Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem każdy niezadowolony powinien jak najszybciej reklamować grę w sklepie w którym ją kupił. Stać twardo przy swoim i nie dać się omamić, że to tylko gra i blabla. Towar jest towar. Nie działa to się reklamuję, a jak nas robią w dupę to się idzie do Rzecznika PK - nic strasznego. Siedzi babka i tylko czeka na takich jak wy, bo taka jej praca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupujecie niedziałające gry? Sezon passy do nich lol? To może wpłaćcie im już po 120 euro za DriveClub 2 i 3?

ależ Ty jesteś mądry i przebiegły. nikt z ludzi którzy kupili grę nie spodziewał się takiego wała. preordery gier od first party zwykle nie są chybione. nawet w pierwsze 2 tygodnie wyglądało to jakby lada chwila miało już być tip top bo coraz lepiej działało multi. a że był jeszcze single player do ogrania to można było chwilę poczekać. nie pierwsza gra z problemami z multi na starcie. tylko teraz już są spaleni. porażka totalna, mi się nawet już nie chce sprawdzać czy da się zagrać. już zapominam powoli o tej grze i jaram się innymi. jedyne co ich moim zdaniem może jeszcze w miarę uratować to naprawienie tego gówna jak najprędzej, skończenie z pustym pieprzeniem na FB (chociaż to już chyba zrobili) i jakieś poważne rekompensaty dla mających już grę pokroju darmowy season pass. nie mówiąc o zniżce na pełną wersję bo inaczej nikogo nie zachęcą do zakupu.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupujecie niedziałające gry? Sezon passy do nich lol? To może wpłaćcie im już po 120 euro za DriveClub 2 i 3?

 

Cwir juz wiekszosc napisal. Pamietaj sarkazm i ironia maja swoja moc ale trzeba wiedziec jak ich uzywac - Ty najwyrazniej nie wiesz.

 

Idac Twoim tropem wypowiedzi po co w ogole kupowac gry? owszem sa tacy co kupuja gre rok albo i dwa po premierze bo im to wisi i kupia jakas komplete edt za mniejsze pieniadze lub kupia uzywana gre.

Ale chyba odrobina zrozumienia nalezy sie sytuacji kiedy ludzie jednak czekali na scigalke na PS4 bo NFS Rivals byl jedyna do tej pory a do tego multiplatforma i to cross-genowa i wydana prawie rok  temu grą. Reszte trafnie podsumowal Cwir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupujecie niedziałające gry? Sezon passy do nich lol? To może wpłaćcie im już po 120 euro za DriveClub 2 i 3?

Gdyby o problemach z multi, wiadomo było wcześniej, to pewnie większość by się z zakupem wstrzymała. Ale nikt chyba nie zakładał aż takiej wtopy, zwłaszcza po deweloperze firts-party, i tym roku obsuwy, który miał być przeznaczony niby na dopracowanie tego półproduktu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wypłaczcie się i degenerujcie branże dalej kupując np DlC do popsutej gry bo nie zdziwie się gdy zaczną wydawać takowe.

Też mam presję na jakąś ścigankę na PS4 i na piłkę nożną na PS4 po zepsutej fifie, ale nie ulegam hajpowi i tylko kupuje gry 2 dni po pre gdy wiem, że wszystko działa (PES 2015 też dostaje 2 dni) . Mam nadzieję, że ludzie nie będą w ciemno brać preordery bo mam wrażenie, że to degeneruje branże.

Wybaczcie za OT

Oczywiście śledzę ten temat mam nadzieję na szybką naprawę i z bananem na pysku polecę po swoją kopie do sklepu.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

  To po co kupiłeś konsolę skoro do każdej gry podchodzisz z wielkimi obawami.

Kupujesz pograsz nie spodoba się odsprzedajesz dalej.

A driveclub mimo zrypanych serwerów sto razy lepszy niż nfs czy bety crew. Tylko podejście do graczy i wciskanie im kitu draźni chyba najbardziej co psuje wizerunek całej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, rano to jeszcze było zabawne. Ale jest 20 i dalej serwery w ogóle nie działają. Pytanie czy to jakieś preludium do uruchomienia wszystkiego, czy raczej epilog historii wieńczący dzieło kompletnej klapy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko rano, wczoraj też lipa całe popołudnie i wieczór. haha mam nadzieję że preludium bo klapa by ich za dużo kosztowała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany uruchomią wyzwania, ale wyłączą ściganie się online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze niech uruchamiają, zrobi się trofiki od wyzwań i sprzeda w pizdz... ten szajs.

