Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy listopad. Ciekawe czy wydadzą pierwsze DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy listopad. Ciekawe czy wydadzą pierwsze DLC...

Chyba nie posuną się aż tak daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Niech wydadzą. Za free w ramach przeprosin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy listopad. Ciekawe czy wydadzą pierwsze DLC...

 

Ten obrazek z kolkami wyraznie podawal tylko nazwy miesiecy - listopad  ma 30 dni dzis mamy 2gi wiec maja jeszcze 28 na wydanie jakiegos DLC - mysle ze pracuja nad tym bo osoby ktore kupily Season Pass to spore grono niezadowolonych na ich FB fanpage.

 

edit: choc w tej chwili to niewiadomo czego sie po EVO spodziewac ;)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Niech wydadzą. Za free w ramach przeprosin.

W ramach rekompensaty, dostaniesz przeprosiny na Fejsbuku, albo Sony Ci przyślę wiadomość tekstową na konsolę ;)

Nie mówię o darmowych DLC'kach, tylko tych płatnych - gdyby teraz takowe wydali, to poziom hejtu, mógłby poszybować ostro w górę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach rekompensaty, dostaniesz przeprosiny na Fejsbuku, albo Sony Ci przyślę wiadomość tekstową na konsolę ;)

Nie mówię o darmowych DLC'kach, tylko tych płatnych - gdyby teraz takowe wydali, to poziom hejtu, mógłby poszybować ostro w górę...

 

I pewnie by poszybowal - na FB ludzie skarza sie do tej pory ze zawartosci do pobrania z tytulu pre-ordera (chyba 3 wozy) jeszcze nie moga pobrac - wiec mysle ze najpierw musza to rozwiazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się mają te 3 wozy pobrać jak nawet łatki które aby poprawić grę się nie chcą sciągnąć to są jakieś kpiny oczywiście trzeba kilkadziesiąt razy próbować i w końcu aktualizacje ruszają ale to są kpiny w żywe oczy. To będzie chyba jedna z większych wtop PS4 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wy macie takie problemy, mi łatkę pobrało od razu a połączenie z serwerami mam prawie zawsze.

 

Jak dla mnie gra 9,5/10, denerwują mnie jedynie te bezensowne kary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje multi i to strasznie, jadę sobie, gościu 50 metrów za mną a czuję jakby mnie spychał, ktoś wcześniej tez tu miał taki problem, wygrać to nie problem, ani razu nie byłem poniżej 3 miejsca, ale to tylko dlatego, że przewiduje co będzie na zakrętach i nie daje sobie wjechać w tyłek, bo to jest istny armagedon co się dzieje, zero przyjemności z jazdy, jak w GT5 moglem grać całe dnie na multi, tak tutaj mnie coś strzela i wole grać w demko PESa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zachowują się tak, jakby nigdy nie grali w wyścigi na multi. Spychanie, taranowanie i sajgon na pierwszym zakręcie, to przecież norma.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nigdy nie grali w wyścigi na Multi, to by się nie taranowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w wiele gier wyścigowych na multi, w każdej próbują Ciebie czasami zepchnąć, ale nie w takiej częstotliwości jak w DC, poza tym tu wystarczy, że ciebie raz obróci i już praktycznie nie ma po co jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nigdy nie grali w wyścigi na Multi, to by się nie taranowali.

Piszę o ludziach tutaj piszących, którzy są zdziwieni że tak multi wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili zniszczenia mechaniczne to chęć do taranowania, a co ważniejsze hamowania na bandach spadła by. To jest arcade i tu dozwolone jest więcej niż w simracingu. Nie mam problemu ze spychaniem, przepychaniem się itp, o ile byłyby zniszczenia mechaniczne. To w takiej grze dodaje nawet smaczku :) Pamiętam jak w Gridzie (gdzie były zniszczenia mechaniczne) jeżeli ktoś jechał za mną to oceniałem przed zakrętem czy zdążę wyhamować i skręcić czy koleś wyhamuje na mnie, a ja na bandzie :) Taki urok gry, jeżeli był blisko to starałem się inaczej niż normalnie wchodzić w zakręty. Pamiętam także "loterię" gdy np. udało mi się przebić i jechać pierwszym, a kilku rozbitych typów, którzy nie mieli  szansy na dobry wynik ustawiało się przed metą i robiło blokadę :) Trzeba było się przebijać :) To były czasy. Pod względem miodności to multi w DC nie ma startu to tej z Grida.

