Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj trochę, najpierw koło 19 potem koło 23 i zecydowanie coś zrobili

 

Tak spadla liczba userow pewnie i problem sam sie czesciowo rozwiazal :P 

[sorrki za ta mala szydere]

 

Ja dalej obserwuje rozwoj wypadkow i jak narazie poza coraz wiekszym buntem na FB - pytaniami o DLC, pogode itd - zadnych oficjalnych informacji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwania nie działają i nie można wbić platyny :sad: mam 91% i lipa nic więcej nie można ugrać :sad:

 

a szkoda

Także czekam na wyzwania. :) Czekam również aż naprawią tą grę(Multi), bo przyjemnie mi się w nią gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam na wyzwania. :) Czekam również aż naprawią tą grę(Multi), bo przyjemnie mi się w nią gra. :)

 

to sprawź multi bo po kilku dniach w ogóle nie działania, obecnie jest całkiem nieźle (w kategorii tego co było wcześniej, nie ogólnie multi w grach ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprawź multi bo po kilku dniach w ogóle nie działania, obecnie jest całkiem nieźle (w kategorii tego co było wcześniej, nie ogólnie multi w grach ;))

Zdecydowanie zauważyłem poprawę, co mnie cieszy. Teraz czekam z niecierpliwością na wyzwania, bo tylko one brakują mi do wbicia platyny. Nie obraziłbym się także, gdybyśmy w końcu dostali patch z pogodą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w oczekiwaniu na wersję cyfrową PESa odpaliłem DC.Powiem szczerze na dzień dobry ciśnienie mi podskoczyło przez pierwszych 5 prób wbicia w jakikolwiek wyścig wywalało błąd już w poczekalni.No ale potem jak zatrybiło szło bez problemu no i trafiali się normalni driverzy nie wjeżdżający w czyjeś auto.Takie granie to ma sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz się żyje i pomimo wcześniejszej niechęci do gry spowodowanej cyrkami z edycją PS+, zamieniłem dzisiaj Aliena za DC, zobaczymy czy warto było. Ogólnie pucharki mnie ni grzeją, ni ziębią, więc brak wyzwań, o których piszecie, minusem dla mnie nie będzie. Bardziej martwi mnie to multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamację można było złożyć, jeśli dobrze pamiętam, pod warunkiem uzyskania mniej niż 10% trofeów.

 

Ponoc tak Sony odpowiadalo na poczatku zeby zbyc tych co mieli wiecej. 

Z komentow na FB (o ile mozna im wierzyc) nalezy probowac do skutku powolujac sie na rozne przepisy prawne oraz ze produkt nie jest zgodny z umowa, cytowac wybrane informacje (np z wiadomosci od Yoshidy) nadajac im interpretacja taka ze produkt jest wadliwy i spamowac ich ostro. 

Mysle ze tylko najwytrwalsi moga cos ugrac. 

 

Pamietajmy ze regulamin sobie a prawo sobie. Jesli regulamin lamie postanowienia prawne w danym kraju/UE to te punkty zwyczajnie sa niewazne. 

 

Zeby nie robic offtopu po wiecej informacji odsylam do google ew lokalnego oddzialu RPK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W którymś momencie został poproszony o ponowne zgłoszenie telefoniczne prośby o zwrot pieniędzy - tym razem przekazano ją do Wielkiej Brytanii.

   

  heh bo w UK generalnie klient ma zawsze rację.... jakby  mu sprawę rozpatrywał polski oddział cały czas to grosza by nie zobaczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  heh bo w UK generalnie klient ma zawsze rację.... jakby  mu sprawę rozpatrywał polski oddział cały czas to grosza by nie zobaczył...

 

Z calym szacunkiem ale przestan wypisywac glupoty. Conajmniej 20 ludzi z UK naliczylem na FB ktorzy bezskutecznie staraja sie o zwrot pieniedzy. Co wiecej informuja ze zwyczajnie przestano na ich maile odpowiadac.

Sprawe przekazano do UK bo tam jest siedziba SCEE a zakladam ze odgornie jest narzucone zlewanie, zwodzenie itp praktyki w momencie kiedy ktos stara sie o zwrot.

 

Polskie prawo pod tym wzgledem (jesli sie je choc troche zna - chocby niezgodnosc towaru z umowa) jest duzo lepsze od prawa innych krajach EU (chocby na przykladzie Szwecji).

 

Inna alternatywa w wypadku ryzykownych zakupow robic je z osobnego konta placac karta - zawsze mozna wystapic do banku o to ze ta transakcja to oszustwo i odzyskac kase - minusem takiego rozwiazania sa doniesienia ze Sony potrafi na konto osoby ktora tak rozwiazala sprawe cisnac banem. Stad pisalem o oddzielnych kontach.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak miałoby byc inaczej skoro ktoś zakupili grę kradnąc, powinni pozwolić mu dalej z niego korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak miałoby byc inaczej skoro ktoś zakupili grę kradnąc, powinni pozwolić mu dalej z niego korzystać?

