Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wywaliłem stare auta z zakładki pobrane które nie pobrany się w dniu premiery a następnie dalej kod od Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem stare auta z zakładki pobrane które nie pobrany się w dniu premiery a następnie dalej kod od Sony

 

Tzn ? Dostałeś kod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wierzyc tym co komentuja na FB (swoja droga wstyd zeby taka gra nie miala wlasnej porzadnej strony z forum - tylko podstronke na stronie Sony i FB fanpage)  to nie jestes jedyny ktory nie moze pobrac patcha, ponadto sporo osob dalej nie moze pobrac wozow z preordera - niestety rozwiazan brak.

Jedyna rada z gatunku rady  Cioci Kloci to uzbroic sie po zeby w cierpliwosc.

 

EDYTA: przejrzyj komenty - ktos wspominal ze usunieci patcha i ponowne pobieranie moze pomoc (niestety bedziesz musial sie przez mase syfu przekopac), jak znajdziesz rozwiazanie opisz je tutaj dla potomnych. 

 

 

To jest jakiś żart.

Albo oni kłamią po prostu w żywe oczy, co jest najbardziej prawdopodobne, a wersja w + wyjdzie jak podliczą sobie zamówienia i zweryfikują czy już im się opłaca ja "rzucić". Albo są strasznymi nieudacznikami.

 

Co do ich ciężkiej pracy pewnie wygląda to tak:

 

Leonardo-DiCaprio-jumping-for-Wolf-of-Wa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak Wy, ale ja wczoraj wszedłem w PSSTORE na Driveclub ten co zakupiłem z wersji cyfrowej i tam była opcja bezpłatnie pobierz dodatki bez wpisywania jakiś kodów pobrało i w grze były 3 zajefajne fury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta opcja uruchamiasz ps4 i patrzysz czy masz wiadomość od Sony jeżeli masz zanim w nią wejdziesz przejdź do pobranych usuń stare auta gdzie jest błąd w pobieraniu a potem wiadomość od ps4 uruchom poczekaj chwile kod sam się wkleję i pobiera 4 auta bądź 3 i coś jeszcze tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta opcja uruchamiasz ps4 i patrzysz czy masz wiadomość od Sony jeżeli masz zanim w nią wejdziesz przejdź do pobranych usuń stare auta gdzie jest błąd w pobieraniu a potem wiadomość od ps4 uruchom poczekaj chwile kod sam się wkleję i pobiera 4 auta bądź 3 i coś jeszcze tyle ;)

 

Chyba jakieś 100 tyś punktów doświadczenia jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś żart.

Albo oni kłamią po prostu w żywe oczy, co jest najbardziej prawdopodobne, a wersja w + wyjdzie jak podliczą sobie zamówienia i zweryfikują czy już im się opłaca ja "rzucić". Albo są strasznymi nieudacznikami.

 

Mniej emocji. 

 

Serio wtopy sie zdarzaja (i nie, nie bronie sony i evo) wiem jak to jest pracowac jak cos pojdzie nie tak i wierz mi ze nie jest to przyjemne... 

Dlatego staram sie trzymac tylko informacji oficjalnych, ew dalszych potwierdzonych problemow. 

 

Stalo sie i sie nie odstanie - teraz tylko zostaje jedno - liczyc na to ze Evo jednak sie z tym upora i sproboje w taki czy inny sposob zachowac twarz (co raczej bedzie trudne). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej emocji. 

 

Serio wtopy sie zdarzaja (i nie, nie bronie sony i evo) wiem jak to jest pracowac jak cos pojdzie nie tak i wierz mi ze nie jest to przyjemne... 

Dlatego staram sie trzymac tylko informacji oficjalnych, ew dalszych potwierdzonych problemow. 

 

Stalo sie i sie nie odstanie - teraz tylko zostaje jedno - liczyc na to ze Evo jednak sie z tym upora i sproboje w taki czy inny sposob zachowac twarz (co raczej bedzie trudne).

Łatwo to pisać z punktu widzenia osoby która ciągle tylko czeka...

Jednak niektórzy zakupili ten półprodukt z nadzieją na to, że wszystko będzie działać - a zwłaszcza element, na którym opiera się ta produkcja, czyli multi...