 

Nie czekałem na tą grę, traktuję ją jako chwilową odskocznię od innych, fajnie pooglądać ładne widoczki, ale gdyby tak zwalony (w całości) był np. nowy PES lub COD to bym się z rozpaczy pochlastał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jakbyście planowali zwracać cyfrowego DC http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,16907527,DriveClub_nie_dziala__No_moze_i_nie_dziala__ale_to.html

 

bez UOKIK /rzecznika konsumenta nic nie ugracie :biggrin:

Ale jak by nie było to właśnie potwierdza jakoś tej gry od dawien dawna nie przypominam sobie z która grą była taka afera , a jak widzę to są ludzie którzy oceniają ta grę wysoko na dzień dzisiejszy dla mnie to dziwne bardzo , ale to zależy od osoby , ktoś nic nie wymaga i DC dla niego jest spełnieniem marzeń na tą chwile , a ktoś więcej , więc chłodno do niego na dzień dzisiejszy podchodzi taką osobą jestem ja  :)

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak by nie było to właśnie potwierdza jakoś tej gry od dawien dawna nie przypominam sobie z która grą była taka afera , a jak widzę to są ludzie którzy oceniają ta grę wysoko na dzień dzisiejszy dla mnie to dziwne bardzo , ale to zależy od osoby , ktoś nic nie wymaga i DC dla niego jest spełnieniem marzeń na tą chwile , a ktoś więcej , więc chłodno do niego na dzień dzisiejszy taką osobą jestem ja  :)

 

Wysokie ocenianie to odmiana syndromu sztockholmskiego kupujacego. Zastanow sie czy nigdy nie kupiles gry/innego produktu ktory nie spelnil twoich oczekiwan, mial mniejsze lub wieksze problemy a mimo wszystko broniles zakupu bo nie byles wstanie sie przyzac przez soba do zlego ukolokowania pieniedzy?

 

Owszem jest czesc graczy ktorzy graja w singla multi im wisi i gra im sie szczerze podoba - i luz w porzadku.

 

Nowych wiadomosci na FB brak (sam president of WWS wielki Shu sie odezwal 4ry dni temu i to ma graczom wystarczyc :P) ale komentarze negatywne miazdza ta gre! oczywiscie wiekszosc to komentarze pol-mozgow - ale sporo osob potrafi poprawnie umotywowac swoje rozczarowanie, lub zwyczajnie napisac ze dosc juz czekali. 

 

Przygladam sie z wielkim zainteresowaniem tej calej sprawie i jestem bardzo ciekawy co z niej wyniknie. W tej chwili widze raczej sytuacje ktora opisuje sentencja: "Chwycil Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma". Sony z roznych powodow nie moze otwarcie przyznac sie do porazki, co wiecej nawet jesli chcieli by pogonic Evo, to raczej nie bardzo maja jak skoro plan mowil o conajmniej 8 miesiecznym wspieraniu gry (DLC wydawane do czerwca 2015) do tego dodajmy patch z pogoda ktora reklamowana byla gra.Wiec Evo ma co robic (oprocz dlubania w swoim kodzie - to temat na osobny essej). Evo pewnie tez ma juz dosc tej gry i chcialo by sie wymiksowac ale nie maja jak bo naleza do Sony (swoja droga ciekaw jestem ile osob nie wierzac w produkt, przed lub tuz po premierze na wlasne zyczenie opuscilo szeregi Evo)

 

Co do kodu.