 

Chyba nie rozumiesz. Co znaczy kradnąc? Kupujesz cokolwiek karta dostajesz towar niezgodny z umowa masz intrument w postaci odzyskania kasy od razu na konto a towar oczywiscie powinnes odeslac - lub np w ogole go nie odbierac bo byl uszkodzony w dostawie. 

 

Nie wierze ze Sony nie ma mozliwosci odebrania licencji na dana gre uzytkownikowi w przypadku jesli ten wystapi o zwrot kasy ktora zaplacil karta. Wiec powiedz mi gdzie tu kradziez?

Jesli Sony nie ma mozliwosci dla dowolnego konta wykasowania licencji na li tylko jeden produkt to by znaczylo ze maja doprawdy slaby system - skoro ban jest jedyna mozliwoscia.

 

Teraz wyobraz sobie ze ktos okropnie niezadowolony z DC postanowil tak wlasnie dochodzic swoich praw a zostal ukarany podwojnie bo ban konto rowna sie przepadaja wszystkie cyfraki na tymze kupione nie tylko gra ktora nie dziala za ktora uzytkownik domagal sie zwrotu.

 

Wybacz ale ja wychodze z zalozenia ze placac za produkt mam otrzymac cos co jest zgodne z opisem  produktu jesli tak nie jest podejmuje kroki ktore podjac moge. Problem polega na tym ze gry niestety (jak i kazde inne oprogramowanie) toche odstaje od fizycznych zakupow (TV, lodowka, zmywarka, telefon).

 

Mysle ze na  tym mozemy zakonczyc ten offtop bo  inaczej ktos tu wpadnie zrobic porzadki i te posty trafia w niebyt internetu.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o zakupie przy pomocy kradzionej karty, wiec co innego ma byc jak nie ban. Ma prawo dociekać, ale dociekanie w ten sposób uważam za idiotyczne, no a jak ktos robi cos idiotycznego to zwykle spotyka go cos niemiłego, taka karma.

Może część z oszukanych wyciągnie z tego wnioski i przestanie kupować gry w ciemno, szczególnie te cyfrowe których sie nie da pozbyć. A grę może jeszcze naprawia, a jak nie naprawia to cos wymyśla by wyjść z twarzą. Po dupie juz nieźle dostali, bo wątpię by gra na siebie zarobila, i juz raczej nie zarobi.

Z ta niezgodnością to jest jeszcze tak, ze nie możesz zarządzać odbioru towaru od ciebie i zwrotu kosztów, a naprawę lub wymianę na nowy, to sprzedawca może zaproponować zwrot kasy jak nie widzi innego rozwiązania. No i oprogramowanie nie jest rzeczą ruchoma, podlega innym prawom, w sumie to nawet nie jesteś właścicielem gier kupionych przez pss, tak jak na steamie.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o zakupie przy pomocy kradzionej karty, wiec co innego ma byc jak nie ban. Ma prawo dociekać, ale dociekanie w ten sposób uważam za idiotyczne, no a jak ktos robi cos idiotycznego to zwykle spotyka go cos niemiłego, taka karma.

 

 

Czytanie ze zrozumieniem.

Gdzie pisalem o kradzionej karcie?

 

 

Inna alternatywa w wypadku ryzykownych zakupow robic je z osobnego konta placac karta - zawsze mozna wystapic do banku o to ze ta transakcja to oszustwo i odzyskac kase

 

Moze wyjasnie bo nie rozumiesz. Kupujesz wysylkowo telefon mial byc iPhone a dostajes iPhoony ktory niby to dziala ale to nie jest to co zamowiles. Placąc SWOJA (!!!) karta zglaszasz to do banku i odzyskujesz pieniadze.

 

Tak samo mozna postapic w  przypadku kazdych zakupow gdzie platnosci dokonales karta. Sony jednakze w takim wypadku banuje konta.

Wiec jesli ktos chce tak pogrywac z Sony warto to robic z roznych kont. Ot i cala filozofia.

 

Zgloszenie do banku informacji ze zostales oszukany przy  platnosci karta to procedura inna niz niezgodnosc towaru z umowa.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o zakupie przy pomocy kradzionej karty, wiec co innego ma byc jak nie ban. 

????

@MagEllan

 

Conajmniej 20 ludzi z UK naliczylem na FB ktorzy bezskutecznie staraja sie o zwrot pieniedzy. Co wiecej informuja ze zwyczajnie przestano na ich maile odpowiadac

 

.

pisałem to raczej w ogólnym kontekście a nie tylko sony, które ma w poważaniu graczy odkąd "zwyciężyli" w wojnie z XboX'em.