Cierpliwość już mi się skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany uruchomią wyzwania, ale wyłączą ściganie się online ;)

Czekam na wyzwania, bo tylko one mi brakują do platynki. :) Ogólnie gdyby nie problemy z online, to gra byłaby mega w porządku, a tak jest, co jest - szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano, chyba coś się odmieniło, bo logowałem się za każdym razem. Chociaż faktem jest, że grających było jakby mniej. brakowało chociażby chińczyków, którzy o tej porze zwykle przeważali. Nadal nieaktywne wyzwania. Poza tym, w końcu po dłuższym czasie zobaczyłem swoje miejsce w rankingu. Albo faktycznie coś udało im się zrobić, bo ani razu mnie nie wywaliło, albo zależało to od małej liczby grających.

Szkoda by było gdyby gra padła, bo naprawdę mi podeszła i od dawna nie spędziłem tak dużo czasu z żadną inną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano, chyba coś się odmieniło, bo logowałem się za każdym razem. Chociaż faktem jest, że grających było jakby mniej. brakowało chociażby chińczyków, którzy o tej porze zwykle przeważali. Nadal nieaktywne wyzwania. Poza tym, w końcu po dłuższym czasie zobaczyłem swoje miejsce w rankingu. Albo faktycznie coś udało im się zrobić, bo ani razu mnie nie wywaliło, albo zależało to od małej liczby grających.

Szkoda by było gdyby gra padła, bo naprawdę mi podeszła i od dawna nie spędziłem tak dużo czasu z żadną inną grą.

W porannych godzinach, zazwyczaj nie ma problemu z połączeniem i śmiganiem w multi. Niestety, nie widać żeby coś te patałachy poprawiły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już podaje DriveClub pójdzie na wymianę prawdopodobnie po serii rozgrywanych wyścigów w multi uważam że nie dość ze samo multi szwankuje jak i sama technika w wyścigach. Teraz już jestem pewien że obijanie się o bandy jest lepszym sposobem na wygranie wyścigu a także ostra walka z innymi użytkownikami niż techniczna jazda w której cała gromada za tobą ładuje się w tyłek , ponieważ same kary lub nie karanie w pewnych wypadkach jest nie adekwatne do tego co się dzieje w wyścigu. Ogólnie driveclub okazał się dla mnie największą porażką sony. W Project Cars też za bardzo nie wieże więc chyba pozostaje czekać na GT 7.

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jednak drive club poki co nie wart zakupu a bardzo szkoda moze naprawia bledy a wtedy bedzie tanszy bo dac 249 zl za gre ktora multi ma do d to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jednak drive club poki co nie wart zakupu a bardzo szkoda moze naprawia bledy a wtedy bedzie tanszy bo dac 249 zl za gre ktora multi ma do d to masakra.

Może to Ty się interpunkcji naucz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszystko chodzi ok ;) Przynajmniej u mnie ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem i miałem pojedynek na prędkość, miałem wygrać z gościem który jechał... 1154.44 km/h ...

 

Wg mnie tą grę zniszczy takie lamerstwo i oszukiwanie... chyba że coś z tym zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, też miałem pojedynek z gościem na średnią pręskość ~3000km/h o,0 O co chodzi ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę, najpierw koło 19 potem koło 23 i zecydowanie coś zrobili bo nie dość że łączy od razu to jeszcze synchronizacja z lobby trwa z 2-3 razy krócej. najpierw zagrałem 3 wyścigi pod rząd bez wychodzenia, po 3 co prawda nie wyskoczył błąd ale był wieczny loading więc musiałem zamknąć grę. Natomiast pojawiło się coś czego wcześniej nie widziałem na taką skalę. W jednym wyścigu ponad połowa przeciwników była przeźroczysta i lagowała strasznie. Jechałem np drugi za takim typem i strasznie wkurzające i dekoncentrujące było to jego skakanie zamiast płynnego przemnieszczania się. Jak patrzyłem do tyłu to 3 za mną też było takich. Sprawdzałem potem czy to może coś z moim netem nie tak ale wszystko było tip top. W kolejnym wyścigu też ze dwóch takich było. Podczas późniejszej sesji już tego nie uświadczyłem i wszystko było git. Szybkie (w porównaniu do wcześniej) lobby, fura i wyścigi. Przejechałem chyba z 7-8 pod rząd. Challenges oczywiście nadal nie działają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwania nie działają i nie można wbić platyny :( mam 91% i lipa nic więcej nie można ugrać :(

 

a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×