Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj straciłem pół wieczoru na próby wygrania w gwinta z ziomeczkiem w Wyzimie. Niestety z moim deckiem nowicjusza robiłem to bardzo nieskutecznie. Po jakimś czasie zrezygnowałem. Wrócę do niego jak zdobędę trochę lepsze karty :) 

I teraz pytanie. Wszedłem sobie na tą stronę do gwinta, która polecaliście. I tam jest napisane, że karczmarz na rozstajach powinien mi sprzedać 5 kart. Niestety koleś ma tylko 3 karty.  Czy to znaczy, że pozostałe pojawią się jakoś później czy może trzeba je wygrać? Czy są gdzieś indziej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs na plus.

Widac wiekszy blur przy ruchu postaci.

Bledow dotad nie uswiadczylem.

Dodatek lepszy niz SzK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest poradnik, ale on pokazuje że brakuje Ci x kart z danej lokacji a nie konkretnie od kogo można daną kartę zdobyć. 

Patrzyłem na poradnik na weebly i tam jest napisane od karczmarza na rozstajach kup 5 kart. A tu karczmarz ma 3 karty tyko :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ci nie pomogę bo nie wiem jak :(, napisz do cdpr na ich forum i graj dalej bo co innego zostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznaję bez bicia nie wiem jak czytać tę książkę którą dostaje się po pierwszej grze w gwinta. Przykładowo : Pokazywała Biały Sad - 1 karta . Pomyślałem że w takim razie jednej mi w tej lokacji brakuje. Kupiłem w gospodzie kartę którą nie wiem jakim cudem wczesniej pominąłem a księga z ale upracie pokazuje 1. Może działa to jakoś inaczej ale jeszcze nie rozszyfrowałem jak :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nath_147 napisał:

No to ja ci nie pomogę bo nie wiem jak :(, napisz do cdpr na ich forum i graj dalej bo co innego zostało?

Nie bede gral dalej, obraziłem sie na ta zbugowana gre... ;)

Zartuje, oczywiscie, ze gram dalej, giera jest super. Pytam dlatego bo minigierka w gwinta mi sie spodobała i chcialem sobie zbudować przy okazji jakis silniejszy deck. Poki co mam same bladzie, wiec kazda karta ktora mozna kupic jest dla mnie cenna :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram zawsze tak, że w każdej wiosce, którą odwiedzam w pierwszej kolejności lecę do handlarzy, kowali i karczmarzy i gram z nimi i kupuję karty jak się da.

Potem nawet jak zapomnę czy gdzieś już byłem, to wystarczy raz z jednym zagrać i jeśli nie wygrywam karty, to już wiem, że grałem w danej wiosce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman Jest łatwiejszy sposób. Po zagraniu w gwinta, opcja dialogowa w grę w gwinta u danego handlarza zmienia kolor ma szary. Jak nie pamiętasz to kolor opcji dialogowej podpowie Ci czy już grałeś z tym NPC. Oczywiście sposób działa jeśli przy pierwszym podejściu wygrasz partyjkę.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie skończyłem podstawki i mam obydwa dodatki to je instalować czy skończyć podstawę zainstalować Serce, przejść i potem drugi czy jak to zrobić by się nic nie pomieszało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, wojcik_dan napisał:

Jeżeli jeszcze nie skończyłem podstawki i mam obydwa dodatki to je instalować czy skończyć podstawę zainstalować Serce, przejść i potem drugi czy jak to zrobić by się nic nie pomieszało?

Instaluj z DLC i spokojnie graj. Nic ci się nie pomiesza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja w banku to samo życie :)
Niech ktoś mi powie jak używa się tych barwników do zbroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AXA napisał:


Niech ktoś mi powie jak używa się tych barwników do zbroi.

w ekwipunku masz opcje użyj barwnika. Nic prostszego :) Jeden barwnik zużywa się na jedną cześć zbroi.

Pozdrawiam:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, JacaC8 napisał:

@Sithman Jest łatwiejszy sposób. Po zagraniu w gwinta, opcja dialogowa w grę w gwinta u danego handlarza zmienia kolor ma szary. Jak nie pamiętasz to kolor opcji dialogowej podpowie Ci czy już grałeś z tym NPC. Oczywiście sposób działa jeśli przy pierwszym podejściu wygrasz partyjkę.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Ja o tym wiem, ale nie zawsze tak jest/było.

Chyba że któryś patch to poprawił.

Ja kończyłem Wieśka zaraz po premierze, teraz gram drugi raz i taki bawyk mi został.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szpieg997 napisał:

w ekwipunku masz opcje użyj barwnika. Nic prostszego :) Jeden barwnik zużywa się na jedną cześć zbroi.

Pozdrawiam:)

Ha, a ja szukam u płatnerza albo jakiegoś nowego sztuk mistrza, trafiłem do jakiegoś krawca czy jak się nazywał i nic, a to się barwi z ekwipunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy zadanie Pieśń Rycerskiego Serca wykonaliście bez problemów?

Gdy idę z Guillaumem na trasę wyścigu, żeby poćwiczyć na Płotce to ta nie chce biec. Geralt mówi "no dalej, rusz się" itp. i nic się nie dzieje.

 

Albo ja już wyszedłem z wprawy, albo podnieśli poziom trudności w grze. NG+ na poziomie Droga ku zagładzie sprawia mi problemy. W szczególności jak się kilka Skolpendromorfów/Białych Wdów na mnie rzuc. Aż muszę sobie nazbierać składników alchemicznych, żeby popodnosić poziomy eliksirów, porobić oleje, bo 2 uderzenia przeciwnika i po mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak lepiej powrócić do wiecha,  raz ukończona nie wszystko wyczyszczone stanąłem na ng+ sam początek dziś kupiłem sezon passa i nie wiem czy kontynuować czy lecieć od początku a i gwinta poprzednio ominełem a tera chciałbym wszystkie karty itp porobić więc dokładne pytanie brzmi,  lepiej od nowa całkiem czy kontynuować? a i jak włączyć skalowanie potworów zaznaczyłem w opcjach zwiększenie ich poziomu. Dzięki za odpowiedźi 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zera od początku ale na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TataDominika miałem dokładnie taki sam dylemat kilka dni temu:) Postanowiłem kontynuować na ng+ i tak jak radzi małpka na najwyższym poziomie :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cios i odskok, a nawet kilka odskoków jak trzeba ;), do tego kontrola stanu życia i poziomu zatrucia. Korzystanie z olejów, mikstur, petard i znaków. I jakos to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TataDominika napisał:

Ok dzięki ale najwyższy to nie dla mnie raz próbowałem to ghule przed b.sadem mnie zabijały.

Nie płacz. Pierwsza walka zajęła mi z pół godziny. To moje małe Dark Souls. Na niższych poziomach walka to durne mashowanie kwadratu. Na wyższych trzeba kombinować i stosować różne taktyki. Owszem, początek jest trudny. Później jak Geralt trochę się skoksuje a ty nabierzesz umiejętności to gra robi się banalna. Przed chwilą na 22lv zabiłem leszego podczas wyzwania wiedźmińskiego który miał czerwoną czaszkę nad sobą. Zabiłem go bez problemu za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy zadanie Pieśń Rycerskiego Serca wykonaliście bez problemów?

Gdy idę z Guillaumem na trasę wyścigu, żeby poćwiczyć na Płotce to ta nie chce biec. Geralt mówi "no dalej, rusz się" itp. i nic się nie dzieje.

 

Mam to samo. Płotka się zacina. Pewnie to naprawia. Na razie pominęłam to zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×