A sam dzisiejszy patch, trochę poprawia działanie tego nieszczęsnego multi - pojawiły się wyzwania podczas jazdy i przeglądarka zawodów też pracuje trochę lepiej...

@haobao_PL - wiem, wiem - niektórzy nie mogą go pobrać. Jak pisałem wyżej - pobrałem go po parokrotnym kliknięciu w "spróbuj ponownie". Bez żadnego usuwania...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam dzisiejszy patch, trochę poprawia działanie tego nieszczęsnego multi - pojawiły się wyzwania podczas jazdy i przeglądarka zawodów też pracuje trochę lepiej...

 

Tylko trzeba mieć niespotykane szczęście, żeby go pobrać... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj ni za 20 razem poszedl a po tym patche zaczęło to w końcu działać jako tako,)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem za 100 razy i doopa... Nawet z patchem są problemy...

 

Mam ten sam problem. Nie idzie w żaden sposób zainstalowac patcha. 

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęczycie jak stare baby niektórzy. Ja tez kupiłem preorder, mam te same problemy co Wy i co z tego. Jak już działa to gra się fajnie. Są inne gry i innne rzeczy w życiu do robienia.

Później zacznie działać, później skonczy się zabawa. Nic się nie zmarnuje. Wersja cyfrowa i tak będzie na dysku, więc odpada element utraty wartości.

Każdy popełnia błędy i upada, ważne jak będzie wstawać :)

Zniżka na sezon passa i byłbym usatysfakcjonowany :) Nawet jedno glupie dlc i będzie git. Nie dla mnie, bo chce passa, ale dla pozostałych. Ludzie, więcej luzu. To tylko gra.

PS. Dls wszystkich inteligentow którzy mogą zaraz popisać się swoimi mądrościami: SAM SOBIE ZAROBIŁEM NA GRĘ :)

PS2. Od tygodnia lezy mi na półce Mordor ktorego nawet nie odpalilem bo gram w upośledzony DriveClub...

Edytowane przez PiPoL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęczycie jak stare baby niektórzy. Ja tez kupiłem preorder, mam te same problemy co Wy i co z tego. Jak już działa to gra się fajnie. Są inne gry i innne rzeczy w życiu do robienia.

Później zacznie działać, później skonczy się zabawa. Nic się nie zmarnuje. Wersja cyfrowa i tak będzie na dysku, więc odpada element utraty wartości.

Każdy popełnia błędy i upada, ważne jak będzie wstawać :)

Zniżka na sezon passa i byłbym usatysfakcjonowany :) Nawet jedno glupie dlc i będzie git. Nie dla mnie, bo chce passa, ale dla pozostałych. Ludzie, więcej luzu. To tylko gra.

PS. Dls wszystkich inteligentow którzy mogą zaraz popisać się swoimi mądrościami: SAM SOBIE ZAROBIŁEM NA GRĘ :)

PS2. Od tygodnia lezy mi na półce Mordor ktorego nawet nie odpalilem bo gram w upośledzony DriveClub...

 

Gratuluje podejścia.

Ale tak naprawdę jeśli każdy będzie podążać takim tokiem myślenia to będziemy dymani przez wydawców i producentów gier coraz bardziej przez kolejne lata.

Każdy brak poszanowania jego pieniędzy i respektu odbiera to na swój sposób i trzeba to uszanować. 

Driveclub to szczególny przypadek dlatego opinię wyglądają tak a nie inaczej. 

Sama gra w sobie jest dość wporządku, natomiast całe obramowanie wygląda na marketingowo-techniczną katastrofę i pozycją ta wpisuję się w nieładny trend wydawanych półproduktów nie do końca grywalnych od dnia premiery. 

Jeśli komuś pasuję brak szacunku to rozumiem, ale każdy musi się na to zgadzać.

Myślenie podobne do "Shut up and take my money" nie jest dobrym rozwiązaniem.

Edytowane przez toreso
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blamaż na całego. Projekt przerósł twórców i tyle. Jeszcze ciul że czekalismy rok po obsuwie premiery, bo nadzieje były w obietnicach o dopracowaniu trybu sieciowego, tak teraz to już niewiadomo co oni robili przez ten rok, skoro teraz to nad czym pracowali, prawie nie działa wcale albo działa jak chce. Już tak całkiem ogólnie, to sony też nie jest bez winy. Mamy 2014 rok jakość usług sieciowych jest mizerna, gry już tak nie porywają mimo utytułowanych studiów wewnętrznych, ogólnie perspektywa sony jako konsoli tej generacji jest mało przekonywująca. Takie wpadki jak ta z DC dopełniają całości obrazu, jeszcze gdyby ta gra była rzeczywiście wybitna, ale nie jest. No cóż wielka szkoda.

