Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam krótko coś od siebie. To co mi się podoba, to fakt, że noc w tej grze wygląda jak noc. Ciemno, mocne lampy, cienie. Ciemna noc, a nie tylko niebieskie filtry. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tip jak pobrać całe dane gry? Kupiłem w psn, większość zawodów/lokacji jeszcze się pobiera w samej grze.Dłuuugo. Zostawienie gry w menu i czekanie to jedyny sposób na dl wszystkicg danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tip jak pobrać całe dane gry? Kupiłem w psn, większość zawodów/lokacji jeszcze się pobiera w samej grze.Dłuuugo. Zostawienie gry w menu i czekanie to jedyny sposób na dl wszystkicg danych?

Możesz normalnie wziąć w tryb czuwania konsolę i pobierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz normalnie wziąć w tryb czuwania konsolę i pobierze.

Stan czuwania musi być wywołany w uruchomionej grze czy może być w menu konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zainstalowalo patcha za drugim razem. Efekt? I tak za hoooya nie moge zagrac online :laugh:  Synchronizacja, łączenie i dupa :P

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We have a few new updates for you today as we work toward getting everyone connected and racing together in #DRIVECLUB:

1) The latest game update (1.04) is now available to download worldwide and you will need to install it in order to play online. Your PS4 will prompt you to download the update from PSN as soon as you fire up the game.

2) More servers and new upgrades are still coming online hour-by-hour, so we expect improvements to server connectivity and reliability for everyone. We will be bringing Face-offs back into play soon.

3) Essential diagnostics are still running periodically (for the next 12 hours) to help us continue to improve server performance. This may disrupt online play for you when you get connected.

We are still also working hard to get the PS Plus Edition of DRIVECLUB out as soon as possible and hope to update you on this soon.

https://www.facebook.com/driveclubofficial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam krótko coś od siebie. To co mi się podoba, to fakt, że noc w tej grze wygląda jak noc. Ciemno, mocne lampy, cienie. Ciemna noc, a nie tylko niebieskie filtry. :)

Zgadzam się w 100%. Dodaje od siebie film, który udowadnia, że nocna jazda w tej grze, to czysta przyjemność. :)

3:26+ zaczyna się drugi wyjść i stopniowo jest przejście z dnia na noc.

Dla niecierpliwych.. 5:14+ pełna noc.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-3JCENG0dsI

 

 

Butcher5005.png

Edytowane przez BUTCHER991
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra ma sporo wad, ale uczucia jakie daje przejazd w Szkocji Bac Mono z kamerą z dechy i wyłączonym HUD'em nie da się po prostu opisać. Dałbym się pokroić żeby zrobili wyścigi WRC na tym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez godzinę czasu próbowałem wbić na multi przy łączeniu z graczami wywala albo oni nie wiedzą co czynią pomijając fakt ze dobieranie gry na multi jest żałosne to jeszcze nie działa albo niech pakują walizki, przecież po takiej wpadce oni nawet nie mają po co robić 2 części ciekawe czy juz jakieś śmieszne filmiki powstały na yt z tego powodu;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nocnych przejazdów pełna zgoda, aczkolwiek nie macie wrażenia, że światła świecą za słabo? Nosz do uja, połowa aut ma tam soczewkę wielkości porządnego ziemniaka i xenon, a świeci to jak halogen z Matiza  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz dzisiaj pojawiły mi sie wyzwania na trasie.Idzie progres.Przykładowo wczoraj na cały dzień tylko raz na chwile straciłem łączność z serwerami.Jedyna obawa to taka co bedzię jak do Plusa gra trafi za friko znowu action replay ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy próbuje grać multiplayer > rejestruje się w zawodach potem przez cały czas mam łączenie z graczami.>> Nie udało się dołączyć do gry. Nie udało się połączyć z innymi graczami. 

 

:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy próbuje grać multiplayer > rejestruje się w zawodach potem przez cały czas mam łączenie z graczami.>> Nie udało się dołączyć do gry. Nie udało się połączyć z innymi graczami.

:(((

Pobaw się DNS'ami w konsoli, to też często pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od godziny 5 do wieczora próby odpalania gry i nic się nie zmieniło, DNS-y, sresy, wszystko przerobione i dalej ani jednego wyścigu w multi na koncie .

Tak trzymać, oby tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo oni monitorują fora i ci co najmniej narzekają mogą już grać :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym narzekał ale ten drive klapa plus te ps4 for the zawiecha psn to jest backgen a nie next . Wiadomo coś o jakiejś łatce do klapy? Czy na razie cisza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi :D

Przecież łatki są prawie codziennie, na pewno na ich brak nie można narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale na razie te latki ciut pomogły ale nie rozwiązany problemu gdzie z 5 min trwa łączenie z serwerem i a i tak wywalić potrafi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skusiłem się na grę i dotychczas doszedłem w singlu do konkurencji driftowania. Potrzebne do zaliczenia wyzwania 6300 pkt. Jak narazie udało mi się 5600 pkt. Jak się driftuje prawidłowo? Chce zaliczyć 3na3 w tej konkurencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skusiłem się na grę i dotychczas doszedłem w singlu do konkurencji driftowania. Potrzebne do zaliczenia wyzwania 6300 pkt. Jak narazie udało mi się 5600 pkt. Jak się driftuje prawidłowo? Chce zaliczyć 3na3 w tej konkurencji :)

nie znam osobiście dobrej rady na wyższych poziomach robi się naprawdę ciężko. Zdobyć 3gwiazdki to jest sztuka. Ja robię podjazd od środka nie scinam zakrętu wcześniej bo to też jest zgubne i czasami za bardzo cie poniesie i zajedziszz za bardzo do środka. Również odpuszczam malutkie zakręty bo takie też już spotkałem wolę za to zaraz za nim mieć więcej pkt za szybką jazdę bo więcej wtedy zarobie. Sam na bank opracujesz jakąś metodę póki co zostaje restart, restart i jeszcze raz restart ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duża prędkość i jak najbardziej prostopadle do kierunku jazdy nawet kosztem wpadniecia z trasy. na początkowych driftach to powinno wystarczyć żeby dopunktować do 3 gwiazdek ale potem już trzeba też na odcinkach prędkościowych punktować więc wyjście z zakrętu też bedzie mieć znaczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×