Prawda jest taka, że w UK prędzej odzyskają kasę niż u nas (co nie znaczy, że łatwo to idzie z sony)

jak sony banuje klienta za charge back to pogratulować im podejścia tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sony banuje klienta za charge back to pogratulować im podejścia tylko...

 

Przeczesywalem net niestety wiesz jak to jest na forach jeden cos napisze drugi zaprzeczy. Wyjasnienie  ktore znalazlem to ze Sony traktuje to jako naruszenie regulaminu ktory mowi o tym ze zakup z PSS jest ostateczny i nie przysluguje Tobie prawo do zwrotu kasy (nigdzie nie ma w regulaminie zadnych praw ze Sony zapewnia dzialanie produktu moga sprzedawac niedzialajace gry a My gracze nie mamy praw) - i cytujac ponoc ten punkt regulaminu moga dac bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczesywalem net niestety wiesz jak to jest na forach jeden cos napisze drugi zaprzeczy. Wyjasnienie  ktore znalazlem to ze Sony traktuje to jako naruszenie regulaminu ktory mowi o tym ze zakup z PSS jest ostateczny i nie przysluguje Tobie prawo do zwrotu kasy (nigdzie nie ma w regulaminie zadnych praw ze Sony zapewnia dzialanie produktu moga sprzedawac niedzialajace gry a My gracze nie mamy praw) - i cytujac ponoc ten punkt regulaminu moga dac bana.

   

 

tyle, że regulamin jeszcze musi być zgodny z prawem lokalnym a nasze prawo jak i zresztą prawo narzucane przez UE daje konsumentowi prawo zwrotu w różnych formach a charge back jest najlepszy bo wtedy żrą się ze sobą 2 korpo a nie korpo vs ZU...

 

 

sony próbuje po prostu zbywać każdego ale w końcu musi odpuścić i oddać kasę...  to taka walka kto będzie bardziej wytrwały ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w ogóle jest kolejna kompromitacja sony, trudno wypuścili bubla niech zwrócą kasę i się procesują z twórcami gry. Tymczasem na chwilę obecną pokazują swój stosunek do graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w ogóle jest kolejna kompromitacja sony, trudno wypuścili bubla niech zwrócą kasę i się procesują z twórcami gry. Tymczasem na chwilę obecną pokazują swój stosunek do graczy.

Evolution jest studiem Sony, więc nie będą się z nikim procesować. Co najwyżej, przewietrzą personel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym szybciej kasę powinni oddać, nie potrafią uczyć się na błędach innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemówili na fb. Zapowiedź dlc i parę innych rzeczy:p

We wtorek kolejny patch, tryb foto, maja poprawić kolizje w multi oraz kary za ścinanie.

26 listopada dlc za free dla tych co kupili pełną wersję. 5 nowych aut, nowe trofea, 3 nowe trasy w obecnych lokacjach.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hi everyone,

The team at Evolution continues to work diligently to resolve all of the server issues. We know you have all been extremely patient and understandably frustrated during DRIVECLUB’s launch, and to show our appreciation for the support during this challenging time, we will be offering the premium DLC packs for November (25th November-SCEA/26th November-SCEE/27th November-SCEJ) free to those who purchased the full game.
These premium DLC packs – The Ignition Expansion Pack and Photo-Finish Tour Pack along with two livery packs – will give you a total of five new cars, 22 new tour events, 10 new trophies and 10 new livery items to play with online and offline.
The Season Pass will be extended to include four extra packs in July 2015 to ensure players who purchased the pass get everything that was promised. So on top of the free DLC in November, the Season Pass will still include 38 cars, 176 tour events and 80 unique liveries.
On Tuesday we will also be releasing our next game update which includes our first round of player requested feature updates.
In addition to Photo Mode, which will allow you to share your most thrilling moments with your friends, we will be adding:
• Improved multiplayer collision physics to reduce frustrating spin-outs 
• Adjustments to soften the corner cutting penalty system 
• Options in the club menu to view everything your club has unlocked 
• A fix to allow all club owners to update their club badges
This update also includes the first new tracks, which we announced back in September as part of our plans to keep supporting and expanding the game as you play. These include the following free new tracks for online and offline play (also playable in reverse):
• India – Yedepalli
• Scotland – Wester Ross 
• Chile – Los Pelambres
Although currently we do not have an update regarding the timing for the launch of the PS Plus Edition, we are continually working on improving the server capacity to enable us to launch the PS Plus Edition as quickly as possible.
Once again, thank you for your support. We are truly sorry that the road to delivering the full DRIVECLUB racing experience on PS4 has been such a rocky one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

""


Although currently we do not have an update regarding the timing for the launch of the PS Plus Edition, we are continually working on improving the server capacity to enable us to launch the PS Plus Edition as quickly as possible.

 

 

jakże by inaczej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×