Rushy w jakims twitterowym wpisie wspominal ze problem jest z net kodem i tutaj pojawia sie pytanie czy to kod ktory wykonywany jest po stronie serwera, czy komunikacja, czy moze cos co jest gdzies gleboko zaszyte w grze. Naprawde trzeba miec jaja zeby powiedziec wprost o stanie faktycznym - jesli prawie 4ry tygodnie na latanie kodu nie przyniosly efektow (w postaci rozwiazania problemow dla wszystkich graczy) to znaczy ze bledy sa naprawde powazne i rozlegle - co moze oznaczac ze bedzie trzeba przepisac spora czesc kodu, lub napisac nowy a potem go integrowac, moze to tez grozic kompletnym resetem wszystkiego co jest na serwerach (3s okrazenia, mega rekordy - bo jakos nie wierze ze to tylko punkty z driftu trafiaja jako predkosc bo to mozna by raczej szybko naprawic) a zerowanie wszystkich statsow online to bylby bunt tych co juz pograli i co nieco reputacji zarobili. Do tego chyba codziennie pojawiaja sie jakies nowe bledy opisane w sposob mniej lub bardziej rzeczowy na FB jak np filmik ktory pokazuje ze ktos wygral przecietnym wozem ktory ogolnie nie powinnien trafic do wycigu wyzszej klasy, raporty ze olanie wyscigu i jechanie na wstecznym moze nabic pierwsze miejsce itp wynalzki co tez nie swiadczy dobrze o grze.

 

A tutaj na rozluznienie atmosfery inne prasłowiańskie porzekadlo ludowe - "Nie smiej sie dziadku z cudzego wypadku"

 

https://twitter.com/Rushy33/status/482212857116131328

Edytowane przez MagEllan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem tez bardzo ciekawy bo moim zdaniem coraz bliżej do kompromitacji niż sukcesu , w sumie sukcesu już ta gra nie odniesie niestety jedynie może stać się produktem w mirę dobrym. Za mało wszystkiego w tej grze i nie można sobie tłumaczyć ze będą dorzucać bo tak naprawdę to jest tylko chwyt marketingowy ewidentnie jak się można było spodziewać gra prawdopodobnie została pocięta przez ten rok i może to też spowodowało to wszytko. Po prostu chęć zysku a nie jakość produktu. ;/ Wiedziałem co robię zostawiając sobie paragon z zakupu tej gry a nóż się przyda xD

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa teraz gra online, olałem temat zupełnie i nie śledziłem.

Dalej rozłącza po każdym meczu czy da się zagrać więcej niż jeden mecz na 10 minut?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa teraz gra online, olałem temat zupełnie i nie śledziłem.

Dalej rozłącza po każdym meczu czy da się zagrać więcej niż jeden mecz na 10 minut?

tzn żeby zagrać więcej niż jeden na 10 minut to musi być krótki ;), ale ogólnoe da soę grać. czasem wywali z lobby albo po wyścigu, albo w ogóle z online nie połączy, ale powiedziałbym że średnio na 10 prób, 7 zagrasz spokojnie. przynajmniej ja tak mam bo różnie dla różnych osób to bywa z tego co widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duży jest wybór serwerów,ostatnio jak wszedłem na multi było ich 6  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz chyba na myśli eventy? ostatnio jak grałem to było sporo. nie liczyłem ale na pewno nie 6 :). powiedział bym że coś między 15-20 ale nie scrollowałem dalej tylko wybierałem te co miały małe odliczanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest chyba jakaś wtopa też .. również mam 6 a czasami ok 15, wczoraj np 6 tylko niemieckie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to samo - 6 sztuk - same niemieckie i do tego po nocy.... w dodatku trafiałem na destruction derby...

Raz mi się udało wystartować z P1 i do końca nie odpuściłem - ale za to widok we wstecznym lusterku bezcenny... wszystko fruwało jak w tym filmie 2012 :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka, odpalilem pierwszy raz od 2 tygodni i co chwile mnie rozlaczalo. W multi nie udało mi się przejechać wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×