Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to reedycja ma tylko mapę i naklejki i różni się trochę okładka (brak np tekturowej wkładki). Jak się mylę, proszę poprawić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał juz ktos paczke z cdp tam dodawali plakat i jakies specjalne pudełko, i ono mnie interesuje, proszę o fotkę jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem reedycje .W środku jest i mapka i naklejki. Brak rzeczywiscie tekturowej wkladki w porównaniu do wersji którą kupiłem dzień po premierze podstawki :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurier Poczty Polskiej to jakaś porażka totalna...

blood and wine.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Ktoś się orientuję do której godziny może dostarczyć kurier Pocztexu paczkę? Czy cdp.pl nie może się skumać z jakąś solidną firmą kurierską? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, czeskimaster napisał:

Spoko loko, zrobię wszystko co się da na mapach i zostawię na koniec WM

Też nie dobra opcja bo WM jest na 22 poziom. Jak za wysoki wbijesz to mało expa wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostał juz ktos paczke z cdp tam dodawali plakat i jakies specjalne pudełko, i ono mnie interesuje, proszę o fotkę jak to wygląda.

Dostałem, ale nie chciało mi się lecieć już dzisiaj do kiosku po odbiór. Jutro o 6 będę miał.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delete

Też nie dobra opcja bo WM jest na 22 poziom. Jak za wysoki wbijesz to mało expa wpadnie :)

Mam jeszcze trochę zleceń, pobocznych, poszukiwań na ponad 27 i więcej lvl (aktualnie mam 27),więc chyba bardziej mi się opłaca zostawić WM na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, czeskimaster napisał:

Delete

Mam jeszcze trochę zleceń, pobocznych, poszukiwań na ponad 27 i więcej lvl (aktualnie mam 27),więc chyba bardziej mi się opłaca zostawić WM na koniec.

W sumie graj jak chcesz :)

Ja też za pierwszym podejściem grałem jak mi intuicja podpowiadała i na moje szczęście posty o nie wpadającym xp pojawiły się dopiero jak już kończyłem grę.

Dzięki temu nie wbijałem sobie nic do bani, tylko grałem dla czystej radochy, a grę i tak skończyłem z 36 lvl.

Nie zwracając w ogóle uwagi czy wpada xp czy nie.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten nowy dodatek muszę przyznać , ciekawych zadań od groma świat zupełnie inny kolorowy ale dzięki możliwości podroży do Velen np wymienic floreny całość sprawia monumentalne wręcz wrażenie . Tona smaczków a całość wygląda rewelacyjnie na ps4 11/10 , jestem pewien że takie Ubi było by w stanie to wypuścić na święta jako Wiedzmin 4 heh :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Danielski_82 napisał:

 jestem pewien że takie Ubi było by w stanie to wypuścić na święta jako Wiedzmin 4 heh :) 

U nich to już byłby Wiedźmin 5 jak policzyć SzK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten był też konkretny fakt zwłaszcza że mam dosyć świeżo go w pamięci bo przechodziłem tydzień temu , ale tutaj kurcze no tylko R* mi przychodzi na myśl . Nowa mapka z kompletnie innym designem , możliwość powrotu do innych rejonów , tona questów nowych , przebudowane menusy naprawdę w tych czasach TAKIE coś wypuszcać jako "dlc" , wow :) 

 

Ktoś kto zasiądzie do całości pierwszy raz a na pewno przez lata znajdzie się wiele takich osób , to będzie dla niego wspaniała przygoda :) 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To mi się niedźwiedź zeskalował na 39 poziomie postaci:

Edit: Coś się totalnie pochrzaniło, bo spotykam przeciwników na pierwszym poziomie...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dodatki i aktualizacje do W3 w pełni uświadomiły mi, jak totalnym gównem jest PS4 i PSN pod względem usług sieciowych. Do swoich przygód z pobieraniem wcześniejszego mega-patcha wracał nie będę.

