche, zwiechy etc przy instalacji dodatku?

Mam 130h wraz z sercami i nie wiem czy ryzykować instalkę czy dokończyć na spokojnie Uncharted w oczekiwaniu na łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick007

Jest trochę błędów, jak ten z Płotką co nie startuje podczas treningu, ale to idzie pominąć, zdarzają się też inne ale jakoś nie przeszkadzają.

@Almarcino

A ktoś już przeszedł? ja mam ze 20h a daleko z wątkiem głównym daleko nie zaszedłem.

Dzisiaj miałem niezłe zaskoczenie  przy robieniu jednego zadania, doszedłem do jakieś posiadłości i nie było tam żadnego znacznika, a drzwi zamknięte. Myślałem że zapewne tam raz trafimy podczas wątku głównego. Postanowiłem jednak wejść bo mimo że drzwi zamknięte to podświetlają się i można aardem otworzyć i jak to zrobiłem załącza się scenka i niespodziewanie mamy nową misje poboczną :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde karczme lisek chytrusek? Ktos kojarzy? Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed instalacją patcha 1,2 mój czas gry wynosił ok 50 godzin. Teraz mam 5 godzin. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Razor87PL napisał:

Przed instalacją patcha 1,2 mój czas gry wynosił ok 50 godzin. Teraz mam 5 godzin. O co kaman?

Pochrzaniło się coś z licznikiem przez patcha, ale serio ma to jakieś znaczenie?

Ludzie, poważnie pytam, bo nie pierwszy raz taki problem zostaje poruszany.

Ja rozumiem jakby nam wcięło jakieś miecze, część expa... ale czas gry?

Życzę nam wszystkim samych takich błędów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety sporo spartolili, cala gre wraz z sercami z kamienia przeszedlem i nie spotkalem sie z jakimis bugami ktore by przeszkadzaly jak teraz po zainstalowaniu najnowszego patcha.Przyklady: podniesienie pozimu przeciwnikow skutkuje czasem obnizeniem do poziomu 2!!! Wlacza sie Geraltowi niesmiertelnosc, zawieszja sie znaki , dzialanie eliksirow, albo odwrotnie, np.kot przestaje dzialac jak otworzymy skrzynie czy podejmiemy jakakolwiek akcje, nie da sie grac, a i jeszcze cos pokrecili z poziomami i doswiadczeniem. Pytanko ,tylko ja mam takiego pecha czy ktos tez tak ma, na razie przerwa, moze wydadza jakiegos patcha, pozostaje nadzieja, bo naprawde nie da sie grac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę jeszcze na ps4, kupowałem na premierę, jak ukończyłem grę, to nie było jeszcze żadnego z płatnych dodatków.

Potem jak wymieniłem konsolę na XO, po jakimś czasie kupiłem Wieśka i grałem od nowa.

Jakieś 3 miechy temu przerwałem przed Wyspą Mgieł i kilka dni temu postanowiłem kontynuować.

W tym czasie pobrał się patch i dodatek, ale poza zwiechami Płotki nic się póki co nie dzieje takiego, żeby nie dało się grać.

Mało tego - nie ruszyłem dodatków, nie ruszyłem zadania głównego po ukończeniu bitwy o Kaer Morhen, tylko zacząłem zwiedzać olane znaki "?" i już wpadł achivek za 35 poziom.

Także nie narzekam na razie i biorę się najpierw za Serca z Kamienia.

 

Przy okazji pytanko  do tych co już grali - warto dodatki robić w takiej kolejności jak wyszły, czy nie ma to znaczenia?

Pytam, bo korci mnie nowa kraina mimo wszystko, ale SzK też kusi, bo się naczytałem (siłą rzeczy) o klimacie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, piterblade napisał:

No niestety sporo spartolili, cala gre wraz z sercami z kamienia przeszedlem i nie spotkalem sie z jakimis bugami ktore by przeszkadzaly jak teraz po zainstalowaniu najnowszego patcha.Przyklady: podniesienie pozimu przeciwnikow skutkuje czasem obnizeniem do poziomu 2!!! Wlacza sie Geraltowi niesmiertelnosc, zawieszja sie znaki , dzialanie eliksirow, albo odwrotnie, np.kot przestaje dzialac jak otworzymy skrzynie czy podejmiemy jakakolwiek akcje, nie da sie grac, a i jeszcze cos pokrecili z poziomami i doswiadczeniem. Pytanko ,tylko ja mam takiego pecha czy ktos tez tak ma, na razie przerwa, moze wydadza jakiegos patcha, pozostaje nadzieja, bo naprawde nie da sie grac :(

U mnie natomiast żadnych problemów i mam nadzieje że tak zostanie. 

