Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja teraz śmigam trzecią trasę w multi, i póki co działa ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka, odpalilem pierwszy raz od 2 tygodni i co chwile mnie rozlaczalo. W multi nie udało mi się przejechać wyścigu.

 

Evolution chwilowo jest zajete czyms innym :thumbsup:

 

77766228008785530722.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wczoraj pograłem w multiplayer i jest coraz lepiej :-) ogólnie nie mogę się odnaleźć na początku, bo zawsze ktoś we mnie wjedzie i przeważnie kończy się to obrotem :-P ale jak jest grupa co jeździ normalnie to walka niesamowita :-) gram na kierownicy i jest bosko. Każdy mówi, że to taki arcade Ale to nie prawda.

Edytowane przez buqers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to prawda ale moim zdaniem jest to idealny środek :-) jak ktoś nie jeździł na kierownicy wcześniej to jest idealna gra żeby potem ogarnąć GT lub PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dalej działa w kratkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze trafiłeś wreszcie.

Poczytaj sobie kilkanaście stron wcześniej to się przekonasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam chyba nietypowy problem z grą. Wersja PSN. Po odpaleniu tyko pierwsza plansza z napisem evolution studios wyświetla mi sie na płenym ekranie , dalej już ma gre z marginesami z każdej strony tak po pare centymetrów. Ktoś ma pojęcie ocb? Dodam że każda inna gra śmiga normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam chyba nietypowy problem z grą. Wersja PSN. Po odpaleniu tyko pierwsza plansza z napisem evolution studios wyświetla mi sie na płenym ekranie , dalej już ma gre z marginesami z każdej strony tak po pare centymetrów. Ktoś ma pojęcie ocb? Dodam że każda inna gra śmiga normalnie.

W menu konsoli: Ustawienia -> Dźwięk i ekran -> Ustawienia obszaru wyświetlania i tam sobie to ustaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu konsoli: Ustawienia -> Dźwięk i ekran -> Ustawienia obszaru wyświetlania i tam sobie to ustaw...

Naprawde aż tak banalne by to było? Nie mam teraz konsoli przy sobie żeby sprawdzić ale nie wydaje mi sie żeby to pomogło. Napisałem że pierwszy ekran tytułowy odpala na całym i to jest dziwne że potem margines dookoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde aż tak banalne by to było? Nie mam teraz konsoli przy sobie żeby sprawdzić ale nie wydaje mi sie żeby to pomogło. Napisałem że pierwszy ekran tytułowy odpala na całym i to jest dziwne że potem margines dookoła.

 

Bylo walkowane w tym temacie mozesz poszukac - wiele osob potwierdzilo ze ta metoda dziala.

(co nie zmienia faktu ze to nie powinno byc konieczne no ale to EVO sporo rzeczy im z DC nie poszlo jak powinno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde aż tak banalne by to było? Nie mam teraz konsoli przy sobie żeby sprawdzić ale nie wydaje mi sie żeby to pomogło. Napisałem że pierwszy ekran tytułowy odpala na całym i to jest dziwne że potem margines dookoła.

Skoro masz lepsze rozwiązanie, to po co pytasz? Widać nie jest to aż tak banalne...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj znowu nie ma żadnej możliwości grania. Serwery leżą kompletnie, nawet zawodów nie pokazuje. Na FB od 10 dni cisza... Może odkryli, że gry nie da się załatać i po prostu porzucili projekt:)

Zaraz 1/3 listopada za nami, a tu ani slowa o darmowym DLC, płatnym DLC, pogodzie, trybie foto... A to wszystko miało być niedługo po premierze...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, multi nie działa. Ja już powoli tracę nadzieję, że te patałachy z Evolution naprawią ten półprodukt. Szkoda tej gry, bo z jednej strony świetnie się jeździ, ale z drugiej - kupiłem ją głównie dla multi i śmigania ze znajomymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj znowu nie ma żadnej możliwości grania. Serwery leżą kompletnie, nawet zawodów nie pokazuje. Na FB od 10 dni cisza... Może odkryli, że gry nie da się załatać i po prostu porzucili projekt:)

Zaraz 1/3 listopada za nami, a tu ani slowa o darmowym DLC, płatnym DLC, pogodzie, trybie foto... A to wszystko miało być niedługo po premierze...

 

Tego mozna bylo sie spodziewac zazwyczaj jak ktos wazny sie wypowie (w tym wypadku President od WWS wielki Shu) to ma ucinac  dyskusje. Wbrew pozorom na FB cisza tyczy sie oficjalnych wiadomosci gracze sa coraz bardziej wkurzeni a i wielu pisze calkiem niezle uzasadnione posty (zamiast jednolinijkowych wrzutek).