Przychodzę wczoraj zmachany po pracy z nadzieją, że przed wieczorem może jednak udać mi się pobrać i wstępnie ogarnąć Krew i Wino. Pobieranie wstępnie wyliczyło na 3h, całkiem ok. Tylko że w połowie prędkość pobierania spadła na łeb na szyję, download w zasadzie stanął i przez 5h pobrałem może z 50% dodatku. Z pewnych względów nie mogłem zostawić konsoli na noc, więc myślę - trudno, odpalę z samego rana przed pracą, akurat się zassa i będzie czekać. A co mnie czekało rano? KONSERWACJA PSN.

Dzięki Sony :) Aż mi się przemiło będzie pracowało przez 8h wiedząc, że po powrocie znowu będę czekał pewnie 10h aż download łaskawie doczłapie się do 100%,

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostał juz ktos paczke z cdp tam dodawali plakat i jakies specjalne pudełko, i ono mnie interesuje, proszę o fotkę jak to wygląda.

Dopiero odebrałem, ale w kiosku czekała na mnie już od wczoraj 7ej rano.

deebbd833c77a244cd29cd89f3acd098.jpg

4580852f6169e712136d37621cbf1bf1.jpg

Zwykłe kartonowe pudełko, jako opakowanie, zapakowane w folię wysyłkową.

W środku oprócz dodatku, jest kartka z podziękowaniami i plakat 48x68cm.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Numinex napisał:

Kolejne dodatki i aktualizacje do W3 w pełni uświadomiły mi, jak totalnym gównem jest PS4 i PSN pod względem usług sieciowych. Do swoich przygód z pobieraniem wcześniejszego mega-patcha wracał nie będę.

Przychodzę wczoraj zmachany po pracy z nadzieją, że przed wieczorem może jednak udać mi się pobrać i wstępnie ogarnąć Krew i Wino. Pobieranie wstępnie wyliczyło na 3h, całkiem ok. Tylko że w połowie prędkość pobierania spadła na łeb na szyję, download w zasadzie stanął i przez 5h pobrałem może z 50% dodatku. Z pewnych względów nie mogłem zostawić konsoli na noc, więc myślę - trudno, odpalę z samego rana przed pracą, akurat się zassa i będzie czekać. A co mnie czekało rano? KONSERWACJA PSN.

Dzięki Sony :) Aż mi się przemiło będzie pracowało przez 8h wiedząc, że po powrocie znowu będę czekał pewnie 10h aż download łaskawie doczłapie się do 100%,

A gdzie leży problem, aby zostawić konsolę uśpioną i ściągnąć przez noc dodatek? Sam tak zrobiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Danielski_82 napisał:

Świetny ten nowy dodatek muszę przyznać , ciekawych zadań od groma świat zupełnie inny kolorowy ale dzięki możliwości podroży do Velen np wymienic floreny całość sprawia monumentalne wręcz wrażenie . Tona smaczków a całość wygląda rewelacyjnie na ps4 11/10 , jestem pewien że takie Ubi było by w stanie to wypuścić na święta jako Wiedzmin 4 heh :) 

Ale tam jest bank i możesz wymieniać tam monety :) Ogólnie fajny jest z nim quest, samo życie :)

Znalazłem fajnego easter egg'a, choć w sumie nie wiem czy nim jest, czy to było zamierzone przez twórców i kierowali się tym co myślę. Jak ktoś grał w pierwszą część Gothica, to zapewne pamięta takiego gościa co nazywał się "Wrzód" i przyczepiał się do naszego bohatera podczas pobytu w starym obozie. W dodatku znajdziemy pewną szlachciankę która za nic nie chce dać nam spokóju. Pozbyłem się tego bagażu dopiero przez szybką podróż. Tutaj można zobaczyć filmik:

 

 

 

 

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Danielski_82 napisał:

 

Ktoś kto zasiądzie do całości pierwszy raz a na pewno przez lata znajdzie się wiele takich osób , to będzie dla niego wspaniała przygoda :) 

