Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bacik napisał:

Witam,

Wrocilem do wieska po premierze dodatku i cos mi nie gra z czasami ladowania czy to po smierci czy przy wgrywaniu save'a czy szybkiej podrozy. U was tez tak jest? 

Czasami lapie mi ladowanie po 2-3 minuty jak nie wiecej. Mial ktos takie problemy? Co na to poradzic - reinstall wszystkiego od poczatku?

 

Wydaje mi się, że dłuższe ładowanie związane jest ze zmianą czasu w grze np. po szybkiej podróży. Kiedyś jak rozpocząłeś podróż o 13:26 to po załadowaniu nadal była 13:26. Teraz jest kilka godzin później np. dzień-> noc, co wiąże się z tym, że tekstury muszą się na nowo wczytać.

 

Ciekawe czy ten Pan wie, że ma swój wkład w dodatek Krew i wino :bunny:

Gordon-446603.jpg

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany poradźcie: mam 35 lvl i zdobyłem już Słoneczny Kamień.

Mogę teraz brać się za dodatki, czy lepiej najpierw ukończyć podstawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sithman napisał:

Pany poradźcie: mam 35 lvl i zdobyłem już Słoneczny Kamień.

Mogę teraz brać się za dodatki, czy lepiej najpierw ukończyć podstawkę?

Ja tam bym skończył podstawkę. Każdy dodatek stanowi odrębną historię, po co sobie wątki mieszać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że po ukończeniu podstawki i chcąc dokończyć znaki zapytania itp, cofa nas do save przed ostatnia misja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czeskimaster napisał:

Rozumiem, że po ukończeniu podstawki i chcąc dokończyć znaki zapytania itp, cofa nas do save przed ostatnia misja?

Tak, tyle że po tym podobno nie można już części zadań pobocznych robić i znika część postaci (tak czytałem). Mi ciężko powiedzieć ile w tym prawdy, bo nie miałem już zadań pobocznych w dzienniku po ubiciu bossa i po prostu zostawiłem grę do dodatków.

Ale ogólnie można grać dalej bez zaczynania NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie da się zrobić zadań np. dla czarodziejek itp.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam robię watek główny, dojadę do 32-33lv i lecę z DLC. Kończę je, kończę podstawkę i do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, malpka napisał:

Ja tam robię watek główny, dojadę do 32-33lv i lecę z DLC. Kończę je, kończę podstawkę i do widzenia.

No właśnie o to poprzednio pytałem, bo też mam chęć tak zrobić.

Podstawkę widziałem całą, a dodatków jeszcze nigdy nie grałem i ciśnienie mam na nie.

W sumie 35 lvl i zbliżam się do 36, nawet wszystkie wiedźmińskie sety złożyłem na poziomie mistrzowskim :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

 

Na Twoim miejscu zabrałbym się za dodatek, bo możesz mieć za wysoki poziom na zadania z DLC i gra nie będzie stanowiła już wyzwania. Ja mam 73 poziom i zadania z poziomem 78 nie stanowią już poblemu (mówię o Krwi i winie, NG+ droga ku zagładzie) a przecież zakończenie z podstawki już dobrze znasz :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Spoiler!

 

 

Wybrałem walkę z Detlaffem i zabicie go za co dostałem medal od Księżnej. Rozumiem, że to jest to "dobre" zakończenie? Mimo, że Księżna i tak ginie? Jeśli wybierzemy drugą opcję czyli współpraca z Detlaffem to trafimy do więzienia? Widziałem taki pucharek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma problemy z dźwiękiem podczas dialogów po najnowszej aktualizacji?

Mi zdarza się tak, że tylko słychać Geralta jak mówi, natomiast postaci, z którą rozmawia w ogóle. Zdarzyło się mi tak np. podczas pierwszej rozmowy z wiedźmami na Krzywuchowych Moczarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam przygodę z Wiedźminem mam takie pytanko jak zdobyć esencję wody? zabijam tych topielców na bagnach i lipa czy da się to gdzieś kupić? potrzebuję zrobić eliksir "kot" mam już te dwa składniki i brakuję mi właśnie tej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utopce nie dropią esencji wody tylko baby wodne. Poszukaj też u handlarzy-alhemików.

Krew i Wino

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki naprawdę nie wiem co jest u mnie normalnie widać zakryty spojler. Najmocniej przepraszam.

Super wiadomość z tym Gwintem. Mam nadzieję, że będzie można przenieść karty, które się skolekcjonowało w podstawce.

Edytowane przez Prus89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie osoby temat ze spoilerami, dla osób które już przeszły grę! Strach w ogóle wchodzić na to forum.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasłonięty spoiler. To albo coś z forum albo Waszymi przeglądarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk daje d***. 

 

Mam problem z zadaniem "Niebezpieczna gra" od Zoltana, dotycząca znalezienia kart dla niego. Wybrałem opcję, że da sobie radę, z rozmowy wynikło, że mam się namyśleć. Przy kolejnej rozmowie mogłem podjąć się zadania, lecz teraz tylko stoi przed Kameleonem z wykrzyknikiem, a zadania nie mogę się podjąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Prus89 napisał:

Utopce nie dropią esencji wody tylko baby wodne. Poszukaj też u handlarzy-alhemików.

Krew i Wino

  Ukryj zawartość

Czy można poprowadzić fabułę tak żeby księżna nie zginęła?

 

 

tak idzie, trzeba przede wszystkim uwolnić Syanne, a po walce z bestią, trzeba odkryć kim miała być 5 ofiara, pójść do Syanny i tak poprowadzić rozmowę aby była w stanie wybaczyć siostrze

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś za łatwo, to może odpalić skalowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodę kupiłem u zielarki dostałem eliksir "kota" poszedłem robić misje zaginiony brat spaliłem wszystkie jaja i został mi HARRISI mam 5 lev. i teraz leżę i kwiczę bo nie wiem czym to zabić,mam tylko eliksir "jaskółka"jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbugowany ten dodatek, po zakończeniu fabuly nie mogę gadać z kupcami, nie mogę ukonczyc zadania z kartami skelige, niby mam 22/19 kart, i żadnego gracza do ogrania, a zadanie wisi jako w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×