Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień czasu minął i zero konkretnych informacji niby coś tam robią i niby jest lepiej i za taką grę mam dać ponad 200 zł tylko gdzie pewność że będzie lepiej a może w ogóle nie będzie.

Musisz wierzyć, że będzie lepiej. Sony takie dobre i robi wszystko #4theplayers ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień czasu minął i zero konkretnych informacji niby coś tam robią i niby jest lepiej i za taką grę mam dać ponad 200 zł tylko gdzie pewność że będzie lepiej a może w ogóle nie będzie.

 

albo nie dawac wiary w Sony/Evo i kupic inna gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też kupiłem fulla. Jak na arcade, to całkiem przyjemnie się jeździ. Momentami gra ociera się o fotorealizm. Oświetlenie robi grubą robotę. Graficznie znacznie lepiej w porównaniu do FH2, w którą niedawno upalałem u znajomego. Brak uszkodzeń mechanicznych dużo wybacza, i to co się dzieję w multi przechodzi ludzkie pojęcie.

Powinna być dostępna w grze opcja włączenia uszkodzeń mechanicznych.W tej sytuacji pozostaje jedynie śmiganie w klubach, w gronie ogarniętych ludzi.

 

Na razie śmigam sobie na padzie. Z zakupem T300 się jeszcze wstrzymałem czekając na premierę Pcars.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DC sa tylko kosmetyczne uszkodzenia ? Eee to faktycznie na multi musi byc ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DC sa tylko kosmetyczne uszkodzenia ? Eee to faktycznie na multi musi byc ciekawie :D

Destruction Derby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszym zakręcie nie wjedzie w ciebie połowa uczestników to masz raj xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy będzie darmowa wersja z PLUSA? :biggrin:

Właśnie przyłączam się do pytania. Pojawiło się jakieś info? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyłączam się do pytania. Pojawiło się jakieś info? 

Ja też się do was przyłączę - jest już nas 3 - wiadomo coś może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba farta, ale jakoś nie trafiłem na destruction. Powiem nawet, że po sieci fajnie się lata. Trochę długo się wczytuje ale ogólnie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie wiadomo i dlatego idźcie naszym śladem i zakupcie pełną wersję ( nie, nie pracuję w Evo), mi tak jak niektórym udało się wyhaczyć swoją kopię za 2x66zł (a jeszcze zostaje 31zł w portfelu PSN) czyli za równe 101zł :) i nie żałuję żadnej złotówki, bo gra jest miodna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy będzie darmowa wersja z PLUSA? :biggrin:

 

Właśnie przyłączam się do pytania. Pojawiło się jakieś info? 

 

Ja też się do was przyłączę - jest już nas 3 - wiadomo coś może ?

 

aha czyli nazwanie tego przyłączeniem się do pytania zamiast powtarzaniem tego samego post pod postem to już czyni to okej, tak? :)

 

nie wiadomo, jakby było wiadomo, uwierzcie mi znaleźlibyście info o tym bez trudu w tym temacie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie wiadomo i dlatego idźcie naszym śladem i zakupcie pełną wersję ( nie, nie pracuję w Evo), mi tak jak niektórym udało się wyhaczyć swoją kopię za 2x66zł (a jeszcze zostaje 31zł w portfelu PSN) czyli za równe 101zł :) i nie żałuję żadnej złotówki, bo gra jest miodna :)

Ja proponuję poczekać. Gra jest fajna i jeździ się przyjemnie, ale bez porządnie działającego multi (z klubami, wyzwaniami, itp...), to takie samotne jeżdżenie z pionkami robi się nudne na dłuższą metę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PS PLUS DC zostanie wypuszczona jak wszyscy niecierpliwi ludzie kupia juz #DC i Sony bedzie zadowolone ze sprzedazy. Czyli w przyszlym tygodniu, prawdopodobnie sroda.

 

572810zenyqttcne.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie wiadomo i dlatego idźcie naszym śladem i zakupcie pełną wersję ( nie, nie pracuję w Evo)

Dawno się tak nie uśmiałem. Właśnie ze względu na to że nic nie wiadomo, a to co chodzi i tak nie chodzi długo nie zobaczą moich pieniędzy.

 

Branża gier jest jak politycy, nikt ich nie rozlicza z danego słowa. Dlatego po konferencjach każdy podniecony, a jak przyjdzie co do czego to mamy takie Watchdogs/Destiny/Driveclub/(...), a nie inne. Smutno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie wiadomo i dlatego idźcie naszym śladem i zakupcie pełną wersję ( nie, nie pracuję w Evo), mi tak jak niektórym udało się wyhaczyć swoją kopię za 2x66zł (a jeszcze zostaje 31zł w portfelu PSN) czyli za równe 101zł :) i nie żałuję żadnej złotówki, bo gra jest miodna :)

 

Właśnie po przeczytaniu postów z tego wątku, zwłaszcza o problemach   ludzi którzy DC nabyli postanowiłem się wstrzymać z zakupem do momentu przetestowania wersji PS+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam wcześniej cytowal moj post w ktorym bylo napisane ze nie wytrzymalem i kupilem pelna wersje. Zgadza sie, chcialem dopiero kupic jak sprawdze wersje plusowa, ale to ze zdecydowalem sie wczesniej nie bylo spowodowane tym ze nie pojawilo sie demo, tylko tym ze duzo czytalem dobrych opini i tym ze bylem glodny na nexgenowa samochodówke. Teraz po kilku godzinach grania singla moge powiedziec ze bylo

warto...

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje tym co czekają na wersje darmową z plusa.

Ona poza 10 autami i 11 trasami nie posiada absolutnie nic.

Jak więc mogą udostępnić do pobrania driveclub bez możliwości wyścigów online, jak mają coś z serwerami.

 

Kupiłem , i kupiłbym jeszcze raz lepszych wyścigów nie widziałem.

A,że bez online na tą chwilę?! Ruszy za dzień czy dwa... poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynę da sie wbić, wiec wystarczy. Mimo ze 5 razy krótsza, to nadal ta sama gra, jak to mówią, darowanemu koniowi nie zagląda sie w zeby ;).

Jak mnie wciągnie, to ogram to co dadza, a potem zakupie używkę w rozsądnej cenie, po zakupie bf4 i destiny, jestem na maksa zrażony do kupowania gier premierowych.

Edytowane przez Nath_147
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już pobrać / odebrać, zawartość dla pre-orderów - czyli te trzy samochody i punkty sławy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kod winien przyjść na maila, na który mamy zarejestrowane konto PSN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli w powiadomieniach na samym dole masz od PlayStation. otwórz i od razu Cie przeniesie do sklepu i kod będzie wpisany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja nie mam żadnej wiadomości od Playstation... Mam wersję z ugrejdu, jak chcę pobrać te trzy autka to dostaję info, że "nie można pobrać zawartości" ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×