Przeczuwam że dostaniemy jeszcze jeden mały dodatek, a dlaczego ? 

w grze brakuje arcymistrzowskiej wersji setu ze szkoły żmii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo krew i wino nie wymaga dodatku serce z kamienia, a ten set armora jest dostępny tylko i wyłącznie tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum pełna kolekcja kart. Mianowicie kupiłem ten przewodnik po gwincie i jest w nim informacja, że posiadam wszystkie karty, natomiast trofeum nie wpadło, a zadanie jest nadal aktywne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek ukończony ... Kapitalna sprawa dla mnie dosłownie jak pełniak , trylogia Wiesława na zawsze w sercu mym ech . Cyberpunk to będzie miazga :) 

 

Niektóre misje nieźle pojechane prawie jak Las Vegas Parano :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Razor87PL napisał:

Mam problem z trofeum pełna kolekcja kart. Mianowicie kupiłem ten przewodnik po gwincie i jest w nim informacja, że posiadam wszystkie karty, natomiast trofeum nie wpadło, a zadanie jest nadal aktywne?

gdzie można kupić ten przewodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, brysio napisał:

gdzie można kupić ten przewodnik

Np. u kupca niedaleko mostu św. Grzegorza w Novigradzie.

 

Ale mało daje ten przewodnik - pokazuje tylko ile kart Ci brakuje na danej mapie, nie pokazuje natomiast gdzie konkretnie one są do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sithman napisał:

Np. u kupca niedaleko mostu św. Grzegorza w Novigradzie.

 

Ale mało daje ten przewodnik - pokazuje tylko ile kart Ci brakuje na danej mapie, nie pokazuje natomiast gdzie konkretnie one są do zdobycia.

szukałem i nie ma. jak się nazywa ta książka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brysio napisał:

szukałem i nie ma. jak się nazywa ta książka? 

Tu szukałeś:

 

?

W tytule filmu masz pełną nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek ukończony, zostałem po prostu zmiażdżony, fajne zakończenie historii i aż szkoda że to koniec, no ja chcę więcej... tą ostatnią rozmową i tą miną Geralta (...) aż mną ruszyło :(

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam do was takie szybkie pytanko, jakiś czas temu (czytaj w sierpniu tamtego roku) skończyłem wieśka na normalnym poziomie trudności z lvl 38 bodajże.

Teraz po zainstalowaniu wszystkich dodatków patchy itd zacząłem New Game + na najwyższym poziomie trudności i teraz moje pytanie jest takie, czy trzeba od nowa zbierać wszystkie schematy na zbroje z rynsztunku wiedzmina?

Aktualnie latam w secie kota który miałem wymaksowany na koniec gry ale teraz gdzie ja mam 44lvl to on jest na 34 bodajże i ma o wiele słabsze staty w porównaniu do znajdowanych itemów, i teraz tak rozebrac te swoje sety na cześci i narazie latać w czym się da i potem od nowa szukać tych schematów czy jak to w końcu z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wrocilem do wieska po premierze dodatku i cos mi nie gra z czasami ladowania czy to po smierci czy przy wgrywaniu save'a czy szybkiej podrozy. U was tez tak jest? 

Czasami lapie mi ladowanie po 2-3 minuty jak nie wiecej. Mial ktos takie problemy? Co na to poradzic - reinstall wszystkiego od poczatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z trofeum pełna kolekcja kart. Mianowicie kupiłem ten przewodnik po gwincie i jest w nim informacja, że posiadam wszystkie karty, natomiast trofeum nie wpadło, a zadanie jest nadal aktywne?

Sprawa się wyjaśniła. Poradnik pokazuje tylko karty, które możemy zdobyć w zadaniach i kupić. Karty wygrywane losowo od sprzedawców, kowali, itp. nie są uwzględnione. Po prostu nie miałem tych losowych i dlatego trofeum nie wpadło, choć poradnik pokazywał, że mam wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum pełna kolekcja kart. Mianowicie kupiłem ten przewodnik po gwincie i jest w nim informacja, że posiadam wszystkie karty, natomiast trofeum nie wpadło, a zadanie jest nadal aktywne?

Sprawa się wyjaśniła. Poradnik pokazuje tylko karty, które możemy zdobyć w zadaniach i kupić. Karty wygrywane losowo od sprzedawców, kowali, itp. nie są uwzględnione. Po prostu nie miałem tych losowych i dlatego trofeum nie wpadło, choć poradnik pokazywał, że mam wszystkie.

Sprawa się wyjaśniła. Poradnik pokazuje tylko karty, które możemy zdobyć w zadaniach i kupić. Karty wygrywane losowo od sprzedawców, kowali, itp. nie są uwzględnione. Po prostu nie miałem tych losowych i dlatego trofeum nie wpadło, choć poradnik pokazywał, że mam wszystkie.

Ten do usunięcia, przez pomyłkę wysłałem dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×