Ja właśnie jestem jedna z tych osób :smile: I tak jak pisał @xavris też się zastanawiam jak wytrzymałem tak długo :wink: Jestem wprawdzie dopiero na początku przygody, ale jaka ta gra jest syta to masakra... Przez dwa dni biegałem po Białym Sadzie zwiedzając co się da. Gram na poziomie death march i na początku było ciężko. Zaatakowały mnie dwa wilki i było po zabawie. Inna sprawa, że faktycznie na tym poziomie faktycznie trzeba zwracać uwagę na słabości potworów używać odpowiednich znaków, eliksirów itp. Do każdej większej walki trzeba się przygotować. Z minusów to póki co sterowanie. Przyzwyczajony jestem do sterowania w soulsach, które jest dużo bardziej responsywne. Wiedźmin po wciśnięciu :square: przemieszcza się machając mieczem w bliżej  nieokreślonym kierunku. Zdaję sobie sprawę, że walka wiedźmina polegała właśnie na tych piruetach itp. Tylko, że zdarzyło mi się, że Geralt w euforii po pokonaniu kilku bandytów nie mógł się zatrzymać i sturlał się w przepaść :wink: Ale generalnie jest super.

Jedna rzecz tylko mnie zastanawia, poszedłem walczyć z Gryfem i zamiatał mną niemiłosiernie. Wiec wróciłem trochę połazić po okolicy i zdobyć trochę expa może jakąś lepszą broń. W międzyczasie zainstalował się patch 1.20. Wczoraj znowu podszedłem do gryfa i tym razem padł za pierwszym razem bez problemu. Aż sprawdzałem czy dalej gram na death march. Nie sądzę żebym się aż tak strasznie wyskilował, zresztą w Białym Sadzie nie ma aż tyle do zrobienia. Mam wrażenie jakby Gryf był trochę mniej wymagający :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, czeskimaster napisał:

Zawsze można sobie zwiększyć poziom trudności przeciwników :-)

A jak można to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o małe , malutkie easter eggi to 

 

 

jeden z dziadków w winnicy na podwórku ma kilka teksów z "misia" jak np "piosenka" raz , dwa , raz dwa trzy , pięc sześć siedem , osiem :) albo , Bardzo cię polubiłem , wszystkie Wieśki to porządne chłopy :)

 

 

Jak na razie to zupełnie olałem główny wątek , zadania poboczne są znakomite a czasami w drodze do nich pojawiają sie następnę , szaleństwo :) Giereczka ( bo nie bedę tego obrażał określeniem dodatek ) trochę mi zaspokoiła tradycyjny niegdyś wiosenny głód na wielogodzinne gry od R* :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest nawiązanie do znanego filmiku z sieci "idę albo nie idę":) można spotkać popularnego alkusa który chwali się, że ma trzy garnitury ale w żadnym nie idzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się kompletne wydanie gry ze wszystkimi dodatkami, pięknie malowaną, rozkładaną, planszą do Gwinta, coś w stylu planszy do "Wiedźmin: Gra Przygodowa" Ignacego Trzewiczka i wszystkimi pięcioma taliami do Gwinta albo chociaż, żeby sam Gwint był. Echh :)

A tak swoją drogą w tym pudełku od cdp.pl można schować oba dodatki, tylko mogłoby być ciut większe, bo ledwo się mieszczą :)

Edytowane przez leschek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ze nie dali takiej planszy jak juz dali ten plakat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nadal podział lvl postaci za lvl misji?(chodzi mi o serce z kamienia i krew i wino) Tzn jak mamy za duży poziom względem misji, to mało XP.

Kurcze, jak widzę że w podstawce niektóre miecze są na 40 lvl, i podobno w krew i wino wymagany jest do różnych rzeczy jeszcze większy, to mnie osłabia jakbym miał przechodzic podstawę na NG plus :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić dodatek do wieśka dzień przed trzydniową konferencją... Wracam do domu po 12h i mi żal go włączać. Na szczęście w piątek się kończy wcześniej :P A na leniwy wieczór musi wystarczyć overwatch :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×