Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj skusiłem się na grę i dotychczas doszedłem w singlu do konkurencji driftowania. Potrzebne do zaliczenia wyzwania 6300 pkt. Jak narazie udało mi się 5600 pkt. Jak się driftuje prawidłowo? Chce zaliczyć 3na3 w tej konkurencji :)

Podam Tobie przykład mojego filmu, który mam nadzieje, że pomoże. ( Na swoim kanale mam więcej filmików, jeśli chodzi o zawody drift, oraz inne rywalizacje ).

http://www.youtube.com/watch?v=nAEnPIYXaJ8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUTCHER991 ładnie ci to wychodzi ;) Przy wchodzeniu w zakręt lekko puszczasz gaz czy mi się wydaje? :) PS Ja już jakoś zaliczyłem na drifcie wszędzie po 3 gwiazdy ale trochę się męczyłem na niekótrych trasach.

Edytowane przez luqbaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady: Jakoś się udało dobić do 3 gwiazdek. Znalazłem gameplay z konkurencji. Zmieniłem widok z kokpitu na widok samochodu i zrobiłem ponad 6400 pkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUTCHER991 ładnie ci to wychodzi ;) Przy wchodzeniu w zakręt lekko puszczasz gaz czy mi się wydaje? :) PS Ja już jakoś zaliczyłem na drifcie wszędzie po 3 gwiazdy ale trochę się męczyłem na niekótrych trasach.

Dzięki. Raz puszczam, raz nie. Czasami nawet muszę hamować. Wszystko zależy od prędkości.

Ma ktoś pomysł, jak zrobić 1 mln punktów w jednym drifcie ( Gold Trophy ) ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Raz puszczam, raz nie. Czasami nawet muszę hamować. Wszystko zależy od prędkości.

Ma ktoś pomysł, jak zrobić 1 mln punktów w jednym drifcie ( Gold Trophy ) ? :biggrin:

A gdzie to jest napisane że masz to zrobić w jednym drifcie. Trofeum dotyczy sumy punktów wszystkich driftów jakie wykonałeś w grze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc Panowie. Nie doczytałem opisu trofeum i już bałem się, że trzeba to zaliczyć w jednym drifcie. :D Byłoby to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ItXRF2V.png

 

Czyżby potwierdzili Lambo ?? :)

 

No ale wiadomo, najpierw muszą naprawić multi.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnych momentach ta gra mnie irytuje :) 

-przy dużych prędkościach przeciwnicy lubią potrącić w tył samochodu aby się obrócił

-notorycznie wjeżdżają w tyłek

-uderzają w nas a my dostajemy kare

-wyjechanie kawałek na trawę i bezsensowne odliczanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz połączyło mnie z serwerami na tyle dobrze, ze na czasówkach pojawiły sie wyzwania i duchy ludzi z lepszym czasem. Zdecydowanie lepiej to wtedy wyglada. Klub, który założyłem cztery dni temu wskoczył na 11 poziom, wiec jak ktoś chce można wbijać.

Sielanka nie trwała jednak zbyt długo bo po około godzinie niby dalej byłem połączony z serwerami, aczkolwiek duchów ani wyzwań juz nie było, a wszędzie kręciły sie kolka. Jednak jest progres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu twórcy pisali że leaderboardy działają. Gram w Tour, widzę po prawej czasy i punkty z driftów znajomych, robię lepsze czasy/punkty ale dalej nie ma mnie w tabelach razem ze znajomymi. Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu twórcy pisali że leaderboardy działają. Gram w Tour, widzę po prawej czasy i punkty z driftów znajomych, robię lepsze czasy/punkty ale dalej nie ma mnie w tabelach razem ze znajomymi. Też tak macie ?

Trzeba poczekać parę sekund i się odświeża i pokazuje. Przynajmniej mnie pokazywało zawsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po przejechaniu wyścigu jeżeli czas ciebie satysfakcjonuje to klikasz przycisk options na padzie i wtedy twój wynik wrzuca do tabeli;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam takiego szczęścia do gry online, raz jeden jedyny dojechałem do końca i nie rozłączyło mnie online.

Zauważyliście,że cena season pass spadła ze 104 na 63,90?

Lepiej niech serwery ogarniają,

Mogliby naprawić też ten system kar, przecież jak mnie ktoś w dupsko walnie dostaje ujemne punkty z jakiej paki ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas widzę u siebie za 104

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja to w ogóle nie mogę się załapać włączyłem przed chwilą zobaczyć czy coś działa po tej aktualizacji ale oczywiście dalej nie mogę się połączyć ani razu mi się nie udało a co dopiero zagrać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać parę sekund i się odświeża i pokazuje. Przynajmniej mnie pokazywało zawsze..

 

 

Bo po przejechaniu wyścigu jeżeli czas ciebie satysfakcjonuje to klikasz przycisk options na padzie i wtedy twój wynik wrzuca do tabeli;) pozdro

Czekam tak już trzy dni i nic się nie odświeża :)

Nie wiem co chodzi z tym przyciskiem options po wyścigu, klikałem jak durny wszędzie gdzie się dało po wyścigu - dalej nie ma mnie w tabeli :sad:

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie już chyba było, ale chcę się upewnić.

 

Z racji tego iż nie ma nadal Driveclub PS+ Edition, to gdy kupię PS+ i wybiorę upgrade gry z PS Store za 169zł to będę mieć wszystko normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×