 

Co do listopada ten miesiac sie nie skonczyl - wykres mowiacy o DLC mial tylko miesiace co w mojej opinii oznacza ze maja czas do 30. Ciekaw jestem jak sprawa sie potoczy bo ci co zaufali i kupili Season Pass wzniosa niezly  bunt jesli DLC nie wyjdzie na czas (to powazne naruszenie zaufania graczy - jak i cala ta szopka z premiera DC).

Co do pogody i innych łatek darmowych zapowiedzianych przed premiera - gdzies mi sie plotki przewijaly ze celuja w grudzien, ale jak pisze to chyba tylko plotki i do tego na szybko nie moglem znalezc zrodla tych informacji.

 

To co mnie dziwi szczerze to fakt ze nie widzialem atrykulow pt. DC miesiac po premierze - ktore by podsumowywaly niezadowolenie graczy oraz otwieraly oczy tym ktorzy jeszcze nie kupili gry. Prasa jakos nabrala wody w usta i  poza cytatem od Shu wiecej informacji nie widzialem.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz mam w dupie czy pisze to prezes czy ktokolwiek inny. Złożyłem 2 tyg temu reklamacje i chciałem zwrotu kasy, ale chyba zostałem olany, bo żadnego odzewu... Cóż, bywa i tak. Szczerze wątpię aby ta gra była kiedyś grywalna. To musi tkwić głęboko w kodzie gry. Pewnie u samej podstawy. Więc jest to nie do naprawy, bo zajęłoby pewnie maaaaaaaase czasu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupujecie niedziałające gry? Sezon passy do nich lol? To może wpłaćcie im już po 120 euro za DriveClub 2 i 3?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz mam w dupie czy pisze to prezes czy ktokolwiek inny. Złożyłem 2 tyg temu reklamacje i chciałem zwrotu kasy, ale chyba zostałem olany, bo żadnego odzewu... Cóż, bywa i tak. Szczerze wątpię aby ta gra była kiedyś grywalna. To musi tkwić głęboko w kodzie gry. Pewnie u samej podstawy. Więc jest to nie do naprawy, bo zajęłoby pewnie maaaaaaaase czasu:)

 

Alez ja rozumiem Twoje rozgorycznie pisalem tylko o obserwacjach na temat wypowiedzi.

Co do reklamacji na poczatku paru osobom sie udalo dostac zwrot kasy sledzac komentarze na FB coraz wiecej osob pisze do Sony w ten sprawie powolujac sie na lokalne prawa (np Sales of Goods act). Te osoby dostawaly albo odpowiedz z automatu ze nie a jesli nie ustepowaly to nastepowalo milczenie ze strony supportu sony.

 

Gdybanie ON

Co do Twoich podejrzen - Shu wspominal ze dodatkowi ludzie zostali zaprzegnieci do pracy. To nie wrozy nic dobrego - mozliwe jest ze kod po prostu nie dziala jak powinnien i ze tak naprawde jedyne rozsadne rozwiazanie to przepisanie go to jest ogromny koszt (skoro opoznienie nie starczylo Evo zeby to zrobic dobrze) wiec nawet jesli zatrudnili by wyjadaczy i master coders dla kodu sieciowego to bedzie to trwalo i kosztowalo. Pewnie zamiast łaty musieli by wypuscic dla bezpieczenstwa (duze laty duze prawdopobienstwo ze cos pojdzie nie tak jesli to duza czesc kodu do wymiany) wypuscic nowa wersje gry (lub łate ktora usuwala by stara i instalowala nowa wersje).

Zupelnie nie zazdroszcze Sony bo wdepnelli w nizla kupe. Nie widze tez na chwile obecna rozsadnego wyjscia z tej sytuacji - bo raczej full refund i zdjecie gry z polek sklepowych nie wchodzi w gre - cyfraki refundowac mozna szybko gorzej z pudelkami a i sklepy nie byly by zadowolone. Choc jak mawiaja dla chcacego nic trudnego mogli by cyfraki refundowac a kazdemu kto kupil pudelko dac np kod na rocznego plusa - ale to tez ogromny koszt oraz okropny cios wizerunkowy (przyznanie sie do porazki). Tak wiec madre glowy pewnie siedza teraz i licza jak wyjsc z tej kupy w ktora wdepneli po szyje i co bedzie mniejsza strata dla firmy - naprawianie tego niewiadomo jak dlugo (a cieprpliwosc graczy sie wyczerpala i zaufanie do marki spadlo), czy moze alternatywna droga z zadoscuczynieniem zeby pokazac sie w dobrym swietle.

Gdybanie OFF

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×