Moja ocena to 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymani jesteśmy co 4 lata po każdych kolejnych wyborach. Każdy ma prawo wybrać czy kupować coś czy nie bo patrząc na DC gra jest wg mnie bardzo dobra, a taki odsetek ludzi co mówią że są dymani to dla nich pryszcz.Popatrzcie na Fifę ludzie narzekają odgrzewany kotlet co do gameplayu i co?miliony napaleńców kupuje i oni napewno nie przejmują się malkonentami. Nie narzekać a ciorać i punkciory zdobywać bo ta gra ma potencjał. Ktoś w którymś wątku pisał, że drift w tej grze to porażka.Powiem szczerze też tak myślałem ale wczoraj prawie cały wieczór śmigałem jeden i ten sam chalenge driftu bo tak mnie wciągnął jak go pokonałem bo sobie mówię a teraz wpadnie więcej punktów.Mam pytanie po prawej wybierając jakiś wyścig jest ranking dlaczego mojej pozycji nie pokazuje?nawet jak wejdę w odpowiednią zakładkę?czy póki co to kuleje jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyścigach online nalicza teraz karę za kolizję. Wcześniej był z tym chyba problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karę ale w jakim sensie? Punkty były chyba.

Taka kara to jakby jej nie było wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką jak w singlu, ograniczenie prędkości. Kolizji też od razu jakby mniej, albo takich ludzi trafiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką jak w singlu, ograniczenie prędkości. Kolizji też od razu jakby mniej, albo takich ludzi trafiam.

 

No to pięknie, przynajmniej jakiś pozytyw.

 

 

odsetek ludzi co mówią że są dymani to dla nich pryszcz.

 

Poczytaj sobie ich Fejsbuka to zobaczysz jakich rozmiarów jest ten pryszcz i "odsetek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po porannej lekturze tematu z ciekawości odpaliłem konsolę, pokazało że dodano update gry po czym w Downloads wyskoczyło że się nie dało pobrać. Raz wcisnąłem "ponów" i pobrało. Odpaliłem giere i zdecydowanie jest lepiej z multi bo wcześniej łączyło mnie (automatycznie w tle) dopiero po paru wyścigach o ile w ogóle. Teraz po paru sekundach samo się połączyło, dało się wybrać event i jechać wyścig. Sama jazda w multi bez zmian z tego co zauważyłem, ale jechałem tylko jeden. Pierwsza minuta-dwie to próba przetrwania oklepu ze wszystkich stron :).

 

No ale zobaczcie sami, filmik od odpalenia gry do końca wyścigu. Przyspieszyłem tylko minutę odliczania do lobby.

BTW grałem z dzieckiem na rękach więc krytykę samej jazdy mam gdzieś ;)

 


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BTW grałem z dzieckiem na rękach więc krytykę samej jazdy mam gdzieś ;)

 

 

Ale wymówka! :P

Dobrze, że multi powoli powstaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czitujesz, co-pilota miałeś, jeszcze 3 miejsce :D

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir - włącz sobie jakiś wyścig HIPER'ami - to będzie dopiero stukanko + latające auta :biggrin:

Fajnie, gdyby jeszcze poprawili kwestię zapisywania się do zawodów w kilka osób - bo teraz jest to trochę głupio rozwiązane. Lider zapisuje się do jakiegoś eventu, a mimo to i tak reszta ekipy musi to potwierdzić - a jak ktoś nie zdąży, to kicha i nie jedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta opcja uruchamiasz ps4 i patrzysz czy masz wiadomość od Sony jeżeli masz zanim w nią wejdziesz przejdź do pobranych usuń stare auta gdzie jest błąd w pobieraniu a potem wiadomość od ps4 uruchom poczekaj chwile kod sam się wkleję i pobiera 4 auta bądź 3 i coś jeszcze tyle ;)

 

Wszystko fajnie extra, ale nie mam żadnego powiadomienia od Sony... :/ Wygląda na to, że nie jestem wybrańcem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×